Jump to content
Draudžiami bereikšmiai pranešimai (prieš, už, reikia šito, nereikia), komentuodami būtinai argumentuokite savo atsakymą. Dabar buvome apstoję bausti už bereikšmius pranešimus šioje skiltyje, tačiau norime švaraus forumo, todėl vėl pradedame bausti! Ačiū ×
Matas_Tutkus

Apsauga>Radistai

Ar reikia ?  

20 balsai

1. 1. Ar reikia ?

• Apsauga
    • Radistai
      0

Rekomenduojami pranešimai

Apsauga>Radistai

Kodėl ?

Kodėl, aš noriu, kad būtų atšaldyta apsauga ir būtų tuo pat metu užšaldomi radistai ?

Na, jau gal virš savaites šnekučiuojamės su PD įgaliotiniu @Twinkle_Ben, kad reiktų atšaldyti apsaugą ir užšaldyti radistus todėl, nes iš radistų nėra pelno jiems patiems, pelnas yra tik serverio žaidėjams,  apsauga ji būtų antrasis ''g'', ir mes gautume minutes kurie sėdi, o apsauga tuo pačiu gautu ir pelną iš mūsų kišenių. Apsauga būtų tikrai geriau, nes kaip matome, į radistų direktorių atranka vyksta jau dvi savaites, vos prieš kelias dienas buvo paskelbta atranka į Tolimųjų reisų vairuotojus, o jų direktorių išrinko jau šiandien, o radistų kaip matyt nieko, tyla... Kodėl žmonės ten neeina, nes jie žino, kad iš to darbo tikrai nepasipelnys, nes visas darbo fondas, nebus kaip kokių policininkų ar mechanikų, nes radistų darbo fondas išeina į /prizas pašnekovų prizams. Drįstu teigti, kad tas darbo fondas iki dabar yra tuščias ir jį yra tikrai sunku užkelti, šis serveris nėra originalas, aš originale dirbau radistu, ten darbo fondas nekartą buvo virš 500'000'000 €, nes ten serverio ekonomika yra žymiai didesnė negu čia. Siūlau atšaldyti apsaugą, galite išsilieti ką apie tai manote komentaruose, lauksime iš Giganto ir Jeff'o žinių, o galbūt ir atšaldymo :), sėkmės visiems žaidime ❤️

• Patinka 3
  • Už 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš sutinku pvz galetu i bankomatus pinigus gabenti o informacija gautu gaujos kad vyksta pinigu vežimas nu pvz bankomatose mazetu pinigai ir pvz kada truktu apsauga gautu pranešima kad pvz /tpls reikia papildyti bankomata kažkas panašaus orge yra

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

jei bus daugiau nuomonių, o ypač su argumentais, tuomet gal pagalvosim kažką. taip pat prikabinu temą, kad pamatytų daugiau žaidėjų ir išreikštų savo nuomones. temoje lankysiuosi, todėl įspėjimai irgi bus dedami aktyviai.

• Patinka 1
  • Už 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Kaip jau supratote, aš esu pats už apsaugą nes kaip ir šioje temoje sakė radistai eina tik į minusą, o apsauga galetų ir žmonės vežioti ir į bankomatus pinigus vežti taip pat niekas net nepasakė apie /tinklas tai irgi butų įdomiau.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Esu tikrai už, nes Apsauga galėtu sunaikinti pastatytus tinklus, prižiūrėti bankus, vyriausybes nuo gaujų/mafijų.

• Prieš 1
  • Už 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Aš už, nes Apsauga gali naikinti tinklus, pildyti bankomatus, saugoti vyriausybė. Apsauga daugiau uždirba, nes gauna nemažai pinigų už saugojimą.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Pritariu @James_Fierro nuomonėj, kad gaujoms praneštų, kad apsauga veža pinigus į bankomatus, o gaujos jiems galės sutrukdyti ir pasiimti tuos pinigų maišus ir nunešti į bazės pickup ir nunešti pinigai keliaus į darbo fondą. O vėliau apsauga galėtų prašyti teisėsaugos sričių pagalbos.

Redaguota Ciuzu_Paciuzu

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Esu už, nes kaip ir visi sakė apsauga saugos žmones, pastatus, vežios (g), galės saugoti pvz namus ir t.t. Tad jei bus atšaldyta Apsauga bus gardu😁

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Apsaugos darbas neegzistuoja kolkas toks serveryje, bet žiūrėkit bus taspats kaip ir praeitą kartą, atsibos apsauga (nesakykit nieko, nes kažkada tikrai atsibos), ir baigsis visi direktoriavimai. Aišku, kiekvienas balsas yra reikalingas, tai jeigu surenkam bent 15 balsų, kibsim prie darbo.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Na manau aš irgi įsiterpsiu. Visas nuomones pasakė ir tapati galvoju aš. Bet manau tikrai daugiau veiksmo serveryje atsirastu ir palaikytu stabilu žaidėjų skaičiu, gal netgi ir pritrauktu daugiau. Manau su šia idėjos įgyvendinimu nesuklysit tikrai. Aš tikrai 100 kart už. O mum belieka kviesti žaidėjus ir reklamuoti serverį!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Tikrai apsaugos darbą ,vien tik todėl kaip dauguma ir sakė iš RADISTŲ nieko gero ,jau pora savaičių nei direktoriaus nematyt ..O apsauga turėtų veiklos visada ,pildyti bankomatus ,būtų ir saugomų asmenų ,ar EVENT'ū nuo tokių kas mėgsta sutrugdyti ..Beja apsauga turi autobusą ,kuriame galėtų vežioti serverio žaidėjus ..Dar vyriausybės saugojimas ,bei kitų objektų .

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Jau narys? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...