Jump to content
Jeff_Silver

Prisijunk prie mūsų !

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, SANG.lt forumo lankytojai. Kaip jau matėte, kad Anti-Cheat komandos narių yra tik vienas. Mes ieškome naujų komandos narių, kurie norėtų užimti šias pareigas. Jei galvoji, kad esi tinkamas, pasilik šioje temoje ir skaityk toliau. Anti-Cheat - Tai narys, kuris prižiūri serverį nuo visokiausiu kenkėjų, padeda serverio žaidėjams, kurie prašo pagalbos. Sėkmės pildantiems.

Reikalavimai:

• Forumo Vardas_Pavardė turi atitikti žaidimo slapyvardį;
  • Turėti gerą reputacija tiek žaidime, tiek forume;
  • Būti atsakingu;
  • Privalo būti aktyvus tiek forume, tiek žaidime;
  • Pažinoti kuo daugiau cheat'u;

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:
  • Trumpai papasakokite apie save?:
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?:
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?:
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?:
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus?
  • Paaiškinti ką daro šitie cheat'ai ir kaip juos atpažinti (spread/aim/inv/fugga/anti-esc):
  • YouTube kanalo linkas (Su pagautais cheateriais):

Būsite stebimi ne tik forume, bet ir žaidime. Tad nepamirškit užsukti ir į žaidimą!

ANKETĄ KELTI Į KOMENTARUS.

Redaguota Deilas_Cortez
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Edmundas_Lapinskas
  • Trumpai papasakokite apie save?: esu edma is kaimo megstu darza art ir karves melzt.
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: nes pc turiu ir filmuot galiu
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: banint žmones kurie cheatina arba isnaudoja bug
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: geros jog moku kiausinius virt o blogos jog piena ispylu be melzdamas
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? nes pieno namynio ir kiausiniu duosiu
  • Paaiškinti ką daro šitie cheat'ai ir kaip juos atpažinti (spread/aim/inv/fugga/anti-esc): spread is tolo saudo i tas pacias kordintes aim i beganti pataikai arba nutargini inv nelimpa kulkos del loss ir kampu tai reik banint uz tai fugga kiausiniu karas anti-esc esc nerodo
  • YouTube kanalo linkas (Su pagautais cheateriais): https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
  • (cia sumontavau su rageliu visus cheaterius)
  • Patinka 3
  • Už 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:James_Hubert
  • Trumpai papasakokite apie save?:Esu 12metų vaikinas iš Prienų Raj. Mėgstu pramogauti. Esu Mandagus serveryje kartais kai nervai paiima net keiksmais varau 😄
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?:Noriu išbandyti šias Anti-Cheat pareigas
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?:Gaudyti Čheatus padėti serveryje žmonėms.
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?:Geros Tai kad Serve ir Forume daug laiko praleidžiu .
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus?Nelabai žinau gal ir aš galiu patekti į šias Pareigas.
  • Paaiškinti ką daro šitie cheat'ai ir kaip juos atpažinti (spread/aim/inv/fugga/anti-esc):Spread Nežinau ką reiškia. Aim tai kaip nepataikai gal inv kaip nelimpa kūlkos į žmogų fugga kaip insėda į mašina ir skraido anti esc tai tsg būna esc ir bando cheatinti ore kažkas tokio xd
     štai buvęs senas acc Tony_Black
  • Haha 4

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Afk_Zona
  • Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Martynas, man yra 16 metų, šiuo metu užimu "Federalinių tyrimų biuro" direktoriaus pareigas, bet norėtusi kažko daugiau t.y. AntiCheat. Esu atsakingas, draugiškas, bendraujantis. Laisvalaikiui žaidžiu SANG.lt serveryje arba būnu kieme su draugais, bet šiuo metu skiriu daugiau laiko projektui
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Na viena iš priežasčių yra ta, kad neesu nuolaidus (filmuoju visus kas cheatina) esu patyręs cheat gaudyme, noriu prižiūrėti serverį nuo kenkėjų, teikti pagalba serverio žaidėjam,būti atsakingu už cheateriai forumo skiltį bei prižiūrėti gaujų karus nuo cheaterių
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: AntiCheat galima suprasti iš pavadinimo, kad tai yra kažkas susiję su cheatais, o jei plačiau tai yra asmuo kuris prižiūri serverį nuo kenkėjų, prižiūri gaujų karus, padeda naujokams, yra atsakingi už Cheat'eriai forumo skiltį > paprasti cheateriai > mafijų/gaujų cheateriai bei > teisėsaugos cheateriai
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Blogos savybės esu labai patiklus, naivus, užsispyręs, gerosios: draugiškas, atsakingas, bendraujantis
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Turiu patirties cheat gaudyme, moku atskirti cheatus tokius kaip aim, silent aim/spread/inv/fugga/improved - deagle/sprint hook/speed hack ir panašiai, daug vardint tai parašiau pagrindus
  • Paaiškinti ką daro šitie cheat'ai ir kaip juos atpažinti (spread/aim/inv/fugga/anti-esc): SPREAD - šaudo kulkas tiesiai, padidina šaudymo atstumą. AIM - targina žaidėja ir nereikia pačiam vedžioti pelytes ir gali pataikyt 3/3 4/4 5/5 ir panašiai. INV - Kai šaudai į žmogų jam nelimpa kulkos. FUGGA - fuggu būna įvairių, bet viena iš jų yra užtargini žaidėja arba parašai tam tikrą komandą ir tą žaidėja daužo su mašinom arba (ir) iškelia į ora, ar net nužudo. ANTI-ESC - nėra afk botas, tai yra kai spaudi ESC bet žaidime ESC nerodo, ir gali keldamas su ridos botu pasijungt anti-esc ir nuleisti žaidimą ir bus viskas gerai.
    Spoiler

https://www.youtube.com/channel/UC6x060Y-PrK6L-hGalA7X4A

taip pat galite pažiūrėti cheateriai skiltį

Redaguota Afk_Zona
  • Patinka 5
  • Prieš 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Cepelinu_Baryga
  • Trumpai papasakokite apie save?: Esu serveri žinomas kaip deafheris, gauju direktorius 0 irgi procentas
  • Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Nes noriu prabandyt kažka naujo
  • Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: Gaudyti cheaterius
  • Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: neturiu
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? kžn
  • Paaiškinti ką daro šitie cheat'ai ir kaip juos atpažinti (spread/aim/inv/fugga/anti-esc): Spread - šaudo iš didelio atstumo arba tik atsistojus l Aim - Viska pataiko l Inv - Niekas nelimpa nuo kiekvieno žaidejo kulku l fugga - skraidymas žmoniu nešiojimas l anti-esc - neatsimenu
  • YouTube kanalo linkas (Su pagautais cheateriais): https://www.youtube.com/channel/UCY8lKGS6NNqShi6RCjln3rA/videos
  • Haha 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Egzistuojantis narys? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...