Jump to content
James_Fierro

1-Bday | Mano 2020 metų vasaros rašinys.

Rekomenduojami pranešimai

cdece478d9a47c71e5b1a00e0d2039d5766.png

Sveiki, taigi skelbiame 1-Day prieš gimtadienį eventas forume. Išties jūsu laukia daug eventu žaidime, primenu kad eventai žaidime prasidės nuo 27 dienos su biletais. Tai prašom jūsu padėti plėsti projektą,tikrai norime kad daugiau žaistu ir maloniau bus jums kai mūsų daug bus. Dėkojam ištikrujų tie kurie nepasidave ir išbuvo visalaik su mumis. Tai skelbiu pirma eventa forume tai Mano 2020 metų vasara (rašinys)

 

 

TAISYKLĖS

Forumo slapyvardis turi atitikti visas taisyklės tai yra žaidime ir forume toks pats

Laimėtas prizas atiteks tam Vardas_Pavardė kuris ir bus čia užpildęs, prizas neperduodamas

Draudžiama kurti pranešima nesusijusias su evento tema,nesąmoningų pranešimu kūrimas taipogi draudžiams už tai griežtai būsit baudžiami

Pasilieku teisė keisti taisykles eigoje

Privalot laikytis bendrų forumo ir šios skilties taisyklių ( neįžeidinėti, nesikeikti, nenaudoti trumpių, barbaristinių žodžių)

Rašinys turi būti apie jūsų praleistą vasarą 2020 metų

Rašinys turi būti bent 4-5 sakinius.

 

LAIKAS

Nuo 2020-09-21 iki 2020-10.10 20 val. 00 min.

 

PRIZAI

I vieta 12 valiutios

II vieta 6 valiutos

III vieta 100 kreditų

 

Konkurso remėjas - @Vilius_Gigantas

Evento vedėjas - @James_Fierro

Už GFX dėkoju @Tom_Lillard

 • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mano 2020 metų vasarą

Sveiki, mano vardas yra Giedrius ir papasakosiu apie 2020 savo vasarą. Mano vasarą nebuvo labai įdomi, nes per visą vasarą realiai buvau šauktinis, tiksliau atėjau savo noru. Vos ne visalaik buvo tas pats ritmas. Kėlimasis 6 valandą ryto, po to rytinė mankšta, dušas, kava ir toliau pagal dienotvarkę. Bet buvo ir įsimintinų dalykų, pirmasis manau būtų pirmosios pratybos (skyriaus sudėties) jos vyko Klaipėdoje. Jų trukmė buvo 1 para per kurią sugebėjom nueiti apie 20 kilometrų kelio ruožą ant nugarų nešini žygio ekipuotę, iššaudyti 5 pilnas G36 automatinio ginklo dėtuves ir numigti tik kelias valandėles, galvojom kaip tik greičiau grįžti atgal, bet grįžus atgal vėl pasiilgom miško, nes ten galėjom elgtis laisviau. Bet geriausios mano maymu buvo pratybos kuopos sudėties prasidėjo jos rugpjūčio 3 dieną ir tęsėsi 10 dienų, va ten tai tikrai netrūko veiksmo, sužeistų karių gabenimai, daug nueita kilometrų, buvo galimybė pabendrauti su amerikiečių kariais, iš arti pamatyti karinius sraigtasparnius, palyginti amerikiečių ir lietuvių karių techniką ir ginklluotė, buvo žiauriai įdomu kariauti prieš kitus batalionus, kai mes kažkoks nuskuręs batalionas neturintis geros įrangos priešinomės tikrai pasirengusiems kariams, kurie turėjo: modifikuotas G36 automatus, šarvuočius, karinius hamerius ant kurių buvo Fifty call'ai ar kaip jie vadinas neprisimenu, snaiperių būrį. Galiausiai paskutinę dieną iš 30 esančių karių liko mūsų skyriaus vadas aš ir du kulkosvaidžių kariai, tai sugebėjom atrasti kito būrio pastatą ir prisiglaudėm ir iki paskutinės minutės gynėm pastatą kol visi mirėm. Tokia patirtis duoda, kad tokia situacija tikrai gali atsirasti ir nežinai kada reiks kariauti, ir kada gali mirti. Grižom atgal į savo batalioną rugpjūčio 13 dieną buvom laimingi ir pavargę, bet supratom, kad įveikėm pagrindinį tikslą ir sunkumai baigėsi, bet neilgam... Mūsų skyriaus vadas mėgdavo sportuoti tai be priežasties mus išsirikiuodavo ir liepdavo darytis po kelis šimtus atsispaudimų, daugiausiai esame gave apie 800 atsispaudimų, tai po tokio sporto tikrai nieko nesinori. Pagaliau atėjo mūsų laukta rugpjūčio 22 dieną (dembelio diena) kai oficialiai baigėme savo kario tarnybą visi laimingi, šventinės nuotaikos, ant vakaro vyko būrio balius, bet apie jį neišsiplėsiu, nu ir per kitas likusias dienas realiai nedaug ką ir nuveikiau sportavau ir bandžiau vėl prisitaikyti prie civilinio žmogaus gyvensenos.

 • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

 

Mano 2020 metų vasarą:

Mano vasara buvo nelabai įdomi tad nesiteikite kaško įdomaus pamatyti.

 

Taigi mano vasarą prasidėjo Birželio 1 Dieną. Per šią vasarą atsikrauščiau į naujus namus iš kito miesto į kitą.Puse vasaros atemė persikraustymas todėl nespėjau nieko nuveikti per šią vasarą. Iškart atvažiavęs ėmiau tirinėti mūsu miestą kaip keista buvo kaip tik atsikraustemė.Praejo mėnuo kaip atsikraustemė susiradau nauju draugu.Buvo biškutėli liudna bet nieko. tyrinejau tyrinejau miestą suradau daug geru vietu kur galima ''pakimarinti'' tad mano vasara nėra nieko ispudingą nes nieko gero nenuveikiau. gerai , kad buvo arti maudymosi ''zona'' kiekvieną dieną ejau maudytis. dar spėjau atšvęsti savo 14-likta gimtadienį (rugpjūčio 2) buvo įdomoka, ačiu kas skaitė.

 

 

    

       

                               ♡Naruto♡

 

 

 

 

NESMERKIT UŽ LIEVĄ RAŠINĮ, NES NIEKO NENUVEIKIAU VIS VIEN PABANDŽIAU!

Redaguota Naruto_Run

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mano 2020 vasarą

 

Vasarą prasidėjo pabaigtuvem su klasiokas biški atsipalaidavom kaip priklauso, o jau toliau tesiant tai būvau Šventojoj kelis kartus ir vis tapati veikdavau tai būvaų prie jūros, pasivaikščiojau per šventaja su dviračiais pasivažinėjau, o jau vėliau būvaų ir Palangoje tai buvo visai linksma tai su draugu biški įkale nuėjom į miestą ir prie mūsų priėjo vienas bachuras jau galvojau pz bus, bet nieko nebuvo sako ką jus ir t.t 😄 toliau vasarai tesiant prasidėjo darbai ir nieko daug nebenuveikia tik su draugais įšeidavau pamėtit kašio fules pažaist atsipalaiduot ir tiek.

 

Tokia ir vasarą 😄

Redaguota Deilas_Cortez

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mano 2020 metų vasarą.

Šių metų vasara buvo kiek kitokia, nei praeitais metais, kadangi prisidėjo karantinas, virusas, tad šiek tiek apribojo laisves bei planus. Iš dalies vasarą pradėjau švęsdamas su draugais, be abejo dirbau savo mėgstamą darbą, nors ir norėtusi turėti daugiau laisvo laiko, tačiau darbas vis pakišdavo man koją, norint atsipalaiduoti... Negaliu sakyti, kad ši vasara buvo niekam tikus, nes kaip niekad, turėjau daug daugiau atostogų nei praeitais metais. Teko taip sakant "išoperuoti" savos mašinos išmetimo sistema, paliekant tiesų vamzdį bei teko daug keliauti ,nors visiškai be tikslo, tik dėl to, kad pakvailioti, bet kaip gi galima be kvailysčių 😄. Vieną iš šios vasaros savaičių praleidau Utenoje, sodyboje, kurioje galėjau pabėgti nuo savo problemų bei atsipalaiduoti. Teko pabūti Šventojoje, faktas, išleisti krūvą pinigų, bet kaip gi be pramogų. Gailą, taip ir neteko dar nuvažiuoti prie Nevėžininkų koplyčios, kurioje "ale" vaidenasi ir vyksta visokie kiti keisti dalykėliai... Bendrai pasakius, vasara nebuvo nei tobula, nei niūri, nors planai šiai vasarai buvo visai kitokie, nei tikėjaus. 

