Jump to content
Draudžiami bereikšmiai pranešimai (prieš, už, reikia šito, nereikia), komentuodami būtinai argumentuokite savo atsakymą. Dabar buvome apstoję bausti už bereikšmius pranešimus šioje skiltyje, tačiau norime švaraus forumo, todėl vėl pradedame bausti! Ačiū ×
Danielius_Coolas

Sededami masinoje gali surakinti nusikalteli!

Rekomenduojami pranešimai

Realiai kažkada buvo taip sukurtas bet daug kas pasiūlymu dare panaikinti šita dalyką nes reikėjo teisėsaugai padaryt sunkiau sulaikyt nusikaltelius tam yra NUM2 ir tiesiog reikia mokėti surakinti greitu metu paspaudus Enter ir /ant bet čia mano nuomone tokia bet aš ant 50/50 pasilieku per lengva teisėsaugai bus surakinti žmogu

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ne ne ne ir dar karta ne! Tam yra NUM2 ir mokėkit naudotis juo. Pažaist bus neįmanoma su PD ir realybės nebebus, taip jau stabdo viduje mašinas (variklius) visus...

Redaguota Igor_Mechanik

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prieš. Ir taip nėra sunku pagauti kai uždedi komanda /bega taipogi tam yra num2. Jei iš mašinos galima būtų surakinti, tai praktiškai pabėgti butu labai sunku, o jei gaudytu su turismo ar infernus, tai apskritai ar tai būtų visiškai įmanoma. Taigi mano nuomonė nereikia šito /ant iš mašinos, bent jau man nesąmonė būtų. Kiekvienas darbas turi turėt savo + ir -. Tai lyg mini veiksmas kai gaudai žmones. Tai manau net nuobodžiau būtų dirbti policijoj, o ir kitiems nebūtų tikslo bėgti.

Redaguota Derikas_Derke
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prieš, nes nebus ką veikt pagaut ir 0 judesio teisėsaugai.. 

O dabar bent turi ką veikt gaudyt ir dirba keliese kolektyviai. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...