Jump to content
Deat_Fancion

paleavina Deatas. Bye

Rekomenduojami pranešimai

Davai šaika, gana čia to samp'o , biški pristabdysiu, bus noro užsuksiu. Norėjau tik to, kad linksmai pakariaut, bet kaip nebuvo priešininko taip nebuvo, atsibodo laukt, tad atsisakiau Grove Street direktoriaus posto, visi nusikalstamų direktoriai buvo išlaikyti tikrai normaliai, bet štai pirmas direktorius mano kuris buvo atsisakytas neišbuvus minimumo.

O čia mano gyvenimas nusikalstamų grupuočių valdžioje:

Taigi, sveiki visi skaitantys ir neskaitys serverio žaidėjai, galbūt jau tikrai visi puikiai mane pažįsta kaip šio projekto nusikalstamų grupuočių veikėja. Taigi papasakosiu nuo pradžių, kaip atsiradau šiame serveryje. Am, labai įdomus klausimas, tai buvo dar 2019 metais spalio 12 diena tikrai ilgas laikotarpis praėjo nuo užsiregistravimo forume, kaip matot esu šio projekto senbuvis, tiesa sakant sunku net ir prisimint kaip aš čia atsidūriau šiame projekte, gal pamačiau kur reklamuojant, o gal pats Vilius parašė, nežinau tiesa sakant, bet džiaugiuosi, kad atradau šitą projektą, tikrai yra dėlko džiaugtis, nes tikrai turim tobulėjanti pona Viluza kuris scriptina ir šiaip labai geras žmogus, kalbant ir apie Jeff'a irgi geras žmogus, na neveltui draugai, na ir visa komanda kuri stengiasi tik dėl mūsų, kad mum būtų kuo įdomiau čia žaisti. Pradėdamas čia žaisti pirmosiomis dienomis pildžiau į Ginklų prekeivių gretas jeigu neklystu, o gal tiesa sakant ir klystu - turbūt buvo legendine Immortal mafija, šios mafijos vardą stengiausi laikyti aukštumose, nes visgi čia galingoji buvo Deat'o mafija, labai patinka nusikalstamos grupuotės, nežinau kodėl, bet mėgstu tvyraujanti veiksma serveryje. Budamas Immortal vadeiva stengiausi įvaryti baimės, pykčio visiems kurie pasiimdavo Cosa Nostra mafijos direktorių, sekėsi kuo puikiausiai, nes dar tuo metu krito nuo manęs ne vienas ir ne du direktoriai. Immortal vadeivos post'a laikiau gan ilgai, tikslaus direktoriavimo laikotarpiaus nepamenu, bet toks nei ilgas nei trumpas laikotarpis, Praėjus laikui atsisakant legendinės mafijos direktoriaus posto, galvojau šiektiek paiilsėti nuo direktoriaus posto, nes nu visgi priešininkų rimtų nebudavo, galvodavau ar verta vėl imti ar tiesiog pažaisti šiek tiek be direktoriaus posto, laikui bėgant atsirado Cosa Nostra mafijos direktorius, pastebėjau, kad Immortal direktorius buvo renkamas, tad sugalvojau ir nieko nelaukdamas užpildžiau į Immortal vadeivos post'a, taigi gavau antrąjį kartą, prasidėjo vėl daužymai su legendiniais Immortal bičais, apginimai budavo per pora sec dažniausiai užemant Dea'to mafijos zonas, spaudimo neatlaikydavo priešų mafijos direktoriai, neišbūdavo net paprasčiausiai direktoriaus minimumo, rinkimai kaip būdavo taip ir būdavo realiai taip, atsibosdavo ir mane, laikui bėgant teko atsisakyti direktoriaus posto,, tiesiog šiektiek laiko pristabdžiau, padėdavau saviems kariaut, laikui bėgant pradėjo atsibosti mafijos, manau žinot ta jausmą kai laikai pora valandų nu ir tiesiog atsibosta tas stovėjimas priešų mafijos zonose.  2019 metais laimėjau nominacija dėl geriausio nusikalstamų grupuotės direktoriaus titulo, tikrai nustebau pamatęs tai, kad subalsavo už mane, labai dėkoju kurie stovėjo už mane, šaunuoliai. Taigi laikui bėgant buvo ašaldytos gaujos, o mafijos užsaldytos, prasidėjo pats įdomumas, nes man realiai įdomiau gaujose kariaut nei priešų bazėse, tikrai įdomiau zonose pasitaškyti dėl procentų, būdavo visko ir gero ir blogo, bet svarbiausia neprarast vilties ir bus tavo žiauriausia ir galingiausia gauja serveryje, atšaldžius gaujas iškart pasiemiau Grove Street gauja, karai buvo įdomus, priešam baimės buvo įvaryta, spaudimas buvo konkretus, per šį direktoriavimo laikotarpį buvo nuversta daugybę direktorių, būčiau dar karaliavęs ir karaliavęs žaliųjų gaujai, bet taip gavosi, kad pavaduotojas gavo įspėjimą tai viskas tuom ir baigėsi, bet tikrai daug kur padėjo, džiaugiuosi už jį -  buvome nesustabdoma gauja, mūsų įniršis buvo nesutramdomas, spaudimo buvo įvaryta visiems direktoriams, priešų gaujos direktoriams sunkiai sekdavosi su procentais, dauguma procentų pelnydavome mes, turėjau ir gražų šimtuką pasiemes, taigi taip, viskas buvo baigta, tuo metu išlaikiau Grove Street vadeivos post'ą pusantro mėnesio tikrai gan geras laikotarpis, laikui bėgant teko išmeginti ir The Ballas gaujos vadeivos post'ą, sekėsi taipogi puikiai, niekas kojos nepakyšdavo kaip sakant, karai irgi gan įdomus buvo, laikotarpis taipat buvo normalus. Buvau pas Meita pavaduotojas galima sakyt -6 nušluoti nuo gaujos direktoriaus posto, karai buvo įdomus, visko pasitaikydavo, šiaip tikrai pagarba kurie megino kažką įrodyti dėl Grove Streeto vardo, dėkingas už karus, bet yra kaip yra, karaliauja geriausi. Paskutinis gaujos post'as yra dabartinis Ballasas gauja, kolkas jau 2 dienas karaliauju , laukiu nesulaukiu priešininko, nes kaip matėte teko nušalinti GS direktorių, DPKT kaip ieško taip ieško, niekas nejema direktoriaus post'o, tad tenka pakariauti su teisėsauga, saugyklų užemimai, miestų užemimai viskas tik tam, kad įrodyti, kad Deat'o gauja yra ne šiaip paprasta, o legendine.. Pagarba didžiausia kas padėjo ir dar iki šiol man padeda.

05-22 bye

|| susipažinau su daug kuom, tad visi malačiai, laikot tvirta ir sėkmės.

Redaguota Deat_Fancion
  • Haha 1
  • Liūdnas 4

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Jau narys? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...