Jump to content
Rokas_Snow

Gidas Pradedantiesiems

Rekomenduojami pranešimai

Gidas pradedantiesiems

 

Ši tema skirta būtent tiems, kurie dar tik pradeda žaisti sang.lt serveryje. Čia rasite viską nuo A iki Z - GTA San Andreas bei SA:MP įsirašymo instrukcijas, užsiregistravimą „Sang“ projekte bei tolimesnę veiklą serveryje.

 

GTA San Andreas bei SA:MP atsisiuntimas bei registracija serveryje

 

Pirmiausia, įsirašome žaidimo komponentus - GTA San Andreas bei San Andreas Multiplayer.

GTA San Andreas atsisiuntimo nuoroda: https://mega.nz/#!tc1xlTpZ!LcOYJyEjnNou1jx3y-JEodQ-LKFnSQ2OjaLb4dvndQ8 

San Andreas Multiplayer atsisiuntimo nuoroda: https://files.sa-mp.com/sa-mp-0.3.7-R4-install.exe Siunčiamės klientą. Įdiegdami nurodome GTA San Andreas direktoriją ir laukiame, kol įsirašys.

 

Viską įsirašę, jungiame SA:MP. Atsidariusiame lange spaudžiame varnelę oranžiniame kvadrate, atsidariusioje eilutėje rašome: samp.sang.lt:7777 ir spaudžiame Ok. Serveris nuo šiol bus išsaugotas iš karto atidarius šią SA:MP lentelę. Prieš jungdamiesi į serverį, dar turime padaryti vieną dalyką. Viršuje matome Name, ten įrašome savo susigalvotą slapyvardį, kurį turėsite žaidime. Jis privalo būti Vardas_Pavardė formos ir pageidautina, kad būtų kuo padoresnis, priešingu atveju, rizikuojate gauti BAN žaidime. Atminkite, kad šio slapyvardžio pasikeisti nebegalėsite, todėl gerai pagalvokite prieš kurdamiesi. Suvedę slapyvardį, 2 kartus spaudžiame ant serverio ir spaudžiame Connect. Jungiantis jūsų iš pradžių prašys susikurti norimą slaptažodį. Sveikinu, jūs užsiregistravote serveryje.

 

Veikla serveryje

 

Vos užsiregistravus serveryje, pirmas dalykas, kurį rekomenduotumėme padaryti, tai susipažinti su serverio komandomis, jas galite rasti atsidarę pokalbių/rašymo langą (T raidė) ir parašę /komandos. Ten rasite viską, ko gali prireikti žaidžiant mūsų serveryje - jūsų turimo turto informacija, tarnybų iškvietimas, naujokų komandas bei daug kitų. Turbūt jau pastebėjote, kad turit 10,000 eur - tai pinigai, duodami naujai užsiregistravusiems vartotojams. Susipažinę su komandomis, galite judėti toliau. Netoli stoties, kurioje dabar esate, galite rasti dviračius su kuriais siūlome iš karto važiuot į Regitrą laikyti automobilio teisių, nes vairuojant be jų pagavus pareigūnui būsite nubausti, o baudos tikrai nemažos. Ją bei visas kitas vietas galite rasti parašę komandą /gps. Atsakę į teorijos užduotis, sėskite į Regitros automobilį, parašykite komandas /dirzas bei /autopilotas, naudodami jas būsite saugūs ir stipriai sumažinsite riziką neišlaikyti egzamino. Praktikos egzaminas paprastas - nesugadinkite automobilio ir važiuokite į raudonus taškus.

Išlaikę egzaminą ir gavę teises, galite dirbti įvairius darbus be pakvietimo, kurie atneš jums papildomo pelno. Visus darbus galite rasti parašę komandą /darbai. Kiekvienas darbas reikalauja tam tikro minimalaus patirties taškų skaičiaus, kurį galite pasitikrinti paspaudę Tab mygtuką klaviatūroje arba parašę komandą /info. Išsirinkę norimą darbą, sėskite atgal ant dviračio arba kvieskite taksi (/kviesti), kuri jums, kaip naujokui, bus nemokama. Vairuotojui pasakykite kur norite važiuoti ir jis jus nuveš. Dirbdami darbiniame transporte, jūs kelsitės uždarbį, kurį patikrinti galite su komanda /uzdirbau, jei norite pinigus į rankas per /nustatymai pasirinkite pinigai už darbo paslaugas į rankas "Taip". Algą galite atsiimti kiekvieną dieną 18:00 - 23:00 valandomis bei visą parą sekmadieniais. Uždirbę reikiamą sumą pinigų, galite nusipirkti nuosavą automobilį, kurių kainos prasideda nuo 3'000 Eur ir baigiasi net 20'000'000 Eur. Jas rasite parašę komandą /gps. Taip pat, važinėdami tiek darbiniu, tiek nuosavu automobiliu ir neviršydami 90km/h (/autopilotas), gausite po 20 eur/min, o laikydami automobilio būklę ne žemesnę nei 900, gausite po 10 eur/min. 

