Jump to content
Deivis_White

Serverio gyvenimas

Rekomenduojami pranešimai

Nuo (redaguota)

Sveikučiai bičai noriu parašyti visą savo eigą ir žaidimą su kokiais rimtais pacais susipažinau per sang karjera ir t.t

Tai pradėjau žaist serveryje 2019 metais pas @James_Crazy visiems gerai žinomas kaip Fortūnatas pas jį teko pabūvoti ngpt nariu. Tam ir norėčiau padėkoti kad suteikė man šansą @Saras_Pop.

Na poto laiko kaip atsisakiau NGPT pareigų teko imtis kitokios veiklos tai po NGPT pareigų tesiau karjera sang projekte tarp mafijų gaujų gyvrnimo.

Tuo metu žaidžiau už visiems gerai žinomus account tai @Diesel_Drift ir @Rolandas_Rokandas . Pirmoji mano valdžia buvo Immortal mafija kartu su @Jax_Town daužėm cosa nostra mafiją. Jaxas buvo pas mane pavaduotojas. Poto teko pasiimti po kažkiek laiko Cosa Nostra pavaduotoją pas @Ciuzu_Paciuzu šis asmuo anksčiau žaisdavo už Edvinas_Dyzel. Atsisakius daumantui direktoriaus posto aš pasiemiau Cosa Nostra mafijos direktorių o pas mane pavaduotojas buvo @Dumu_Dieta su šituo asmeniu padaužėm truputuką.

Poto dingau iš serverio ir prisijungiau žiemos vidurį. Man pasiūlė buves DPKT narys @Saras_Pop prieš atsisakant dpkt Grove Street direktorių tai aš sutikau ir pas mane buvo Pavaduotojas @Andrey_Bronislav

Na manau žinot tą dalyką kai susipažini su tikrais kopijų dievais

@Lukas_Galaxy šitą bičą pažįstu ilgiau negu gyvuoja šis servas. 

@Luka_Doncic meituha iš orgo laikų tikrai pamenu seni kada abu nuo tfozio sedėjom parom be intiko per tavo valdžios laikus orge. O šeip visada palaikėm ryšį ir iki dabar paprikolinam.

@Dauzytojas_Merunas Vincukai pahas esi bbd gfxeris.

@James_Fierro su tavim esam pažįstami iš forto laikų kai buvai f modas.

@Ciuzu_Paciuzu duma laikėm kardaną dviese mafukėse 2019 metais bičas esi.

@Keep_Cash daugumai tu neesi dar pristatytas bet tebunie dar palaikykim šitą tarpusavį xd kai pasiimsim valdžia sužinos manau visi.

@Derikas_Derke Na nežinau ar tu mane prisiminsi dėrikai kai dar buvo toks dalykas kaip Skype naudojimas ir mes visad bendraudavome per tenais. Kūrdavom anksčiau justhostinius servos buvai afiget scripteris. Jai prisiminsi tai mano skype ramunas.rukas1. Aka Ramcis ;).

Na džiugu kad yra daug pažinčių serve ir dar išlikusi auditorija betkokia

Redaguota Deivis_White
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Ką tik, James_Fierro parašė:

Bent vienas manes nepamiršo pažymėti gerbiu ❤️

Turi laisvą valdžia? Gaujų 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Aii tai va kas tu toks :D. Galvoju jokio Deivio nepažįstu. Na sveikas prisimenu, scriptinimo įgūdžiai dar labai nepranike. Malonu, užeik dažniau serverin. Paplepesim 😉 

Redaguota Derikas_Derke
  • Patinka 1
  • Už 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...