Jump to content
Jeff_Silver

Prisijunk prie mūsų !

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kas kart prireikus naujų Anti-Cheat narių skelbdavome atrankas forume. Dabar aprašysiu Anti-Cheat pareigas kuo aiškiau. Paaiškinsiu ką gausite tapę Anti-Cheat nariu, kaipgi prisijunkti prie mūsų komandos bei koks bus Jūsų darbas komandoje.

"Cheat'eriai" skiltis.

Šioje skiltyje žaidėjai pildo pareiškimus žaidėjams, kurie dirba įprastus darbus, teisėsaugoje ar mafijose/gaujose ir naudoja neleistinas programas. Anti-Cheat narių tikslas patikrinti naujai sukurtas temas bei nuspręsti ir jeigu reikia nubausti. Kaip gi tapti Anti-Cheat nariu? Juo tapti nėra labai sunku, bet tuo pačiu ir nėra labai lengva. Norint gaudyti cheat'erius jūs turite jau būti pradėję tai daryti prieš galvojimą prisijungti pas mus. Jums nepavyks prisijungti prie mūsų komandos, jei niekada nesate gaudę cheat'erio, nieko nekėlėte į šią skiltį. Darbas visada yra pastebimas ir jeigu aktyviai kelsite neleistinas modifikacijas naudojančius žaidėjus jūs visada būsite pastebėti ir Jums gali net neprireikti jokių atrankų, o jūs tiesiog būsite pakviestas prisijungti prie mūsų komandos!

Ką gali Cheat'erių gaudytojas?

Prisijungus prie mūsų komandos, jūs gausite pranašumą prieš kitus žaidėjus. Kol bendradarbiausite su mumis Jums niekada nesibaigs administratorius, visada turėsite VIP narystę, už gerą jūsų darbą gali būti atsidėkojama papildomais kreditais ar netgi valiuta. Gausite tiesioginį priėjimą prie manęs bei Vilius_Gigantas. Žaidime prie jūsų slapyvardžio bus pridėtas tag'as [AntiCheat], gausite papildomų komandų.

Taigi, kaip ir galėjai suprasti, kad nevisada reikia laukti anketų, o tiesiog reikia aktyviai gaudyti neleistinų modifikacijų naudotojus bei kelti juos į forumą, Cheat'eriai skiltį. Tik suprantama, kad su anketa Jūs būsite pastebėti kur kas greičiau nei be jos.

• Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveiki, SANG.lt forumo lankytojai. Kaip jau matėte, kad Anti-Cheat komandos narių yra tik vienas. Mes ieškome naujų komandos narių, kurie norėtų užimti šias pareigas. Jei galvoji, kad esi tinkamas, pasilik šioje temoje ir skaityk toliau. Anti-Cheat - Tai narys, kuris prižiūri serverį nuo visokiausiu kenkėjų, padeda serverio žaidėjams, kurie prašo pagalbos. Sėkmės pildantiems.

Reikalavimai:

• Forumo Vardas_Pavardė turi atitikti žaidimo slapyvardį;
  • Turėti gerą reputacija tiek žaidime, tiek forume;
  • Būti atsakingu;
  • Privalo būti aktyvus tiek forume, tiek žaidime;

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:
  • Trumpai papasakokite apie save?:
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?:
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?:
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?:
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus?

Būsite stebimi ne tik forume, bet ir žaidime. Tad nepamirškit užsukti ir į žaidimą!

ANKETĄ KELTI Į KOMENTARUS.

