Jump to content
Jeff_Silver

Prisijunk prie mūsų !

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, SANG.lt forumo lankytojai. Kaip jau matėte, kad Anti-Cheat komandos narių visiškai nebeliko. Mes ieškome 2 naujų komandos narių, kurie norėtų užimti šias pareigas. Anti-Cheat - Tai narys, kuris prižiūri serverį nuo visokiausių kenkėjų, padeda serverio žaidėjams, kurie prašo pagalbos. Sėkmės pildantiems.

Nepamirškit, kad komandą papildys 2 Anti-Cheat nariai

Reikalavimai:

• Forumo Vardas_Pavardė turi atitikti žaidimo slapyvardį;
  • Turėti gerą reputacija tiek žaidime, tiek forume;
  • Būti atsakingu;
  • Privalo būti aktyvus tiek forume, tiek žaidime;
  • Pažinoti kuo daugiau cheat'u;

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:
  • Trumpai papasakokite apie save?:
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?:
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?:
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?:
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus?
  • Paaiškinti kaip atpažinti šias modifikacijas:
    • anti-esc:
    • target-aim:
    • silent-aim:
    • spread:
    • fugga:
    • inv:
    • ridos botas:
    • fly:
    • airbrk;
  • YouTube kanalo linkas (Su pagautais cheateriais):

Būsite stebimi ne tik forume, bet ir žaidime. Tad nepamirškit užsukti ir į žaidimą!

ANKETĄ KELTI Į KOMENTARUS.

• Patinka 2
  • Už 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Meniski_Namai
  • Trumpai papasakokite apie save?: Sveiki, esu Edgaras man yra 14metu.
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Nes man patinka gaudyt cheaterius.
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: Padėti žaidėjam, Gaudyti cheaterius.
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: -
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Gaudau cheaterius, Esu aktyvus
    • anti-esc: Kaip paspaudi esc bet žaidime nemeta i esc
    • target-aim: Targina per sienas.
    • silent-aim: šaudo per sienas.
    • spread: Nejuda taikinukas ir taip gali pataikyt 3/3 atsistojas.
    • fugga: Nešioja į ora.
    • inv: Kito žmogaus kulkos nelimpa.
    • ridos botasAuto važiavimas lv, ls trasa.
    • fly: Skraidymas.
    • airbrk; Sulendimai po žeme, pastatus
  • YouTube kanalo linkas (Su pagautais cheateriais): https://www.youtube.com/channel/UCY8lKGS6NNqShi6RCjln3rA/videos
Redaguota Meniski_Namai
  • Prieš 2
  • Už 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Danke_Malibu
  • Trumpai papasakokite apie save?: man 13 metu esu jaunas vaikinukas iš klaipedos
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Nes patinka cheat gaudymas
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: gaudyti cheaterius
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: esu draugiskas, ir kartais ne draugiskas
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? nes pro esu
    • anti-esc: ka as zinau
    • target-aim: aimas
    • silent-aim: kazinau
    • spread: aimas gal nezinau tiksliai
    • fugga: pro dalykas
    • inv: nzn neklausk, neidomu
    • ridos botas: kai varzybas nori paimti parasai /vrl ir ez tik saugokites kad banx nedotu
    • fly: skraidymas
    • airbrk; oro sugriovimas kazkas panasaus
  • YouTube kanalo linkas (Su pagautais cheateriais): Afk_Zona cheat gaudymas
  • Ačiū 1
  • Haha 2
  • Prieš 1
  • Už 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Tomukas_Raupeliukas
  • Trumpai papasakokite apie save?: ledovas vaikinas, turtingas moku nuciesint boba per 5sec
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: siaip
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: banint cyterius...
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Geros: draugiskas, protingas, raupelingas, Blogos: nera
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Nes cia as
    • anti-esc: krc zaidime nera esc, gali nuleist zaidima ir ziuret filma, pagaut yra neimanoma jei zmogus naudoja aesc be ijugimo isjungimo komandu pvz spaudi esc rodys esc spaudi alt+tab nerodys. Jei serveris turi /aafk /neraesc /beafk komandu aptikima  nors abejoju tai galima pagaut koki durneli kur toki pamoina aesc naudoja
    • target-aim: skinaimbot smoothaim kitaip, paprastas aimas pagaut yra sunkiau negu saima
    • silent-aim: aimas skirtas saudyti per kampus labiau, pagaut ez galima krc priklauso nuo lazerio jei kreivai saudo galimai zmogus naudoja saima, lazeris labai pisasi, taip pat priklauso nuo kulku kordinaciu nes saime yra auto spreadas
    • spread: no recoil kitaip galima pagaut pagal kordinates ir DF reiksme 
    • fugga: mano megstamiausias cytas, nesioja zmones masinas dropina fps pagaut per lengva
    • inv: nemirtingas esi, labai lengva pagaut net naujokui, kulkos gali nelipt del loss ir pingo, jei lostas didelis banin negalima galimai zmogui lagina. Taip pat jei zmogus saudo per kampa kulkos irgi gali nelipt
    • ridos botas: trasos recorderi kitaip, dazniausiai rodo kad zmogus naudoja joystick, uzmetus arbota masina turi toliau vaziuot kitaip banas. Priklauso nuo /loss zaidejui gali nekraut objektu tada banint negalima krc
    • fly: pamoinas cytas krc ner ka aiskint net
    • airbrk; dar vienas pamoinas cytas irgi nera ka cia aiskint
  • YouTube kanalo linkas (Su pagautais cheateriais nefilmuoju nes ne ozys
  • Už 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Tikras_Dievass
  • Trumpai papasakokite apie save?:tai va sveiki esu ivanas laisvalaikiu žaidžiu sang projekta. 
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?:nepatinka kad būna kas naudoja cheat ir noriu kad pamažetu žmonių kurie naudoja. 
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?:stengtis kad nebūtų naudoti cheat bei filmuoti
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?:Esu draugiškas. Blogų kaip ir neturiu
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus?net nežinau
    • anti-esc:esc yra neįmanoma pagauti serve nebent yra tokios komandos eafk tai įmanoma pagauti bet yra dar ir kitų komandų bet sunku pagaut. 
    • target- skinaimbot net pagauti yra tikrai sunku 
    • silent-aim:sailent aimas skirtas sauditi pasislėpus bei  lengva pagauti
    • spread:no recoil galima pagauti pagal kordinates DF
    • fugga:nešioja žmonės pac nemegstamiauses citas lengva pagauti
    • inv:žmogus būna nemirtingas lengva pagaut
    • ridos botas:važiuoji trasa pirma karta užsižimi per kur turės ridos botas važiuoti kita karta už tave važiuoja, lengva pagauti
    • fly:net nežinau kas tai lievas cheat
    • airbrk;net nežinau kas tai bet čiuju pamoinas cheat
  • YouTube kanalo linkas (Su pagautais cheateriais):dar kol kas nebuvau tai dar kol kas neturiu Ben nežinau ar teks tureti

