Jump to content
Jeff_Silver

Prisijunk prie mūsų !

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kas kart prireikus naujų Anti-Cheat narių skelbdavome atrankas forume. Dabar aprašysiu Anti-Cheat pareigas kuo aiškiau. Paaiškinsiu ką gausite tapę Anti-Cheat nariu, kaipgi prisijunkti prie mūsų komandos bei koks bus Jūsų darbas komandoje.

"Cheat'eriai" skiltis.

Šioje skiltyje žaidėjai pildo pareiškimus žaidėjams, kurie dirba įprastus darbus, teisėsaugoje ar mafijose/gaujose ir naudoja neleistinas programas. Anti-Cheat narių tikslas patikrinti naujai sukurtas temas bei nuspręsti ir jeigu reikia nubausti. Kaip gi tapti Anti-Cheat nariu? Juo tapti nėra labai sunku, bet tuo pačiu ir nėra labai lengva. Norint gaudyti cheat'erius jūs turite jau būti pradėję tai daryti prieš galvojimą prisijungti pas mus. Jums nepavyks prisijungti prie mūsų komandos, jei niekada nesate gaudę cheat'erio, nieko nekėlėte į šią skiltį. Darbas visada yra pastebimas ir jeigu aktyviai kelsite neleistinas modifikacijas naudojančius žaidėjus jūs visada būsite pastebėti ir Jums gali net neprireikti jokių atrankų, o jūs tiesiog būsite pakviestas prisijungti prie mūsų komandos!

Ką gali Cheat'erių gaudytojas?

Prisijungus prie mūsų komandos, jūs gausite pranašumą prieš kitus žaidėjus. Kol bendradarbiausite su mumis Jums niekada nesibaigs administratorius, visada turėsite VIP narystę, už gerą jūsų darbą gali būti atsidėkojama papildomais kreditais ar netgi valiuta. Gausite tiesioginį priėjimą prie manęs bei Vilius_Gigantas. Žaidime prie jūsų slapyvardžio bus pridėtas tag'as [AntiCheat], gausite papildomų komandų.

Taigi, kaip ir galėjai suprasti, kad nevisada reikia laukti anketų, o tiesiog reikia aktyviai gaudyti neleistinų modifikacijų naudotojus bei kelti juos į forumą, Cheat'eriai skiltį. Tik suprantama, kad su anketa Jūs būsite pastebėti kur kas greičiau nei be jos.

• Patinka 7

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveiki, SANG.lt forumo lankytojai. Kaip jau matėte, kad iš komandos buvo pašalintas @Tomce_Quattro ir liko tik vienas anticheat narys. Mes ieškome naujo komandos nario, kurie norėtų užimti šias pareigas. Jei galvoji, kad esi tinkamas, pasilik šioje temoje ir skaityk toliau. Anti-Cheat - Tai narys, kuris prižiūri serverį nuo visokiausiu kenkėjų, padeda serverio žaidėjams, kurie prašo pagalbos. Sėkmės pildantiems.

Reikalavimai:

• Forumo Vardas_Pavardė turi atitikti žaidimo slapyvardį;
  • Turėti gerą reputacija tiek žaidime, tiek forume;
  • Būti atsakingu;
  • Privalo būti aktyvus tiek forume, tiek žaidime;

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:
  • Trumpai papasakokite apie save?:
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?:
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?:
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?:
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus?

Būsite stebimi ne tik forume, bet ir žaidime. Tad nepamirškit užsukti ir į žaidimą!

ANKETĄ KELTI Į KOMENTARUS.

• Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Deilas_Cortez
Trumpai papasakokite apie save?: Esu, Deilandas man 16 metų, esu buves jau AntiCheat narių, bet atsisakiau dėl laiko stokos dabar esu Narkotikų prekeivių pavaduotojas ir žadu pasiimti direktorių.
Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Nežinau man tiesiog patinka prižiūrėti servery nuo kenkėju, ir labiau žinau suvokiu kas yra AntiCheat, nes esu buvęs ir nebūčiau naujokas
Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: AntiCheat darbas yra gaudyti Cheat'erius ir juos blokuoti prižiūrėti servery nuo visokiu keiksmų vip chatę, bendram chatę bei padėti administracijai.
Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Gerosios: Draugiškas, aktyvus, atsakingas. Blogosios: pavydus, kerštingas, įtarus
Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Turbūt mane rinktis nu nebūtina, bet gal būt galite rinktis nes esu buvęs AntiCheat narių, turiu gera reputaciją tiek forume tiek žaidime ir esu aktyvus.

