Jump to content
Negazuotas_Vanduo

Van_Quattro

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Invision_James
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Van_Quattro
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Naujokų apgaudinėjimas, apgavo mane ant verslo. Aš naujokas esu, kai pirkau verslą nerodė kiek į min tu nusiperki.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys): Teisėsauga 
  5. Įrodymai (BŪTINA):
  6. Čia kai jis Policininkas
  7.  

223037da40cc0a7c70702d56419a88ce895.png

8. O čia kai jis apgavo:
  9. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Nea
Redaguota Negazuotas_Vanduo
  • Prieš 3
  • Už 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveikas, apgavystės čia nebuvo kadangi tau reikėjo verslo siūliau už 6m nes jis man tiek kainavo. Tu sakei gerai perki ir aš tau dar kaip naujokui 2m akciją padariau pagalvojęs kad naujokas ir tau reikia pinigu. Ir nežinojau kiek gaunu iš verslo ir net kur jis yra todėl dėl tos priežasties aš tau ta verslą pigiau perdaviau. Tu dabar iš to verslo gauni 400 su kažkiek į min ir čia ne mano problemos kad projekte kai siūlai verslą nerašo kiek duoda į min dėl to kreipkis pas serverio įkurėja arba rašyk į bugus. Ir beje aš nebe teisėsaugininkas sėkmės tau.

• Haha 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Už tavo turtus, ir kitus dalykus administracija neatsako. Savo pinigus, tr. priemonės, verslus ir kitus susijusius dalykus turi tausoti ir saugoti, žaidėjas pats susigadino reputaciją (jeigu čia buvo scam).

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...