Jump to content
Ernis_Cmouk

Sang.lt serverio buvę direktoriai

Rekomenduojami pranešimai

Šioje temoje bus aprašyti žmonės, kurie pasižymėjo direktoriavimu - išbuvo ilgą laiką, įdėjo daug naujų idėjų, atnaujinimų. 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Direktoriaus Vardas_Pavarde: @Deat_Fancion

Pareigos: Immortal mafija

Direktoriavimo laikotarpis: 2020.03.04 - 2020.04.04

 

Sveikas, Pijau. Esi pirmasis, kuris bus aprašytas šioje temoje. Na, pradžiai, kuomet daviau tau direktorių - porą dienų buvai aktyvus, vėliau labai sunkiai buvo su tavimi susitikti žaidime. Vis norėjau tave nušalinti, bet nekylo ranka, kadangi vis norėjau padaryti kuo geriau darbams. Vis tikėjausi, kad mafijos išsijudins ir su trenksmu daužysis tarpusavy ir su teisėsauga. Na, gaila, kad nelabai pavyko jas išjudinti, bet kuomet paėmiau neilgam laikotarpiui Cosa Nostra direktorių - visai buvo linksma, kadangi išjudinti buvo visi. Tikrai gaila, kad neradom tau gero priešininko. Nuo pat pradžių, tiesą pasakius, nelabai man patikai, nes stengeisi visus žeminti, kuomet paėmiau direktorių, stengiausi tave kuo daugiau supykdinti, kad tave išjudinti. Manau pavyko, nes tuomet pradėjai grasinti, jog vakare ,,apmyši man galvą''. Na aišku, jeigu matyčiau šią žinutę kaip DPKT, tuomet tau nebūtų visai gerai, bet į šiuos grasinimus žiūrėjau kaip tavo priešininkas ir labai džiaugiausi, kad pavyko tave supikdyti, bet gaila, kad vakare tavęs nesulaukiau.. Sedėjau iki nakties, laukiau, bet nesutikau tavęs. Vėliau lygtais supratai, kad visą tai dariau tam, kad išjudinti mafijas, kad žmonės matytų, jog tai visai įdomus darbas ir kažkaip susibendravome su tavimi, pradėjome per /vip chat'ą bendrauti ir taip pakeitei mano nuomonę apie tave. Tuomet mačiau tavo anketą į forumo moderatorių ir nežinau kodėl, bet neabejodamas maniau, kad gausi šias pareigas. Na ir dabar esame viena komanda. Šaunus esi žmogus, todėl linkiu tau didelės sekmės. 

 • Patinka 2
 • Sutrikęs 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Direktoriaus Vardas_Pavardė: @Ipiskit_Vienetuka

Pareigos: Mechanikai

Direktoriavimo laikotarpis: 2020.03.27 - 2020.04.27

 

Sveikas, Vienetuk. Taip greit tas tavo direktoriavimo laikas, atrodo, praėjo. Tikrai dar net nesitikėjau sužinoti, kad palieki mechanikų direktoriaus postą. Tikėjausi, kad dar ilgiau išlaikysi, tačiau yra kaip yra, bet vis vien džiugu, kad bent mėnuo išėjo, lygiai mėnesis. Tavimi, kaip direktoriumi, jokių skundų lyg ir neturėjau, apart to pusės įspėjimo. Kaip direktorius irgi buvai normalus, savęs į aukštumas nekėlei. Visko buvo per tą tavo direktoriavimą, nesusipratimų (kaip ir buvo su tavo pavaduotoju), tačiau ir viskas buvo išspręsta. Su aktyvumu tavo irgi viskas tvarkoje buvo. Paskutinę savo direktoriavimo savaitę buvai visai aktyvus. Vienu žodžiu priekaištų lyg ir neturiu. Žinau, kad esi kilęs iš to pačio miesto kaip ir aš, bet gaila pažįstami nesame. Jau tą pačią dieną, kai palikai direktoriaus postą, iškeliavai į narkotikų prekeivių valdžią, kas man buvo netikėta, bet viskas gerai. Sėkmės tau siekiant dar aukštesnės narkotikų prekeivių valdžios, jei sieksi ir tikiuosi dar ilgai ilgai žaisi mūsų serveryje. Sėkmės tau!

 • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Direktoriaus Vardas_Pavardė: @Hell_Raising

Pareigos: Tolimųjų Reisų Vairuotojai

Direktoriavimo laikotarpis: 2020.04.03 - 2020.05.03

 

Sveikas, Hell'ai. Štai ir prisiruošiau parašyti tave buvusių direktorių sąrašuose. Vos tik palikai TRV valdžią, išėjai jos siekti Narkotikų Prekeiviuose, kaip suprantu, nes jau esi įgaliotinis. Na sėkmės tau ten, kitame, naujame darbe, o dabar eikime prie reikalo. Direktorius buvai neblogas, per visą direktoriavimo laikotarpį negavai nė vieno įspėjimo. Na žodinį įspėjimą teko panaudoti, bet tik vieną kartą ir jau beveik pačioje tavo kadencijos pabaigoje, nes nesusitvarkei rangų, jei gerai pamenu. Apibendrinant tą tavo direktoriavimą - skundų tavimi neturiu, papeikimų nebuvo, esi ramus, neišsišoki, savęs į aukštumas nekeli, kaip ir kiti dauguma. Kai pranešei, kad greitu metu, gegužės mėnesį teks išgyventi tavo direktoriavimo pabaigą, šiek tiek nustebau, kadangi tikėjausi, kad poste išbūsi dar žymiai ilgiau (net aplenksi mane, kai buvau medikų direktoriumi), bet, deja, taip nebuvo. Pridursiu, kad esi ridos žmogus. Labai dažnai tave galima rasti keliant ridą. Aš nežinau, kaip tau ją kelti nenusibosta?! Vienu žodžiu, tariu tau ačiū už gerą kadenciją. Sėkmės tau siekiant savų tikslų ir tikiuosi dar kokioje nors valdžioje pamatyti tave.

 • Patinka 1
 • Haha 1
 • Už 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Direktoriaus Vardas_Pavardė: @Ipiskit_Vienetuka

Pareigos: Narkotikų prekeivių direktorius

Direktoriavimo laikotarpis: 2020.05.03 - 2020.06.05

 

Sveikas, Nailai. Taigi ir vėl patekai tarp buvusių direktorių, ką galiu pasakyti, kad nebuvai geras, bet nebuvai ir blogas direktorius, nes aktyvumas mažas buvo, bet už tai pavyko išlaikyti direktorių 1 mėnesį, turėjai 2 pavaduotojus - Seriozza ir Hell. Tavo pavaduotojai tikrai irgi šauniai dirbo, kol negavo kitokių pasiūlymu ir nuo to karto likai vienas, bet ir dingai, po to dalyvavai Anti-Cheat atrankoje ir taip stebuklingai gavai, ną aš manau tau ir užteks šitu pareigų, pakalbėkime apie direktorių.

Išbuvai direktoriumi 1 mėnesį ir dvi dienas.. Mano nuomone, nei per daug, nei per mažai. Tikrai turėjai potencialo ir galėjai vadovauti toliau. Turi tam įgūdžių ir sugebėjimų. Kaip ten bebūtų, nusprendei, jog vasara, tai darbų metas, nelabai yra laiko užsiimti direktoriavimu serveryje. Nusprendei atsisakyti. Tau vadovaujant narkotikų prekeiviams darbas vyko sklandžiai ir užtikrintai. Darbuotojai vyko į iškvietimus, darėte įvairias akcijas. Tai ką turėtų daryti kiekvienas panašaus darbo pobūdžio direktorius. Kartais net ir geriausi klysta. Taip nutiko, jog gavai direktoriaus įspėjimą. Tuo metu buvai pasimetęs ir ko gero galvojai apie atsistatydinimą. Vis gi sugebėjai susitvarkyti ir toliau vadovauti prekeivių prekeiviams. Daug klaidų nedarei, nes visada klausdavai buvusio DPKT nario patarimo prieš ką nors darydamas. Galiausiai buvai išmokytas, jog TU esi direktorius ir TU privalai priimti kai kuriuos sprendimus be mūsų patarimų. Spėju, jog taip įgavai pasitikėjimo savimi, patirties direktoriavime bei užsikrovei daugiau atsakomybės dėl savo sprendimų. Bet po kiek laiko tavo labai aktyvumas krito ant 0, suprantamą spaudimas darbo didelis ir negalėdavai pražaisti, bet apžvalgas tikrai galėjai užpildyti, tu jau nebe pirmą kartą direktorius tampi ir išlaikai po menesi laiką. Tikrai didelis džiaugsmas iš mano puses, turi dideli pasitikėjima gaunat direktoriaus posta , bet va atėjo vasara ir viskas sugriuvo.