Redaguota Laurynas_Dmax

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

𝕄𝕒𝕟𝕠 2020 𝕞𝕖𝕥ų 𝕧𝕒𝕤𝕒𝕣𝕒

Na ką, mano vasara nebuvo kažkuom ypatinga.

Realiai visą vasarą praleidau namuose, bet žinoma ir kažkiek dirbau.

Mano darbas buvo neįprastas, kitiems gal ir įprastas. Dirbau Latvijoje, prekiavau gintariniais karoliais ir auksu, teko susidurti su užsieniečiais ir pamatyti kaip gyvena žmonės kitoje šalyje. Latvijoje teko pabūvoti ir prie jūros - Kauguri. Atrodo eilinė jūra, bet atrodė kitokia, nežinau kuom.

Taip pat, per šią vasarą švenčiau ir savo 19-ąjį.

Na taip, nieko ypatingo, bet geriausia tai, kad jis buvo ypatingas tuom, kad turėjau artimis žmones šalia, ko niekada nebūdavo.

Ištiesų nesvarbu ką veikiau šią vasarą,nes su Jumis bet kuri vasara bus pati geriausia!!!

 

 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mano 2020 metų vasara:

  

Šią vasarą bandžiau kuo daugiau kažką veikti, nebūti namie ir išnaudoti kiekvieną vasaros dieną. Vasarą praleidau su vaikinu, šeima ir draugais, stengiausi visiems laiko skirti vienodai, ypatingai norėjau pabūti su sese, nes po vasaros ji išvažiavo dirbti ir dabar rėčiau susitinkam. Turėjau daug bemiegių naktų, gerų emocijų, susitikau su sena drauge , nes ji gyvena užsienyje ir tik vasarą atvažiuoja į Lietuvą. Jau vasarą norėjau pradėti žaistį šį žaidimą, bet draugės draugas, sakė, kad užkabins ir taip pražaisiu visą vasarą, todėl nerizikavau ir nežaidžiau😅 Kiekvieną vasarą stengiuosi nuvažiuoti į kaimą pas močiutę, šią vasarą pabuvau kaime mažiau, nes atsirado žmogus su kuriuo norėjau praleisti kiekvieną laisvą akimirką kartu☺️ Dar daug laiko praleidau su tėvais, važiavome pasivaiksčioti su šuniu, aplankėme giminęs, susitikom su draugais. Kadangi buvo karantinas, veiklos buvo mažiau, bet tikrai tai nestabdė kažką veikti, daug laiko praleidom prie ežerų ar kitų panašiu ramesnių vietų. Su draugais atradom daug naujų vietų, aplankėm daug apleistų pastatų. Vasarą pasikeičiau ir supratau daug dalykų, pasikeičiau ne tik vidumi, bet ir išorę, nusidažiau plaukus kaip senai norėjau, šviesia plaukų spalvą😂 Vasaros pabaigoj su vaikinu šventėm draugystės metinęs, taip pat vasara buvo ir mano gimtadienis. Prisiminus šią vasarą kyla tik geros emocijos, jau laukiu kitos vasaros!

 

 • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mano 2020 Metų vasara "

 

Sveiki , pradėsių nuo savęs esu Rolandas man yra 23 metai , gyvenu ir dirbu Norvegijoi, čia atvykau visai nesenai, bet esu čia buvęs ir truputi ankščiau, pragyvenau 5 metus ir iškeliavau į Lietuvą. 

Kalbant ką nuveikiau vasara , Aš užsiemu gal būt ne visiem dažnai sutinkamu hobiu, tai yra Audio aparatūros dėjimas į mašinas , jos klausymas važiuojant į renginius visokius, kurie vyksta visoi Lietuvoi, o šiais metais buvom ir Latvijoi , mūsų komandą užemė ten 2-ąją vietą , buvom tikrai patenkinti. 

Lietuvoi būną visaip bet prizines vietas imam tikrai dažnai, pats esu susidėjas į '' Vw Golf V 2006m''

 8vnt 20cm kalonėlių į vienas duris, 2vnt 36cm (Žemų dažnių garsiakalbių) 2vnt Prides stiprintuvai , ir daug visokių kitokių dalyku.. 

