Jump to content
Jeff_Silver

Prisijunk prie mūsų !

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kas kart prireikus naujų Anti-Cheat narių skelbdavome atrankas forume. Dabar aprašysiu Anti-Cheat pareigas kuo aiškiau. Paaiškinsiu ką gausite tapę Anti-Cheat nariu, kaipgi prisijunkti prie mūsų komandos bei koks bus Jūsų darbas komandoje.

 

"Cheat'eriai" skiltis.

 

Šioje skiltyje žaidėjai pildo pareiškimus žaidėjams, kurie dirba įprastus darbus, teisėsaugoje ar mafijose/gaujose ir naudoja neleistinas programas. Anti-Cheat narių tikslas patikrinti naujai sukurtas temas bei nuspręsti ir jeigu reikia nubausti. Kaip gi tapti Anti-Cheat nariu? Juo tapti nėra labai sunku, bet tuo pačiu ir nėra labai lengva. Norint gaudyti cheat'erius jūs turite jau būti pradėję tai daryti prieš galvojimą prisijungti pas mus. Jums nepavyks prisijungti prie mūsų komandos, jei niekada nesate gaudę cheat'erio, nieko nekėlėte į šią skiltį. Darbas visada yra pastebimas ir jeigu aktyviai kelsite neleistinas modifikacijas naudojančius žaidėjus jūs visada būsite pastebėti ir Jums gali net neprireikti jokių atrankų, o jūs tiesiog būsite pakviestas prisijungti prie mūsų komandos!

 

Ką gali Cheat'erių gaudytojas?

 

Prisijungus prie mūsų komandos, jūs gausite pranašumą prieš kitus žaidėjus. Kol bendradarbiausite su mumis Jums niekada nesibaigs administratorius, visada turėsite VIP narystę, už gerą jūsų darbą gali būti atsidėkojama papildomais kreditais ar netgi valiuta. Gausite tiesioginį priėjimą prie manęs bei Vilius_Gigantas. Žaidime prie jūsų slapyvardžio bus pridėtas tag'as [AntiCheat], gausite papildomų komandų.

 

Taigi, kaip ir galėjai suprasti, kad nevisada reikia laukti anketų, o tiesiog reikia aktyviai gaudyti neleistinų modifikacijų naudotojus bei kelti juos į forumą, Cheat'eriai skiltį. Tik suprantama, kad su anketa Jūs būsite pastebėti kur kas greičiau nei be jos.

 • Patinka 6

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveiki, SANG.lt forumo lankytojai. Kaip matote Anticheat narių ir vėl neturime, ankstesnysis Anticheat narys @Tomce_Quattro buvo nušalintas už žaidimą kitame projekte, o praeitas @Hell_Raising už tai, kad neatlieka savo darbo, nesigaudo mafijų karuose ir nereaguoja į pranešimus kai pamatomas čyteris. Anti-Cheat - Tai narys, kuris prižiūri serverį nuo visokiausiu kenkėjų, padeda serverio žaidėjams, kurie prašo pagalbos. Sėkmės pildantiems. Cheaterius kaip ir visada išrinskime 2.

 

Reikalavimai:

 • Forumo Vardas_Pavardė turi atitikti žaidimo slapyvardį;
 • Turėti gerą reputacija tiek žaidime, tiek forume;
 • Būti atsakingu;
 • Privalo būti aktyvus tiek forume, tiek žaidime;

Anketa:

 • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:
 • Trumpai papasakokite apie save?:
 • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?:
 • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?:
 • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?:
 • Kodėl turėtumėme rinktis Jus?

Būsite stebimi ne tik forume, bet ir žaidime. Tad nepamirškit užsukti ir į žaidimą!

ANKETĄ KELTI Į KOMENTARUS.

 • Patinka 2
 • Ačiū 1
 • Liūdnas 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveiki,kaip matote buvo renkamas Naujasis AntiCheat narys  ištikrujų sulaukiau mažai anketų tik [6] kažkaip niekas nenori bet tiek to einam prie apžvalgos.

 

Angare_Valau - Sveikas Almantai, esi senas vilkas tam projekte kaip žinomas West_Strike nu ir priminsiu nominacijos nugalėtojas AntiCheat narys geriausias buvai čyteriu gaudytojas, bet po kiek laiko tu palykai mūsų projektą ir išėjai į kitą, bet tas dalykas nesutrugde tau vėl tapti AntiCheat nariu nes tu per ta visa laikotarpi geriausiai atlikai savo darbą nusipirkai sau 3 lygio administratorių ir gaudei čyterius serve pasirodei geriau už anticheatus dabartinius, na apie tavo veikla ir aktyvumą ištikro esu labai nustebęs kiekvieną diena būni pražaidęs po 500 min nu aišku dabar biški sukrito tavo aktyvumas, manau kad gavęs šitas pareigas būsi ir toliau toks aktyvus ir gaudysi žaidėjus kurie naudoja  "Cheat" tai linkime tau sėkmės.

 

Dabartinis naujasis Cheaterių gaudytojas prašau susisiekti su manimi per 24 val. 

 • Už 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

  Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

×
×
 • Create New...