Jump to content
Sand_King

Radijas || Rubrikų grafikas

Rekomenduojami pranešimai

Kad paįvairintumėme radistų darbą ir nesitęstu ta pati nuobodi rubrikų rutina, nusprendėme sukurti radistų rubrikų grafiką.  Šioje temoje pateiktos radistų rubrikos, bei dienos kurias rubrikas, kurią diena galima vesti.

[R-1] Nariams dienotvarkė negalioja, jie gali vesti rubrikas pagal jų nuožiūra.

PRIVALOTE ŽAIDĖJUI LAIMĖJUS PAKLAUSTI, KOKĮ PRIZA PASIRENKATE XP AR PINIGINĮ PRIZĄ

Sekmadieni galima vesti rubriką savo nuožiūra tačiau draudžiama vesti rubriką "anekdotai".

Nuo 22h iki 8h galite vesti rubrikas savo nuožiūra pagal savo rangą.

 

 

 

Pirmadienis,

Spoiler

• Atspėk žodį

Apie rubriką: Radistas paskambina pašnekovui ir sugalvoją žodį. Pašnekovui pasako tik pirmą ir paskutinę žodžio raidę, kitas užšifruoja po _ ir šone parašo 0/5 (kiek padarė klaidų iš penkių galimų). Jei žaidėjas atspėja žodį po užuominos, jis gauna, tik 10'000€. Žaidėjas padaręs 4 klaidas gauną užuominą, jei po užuominos neatspėja žodžios, jis pralaimi žaidimą.

Prizas: didžiausias prizas 15'000€, mažiausias prizas 10'000€ arba 200xp

Rangas: nuo 1 rango.

 

• Sostinės

Apie rubriką: Radistas paskambina pašnekovui sako sostines. Žaidėjas turi per 10 sekundžių parašyti kokios tai šalies sostinė. Daugiausia galima užduoti 5 sostines. 1 teisingas atsakymas - 2'000€. Jei žaidėjas žaidimo eigoje suklysta turima suma sudega.

Prizas: maksimaliai 10'000€ arba 200xp

Rangas: nuo 1 rango.

 

• Kur žaidžia šis žaidėjas?

Apie rubriką: Radistas paskambina pašnekovui ir paklausia jo apie kokios žaidėjus jis norėtu kalbėti, ar apie tuos kurie šiuo metu žaidžia ar LKL, ar NBA, ar Eurolygoje? Kai pašnekovas pasirenka vieną iš kategorijų radistas pasako jam žaidėjo vardą ir pavardę, o pašnekovas turi pasakyti kokioje komandoje šis žaidėjas žaidžia. Pvz:

Radistas: Ką renkates?

Pašnekovas: LKL

Radistas: Simas Galdikas

Pašnekovas: Lietkabelis

ir t.t.

Maksimaliai galima klausti 5 žaidėjų. Teisingas atsakymas - 2'000€, jei žaidimo eigoje žaidėjas suklysta, sudegina savo sukauptą sumą.

Prizas: maksimaliai 10'000€ arba 200xp

Rangas: nuo 2 rango.

 

• Euras ar Litas

Apie rubriką: Radistas priima 2 žmones į konferenciją,ir užduoda jiems 4 klausimus apie litus ir eurą,pvz: Kas daugiau 50 litų ar 11 eurų,kuris pirmas atsako tas laimi 1 tašką,bus išviso 4 klausimai. Laimėtojas gaus 25'000€ piniginį prizą. Jeigu atsako abu po 2 duodi dar 1 lemtingajį klausimą.

Prizas: maksimaliai 25'000€ arba 200xp

Rangas: Nuo 3 rango.

 

• Daugiau arba Mažiau

Apie rubriką:  Paskambinus žaidėjui vedėjas panaudoja komanda /atsitiktinis 100 ir nuo iškritusio skaičiaus spėja daugiau ar mažiau, teisingai atspėjus laimi 5000€, 2kart metant žaidėjui atspėjus koks skaičius iškrito žaidėjas laimi 15'000€, metant 3 kartą ir laimėjus žaidėjas laimi 25'000€

Prizas: 25'000€ arba 200xp

Rangas: nuo 4 rango.

Antradienis.

Spoiler

 

• Auto žinovas

Apie rubriką: Radistas paskambina pašnekovui ir pasako automobilio modelį, o pašnekovas per 10 sekundžių turi pasakyti automobilio markę. Maksimaliai galima klausti 10 markių, 1 teisingas atsakymas - 1'000€ Jei žaidėjas pateikia neteisingą atsakymą jis pralaimi ir sudegina savo turėtą sumą.

Prizas:10'000€ arba 200xp

Rangas: nuo 1 rangas

 

• Atspėk dainą

Apie rubriką: Radistas į /rad parašo dainos eilutę, pirmas teisingai parašęs į /radistams atsakymą gauna prizą. Pvz:

 Radistas: /Rad [Atspėk dainą] Yes kai pažiūriu į žvaigždes, o jei prakalbom apie jas moteris man lovoj sako YES

Pašnekovai: /radistams OG Version - YES

Prizas: 20'000€ arba 200 XP

Rangas: nuo 2 rango.

