Jump to content
Ernesta_Rorry

Mini nuomonė apie serverį.

Rekomenduojami pranešimai

Pamačiau dvi temas "Nuomones apie serverį", tai pamaniau ir aš kažką pamėginsiu susukt.

Tai pradėkim, esu Ernesta, jau su daug kuo susipažinau:D ir štai mano nuomonė:

Hell_Raising - Labukassss, nežinau tavo vardo dar, bet man kaip žmogutis labai patinki:) Manyčiau, galim bendrauti serveryje danžiau. Kiek žinau esi anticheat komandoje, tad sėkmės tau joje, nes tikrai neblogai matau sekasi. Šiame serveryje manau tokių žaidėjų kaip tu reikia daugiau, tikrai daugiau... Daug nieko nerašysiu, nes AAA. @Hell_Raising

Naruto_Run - Labas narutajjj, tai pagal darbą, kuriame dabar dirbu, esi mano direktorius!:D Na, kaip direktorius, nežinau esi gan geras... Dar nespėjome pabendrauti, bet tikiuosi sutarsime ir galėsim būti draugais:). Jeigu pamatysi mane serveryje, parašyk, visados atrašysiu. 😐 Sėkmės direktoriaujant tau ir judu toliau! @Naruto_Run

Ignas_Bartkus - Labas, Ignai. Serveryje jau mes spėjome pabendrauti ir puikiai sutarėme, esi mechanikų direktorius, keep the good work on it. (tragiška anglų.) Bet esi draugiškas, padėjai man šiek tiek. Dėl mechanikų, tai tikrai ateičiau, bet dabar nėra galimybės, tad atsiprašau. Tikiuosi pareigas išlaikysi ilgai ir linkiu tau taip pat sėkmės. @Ignas_Bartkus

James_Fierro - Labas, Ovi!:D Žinau tave iš seniau, nesakysiu iš kur;) Mano draugė seniau žaidė šiame serveryje ir ji su tavimi gerai sutarė. Man ji papasakojo, tai sakė, kad esi tikrai draugiškas ir padedantis asmuo, kreipsiuosi jeigu reikės pagalbos:) Na netempsiu, ilgų tekstų nerašysiu, judu toliau, sėkmės serveryje ir pareigosee.. @James_Fierro

Rokas_Snow - AA parašysiu kažką panašaus, serveryje bendravom, esi draugiškas ir geras taksistas:D (Tikiuosi kažkados būsim kolegos) Na pabendrauti mes galime, tik turi man parašyti, kai būnu serveryje, nes pati nesusiruošiu, esu per didelė tinginė. Tikrai, visados parašyk!:D Nuobodžiauju serveryje vistiek. @Rokas_Snow

Vilius_Gigantas - Hello there savininkas. AA kaip savininkas esi mldc žmogutis, palyginus su kitais serveriais esi daug geresnis, žmonėms gan greit atrašai ir teiki pagalbą. Nieko daug nerašysiu, puikus savininkas. 🖤 @Vilius_Gigantas

Juozas_Vortex - Labas, Herkau. Tave pažįstu tikrai labai gerai, bendraujame jau pora metų. Susipažinome orginaliame serveryjee, praleidom jame daug smagaus laiko kartu:0 Gaila, kad nelabai žaidi dabar jame, nes sakiai, kad pardavei paskyrą.. Bet gi turi kitą, ei! Dar kada nors kartu pažaidžiam?;) Nešvaistysiu tavo laiko ir linkiu didžiausios sėkmės gyvenime! @Juozas_Vortex

Manau užteks, labai nesmerkite, nes tokių dalykų nemoku rašyti, AČIŪ! ❤️

Redaguota Ernesta_Rorry
  • Patinka 1
  • Haha 1
  • Už 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Ką tik, Deat_Fancion parašė:

o kur as?

Atleiskk.. Užmiršau

Redaguota Ernesta_Rorry

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Mhm labai dekoju uz tokius koplimentus bet kad realiai su @Lost_Heaven ir @Nastia_Virus bendravau daugiau kitokiu panu ir kaip nebuvo duagiau su nieko nebendravau idomiai čia@Jeff_Silver Rimtai o kur tu 😄

Redaguota James_Fierro

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

O Mons Ti Ner Kap Ci Dabar Mergaicik Kalbesma ? 😄 Ne JK Bet Rimtai Kur As :DDDDDDDDDDD

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

tik vakar atejai ir jau nuomone : - D

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 3 valandos(-ų) , Tomce_Quattro parašė:

paminekit serverio dievus tada bus daug ka cia papasakot ane @Deat_Fancion 

jo paminek mus su tomce, mes esam sio serverio vierhai ir senbuviai

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 10 valandos(-ų) , Hugo_Bosas parašė:

O Mons Ti Ner Kap Ci Dabar Mergaicik Kalbesma ? 😄 Ne JK Bet Rimtai Kur As :DDDDDDDDDDD

Nespėjom pabendrauti 😧

prieš 1 valanda , Aim_Bek parašė:

tik vakar atejai ir jau nuomone : - D

A blogaj?

prieš 2 valandos(-ų) , Naruto_Run parašė:

ačiū už nuomone :)))

:))

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...