Jump to content
Vilius_Gigantas

Versija 1.0.25 Velykos

Rekomenduojami pranešimai

Nauja direktorių komanda /pickupvieta leis pakeisti darbo įsidarbinimo vietą, ne mafijoms ir gaujoms. Darbo vietą galima keisti tik savo darbo zonoje. Pakeitimas galios tik po serverio perkrovimo. Ten kur teleportas į darbą susietas įsidarbinimo vieta, taip pat pasikeis ir teleportacijos vieta. Perkant kreditus SMS žinute gaunami papildomi 25 kreditai Velykų proga. Velykų event laikotarpiu keitinėsis serverio pavadinimas informuodamas, kad vyksta event. Prie kiaušinio 2 metrų atstumu matysis užrašas /radau. DM zonos sutvarkymas.

 

Zuikiui šios Velykos tikrai nesėkmingos, prarado visus savo 45 kiaušinius, kurie yra 4 rūšių, bei kuriuos turėjo suvalgyti su šeima. Dabar jis liūdi vienas savo trobelėje dykumoj, kažkur netoli vandens ir laukia, kol jam kas nors padės. Nebūk abejingas ir padėk zuikiui atgauti savo kiaušius! Svarbiausia, kad už zuikio namo stovi kažkokia dar nematyta mašina! Radęs bent vieną Zuikio kiaušinį, rašyk komandą - /radau, o suradęs visus Zuikio 45 kiaušinius dalyvausi „Sabre“ loterijoje,  1x12, 1x6 valiutos, 1x100 kreditų loterijoje! Zuikio laiškas - /velykos. Kai kuriose kiaušiniuose yra paslėpta Zuikio dar viena dovanėlę, Jums apie tai praneš.

Velykų event pabaiga: 2020-04-18. 2020-04-19 bus paskelbti loterijos nugalėtojai

 

Gražių ir kietų margučių!
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Buvo visai įdomu ieškoti kiaušinių, neblogi ir prizai, galėjo retų tr. priemonių "Stafford" būti mažesnis kiekis (gal 5vnt.) kad būtų vertingesnės, bet nieko.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

×
×
  • Create New...