Buvo garbė ir malonumas dirbti kartu komandoje, pažinti ir aprašyti tokį direktorių, kurio ko gero nepakeis niekas. Sėkmės tau gyvenime! Tikimės, jog tavo įpėdinis išlaikys kitas gavęs tokias pareigas gero tau vasaros darbu.

 

DPKT - James_Fierro tau sako ačiū. Iki.

 

 • Patinka 1
 • Ačiū 1
 • Už 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Direktoriaus Vardas_Pavardė: @Hell_Raising

Pareigos:  Tolimųjų Reisų Vairuotojai

Direktoriavimo laikotarpis: 2020.06.03 - 2020.08.03

 

Sveikas, Pauliau. Taigi ir vėl patekai tarp buvusių direktorių, antrasis tolimųjų reisų vairuotojų direktorius. Pirmai,pasirodei labai gerai, paklojęs tvirtus pamatus kitiems direktoriams. Kaip buvau rašęs apžvalgoje, svarstėm ar leisti tau vadovauti TRV ar ne. Panašu, kad nusprendėme gerai. Iš karto ėmeisi darbų, rinkai komandą. Šis direktorius gali būti vienas iš pavyzdžių, ką reiškia geras ir užtikrintas direktoriavimas. Per visą savo vadovavimo laiką negavai nė vieno direktoriaus įspėjimo. Visada sąžiningai prižiūrėjai komandą, nepasakyčiau, kad buvo ir daug atrankų. Gabenant narkotikus bei ginklus visada pagelbėdavai darbuotojams, prižiūrėdavai konvojų, kad jis pasiektų tikslą. Žinoma, buvo ir įvairių nesklandumų, tačiau, kur jų nebūna. Atsižvelgiant ir į tai, jog direktoriavai tikrai nemažą laiką. Per šį laiką tolimųjų reisų vairuotojų darbas gavo nemažai atnaujinimų, dalis jų ko gero tavo dėka. Dabar valdžią perleidai savo pavaduotojai. @Nastia_Virus Tikimės, kad ji susitvarkys ir taip pat gerai kaip ir tu. Linkime sėkmės

 

DPKT - James_Fierro tau sako ačiū. Iki.

 • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Direktoriaus Vardas_Pavardė: @Rokas_Snow

Pareigos:  Narkotikų prakeivio direktorius

Direktoriavimo laikotarpis: 2020.08.08 - 2020.09.14

 

 

 