Skaitytojai galvos kad čia visai nesusije su vasarą , bet būtent šita vasara aš konstravau savo automobilį su kuriuo jau kitą sezoną galėsių išvažiuoti į gatves|| 

Šiais metais nespėjau nes išvykau į Norvegija darbuotis 🙂

Labai norėčiau pridėti nuotraukų bet gaila , kad neturiu . Ateitį tikrai idėsiu jei kažkam pasirodys mano užsiemimas 🙂

 

Ačiu kas skaitėt sekmės kitiems dalyviams.

S_Išgėręs 

Redaguota Skraidau_Isgeres

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveiki,esu Marius Papasakosiu apie savo vasarą>>Ši vasara praėjo labai Blogai,nes neturėjau Kompiuterio ir jsu sampo Nežaidžių jau 1metus labai norėčiau gauti naują kompiuterį Bet,gal per gimtadienį gausiu nauja Kompiuterį Prisijungsiu ir bandysiu Visus Atpažinti,nes aš jau visų nepamenų Ką Labiausiai pamenų ''Nike_Bird Vilius_Gigantas'' toliau nepamenu gal Kai prisijungsiu bandysiu siekti Admino Vipo Direktoriaus Pareigų Dėl Aukštumų 'Sang.lt jaugyvuoja 1metus Labai džiauguosi nes šis serveris labai ilgai gyvuos gal net ir daugiau metų kaip aš užaugsiu Bet šia vasarą persikrausčiau į naujus namus kitam mieste gyvenu Klaipėdoje Einu į Jūra pasėdėti pavalgyti Daug Per šia vasara numečiau 19kg tai labai smagu net tėvai pagyrė ksd per visa vasara spuortavau!! Sėkmės Gyvuojant  Sangui Ilgų ir gerų metų!

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveiki visi, kurie skaitote šį straipsnį. Mano vardas Rokas, man yra 19 metų, šiais metais buvau abiturientas, kad ir kaip tai sunku buvo. Taigi, vasaros galima sakyti turėjau tik vieną mėnesį, nes birželį ir liepą praleidau kartodamasis informaciją arba rašydamas egzaminus, žinoma parašius egzaminą reikia šiek tiek atšvęsti šei bei ten. Ir užsidarius visą laiką būti nėra labai sveika, tai tarpais kai tingėdavau kažką kartotis, išvažiuodavom su draugais pasivažinėti, šiek tiek pagerti ir poto parėkauti mieste, kad ir kaip tai keistai skamba... Taigi, turėjau susiplanavęs puikes atostogas, bet covidas šiek tiek sutrukdė, Liepos 16d. - išleistuvės, Liepos 18d. išskrendu atostogauti į Airiją. Gavosi, taip kad Išleistuvės vyks rugpjūčio 4d, tai pasirinkau vis dėl to atostogas, kad ir kaip sunkus pasirinkimas buvo. Tai po paskutinio egzamino Liepos 20d. sumąsčiau tą pačią dieną ir išskristi. Airijoje, ilsėjausi, buvau prie jūros, aplankiau Anglijai priklausančią šiaurinę dalį taip pat, mėgavausi kraštovaizdžiu. Rugpjūčio 17d, vėl prasidėjo mokslai, tai atostogas, teko sustabdyti rugpjūčio 15d. ir skristi į Daniją, nes pasirinkau studijuoti čia 😄. Pačioje pradžioje buvo, baisu, bet atvykus nustebau, žmonės labai linksmi, padedantys, bei per daug tiesmukiški t.y jei kažką sugalvojo iš karto ir pasakys, pavyzdžiui tavo batai negražūs ar kažkas panašaus 😄

 

Tiems kas tingėjo skaityti, tai birželį/liepą laikiau egzaminus. Nuo liepos pabaigos iki rugpjūčio vidurio atostogavau, keliaudamas, o rugpjūčio vidurį 15d. skridau į universitetą tęsti savo mokslus 🙂 . 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Su kuo jums asocijuojasi terminas "mano vasara 2020"? Manau daugeliui su atostogomis, karantinu, saulėtu ir gražiu oru. Šią vasarą buvau užsibrėžęs tiksla mažiau laiko praleisti namie, mažiau kompiuterinių žaidimų, daugiau aktyvaus laisvalaikio. Ir man puikiai sekėsi, dalinuosi savo vasaros pasiekimais: Sudalyvavau varžybose kuriose sugebėjau laimėti ne vieną medalį ir taurę. Susiradau naują merginą. Pabuvojau prie jūros Šventojoje visam savaitgaliui kur vieną vakarą išgėręs išėjau pasivaikščiot, prie jūros, net smagu pagalvojus 😄  Taip pat buvau Palangoje, važiavau su draugais, ten tik nuvažiavus griebiau į rankas alkoholį ir stengiaus pasivyt draugus, ilgai laukti nereikėjo. Tuomet kopose dienos metu parūkėm, ėjau maudytis, buvo linksma, alkoholis liejos pro kraštus, varvėjo per barzdas. Tą naktį aplankėm tris Palangos klubus, baigiau gerti 04:00, 05:00 parėjau į mašiną, išsimiegojau, o 09:00 jau vairavau ir važiavom namo į Šiaulius 😄 Buvo smagu. Šią vasarą atšvenčiau savo 22 - ąjį gimtadienį. Dar prisiminus tuos šaunius vakarus prie ežero, tinklinis, relax'as plaukiojant ežere čiužinuku, maudynės naktį - pasaka. Vasara 2020 buvo viena geriausių vasarų.

