Jump to content
Igor_Mechanik

Bug'as su tr. priemonėmis.

Rekomenduojami pranešimai

Sveikas @Vilius_Gigantas žaisdamas serveryje pastebėjau keletą keistu dalykėliu kurios žinau kad sutvarkysi naudodamas if if new new for for. 

• Nusipirkau iš serverio žaidėjo Stafford automobilį ir būdamas mechanikų panaikinau visą buvusio tr. priemonės savininko tuning. Po to sakau atsijungiam ir prisijungiam, bet prisijungus man jo tuning išliko po pirkimo ir pašalinimo tuningo. 

• Po to pamėginau vėl jam parduoti automobilį mano pilnai užtuninguotą ir vėl atsijungėm prisijungėm po prisijungimo vietoj mano tuningo uždėto liko jo senas tuningas likęs, bet turėjo būti mano tuningas nes aš paskutinis savininkas buvau prieš pardavimą.

• Manau čia yra kažkokia irgi įvelta klaidą ties tr. priemonių pirkimo/pardavimo: man pasiūlęs serverio žaidėjas pirkti jo turimą tr. priemonė man parodo kad jis siūlo man pirkti tr. priemonė, bet parašius (/sutinku [kodą]) komanda man nusipirkus tr. priemonė nieko nerašo pvz: * Igor_Mechanik nusipirkote Stafford už 500.000€. Paprasčiausiai parašant (/sutinku [kodą]) nieko nemėtą, bet mašina viskas gerai yra nupirkta nes pasižiūrėjau per (/rida) ar rodo Stafford kad turiu. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

su tr. priem pardavimu tai reik taisyt, nes darai /sutinku (random kodas) ir tiesiog meta: tokios komandos nėra, visos komandos - /komandos , bet pinigus tai nuima.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
On 28 June 2020 at 14:59, Igor_Mechanik parašė:

@Vilius_Gigantas kada bus fix fix? Jau ilgai no fix

Dar ilgai nebus fiX fix 😄

• Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...