Jump to content
Jeff_Silver

Prisijunk prie mūsų !

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, SANG.lt forumo lankytojai, šiandien vienas iš AntiCheat narių tapo gerbiamu DPKT, o kitas buvo nušalintas dėl įtariamos korupcijos, nes stebėjo tik vieną žaidėją, o kito nestebėjo. Jei galvoji, kad esi tinkamas, pasilik šioje temoje ir skaityk toliau. Anti-Cheat - Tai narys, kuris prižiūri serverį nuo visokiausiu kenkėjų, padeda serverio žaidėjams, kurie prašo pagalbos. Sėkmės pildantiems.

Reikalavimai:

• Forumo Vardas_Pavardė turi atitikti žaidimo slapyvardį;
  • Turėti gerą reputacija tiek žaidime, tiek forume;
  • Būti atsakingu;
  • Privalo būti aktyvus tiek forume, tiek žaidime;

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:
  • Trumpai papasakokite apie save?:
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?:
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?:
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?:
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus?

Būsite stebimi ne tik forume, bet ir žaidime. Tad nepamirškit užsukti ir į žaidimą!

ANKETĄ KELTI Į KOMENTARUS.

• Patinka 5

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Run_Away.
  • Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Edvinas, esu iš Vilniaus. Už beveik dviejų menėsių man sukaks 19 metu. Laisvalaikiu mėgstu pažaisti SA-MP'ą, bet ir neatsisakau kartais nueiti su draugais sužaisti krepšinį. Esu emociškai stabilus žmogus, sunkiai išvedamas iš kelio. Žinau savo pareigas bei vykdau jas. Sange žaidžiu jau metus su viršum, neskaitant pauzių. Visada esu nusistatęs tykslą, ir jo siekiu. Jeigu nelabai sėkasi arba neišeina nenusiminu, o laukiu kitos progos. Turiu stipria asmeninė savybė neleidžiančia man nebausti to, kuris yra nusižengęs. Mėgstu patylėti, labai daug nekalbu. ( Šia savo savybė labai didžiuojuosi). 
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Pasirinkau Anti-Cheat pareigas tam, kad pasiekti pirmasias savo aukštas pareigas šiame projekte ir įrodyti, kad aš sugėbu atlikti neleistinų programų naudotojų gaudymą rezultatyviai bei aktyviai. Šios pareigos duos man pranašumą prieš kitus - gausiu specialu tagą prie V_P, bei ryškiai padidės motyvaciją ir noras leisti valandas serveryje. Kad nakties metu būtų aktyvus prižiūrėtojas.
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: Jis buvo išrinktas tam, kad: Dažnai tikrintu Cheateriu skilty forume. Žaidime daugiau laiko skirti stėbint žaidėjų veiklą per /pzu komandą. Gavus skundų per /hack arba žinutė patikrinti skundžiamą asmenį. Vykdyti ir paprasto administratoriaus pareigas, padėti žaidėjam arba naujiem veidam pagal savo galimybės. 
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Esu motyvuotas savimi. Komunikabilus, aktyvus, bei atsakingas. Gėbu greitai mokytis, bei nuolatos tobulėti. Esu pozityvus bei atsparus stresui. Turiu gerus bendravimo įgūdžius. Labai didžiuojuos šia savybė - emociškai stabilus. Turiu analitinius sugebėjimus. Lankstus, gėbu nustatyti prioritetus. Turiu tarpasmeninio bendravimo gebėjimus. Vadovavimo įgūdžius. Gėbu planuoti, organizuoti. Kūrybiškumas, problemų sprendimas, priežastinių ryšių radimas. Nenoriu aprašynėti blogųjų, nes jų nėra tiek daug.
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus?: Tai sudėtingas klausimas, visu pirma turėtumete atsižvėlgti į kandidato gėbejimus atskirti žaidėja ar jis naudoja neleistinas programas palengvinančias žaidimą. Žiūrėti į aktyvumą, pagautu cheaterių skaičių. Suprasti, ar kandidatas turi noro visada būti pareiguose, bei atlikti savo darbą taip, kad tenkintu tiek administraciją, tiek save ir kitus žaidėjus pasiektais savo rezultatais.

Pridėdu: Sėkmės kitiems pildantiems kandidatams. 

Pagarbiai, Kandidatas į Anti-Cheat pareigas - Run_Away.

