Jump to content
Saudau_Lenkuss

TRV direktoriaus rinkimų apžvalga

Rekomenduojami pranešimai

excited truck GIF

Sveiki! Šie rinkimai, kaip matote, praėjo gana greitai, ne taip kaip kaikurie kiti, bet nusprendžiau paslėpti anketą, kadangi pamačiau gana stiprius, gerus tris kandidatus. Iš viso į šį direktoriaus postą pretendavo trys žmonės. Kaip ir minėjau, gana stiprūs. Taigi, negaištant laiko kviečiu jus paskaityti šių rinkimų apžvalgą. Gero skaitymo!

 

Apžvalga

 

 @Van_Quattro - Sveikas, Tomai. Pradėsiu nuo tavo aktyvumo. Nors jis buvo maždaug normalus, tačiau palyginus su kitais kandidatais į šį postą, jis buvo mažiausias. Anketa. Anketoje keletas gramatinių klaidelių. Tavo didžiausias minusas, kad neparašei bent jau vienos idėjos, ką kiti kandidatai bandė išmąstyti ir bent kažką parašė. Daugiausia išsiplėtei ties prisistatymu, o visur kitur parašyta mažiau. Klausime apie patirtį direktoriavime parašei, kad turi ir išbuvai visą reikiamą laikotarpį, kad negautum blist'o. Tai toks jausmas susidarė, kad pabūsi direktoriumi tas dvi savaites ir prasidėjus trečios savaitės pirmai dienai iškarto paliksi pareigas (kad negautum blist). Taigi, sėkmės tau kitą kartą. Tikiuosi kitas kartas bus.

 

 @Twinkle_Ben - Sveikas, Mantai. Taip pat pradėsiu nuo tavo aktyvumo, kuris buvo visai normalus. Anketa irgi visai nebloga. Pabandei idėjų sugalvoti, nepatingėjai ir sugalvojai - šaunu! Tik labai labai gaila, kad pas tavęs nėra patirties tiek valdžioje (neskaitant įgaliotinio pareigų), tiek Tolimųjų Reisų Vairuotojų darbe, kas labai praverstų. Tikrai nebūtų blogiau, jei šiek tiek visi kandidatai, bendrai, turėtų patirties tame darbe, į kurio direktorių pildo. Na dėl to gaila. Na šiaip žinau esi Policijos darbuotojas, įgaliotinis. Pati anketa beveik tokio pačio ilgio kaip ir visų, panašiai. Visi galėjo pasistengti ties anketomis labiau, parašyti daugiau, bet yra kaip yra. Linkiu sėkmės tau kitą kart. Iki!

 

 @Jan_Darkkex - Labas, Rimantai. Buvai Tolimųjų Reisų Vairuotojų pavaduotojas ir labai netikėtai palikai pareigas ir dar mane informavai apie tą incidentą su direktoriaus paskyra. Ačiū. Taigi, jau netekai vilties direktorių gauti, kaip suprantu, tad palikai tuos TRV. Na, bet taip išėjo, kad teks vėl grįžti. Aktyvumas tavo taip pat normalus. Anketa, kaip ir minėjau kito kandidato apžvalgoje, visų galėjo būti šiek tiek ilgesnė. Smagu, kad pakrapštai smegenis ir pabandai išmąstyti kokių idėjų. Na, tikiuosi būsi toks direktorius ir turėsi tokias savybes, kurias parašei anketoje. Patirties turi, reikalavimus atitinki. Taigi, sveikinu tapus naujuoju Tolimųjų Reisų Vairuotojų direktoriumi. Sėkmės valdant!

 

Naujasis TRV direktorius - Jan_Darkkex!

  • Patinka 3
  • Liūdnas 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

×
×
  • Create New...