Jump to content
Nastia_Virus

Laikraštis apie Nastia_Virus pradžią sang.lt projekte

Rekomenduojami pranešimai

Parašyta (redaguota)

Sveiki visi sang nariai.

Šią mintį paėmiau iš @James_Fierro.

Tai bandykim.

Trumpai apie mane

Sveiki, esu Anastasija, sa-mp'e žaidžiu kaip už Nastia_Virus slapyvardžio. Man šiuo metu yra 19 metų, gyvenu Šiauliuose. Laisvalaikiu mėgstu prisijungti į sang.lt serveri, nesu ta kuri važinėtų su mašinomis pastoviai, esu labiau mėgstanti pasėdėti "g" arba mėgstanti direktoriaus pareigas 😄 Dabar esu taksi direktorė. Esu gimusi liepos 18 dieną, labai džiaugiuos, kad gimiau būtent šį laikotarpį, nes tai yra pats vasaros vidurys.

Ką esu pasiekusi sang.lt projekte ir nuo ko viskas prasidėjo!

Sa-mp'ą pradėjau žaisti nuo 2020 metų balandžio mėnesio. Iš pradžių žaidžiau per savo draugo acc @James_Fierro. Žaidžiant per jo acc su daug kuom susibendravau, dar lyg šiol atsimenu kai vietoj "g" spaudžiau "enter" kol @Ipiskit_Vienetuka neatėjo ir pasakė, kad spausk "g" 😄 arba kai į /vip parašiau "kur čia galima rast mašiną?" 😄 Kol jis miegojo buvo tada visko, kai jis atsikėlė, jam papasakojau daug juokėmės.

2020 metais gegužės 29 dieną užsiregistravau savo paskyrą vardu Nastia_Virus. Atsimenu, dar kai sulaukiau daug reakcijų, kad va vienintelė pana serveryje.

Mano pirmasis darbas buvo mechanikų, tada dar atsimenu kai buvo direktorius @Matas_Tutkus ir pavaduotojas @Derikas_Derke, oj seni geri laikai, po kiek laiko gavau ir direktorių, kai Derikas man jį perleido. Praėjus kažkiek laiko atsirado atranka į forumo moderatorius, galvojau reikia išbandyti savo laimę! Tuomet tada @James_Fierro buvo moderatorius. Atėjo rinkimų diena. @Vilius_Gigantas su @Jeff_Silver labai ilgai tempė rinkimus. Labai nekantravau tada, kai išrinko Deriką jau galvojau negausiu tos galimybės, bet galiausiai @Jeff_Silver pranešė, kad aš naujoji moderatorė, tai buvo tiesiog smūgis. Ja išbuvau 4-5mėn.

Einame toliau.

Pradėjau dirbti TRV, tada direktorių laikė @Hell_Raising, dirbant man TRV su juo labai susibendravom ir tapome netgi gerais draugais, visada mane palaikydavai ir palaikai. Po kažkiek laiko perleidai man direktorių ir likai toliau TRV, kad palaikyti man kompaniją, kaip pats man pasakei. Direktorių labai ilgai laikiau, beveik 4mėn.

Galiausiai aš per savo klaidą susipykau su visais, bet nieko viską ištaisiau. Ypač labai pykomės su @Pukis_Dmax @Laurynas_Dmax ir @Vilius_Gigantas, bet svarbiausia susitaikėm.

Atėjo atranka į PD direktorių, galvojau reikia bandyti.

Buvom 2 kandidatai: aš ir @Run_Away.

Per atranką @Run_Away man pasidavė ir specialiai tipo "esc" išėjo, dėl to gavau direktorių aš.

Būnant direktore įgavau daug atsakomybės, bet deja neilgai, nes direktorių praradau, nes negyniau ofiso būnant direktore, taip buvau išėjusi, bet čia mano klaida. Dėl to net susipykau su @Angare_Valau, bet dabar užtat viskas puiku, ar gi ne?

Ir galiausiai gavau taksi direktorių ir ačiū tau @Rokas_Snow už suteiktą šansą.

Būnant direktore neblogai suklydau, manau visi žino apie tą baną, na bet nieko svarbu viskas susitvarkė, nes tiesiog nesusipratimas ir tiek.

Tai va noriu visiems padėkoti už tą nuostabų laiką.

Jūs geriausi @Lost_Heaven @Pukis_Dmax @Derikas_Derke @Vilius_Gigantas @Jeff_Silver @Angare_Valau @Deat_Fancion @Rokas_Snow @Black_Street @Hell_Raising @James_Fierro 

@Diamond_Shine @Laimis_Bruh @Boom_Altroidas @Tony_Sprite @Egidijus_Driftuoras @Real_Dreams@Ipiskit_Vienetuka @Aim_Bek @Karolis_Extreme

Redaguota Nastia_Virus
  • Patinka 8
  • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nu gera gera šovei 😁

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

ou va tokį šovei, nu ačiū už perduotus linkėjimus :d

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Labai gražu, ačiū už paminėjimą ( fierro opas nepaminėjo) 

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Manęs nėra... jasna, o kur istorija, kad dar per fierro acc žaisdama mane nufilmavai? Xddd

Bet šiaip irgi gražiai papaišyti

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
On 2021-01-04 at 19:36, James_Fierro parašė:

Nu gera gera šovei 😁

Jaja😁😍

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
On 2021-01-04 at 19:37, Angare_Valau parašė:

ou va tokį šovei, nu ačiū už perduotus linkėjimus :d

Visada prašom xd

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
On 2021-01-04 at 19:56, Tony_Sprite parašė:

Labai gražu, ačiū už paminėjimą ( fierro opas nepaminėjo) 

Stengiaus nepamiršt😁

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
On 2021-01-04 at 19:58, Edvincik_Savas parašė:

aciu uz mentiona labaj grazu yo

Ups, nebendraujam tai ir pamiršau😁😁

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
On 2021-01-04 at 20:20, Hell_Raising parašė:

labai gražus aprašymas, man patiko. #VyrukoFrontas

Puiku, kad patiko😁

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...