Rokas_Snow . Šį žmogų sang.lt serverio žaidėjai pažįstą, kaip šiltą, draugišką ir šiek tiek apkvaišusį nuo narkotikų direktorių. Šis žmogus buvo ne tik draugiškas, bet ir į savo pareigas žiūrėjo rimtai ir atsakingai. Niekam neįsišokantis narkotikų prekeivių direktorius sugebėjo per savo direktoriavimo laikotarpį slaptai atgabenti ir išplatinti narkotinių medžiagų už keletą milijona euru! Direktorius buvo pastovus ir teisingas kuris su savo įdiegtomis naujovėm ir puikiu komunikabilumu išbuvo direktoriaus poste 1 mėnesius ir 6 dienas. Neskaitant daugybės teigiamų dalykų kuriais pasižymėjo šis direktorius, narkotikų prekeiviai buvo gerbiami ir niekados nenuvildavo serverio žmonių. Dabar taip gerą prisiminti, kaip šio direktoriaus direktoriavimo laikotarpiu buvo sumušti narkotikų turėjimo rekordai, o kur dar kiti... Šis direktorius buvo atsisakytas dėl žaidėju skaičiaus. Galbūt atsisakęs direktoriaus mąstai, kad tavo darbai užmiršti, bet tu klysti. Tavo pasiekimai, atnaujinimai darbui, o kur dar daugybės žmonių skaičiavimo išmokymas liks serveryje dar ilgai, o ir tavo darbuotojai prisimins, kad kažkada turėjo tokį puikų direktorių! Narkotikų prekeiviai dėkoja tau, kad be darbo jų nepalikai, o į savo vietą pastatei patikimą ir tvirtą savo pavaduotoją Deilas_Cortez. Tikėkimės šis pavaduotojas spėjo pasisemti iš tavęs kantrybės ir žinių.

Labai norėčiau padėkoti tau už šį ilgą direktoriavimo laikotarpį ir narkotikų prekeivių darbo tobulinimą, kad ir kaip gaila bebūtų turiu tau palinkėti sėkmės žaidime ir gyvenime! Tikiuosi, kad tau ir taip toliau seksis žaidime, bei realybėje.

 • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Direktoriaus Vardas_Pavarde: @Ernis_Cmouk

Pareigos: Armijos direktorius

Direktoriavimo laikotarpis: 2020.09.19 - 2020.10.19

 

 

   Sveiki sangiečiai. Tai pirmas mano aprašymas apie teisėsaugos direktoriu, o jeigu tiksliau Armijos generolas, kuris yra įrašomas į direktorių garbės sąrašą. Žinoma, kaip ir kėkvienas čia esatis, jis patenka neveltui, o už savo menesi atsidavimą armijai, žaidėjų gerovės puoselėjimą, gauju/mafiju veiksme, bei kitus kilnius direktoriaus nuopelnus. Teisėsauga, tai ta vieta  kurioje kasdien susiduriama su naujais iššūkiais, vieta kurioje niekada negali kapstytis toje pačioje duobėje, o priimti sprendimai lemia tolimesnį darbo valdymą. Nemažas darbuotojų skaičius, kuris sugebėdavo užpildyti kiekvieną rangą, specialiuosius būrius, žemė - oras pajėgas, įrodo, jog  valdymo laikotarpiu Armija triumfavo tiek prieš gaujas/mafiju nuskalstomos grupuotes. kalbant apie tavo visa menesio veikla, turėjai pirma pavaduotoja tai invision_james žmogus po kiek laiko atsisake ir paliko tave viena tvarkytis po kiek laiko nusprendei duoti įgaliotiniui pavaduotojo, ir tas po kiek laiko buvo nušalintas už savo nemalonu elgesi, na ir paskutinis tavo pavaduotojas tapo Laurynas_Dmax kuriam perleidai direktorių labai tikiuosi kad bus aktyvus ir bus toks pat geras direktorius koks buvai ir tu,jeigu pakalbėjus apie tavo aktyvumą nebuvo toks jau ir geras bet aišku viska daro "Darbas" bet visada tu viska susitvarkydavai ir išėjai iš posto be įspėjimų.Tai dar kartą įrodydavo, jog esi atsakingas ir kruopštus. Taip, šis žodis yra labai tinkamas tau - kruopštus. Laikui bėgant įgavai visišką valdžią armijoje. Nepasimetei ir toliau tęsei savo pradėtus darbus. Tavo dėka armijoje atsirado nemažai naujovių ir patobulinimų. Laikei šį darbą aukštame lygyje. Papeikimų taip pat negavai, darbuotojai nesiskundė tavo vadovavimu. Net nežinau ką dagiau ir pasakyti. Buvai pavyzdingas direktorius. Kiti galėtų iš tavęs pasimokyti. Linkiu sėkmės naujuose darbuose, išlaikyk viską tame pačiame aukštame lygyje. Ačiū tau labai.