Redaguota Party_Maker

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Zdarowa aš esu Gerb.Strytas kitaip nauja SANG.lt projekto žvaigždė tai, mano vasara va tokia, krč pornhubą biški žiūrėdavau karts nuo karto, kas kokia 2-3 diena, o šiaip kiekvieną dieną Nastės tiktokus žiūrėjau, kadangi esu jos #1 Fanas visame pasaulyje ir labai noriu, kad savo tiktokus kurtų toliau, kadangi tus tiktokus peržiūriu 10 kartų, taigi kiek daug gali praleisti, ar kampe kažkas yra ar vieno žmogaus dantys iškrite, bet neesmė, tai va mano vasara buvo labai turininga ir esu labai laimingas ja! 
Verta paminėti - Labai laukiu @Nastia_Virus tavo naujų tiktokų 😉.

 • Haha 4
 • Piktas 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

 

2020 Metų vasara buvo kažkokia kitokia, tokia keista, aš maniau kad ji bus su išvikom, fainai ir gerai preleista vasara,bet gavosi kitaip. Ji iš pradžiu atrodė visai pom karantinas yey galėsiu palošt, paskui situacija pablogėjo, pradėjo darytis nuobodu kai negali išeiti į gamta su draugais, ten paprikolint ir t.t.

Prasidėjo nuotolinis mokymas, iš pradžiū viskas striginėjo, ten trukčiai visokie, vienu žodžiu baisu tikrai baisu. Bet buvo ir pliusu, pradėjau daugiau tvarkytis namus xDdd (aišku nepatiko) tai va, su šeima daugiau praleidau laiko, išmokau šiokiu tokiu pamoku kad namie sedėt nėra zjbs kaip būdavo anskčiau, pradėjau žymiai geriau bendraut su tėčiu (negalvokit kad ir anksčiau nebendravau) tiesiog jis laiko neturėdavo nes būdavo darbas o šia vasara tikrai daug laiko plepėjom ir fule žiūrėjom fainai buvo. Pagerinau savo cs skillus xD tai va tai va. Štai tokia buvo mano 2020 metu vasarike. @James_Fierro geri judesiukai tiktoke.

 

 • Haha 4

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mano 2020 metų vasara....

 