p.s pridedu kanalą kuriam sukelti Cheat'eriai kai buvau AntiCheat 

Redaguota Deilas_Cortez
  • Haha 1
  • Prieš 1
  • Už 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Run_Away
  • Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Edvinas, esu iš Vilniaus. Mokausi statibininkų rengimo centre, 12kl. Laisvalaikių mėgstu žaisti krepšinį, kompiuterinius žaidimus. Iš prigimties svajoju būti fūristų kaip ir mano tėvas. Šiaip esu lengvai bendraujantis, galiu prisitaikyti bei surasti bendrą kalbą prie bet kurio žmogaus ir/ar kompanijos. Draugiškas tiem, kurie draugiški man. Kai reikia būnu rimtas, atkaklus ir be to neprisiklausantis. Turiu savo nuomonę.
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Kodėl pasirinkau būtent kaip "Neleistinų programų naudotojų" gaudytojų? Papasakosiu išsamiai, naudojant savo vaizduotė, bei ištraukiant iš savęs viską ką galima😁✌ Pradėsiu būtent nuo to, kad dar nesu užemęs šiame projekte labai atsakingų pareigų, ir norėčiau išbandyti dirbti išvien vienoje komandoje su tokiais puikais administracijos nariais kurie dominuoja šiuo metu čia ir dabar. Noriu kad būtu kuo mažiau "neleistinu programu naudojimo" atvėju kad serveris išliktu ramus ir nepaliestas piktnaudžio
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: Mano nuomonę ką turėtu ar net privalėtu daryti išrinktasis Anti-Cheat narys, tai: Jisai pasirašo taip sakoma "kontraktą" su projekto valdžia, ir pradėda vykdyti savo įpareigojimus, o būtent: Palaikyti serveryje ramybė, prireikus pagalbos ją suteikti pagal savo galimybės. Taip pat turi būti mažiausiai reguliarus serverio visų žaidėjų patikrą [Ar jie naudoja neleistinas programas]. Kiek vienam naujam veidui suteikti daugiausiai dėmesio. Anti-Cheat narys taip pat turi būti budrus, ir sąžiningas bei atsakingas. Prieš kažką darydamas pagalvoti porą kartų. Mokėti surasti tinkama sprendimą bet kurioje situacijoje. Mokėti priimti kito žmogaus nuomonė.
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Mano gera savybė tai yra geranoriškumas. Niekada niekam nepalinkėsiu "iš oro" blogo. Mano savybė, kuria aš labai dydžiuojuos yra paprastumas: Nesu "pasikėles" ir/ar nedominuoju prie kitu dėmesio. Moku gražiai kalbėt, paaiškint. Turiu stipria asmenynė savybė neleidžiančia man nebausti to, kuris yra nusižengęs. TAISYKLĖS VISIEM VIENODOS.
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Galiu jūms pažadėti, kad aš stengsiuos vykdyti savo pareigas LABAI ATSAKINGAI, remiantis tik savo nuomonę. Moku prižiūrėti, tvarkyti, spręsti problemas

• Pridedu: Sėkmės kitiems pildantiems!
  • Už 4

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Nastia_Virus
  • Trumpai papasakokite apie save?: atsakinga, draugiška, buvusi moderatorė, visada padedu naujokams, pagavusi daug cheaterių.
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: nes patinka gaudyti cheaterius, tolios pareigos leidžia parodyti mano atsakomybę, nes pati necheatinu ir netoleruoju to
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: turi stebėti kiekvieną naujoką, saugoti serverį nuo hackerių ir būti atsakingas už savo darbą, turi suteikti naujokams pagalbos be jo prašymo
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: esu atsakinga, darbšti, draugiška, bendraujanti, mėgstati kitiems padėti, blogų nelabai turiu
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? nes esu atsakinga, pagavusi daug cheaterių, daug reklamavau projektą, stengiausi viską daryti, kad tik projektas plėstųsi, labai stebėjau kiekvieną naujoką ir baninau visus, kurie cheatina
  • Patinka 1
  • Haha 2
  • Prieš 2
  • Už 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Uhl_Uhl
  • Trumpai papasakokite apie save?: paprastas esu, draugiskas kas to nusipelne ir beabejo aktyvus
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: nes noriu isbandyti save atsakingo asmens kailyje
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: priziuret kad niekas nenaudotu neleistinas programas
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: geras kas geras su manim ir laikausi taisykliu ir savo isipareigojimu
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? suteikt sansa ir paziuret ka sugeba Uhl'as
  • Haha 4

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Egzistuojantis narys? Prisijunkite