Jump to content
Draudžiami bereikšmiai pranešimai (prieš, už, reikia šito, nereikia), komentuodami būtinai argumentuokite savo atsakymą. Dabar buvome apstoję bausti už bereikšmius pranešimus šioje skiltyje, tačiau norime švaraus forumo, todėl vėl pradedame bausti! Ačiū ×

Reik mafijų?  

18 balsai

1. 1. Reik mafijų?

Rekomenduojami pranešimai

Gaujos manau daug kam atsibodusios ir nebeįdomios todėl siūlau atšaldyti mafijas

Redaguota Afk_Zona

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 2 valandos(-ų) , Angare_Valau parašė:

nu kam to?

noriu per angaro siena kiaurai pist oj ne cia

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 40 minutės(-ių) , Zgmnts_Slkts parašė:

noriu per angaro siena kiaurai pist oj ne cia

jo pamenu imm buvau tai per siena mane kapoja XD

šiaip del įdejos nežinau reiketų užšaldyti FTB darbą atšaldyti Armija, užšaldyti gaujas, atšaldyti mafijas gal ir visai nieko būtų. Tarkim UŽ
Ir dar manau tokius dalykus reikia rašyti savininkams į discord jau man asmeniškai atsibodo tie pasiulymai užšaldom tą darbą atšaldom tą darbą. 😄

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

atsaldom tiek gaujas tiek mafijas, vis tiek tie patys žmonės kariauja kiekvieną dieną, tai pora acc ten por acc ten, bus kas ims tuos drk, čia neproblema. dw.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Taip aš visiškai už reiktu užšaldyti gaujas atšaldyti mafijas, ir prie to pačio užšaldyti FTB darbą, ir atšaldyti armija, jeigu mafijos bus.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 15 valandos(-ų) , Twinkle_Ben parašė:

jo pamenu imm buvau tai per siena mane kapoja XD

šiaip del įdejos nežinau reiketų užšaldyti FTB darbą atšaldyti Armija, užšaldyti gaujas, atšaldyti mafijas gal ir visai nieko būtų. Tarkim UŽ
Ir dar manau tokius dalykus reikia rašyti savininkams į discord jau man asmeniškai atsibodo tie pasiulymai užšaldom tą darbą atšaldom tą darbą. 😄

Aš vpš nesupratau kodėl užšaldė armiją.. Kuom blogai buvo? Aišku, ten nemažai trūko iki pilnos laimės, bet vien prie manęs jau kiek buvo padaryta, perleidau drk, po dviejų savaičių užšaldė... 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...