• Patinka 1
  • Už 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Ciuzu_Paciuzu
  • Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Daumantas man yra 14 metų, laisvalaikiu sėdžiu prie kompiuterio arba išeinu į lauką.
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Esu linkęs gaudyti cheat'erius atrodo, kad cheat'erius būtų visai įdomu gaudyti būti veiklos ir šiaip Anti-Cheat pareigos yra labai svarbios.
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: Turi kiekvieną dieną gaudyti cheater'ius, kad nė vieno nebūtų serveryje, kad nebūtų skundu, kad vat Anti-Cheatai negaudo cheat'erių, bugina rida ir t.t, tai reikia, kad jų nebūtų tam ir yra skirti Anti-Cheatai.
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Geros: Aš esu draugiškas mėgstu pajuokauti, pabendrauti, esu malonus su kiekvienu, atsakau už save ir esu atsakingas. Blogos: Esu toks žmogus kuris retkarčiais pasikeikia ir greitai susinervinu jeigu kažkas mane piktina.
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Ankščiau gerai gaudydavau cheat'erius ir stengiuosi dabar, tik nelabai sekasi kai neturiu Admino, o jeigu gaučiau Anti-Cheat pareigas stengčiausi gaudyti tų cheat'erių kuo daugiau. Jeigu nepatingėsite galėsite pažiūrėti atgal mėnesį ar mažiau, kad gaudydavau nemažai cheat'erių.
  • Prieš 1
  • Už 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:
  •  
  • Invision_James
  •  
  • Trumpai papasakokite apie save?:
  • Sveiki esu Aurimas, man 22 metai, esu iš Kauno. Esu sąžiningas žmogus, nebijantis pastovėti už save, reiškiantis ir puosialėjantis laisvai idėjas. Taip pat esu kūrybinga asmenybė, kuri neturi ribų. Esu santūrus žmogus, turintis atsakomybės jausmą už savo darbus, niekados nepalieku nepabaigtų darbų, jei ką nors pradedu tai ir padarau iki galo. Taip pat niekada niekur "nepuolu stačia galva", prieš ką nors darydamas viską apsvarstau, išplėtoju savo idėjas ir tik tada nusprendžiu ar verta to imtis. Niekada negaliu nubūti vietoje tiek realiame gyvenime tiek žaidimo veiklose.
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?:
  • Kiek save prisimenu, tiek laiko aš mėgau bendrauti su žmonėmis, mėgau jiems padėti ir kartu spręsti problemas, todėl ir žaidime, bendravimas man nesukelia problemų ir jau tikrai nenervina ir  pagalba kitiems, atsakymai į jų rūpimus klausimus, man tikrai nepabos, nes mano pasaulio supratimas, labai tinkamas šioms pareigoms ir pagalbai žmonėms, kurią prižiūrėtojai tikrai turi suteikti, tad jei , kaip žmogus,  natūralu, kad kažkur klystu, kažkur neapskaičiuoju savo galimybių ar jas pervertinu, dėl šio dalyko tiek aš, tiek jūs galite būti ramūs, nes aš tiek kaprizus, tiek kitus išsišokimus, tvarkysiu su laime ir dideliu noru, nes žinosiu, kad darau tai, dėl kitų žmonių gerovės ir išpildau manim pasitikinčių žmonių lūkesčius. Anti-čheat nariu esu buvęs viena kartą šitame serveryje, sekėsi tikrai neblogai, tik per durna galvą jas praradau, galiu prisiekti, kad pasikeičiau ir pažadu nenuvilti jūsų.
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?:
  • Tai yra rimtos pareigos, kurios prižiūri tiek forumą tiek žaidimą, Anti-čheat nariai stebi serverio žaidėjus, kad nenaudotu nelegalių modifikacijų. Bei šiti nariai padeda tiek naujokams tiek senbūviams, atlieka administracijos pagalbą.
  •  
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?:
  • Geros - Draugiškas, nesavanaudis, nuoširdus, begalo bendraujantis, punktuolus, darbštus. 
  • Blogos - Greit susinervuoju
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus?
  •  
  • Esu paprastas žmogus su visomis nuotaikų fazėmis. Aš pastovi asmenybė, serveryje nekeičiu darbų nesant reikalui, turiu tikslus ir jų siekiu. Taip pat turiu patikimo žaidėjo etiketę, kas leidžia suprasti, jog elgiuosi adekvačiai ir priimtinai. Kaip suprantu, jums reikia žmogaus, kuris ir toliau tęstų buvusių Anti-čheat darbus, gebėtų komunikuoti komandoje, nebijotų iššūkių, palaikytų primityvią tvarką forume ir žaidime bei padėtų visai serverio administracijai slopinti pažeidėjų srovę tiek forume, tiek žaidime.
  • Patinka 3
  • Prieš 3
  • Už 5