 • Patinka 1
 • Ačiū 1
 • Haha 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Direktoriaus Vardas_Pavardė: @Hell_Raising

Pareigos: Tolimųjų Reisų Vairuotojai

Direktoriavimo laikotarpis: 2021.03.18 - 2021.05.02

 

Sveikas Helli, taigi pradėsiu nuo to, kad tu šiame darbe esi tikrasis vilkas,taip pat direktoriaus kėdės pagrindę Tolimųjų Reisų vairuotojų buvo. Kiek mačiau, per visą šį laikotarpį buvai surinkęs stiprią ir tikrai aktyvią komandą, kuri noriai dirbo tavo firmoje. Serveryje nebuvo tokios dienos kai visos mašinos sėdėtų ant "nulio", ar NP prekeiviai neturėtų narkotikų, tu puikiai valdei šią firmą bei savo darbuotojus. Turėjai įvairų aktyvumą, žinoma, retai kada nepražaisdavai daugiau nei 100 - 200 minučių, pagrindę turėjai aukštą minučių skaičių bei ilgą kilometražą, nors per visą laikotarpį turėjai tik 1 pavaduotoją, jis tavęs nenuvylė bei įspėjimo neuždirbo. Tai iš tiesą galima teigti, jog šioje firmoje atsiskleidei tu bei tavo darbuotojai, sulaukei nemažo pelno, kadangi tai pelningiausias darbas. Gailą, bet arba nemačiau arba nebuvo veiklos įdomesnės savo darbuotojams, to manyčiau labai trūko, nes direktorius turėtų motyvuoti savo darbuotojus ir stengtis, jog šie savo darbą atliktų galbūt greičiau ir produktyviau. Na, kiek esu girdėjusi iš tavo darbuotojų, tai niekas tavimi stipriai nenusivylė, tačiau yra visada, bet... Šį kartą, kaip direktorius tu buvai nuolaidžiaujantis ir netoks griežtas, koks direktoriaus kėdėje turėtum būti, nekreipti dėmesio į šį aspektą galėčiau, bet nemanau, kad būtų teisingą. Direktoriumi išbuvai 1 mėnesį ir 2 savaites, labai šaunu, jog atbuvai skirtą laiką ir  dar su pliusu, tik gailą, kad palikai šią firmą. Nuliūdau, tačiau tavasis teiginys, kad "atsisakai direktoriaus, nes nori permainų", visiškai suprantamas. Tad, linkiu didžiausios sėkmės, siekiant savo tikslų, taip pat tikiuosi dar pamatyti tave valdžioje!

 

Pagarbiai DPKT narė Pukis_Dmax, Dėkoju už tavo laiką ir direktoriavimą.

 • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Direktoriaus Vardas_Pavardė: @Tony_Sprite

Pareigos: Narkotikų prekeiviai

Direktoriavimo laikotarpis: 2021.05.11 - 2021.06.16

 

Sveikas Eligijau, pradėsiu nuo to, kad direktoriaus postą pasiimei prieš mafijų/ gaujų užšaldymą, taigi apsiėmęs NP direktoriaus postą, nedelsiant pradėjai darbus. Ilgai netrūko, jog susikurtum temas, parodytum savąjį aktyvumą bei pradėtum rinkti komandą, tačiau ties čia apsistosiu, kadangi užšaldė mafijas bei gaujas, narkotikų nelabai bėra kas pirktų, tad pas tave per visą laiką, nebuvo stiprios ir aktyvios komandos, nors ką čia kalbėti... Šiuo metu vasra, tai viskas kaip ir suprantama. Serveryje tu buvai kaip mandagus ir greitai reaguojantis darbuotojas, būdavo dienų, kai negalėdavai pražaisti, bet dėl to sunkumų nekilo, nes tavo atsakomybė beribė, tu ne tik laiku pranešdavai, jog negalėsi pražaisti, bet ir puikiai atlikdavai savo darbą, tiek serveryje, tiek forume. Kaip žmogus, tu mandagus, suprantantis ir atsakingas, manau direktorius buvai toks pats, išėjo susibendrauti bei neteko daug "pisti proto" dėl vienos ar kitos klaidos, nes jų pas tave nebuvo. Gailą, jog nei vienas žmogus nesiryžo tau padėti šioje firmoje, taip pat nepavyko tavo firmai pilnai atsiskleisti, bet tikiuosi, jog tai dar nepabaiga ir turėsi gerą progą išbūti tuo geruoju direktoriumi, kuris stenksis ne tik dėl savęs, bet ir savo darbuotojų labo. Tavęs pilnai apibūdinti nepavyks, pats supranti, nėra ko paklausti "Koks buvo jis direktorius? Kaip sekėsi?" tačiau direktorių išlaikei 1 mėnesį ir 5 dienas, tai tikrai geras direktoriavimo laikas, tikiuosi kažkada, jog pavyks pramušti rekordus! Šiandien sulaukiau tavo žinutės, kurioje rašai, kad dėl "nuobodumo vienam sedėt firmoj, kurioje 0 veiksmo" tu atsisakai pareigų, žinoma, tai liūdna, bet tikiuosi kitoje firmoje sužybėsi ir man teks tave pamatyti dar valdžioje, linkiu didžiausios sėkmės! 