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Captain_Beauty
  • Trumpai papasakokite apie save?: Sveiki, turbūt visi mane pažystate Luke_West vardu. Man 15 metų, esu iš Žiežmarių/Kauno (turime du butus) ir laisvalaikiais programuoju, žaidžiu su Birdu lol'ą ir jį carryinu. 
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Nes seniai būvau anticheat nariu, noriu dar kartą išbandyti savo jėgas. Bei dar šiame projekte nebūvau nei karto komandos dalimi.
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: Gaudyti čyterius, prižiūrėti ,,Cheateriai'' skiltį, padėti naujokams prisiprasti prie serverio.
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Gerosios - esu suprantingas žmogus, aktyvus, komunikabilus, moku susibendrauti su žmonėmis, draugiškas. Blogosios tai mėgstu kartais pasityčioti iš žmonių, ir jeigu ant manęs pradeda stumt tai aš jau ten nevaldomas tampu
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Na, ką žinau.. Moku gaudyti čyterius, suprantu ką tai reiškia, esu turbūt aktyvesnis negu kiti pildantieji, nepildau tokių anketų kaip dabar ten viršuje visokie rafalai dabar užpildę. Bei pažystu beveik kiekvieną iš komandos narių.
    • anti-esc: Čytas, kur gali pavyždžiui nuleisti žaidimą, ir žaidėjo nemes AFK. Jį tokį galima pagauti jei praneša tai administracijai, tai gigantas galėtų lengvai padaryti. Pvž - administratoriui praneštų kaip žaidėjas parašo komandą /aafk ar kažką tokio. 
    • target-aim: Targina arčiausią žaidėja, eina pagauti pagal išautas kulkas, dabar duosiu pavyzdį; žaidėjas šaudo į judantį žmogų, ir pataiko 6/7. Tai skaitytusi kaip aimbot'as, nebent iš artaus atstumo. 
    • silent-aim: Šaudo kreivas kulkas, ir užskaito žalą. Eina pagauti su trassa.cs, būna kreivos kulkos - ban.
    • spread: Tiesiogine prasme nejuda taikinukas, eina pagauti taippat su trassa.cs.
    • fugga: Nešioja žaidėją į orą, eina labai paprastai jį pagauti, gali ir sistema pranešti jei gerai pamenu.
    • inv: Žaidėjui įšautos kulkos nepriskaito žalos, išimtis; sukilęs PINGAS arba LOSS.
    • ridos botas: Važiuoja automatiškai su nurecordinta trasa. Eina pagauti užmetus /arbotas.
    • fly: Skraidymas, eina paprastai pagauti pamačius žaidėją skraidant su mašina, arba onfoot pozicijoje.
    • airbrk; Bėgti kiaurai sienas, taippat eina pagauti matant žaidėja bėganti labai greitai per sienas.
  • YouTube kanalo linkas (Su pagautais cheateriais): Čia nepagavęs dar nei vieno čyterio.
  • Patinka 1
  • Prieš 3
  • Už 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Pussy_Bmw
  • Trumpai papasakokite apie save?: Taigi sveiki, esu Domantas, man yra 17 metu gyvenu Klaipėdoje apie savo charakterio bruožus galiu pasakyti tai, esu geranoriškas, malonus, mandagus, atsakingas. Mėgstu padėti žaidėjams įvairiose situacijose, sugebantis dirbti didelėje komandoje žmonių, bei juos suvaldyti, esu kruopštus, sąžiningas, rimtas, kantrus, moku laukti, bei pralaimėti, esu komunikabilus, nekorumpuotas, kūrybingas, išrankus, drąsus, ištvermingas, ryžtingas, gal net sakyčiau mokantis motyvuoti žmones, pasitikintis savimi, visada stovintis už savus, kad ir kokia situacija. Niekada nepradedu naujo darbo, kuomet senasis yra nebaigtas, mėgstu nuodugniai ištirti situaciją, iki smulkiausių smulkmenų tai įrodo jog esu smalsus. Esu prie tokių žmonių kurie, nemėgsta laukti, viską mėgsta atlikti greitai, kruopščiai ir nuodugniai.  Nesigiriu, tačiau taip niekada stengsiuosi nedaryti.  