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Matas_Tutkus
  • Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas - Matas, kaip manau jau žinote man yra 15 metų. Šiame serveryje dar taip ilgai nežaidžiu, bet tiek anketų pripildęs, į direktorius, į modą, kad jau visur mano V_P matosi :D. Esu draugiškas, mėgstu bendrauti su kitais serverio žaidėjais kurie nėra "toxic'ai", nes per juos būna tik daugiau žaidėjų. Pildydamas tokias anketas, kad ir į direktorių, vos įkėlus post'ą tikrai nerašau vienas du ir jau, aš apgalvoju sakinius, kad jie tikrai Jus sudomintu, kad įrodyčiau, kad esu tai tikrai vertas. 
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Kaip matome, į ką atrankos šiuo metu vyksta, tai yra Anti-Cheat ir direktorių post'ai, kadangi esu Mechanikų direktorius, man nereikia pildyti į jokius direktorių post'us, todėl ir pildau čia. Šią sritį manau galima pilnai vadinti "darbu", nes vos prisijungus į serverį, tenka kaip ir normaliam žmogui į VIP chat su kitais pasisveikinti, o vėliau peržvelgti per TAB ir eiti /pzu ką žmonės veikia, vienas kelia ridą, ar nenaudoja ridos boto, kitas TPDM šaudosi, ar ten nenaudoja inv ar kokio c-bug, šis darbas yra tikrai atsakingas, ir turi jį priimti kaip rimtą darbą.
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: Manau kaip ir minėjau praeitam punkte, kad prisijungus į serverį peržvelgti visus serverio žaidėjus ką jie veikia, atidžiai juos stebėti, apgalvoti ar nieko nenaudoja. Kaip manau žinome, gavus šį postą gauni Nemokamą adminą, aš TIK dėl jo tikrai neeinu, aš bandau išlikti savimi ir nesipuikuoti ką esu gavęs. Jis gavęs adminą, nėra koks išskirtinis, kad neturėtų padėti naujokams, jis yra kaip kiti, eilinis, bet su specialiu pavadinimu prie vardo. Anti Cheatai, kaip moderatoriai prižiūri savo "čyterių" skiltį, kad nebūtų jokių nesklandumų, ar nebūtų free ban'ų, nes FREE ban'o niekas nenori.
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Gerosios savybės; Aš nepasiduodu niekada, atsakau už savo nuomonę, išlieku su ja, bandau išlikti savimi kiek įmanoma, bandau kuo geriau komunikuoti su kitais, esu draugiškas, tuo pačiu ir dosnus, būnant mechanikų direktorius sukūriau Dienos Paslaugą, kuri tikriausiai turėtų pagelbėt kitiems serverio žaidėjams. Blogoji pusė; Kaip perskaičius prieš rašant Invision'o, kad greitai susinervina, nekartą aš taip rašiau forume pildant į direktorių, tad manau aš išlieku prie nervų temos, o kita, kad buvo paminėta, kad nieko neįkėlus į "čyterių" skiltį man nepavyks jo gauti, Taip tai yra galbūt tiesa, bet kaip ir minėjau, aš nepasiduodu, visgi bus bandomasis laikotarpis, bet aš per jį tikrai Jums įrodyčiau, kad esu jo vertas.
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Kaip ir minėjau nevieną kartą direktoriaus post'e, aš savęs "neišaukštinu" aš išlieku toks koks esu, aš pildau, nes NORIU, aš gaunu, aš įrodau, kad esu to vertas. Tikrai sugebu susitvarkyti tiek su forumu, tiek su žaidimu, tiek su filmavimo programomis, tikrai galėčiau užimti šias pareigas, bet jei nepasiseks, visuomet būna antras, trečias, ketvirtas ir daugiau šansų, o visų svarbiausia, jei Tu to nori, Tu nepasiduodi.
  • Prieš 2
  • Už 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Van_Quattro
  • Trumpai papasakokite apie save?: Sveikas, esu Tomas man 16 metų. Esu draugiškas, bendraujantys. Šiame projekte esu tikrai ganėtinai senas narys bet buvau pertraukoje ir vėl grįžau ir žaidžiu. Šiame projekte teko būti moderatorių ir tikrai man patiko dirbti komandoje su kitais administratoriais. Todėl dabar noriu užimti kitas pareigas ir bandau prisijungti prie komandos narių bei prisidėti prie projekto. Niekada nenuleidžiu rankų jeigu kas nors nepavyko bandau dar kartą kol pavyksta. Šiame projekte dar turiu pora youtube video čyterių nuo seniau palikę. Tiek apie mane manau dauguma mane pažįstate.
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Nes noriu išbandyti savo jėgas po pertraukos kaip sekasi susitvarkyti su šiomis pareigomis ir noriu išbūti ilgesni laikotarpi nei su moderatorių.
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: Prižiūrėti serverį nuo neleistinų programų naudotojų. Padėti naujokams kaip parašo pagalbos arba iškyla kokie klausimai. Prisidėti prie komandos narių ir su jais bendrai dirbti. 
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Blogosios - Labai greitai susinervuoju, ne visada suprantantis juokus. Gerosios - Esu griežtas, draugiškas, bendraujantys, atsakingas.
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Nes šiame projekte esu turėjęs panašaus atsakingumo pareigas ir jose išbuvau gana ilga laiką. Norėčiau kad suteiktumėte galimybe išbandyti savo jėgas Anti-Cheat komandoje.
  •  

• Prieš 6
  • Už 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Priviet_Kenta
  • Trumpai papasakokite apie save?:Sveiki aš esu Matas, man laisvalaikiu patinką žaisti samp'ą ir praleisti smagei laiką. Didžiają dalį laiko praleidžiu žaizdamas žaidimus. turiu savybe tokią kad labai mėgstu kalbėti daugėlis žmonių skundžiasi šia problema, bet manau, kad tai tikrai nėra blogai gi žmogus daug papasakoja apie savo gyvenima ir apie savę.
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Nežinau pagalvojau būtu smagu pabūti anti'cheater šitame projektę. Ir pakeiščiau tuos kurie turi šią role, bet būna aktyvus tik vakarais.
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?:Anti-Cheat pareigas atliekantis žmogus turi prižiurėti serverį nuo cheateriu jeigu nebūtu tokių pareigų daugelis žmonių skraidytu po visą žemelapį su S0b'u. ir per grobimus naudotu aim programa bei visokių kitokių cheat'ų.
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?:Mano geros savybės yra tas, kad jeigu reikia aš galiu būti aktyvus prižiurėti tvarką esu draugiškas bandau su visais sutarti, ir nebandau niekam pakenkti. Blogos savybės tos kad labai daug šneku, kai kuriems gali atrodyti kad čia blogai kitiems gerai spręskit patys.
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Nes esu buvęs adminu 3 lvl kituose projektuosę ir esu susipažinęs su šiomis pareigomis gaudyti cheaterius 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...