Uhh, vien del to nuotolinio pradžios vasaros nejaučiau, net nejaučiau, kaip atėjo tas Birželis, vos teigiamus išėjau vien tik iš Istorijos ir iš Matematikos... Iš pradžių galvojau jau šakės, pažymėjimo 10 klasės negausiu, bet kažkaip tėvų ir draugų pagalba viskas susiklostė kuo puikiausiai, ir gavau ta pažymėjimą, bei išėjau su visais teigiamais pažymiais. Po to, teko daryti atsisveikinimo vakarėlį. nes jugi pas mus maža mokykla o tik 10 klasių yra mokykloje, dėl mažai mokinių susidaryto skaičiaus. Na, atgyvenau ta Birželį, ir artėja pabaiga.. Birželio pabaigoje, susibendravau su tokia panele, tiesiog siunčiau streaką ir pasiūliau kas pasnepint, lyg ir cigaretę rūkiau ar kaseką pats neatsimenu :D, tai žodžiu nusiuntęs ta streaką, ji atsnepino atgal ir rašo kad nerukyk nes nesveika, ir nuo to viskas prasidėjo, ir taip išėjo jog rugpjūčio pabaigoje tapome porą ir ligi šiol smagiai bendraujam, bei draugaujam... Artėjus paskutinėms dienoms, teko liūdėt, nes lyg ir tos vasaros nebuvo, nes kaip ir sakiau tie mokslai prailginti tiesiog košmaras buvo, ir labai daug ka kliūdė vasaros planuose... Uhhh, atsimenu pirma rugpjūčio diena, kai su draugais nusprendėm nakvot prie ežero su palapkėm, ten kaip ir aišku su gėrimu viskas buvo, buvo ir rimčiau... Na man ten nuvykus pradėjom gert, šnekėjom apie viską, apie paneles, apie mokslus ir ko pats nežinojau... :D. Įpūsėjus vakarui, kažkas iš mūsų chebros iškvietė mentus, visi pradėjom plaukt į kita ežero krantą, taip taip :DDD į kitą ežero kranta, ten visiem poxui buvo, kas liko tas liko, buvo pakirte mentai, o man su kitais teko plaukt pusė ežero, ir paskui išvežiot visus namo su passatu :Dd. Ant rytdienos nieko nejaučiau, ta prasme rankos nutirpusios, kojų lyg neturėčiau... Pragulėjau galima sakyt visa savaite, nes sunku net buvo atsikelt xddd. Trumpa tokį laiškelį parašiau, nors nežinau ar viska ką norėjau gerai sudėliojau, bet mano nuomone čia daug mėčiausi tarp sakinių, nes labai daug prisiminų šioje neapsakomoje vasaroje :ddd. Sėkmės kitiems dalyvaujant šiame konkurse!

 

Tomce aka Lukas

 • Patinka 1
 • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mano 2020 metų vasara;

Luke_West.

 

Sveiki, esu kandidatas į event'o laimėtojus. Pradėsiu nuo prisistatymo. Sveiki, esu aš Tautvydas, ir man yra 16metų. Esu iš Kauno, mėgstu žaisti futbolą, krepšinį bei tinklinį lauke, o namie pats tai programuoju JAVASCRIPT, PAWN, Python, PHP, Node kalbomis. Turiu shaikos kuri visą laiką su manimi būna lauke. Na, tai pradėkime kalbėti kas buvo vasarą !

 

Būvau pradžioje birželio išskridęs į Islandiją, paskui į Angliją. Sutikau kažkokį juodaodi Anglijoje žmogų kuris norėjo razborų ( na kaip gi rajonskas atsisakys tokio dalyko 😄 ) Na, pasikviečiau tą šaiką, kadangi jų tėvai yra pažystami ir labai geri draugai su mano tėvais. Tai karoče, jis ten susikvietė tokių balvonų kaip Ramūncė, ir pisom viena į kaktą ir parkrito lol. O galvojat - kodėl taip atsitiko? Važinėjau su elektriniu paspirtuku pro London'ą, ir netyčia aš ten įspaudęs ant 30MPH/h greičiu partrenkiau aš jį. Na, gryžęs į Lietuvą skubau aplankyti Baltijos Jūrą - Palangą. Ten susiradau kelis draugelius kurie taippat geiminą sampą, tik jau leavino prieš mėnesį ar ten daugiau.. Buvau su savo tėvais ir sese su broliu, jie nuomavos savo hotelį, o aš skersai per visą palangą vienas apsigyvenau 😄  Būvau Anglijoje - mėnesį, Islandijoje - mėnėsį taippat, o palangoje dvi savaites. Buvau visą vasarą  be kompiuterio, nes mano sugedo. Paskui gavau teises britwos, tai lėkiau į Žiežmarius pas chebrantus išgert :DDDD Pasibaigė mano tas balius labai blogai, kadangi užsimaniau nuvaryt pas kaimyną pasikviest išgert. O jis nežinojo kas aš toks, ir iškvietė musarus. Tai pasedėjau biškį areštinei kiek čia.. Kelias valandas? XDDD Atsikėliau , nieko nejaučiau vapšė tiktais kad galva buvo labai gatava.  Paskui, per paskutinę dieną gavau naująč laptopą pavadinimu - ALIENWARE 14. Senokas šūdas, bet sueina 😄 Štai kas įvyko šią vasarą, linkiu visiems kitiems kandidatams į šį event'ą, ir tikiuos, kad bent paiimsiu aš antrą vietą šiame event'e 😄 Sekmės.

 

Luke_West - 2020 metų geriausio rašinio kandidatas į laimėtojus.

 

 

 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

  Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

×
×
 • Create New...