Esu visuomeniškas žmogus, visada padedantis kitam bėdoje, taipogi stengiuosi visada padėti žmogui, kuris kažko neturi ar jam trūksta, esu žmogus kuris dėl kitų padarys daugiau nei kiti dėl manęs, esu toks žmogus kuris mėgsta kerštauti, bet ne visa laiką, aš visada padėsiu kitam žmogui, nors ir iš jo nesulauksiu nei ačiū, jog aš padaręs gerą, žinau jog man kas nors kitas atsilygins geru, nesvarbu kas, bet žinau , jog atsilygins taip pat ką ir aš daviau kitam, mėgstu užbaigti pradėtus darbus, jei pradedu darbą aš jį būtinai turiu užbaigti ir padaryti labai kruopščiai ir atidžiai, kad žmogus matantis mano darbo pastangas, užskaitytų kaip puikiai atliktą darbą ir man atsirastų sunkaus darbo vaisių, nes norint pasiekti maksimumą reikia labai ypatingai daug dirbti, kiekvienas žmogus nedirbantis ir norintis gauti viską negauna nieko, o žmogus dirbantis ir sunkiai kovojantis už viską ir savo darbą gauna viską, aš esu žmogus kovojantis ir gaunantis, ką esu užsibrėžęs gauti, ir niekad dėl savo svajonių nenuleisiu rankų, esu žmogus visuomet siekiantis lygybės tarp visų, nelaikau nieko geresniais ar blogesniais už kitus, žinau, jog kiekvienas žmogus yra lygus kiekvienam,  ir suprasti teisybę, aš kovoju, kad kiekvienas žmogus būtų lygus ir, kad kiekvienas suprastų koks jis ar ji yra lygūs, esu žmogus iš prigimties kovojantis už savo nuomonę, aš turiu savo nuomonę visur ir visada, niekad nepasiduodu spaudimui kitų žmonių, kad ir kas be nutiktų, kovosiu iki tol su savo nuomonę ją ginsiu, argumentuosiu, kol ji laimės, arba bus visiškai neargumentuota ypatingai stipriais argumentais, taigi užtenka apie charakterį, na gyvenime užsiiminėju mokslais, žaidžiu krepšini ir tai yra vienas mano mėgstamiausių užsiėmimų, mėgstu pasėdėti prie kompiuterio, mėgstu išeiti į lauką ,pavaikščiot lauke ir pabūti gryname ore, tai man suteikia idėjų ir įkvėpimo, jame aš pasisemiu idėjų ir įkvėpimo kurti kažką, taigi mano gyvenimo būdas yra pakankamai ramus.
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Noriu vėl rodyti savo aktyvumą, bendravimą, daugiau įgauti pasitikėjimo iš serverio žaidėjų ar serverio komandos narių. Ir labiau sueiti su serverio komanda. 
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: Anti-Cheat gaudytojas turi mažiau laiko skirti savo žaidimui jis turi labiau skirti laiką į serverio priežiūrą. Padėti serverio žaidėjams, rodyti norą.
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Manau viršui prisistatymo užteks.
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Esu gan senokas žaidėjas, aktyvus, bei esu atsakingas bet ne su daug patirties serveri. 
    • anti-esc: Kai žaidėjas nepajuda ilgiau negu 2-3 minutes ir neišmeta AFK.
    • target-aim: Kai žaidėjas nusitaiko ir jam taikinukas laksto palei arčiausia žaidėja
    • silent-aim: Silent-aim yra kai žaidėjas šaudo viska į viena tašką.
    • spread: Spead yra pagaunamas lengvai su viena cleo modifikacija kai žaidėjas šaudo vien į viena vietą.
    • fugga: Šita irgi lengva pagauti kai žmogus belekaip skraidau ir viskas kas šalia viskas skraido.
    • inv: Kai koks nors žaidėjas ji daužo, šaudo ir nemažėja gyvybes, šarai.
    • ridos botas: Ridos botą, manau lengviausiai yra pagauti su komanda /arbotas jeigu žaidėjas toliau važiuoja nesustoja ir nepadaro kuo jis yra prašomas.
    • fly: Šį cheat galima pagauti kai žaidėjas plaukioja ore, arba būna su mašina ore ir mašina lingoja.
    • airbrk: Kai žaidėjas greitai laksto per serverio objektus.
  • YouTube kanalo linkas (Su pagautais cheateriais): Seniau nieko negaudydavau arba iškart pranešdavau administracijai.
  • Prieš 4
  • Už 5