 

Darbai su pakvietimu

 

Jeigu jau įsivažiavote serveryje ir norite pradėti uždirbti rimtesnius pinigus, siūlome jums darbus su pakvietimu. Į šiuos darbus galima patekti tik per specialias atrankas, kurios vyksta daugiausiai forume, šiuo metu Sang.lt forume vyksta neterminuotos atrankos į darbus su pakvietimu. Darbai su pakvietimu nėra tokie patys, kaip darbai be pakvietimo. Čia jums bus užduodami pakankamai sunkūs klausimai apie darbą į kurį pildote. Jeigu norite būti užtikrintas patekimo sėkme, siūlome perskaityti visą informaciją apie norimą darbą čia: https://www.sang.lt/index.php?/forum/4-darbai-su-pakvietimais/ ir užpildyti anketą į norimo darbo atranką forume. Jeigu atsitiko taip, kad pamatėte skelbimą apie rengiamą atranką žaidime, daugiausiai šansų, kad į ją pateks greičiausiai pasiekę, todėl turite būti pasiruošę. Tokio tipo atrankoje anketos pildyti nereikės, tačiau būsite apklausiami darbo valdžios. Atsiminkite, kad darbai su pakvietimu turi pakankamai griežtus reikalavimus, todėl privalote laikytis taisyklių, nes, priešingu atveju, būsite išmesti ir teks ieškotis naujo darbo. Taip pat, reikia paminėti, jog darbai su pakvietimu turi išdirbimą, tai reiškią, kad išėjus arba išmetus jus iš darbo anksčiau nei 7d. negalėsite dirbti kituose darbuose su pakvietimu, likusį laikotarpį, kol sueis 7 dienos.

 

Klubai

 

Klubų veiklos dažniausiai vilioja tuos, kurie mėgsta susišaudymus bei veiksmą laisvu laiku. Į klubus patekti yra daug paprasčiau nei į darbus su pakvietimu. Žinoma, jie vykdo atrankas žaidime, tačiau dažniausiai užtenka tiesiog paprašyti priimti. Klubai neturi darbo taisyklių, tačiau aktyvumas jiems taip pat labai svarbus, todėl privalote būti aktyvus veiksmo dalyvis, jeigu nenorite būti išmestas. Klubų veikla dažniausiai susideda iš kitų klubų užėmimo bei savojo klubo gynimo nuo kitų klubų. Galbūt tai skamba kiek nuobodžiai, tačiau taip tikrai nėra, geri klubai visada sugeba užtikrinti pastovų veiksmą, kuriuo būsite patenkinti.

 

Savaitės loterija ir dienos varžybos

Sang.lt serveris turi sistemą, kuri vadinasi savaitės loterija, tai paprasčiausia loterijos sistema, kuri kas savaitę t.y kiekvieną sekmadienio vidurnaktį 23:59 išrenka 3 atsitiktinius žaidėjus, kurie praižaidė tą savaitę 20 valandų ir įteikia jiems prizą: 6 valiutos, laimėtojus galima pasižiūrėti /laimetojai, atsiimti prizą /valprizas. Dienos varžybos, taip pat sistema apdovanoti aktyvius žaidėjus trijose kategorijose - Aktyvumas pagal minutes, nuvažiuotas atstumas, pagautos žuvys pagal jų vertę. Laimėjus vieną kategoriją jūs gaunate 5'000 patirties taškų, 2 kategorijas 10'000 patirties taškų, 3 kategorijos 15'000 patirties taškų. 40 Procentų laimėtų patirties taškų keliauja į jūsų darbo patirtį, kuriame dabar dirbate, savo darbo patirtį galite pamatyti /xp. Laimėti varžybas galima, tiktais patekus tarp 3 geriausių iš betkurios kategorijos.

 

Veikla laisvalaikiu

 

Turite laisvo laiko ar tiesiog norite gerai praleisti laiką serveryje? Mes turime ką pasiūlyti. Mėgstantys lošti, visada galite užsukti ant Los Santos tilto, kur yra žaidžiami dviejų tipų žaidimai - /moneta (spėjama kas iškris - herbas ar skaičius) ir /zaidimas (šulinys, popierius, žirklės). Šie žaidimai žaidžiami su kitais serverio žmonėmis. Taip pat yra žvejyba, žvejybos reikmenis galima nusipirkti netoli prie lošimų. Žvejoti galima su komanda /zvejoti, užkibus žuviai, jums bus duodamos instrukcijos, kaip ją ištraukti, t.y kuriuos rodyklių mygtukus, laikyti, sėkmingai palaikius vieną mygtuką dažniausiai prašo laikyti kitą.

 

Lošimo, bei žvejybos reikmenų vieta:

  Slėpti turinį

oSj9HUU.jpg

 

 

Taip pat turime pramogą ir mėgstantiems pasišaudyti, serverio žaidėjai ją praminė /tpdm, nes šio teleporto privilegija yra suteikiama administratoriams. Čia būsite įkeliami į mažą kaimelį, kuriame galėsite šaudytis su kitais serverio žaidėjais. Prieš įeinant į susišaudymo vietą, galėsite pasirinkti kokius 2 ginklus norite pasiimti bei jums bus suteiktas neribotas kiekis narkotikų, kuriais galėsite gydytis. Šią pramogą yra ypač pamėgę mūsų serverio mafijos bei gaujų nariai. /tpdm yra visai netoli Las Venturas miesto arba /tpbull teleporto.

 

  Slėpti turinį

16vgB3i.jpg

 

Naujausia serverio pramoga kartingai, mėgstate vairuoti, lenktyniauti ar tiesiog adrenaliną, prašome tai išbandyti, kartingų vieta pažymėta nuotraukoje, kuri pateikta apačioje

Spoiler

VBQiYim.jpg

Sang.LT administracija linki jums gero bei smagaus žaidimo! 🙂

 

 

  • Patinka 3
  • Už 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

×
×
  • Create New...