• Patinka 1
  • Prieš 6
  • Už 4

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Lietuva_Gera 
  • Trumpai papasakokite apie save?: Esu Arnas, man yra 15 metų. Manau, daug kas žino mane nuo tada kai pasiemiau "The ballas" direktorių šiame serveryje. Visada stengiuosi išlaikyti gera nuotaiką, ypač tokiose pareigose kaip AntiCheat. Esu žinantis savo tikslus, ryžtingas bei visada užsibrėžęs, kad galiu viską pasiekti. O kalbant apie realybe, dažniausiai laika leidžiu su draugais, kol nebuvo dar karantino tai būdavau su mergina. Nemažas laiko kiekis yra praleidžiamas prie kompiuterio, nes karantinas. O grįžtant, galėčiau pasakyti, kad esu labai draugiškas žmogus, visada stengiuosi padėti žmonėms serveryje. Noriu buti autoritėtas kitiems ir būti pavyzdys, kaip reikia būti pavyzdingam žaidėjam. Galiu visada būti neutralus situacijoje, kaip ir minėjau pasitelkti gera nuotaika ir rasti kompromisą. Jaučiu atsakomybę, vien tik pildydamas į šias pareigas, žiūriu rimtai į tokias pareigas.
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Nes šios pareigos pamoko, priimti tik gerus sprendimus, įžvelgti geriausius situacijos sprendimus. Beveik kiekvieną dieną prisijunges ryte arba vakare, pamatau bent vieną ridos botą, nes tuo laiku nebūna administratoriu. Noriu sustabdyti šitą veikla, nes žmonės pasikelia rida ir paskui gauna galiu net sakyti kad nemokamus pinigus. Taigi aš noriu patekti į šias pareigas ir įrodyti, kad turiu sugebėjimu ir dar galiu tobulėti ties tuo. Dar taipogi noriu, kad Gaujų karai būtų normalūs be jokiu "fuggu", nes jau esu patyręs ta jausmą kai kariauji ir kita pusė naudoja fugga ir pasiema zona iš taves.
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: AC - AntiCheat narys, turi labiausiai susikoncentruoti į cheateriu gaudyma. Yra gaunamas nemokamas administratorius, tai reikia suteikti ir pagalbą žaidėjams, bei savo kolegoms. AntiCheat nariai turi būti aktyvūs, padėti naujokams, žmonėms, kolegoms, gaudyti cheaterius. Radęs forume/žaidime klaidų - apie tai pranešti. Manau nekiekvienas sugebėtų, bet taipogi į šia atranką ne visi ir pildo. Taipogi AC narys turi žinoti kaip veikia visos nelegalios modifikacijos, kad jeigu susidurtu, žinotu už ką bausti.
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Visada stengiuosi išlaikyti gera nuotaiką, būti neutraliam žmogui, per tokį mąstymą išvengiu labai daug barniu, turiu stipria savikontrolę.
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Negaliu ir nenoriu sakyti, kad esu kažkuom geresnis už kitą žaidėją. Tačiau tikrai turiu patirties šioje srityje, niekada nepasimesiu situacijose, nors įvairiu situacijų būna. Esu ryžtingas ir užsibrėžęs savo tikslų. Labai rimtai žiūriu į šias pareigas.

Sėkmės pildantiems!

Redaguota Lietuva_Gera
  • Patinka 5

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Bill_Dark
  • Trumpai papasakokite apie save?: Esu - Ignas. Mėgstu gyvenime veikti tik kelis dalykus Žaisti, Piešti, Mokytis. Esu Geranoriškas, Užjaučiantis, Pagalbus. Aš serverį labiau žinomas kaip "Ignas - Bill_Dark" Dažniausiai nuveikiu kažką nuėjus į Pagalbininko puse. Mano gerosios pusės: Ištiesentis Pagalbos Ranką, Kantrus, O blogūjų nelabai ir turiu, nes viskas į gera. Gyvenimas man svarbus tik tam, kad galėčiau jame kažką nuveikti. Nei sudėjus rankas sedėti
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Prisijungti į pareigas atėjau ne šeip, kad tik jas gauti. Atėjau, nes atsirado vieta į Komandos vietą ir aplamai, Uždrausti čyteriams lankytis Serverį, kad kas ir be būtų. Jie būtų užblokuoti. Kad nepradėtu kenkti projektui
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: Turi tik keliasa pagrindinės savybės, Saugoti, Blokuoti, Prižieti.
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Geros: Esu pagalbus, Kantrus, išlklausantis Blogosios: Nedrovus ir tiek.
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus?  Esu rimtas kandidatas pasiryžęs, bet kuriam veiskmui kelyje. Mėgstu tapti Komandos dalimi - Cheat gaudytoju. Apie tai svajojau nuo 2019, kad galėčiau tapti. Mėgstu blokuoti tuos kurie nusižengia taisyklėm didžiausią pažeidžia "Nenaudoti Palengvinančių Programų" Manau, kad sugebėsiu pareigas valdyti tinkamai, be jokiso klaidos.
  • Haha 5
  • Sutrikęs 1
  • Prieš 4

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Egzistuojantis narys? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...