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Logitech_Search
  • Trumpai papasakokite apie save?: Aha esu Ramūnas man yra 19 metų greit 20. Savybes išdėsčiau 5 punkte.
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Manau dėl to nes noriu išbandyti kažka naujo.
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: Prižiūrėti Čyterių skiltis , bendradarbiauti su komanda, bei gaudyti čyterius.
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Geros tai esu padedantis bėdoje o blogos tai per daug užsišiku turbūt.
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Manau išbuves 10 dienų Cosa nostra mafijos direktoriumi pasitikėsite ir suteiksite šansa į aukštesnes pareigas
    • anti-esc: nueina esc nors žaidime rodo kad jis nėra esc 
    • target-aim: paprastų paprasčiausias aimukas
    • silent-aim: kiaurai sienas eina kulkos
    • spread: pataiko daxuja kulkų iš didelio atstumo
    • fugga: nešioja viska iš eilės
    • inv: kur nelimpa belekiek kulkų
    • ridos botas: mašina važiuoja automatiškai
    • fly: kur skraido žmogus su mašina (arba vienas)
    • airbrk; kiaurai sienas eina vaikščiot
  • YouTube kanalo linkas (Su pagautais cheateriais): 
  • Patinka 6
  • Haha 1
  • Prieš 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Egzistuojantis narys? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...