 

 

Pagarbiai DPKT narė Pukis_Dmax, Dėkoju už tavo laiką ir direktoriavimą.

 • Patinka 2
 • Haha 2
 • Už 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Direktoriaus Vardas_Pavardė: @Nastia_Virus

Pareigos: Ginklų prekeiviai

Direktoriavimo laikotarpis: 2021.05.27 - 2021.07.06

 

Sveika Anastasija, pradėsiu tai, jog direktoriaus postų šiame projekte turėjai tikrai nemažai, tad patirties tavyje netrūko, Ginklų prekeivių direktoriaus postą išlaikei pakankamai ilgai, žinoma, manau, jog laikas būtų buvęs ilgesnis... Kaip direktorė šioje firmoje buvai atkakli, draugiška ir tikrai nenuolaidžiaujanti savo darbuotojams, dėl menkiausio, tačiau ytin svarbaus dalyko - aktyvumo, ne kartą teko matyti, kaip savo darbuotojui dėl nepražaistų minučių priekaištavai ir net šiek tiek pykai ant jų. Su savo firma bei darbuotojais susitvarkei tikrai gerai, nusiskundimų nebuvo, aktyvumą kaip direktorė taip pat palaikei, pražaisdvai 100 - 500 minučių serveryje, tačiau iškvietimų nebuvo labai daug, nes nėra nei mafijos/ gaujos nei klubų atstovų, kurie kariautų tarpusavyje. Kalbant apie tavo komandą iš šalies, sakyčiau turėjai ganėtinai stiprią ir minimaliai aktyvią komandą, nors tu turi kitokią komandos verrsiją ir ją matei galbūt stipresnę nei aš stebėdama iš šono. Savo pareigas žinojai, tad dėl to tikrai neteko tau daug priekaištaut, kaip DPKT ir direktorė tikrai nesipykome ir pavyko susibendrauti, buvai atsakinga ir jei negali būti aktyvi, visada pranešdavai man. Ginklų prekeiviai šiek tiek turėjo veiklos ir nebuvo visiškai nuobodu kaip kituose darbuose, bet tavo valdoma firma susitvarkė su savomis užduotimis bei veiklomis. Mūsų projektui suteikei savotiško pasitikėjimo savimi bei savo jėgomis, tikiuosi nenuleisi rankų ir ateityje man ar kitam nariui, teks apie tave dar aprašyti šioje temoje, gailą, jog teko atsisveikinti su tavimi, bet laikui bėgant norėčiau pamatyti tave sustiprėjusią, užmotyvuotą ir turinčią kokias nors pareigas. Šiuo metu linkiu tau sėkmės tavąjame kelyje, nenuleisk rankų ir siek savo tikslų. 

 

 Pagarbiai DPKT narė Pukis_Dmax, Dėkoju už tavo laiką ir direktoriavimą.

 • Ačiū 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

  Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

×
×
 • Create New...