 

• Vertėjas
Apie rubriką: Radistas paskambina pašnekovui ir pasako anglišką arba rusišką žodį(Pašnekovas pats pasirinks kalbą), pašnekovas turi jį išversti į lietuvių kalbą per 15 sekundžių. Maksimaliai galima užduoti 5 žodžius. 1 žodis -2'000€. Jei žaidimo eigoje pašnekovas žodį išverčia blogai arba nespėja išversti - pralaimi ir sudegina savo sukauptą sumą.
Prizas: 10'000€  arba 200xp
Rangas: nuo 1 rango.

 

• Telefonų modeliai  

Apie rubriką: Paskambinate pašnekovui, pasakote modelį, pvž sakote: 3310, o jis turi pasakyti: Nokia per 10 sekundžiųVienas teisingas atsakymas 2'000€. Daugiausiai galima klausti 5 modelių.

Prizas: 10'000€. arba 200xp

Rangas: nuo 3 rango.

 

Trečiadienis,

Spoiler

oy• 10 Sekundžių

Apie Rubrika: Eterio vedėjas jums duoda užduotį, o jūs jai atlikti turite 10sekundžių. pvz: PASAKYKITE TRIS VARDUS IŠ P RAIDĖS, PER 10S.

Prizas: 20k arba 200 XP

Rangas: nuo 1 rango.

 

 

• Miestai

Apie rubriką: Radistas per eterį paskambina žaidėjui ir pasako Lietuvos miestą, pašnekovas per 10s turi pasakyti iš kurio Lietuvos regiono jis yra, jei regionas atspėjamas teisingai pereinama prie kito miesto, jei neteisingai pašnekovas sudega ir praranda sukauptą prizą. Išviso yra užduodami 5 miestai.

Pavyzdžiui:

Radistas: Klaipėda

Pašnekovas: Žemaitija

Radistas: Alytus

Pašnekovas: Dzūkija

Prizas: maksimaliai 10'000€.

Rangas: nuo 1 rango.

 

• Atspėk gyvūną

Apie rubriką: Radistas paskambina pašnekovui, jis gali užduoti radistui 7 klausimus, į kurios radistas gali atsakyti tik taip arba ne. Po 7 klausimų žaidėjas turi spėti koks tai yra gyvūnas. Jei atspėja laimi prizą, jei ne - pralaimi. 

Prizas: 15'000€ arba 200 XP 

Rangas: nuo 2 rango.

 

Ketvirtadienis,

Spoiler

e• Mėnesiai

Apie rubriką: Radistas paskambina pašnekovui ir mėnesį pasako skaičiu. Pvz: 1, o žaidėjas turi parašyti to mėnesio pavadinimą per 5 sekundės, tai šiuo atveju tai būtu sausis. Už 1 teisingą atsakymą - 1'000€. Jei žaidimo eigoje žaidėjas suklysta, sudegina savo turimą sumą.

Prizas: 15'000€

Rangas: nuo 2 rango.

 

• Šalys

Apie rubriką: Radistas per tiesioginį eterį paskambina žmogui ir sako šalį. Jis per 10s turi parašyti kurio žemyno yra ši šalis. Pvz: Radistas: Lietuva. Klausytojas (per 10s):

Europa. Radistas daugiausiai gali užduoti 10 šalių, o po to žaidimas baigiasi. Jeigu žaidėjas suklysta ar neatsako jo žaidimas baigiasi ir laimėti pinigai sudega. Šalys

gali būti iš viso pasaulio. (1 teisingas atsakymas – 2'000€)

Prizas: maksimaliai 20‘000€(Už 10 teisingai atsakytas šalis)

Rangas: nuo 2 rango.

 

• Taip arba Ne

Apie rubriką: Radistas paskambina žaidėjui ir klausia įvairių klausimų apie sarg. Žaidėjas į užduotą klausimą turi atsakyti per 10 sekundžių. Jei žaidėjas atsako teisingai į jo kišenę keliauja 5'000€ ir taip kas kiekvienu klausimu, klausimų gali būti 5. Tačiau jei žaidėjas žaisdamas atsako neteisingai, jo turima suma sudega. Pvz: žaidėjas turėjo 3'000€ tačiau į ketvirtą klausimą atsakė blogai, tai reiškia, jog jis praranda turimą sumą ir pralaimi žaidimą.

Prizas: didžiausias prizas 10'000€. Vienas atsakymas - 2'000€ arba 200xp

Rangas: nuo 2 rango.

 

• Klausimanija

Apie rubriką: radistas per /rad turi uždavinėti žaidėjams klausimus, o jie atsakymus rašyti į /radistams, pirmas atsakęs laimi prizą.

Prizas: 20'000€ arba 200 XP

Rangas: nuo 3 rango.

 

Penktadienis,

Spoiler
 

• Darbai

Apie rubriką: Radistas pasirenka viena iš reklama.lt darbų, ir žaidėjas gali užduoti jam 5 klausimus apie tą darba, o jūs turite atsakyti Taip/arba ne, galite argumentuoti trumpai.

pvz.: jūsų sugalvotas darbas "radistai"

- žaidėjas: ar šiame darbe galima šaudyti? 

jūs: 1. Taip turint įrodymus, galima atsišaudyti.

-žaidėjas: ar šis darbas gydo žmones? 

-jūs: 2. Ne.

Prizas: 15'000€ arba 200 XP

Rangas: nuo 2 rango.

 

• Rašyk kol gali
Apie rubriką: radistas pašnekovui duoda raidę su komanda /raide, o šis per 20 sekundžių iš tos raidės turi parašyti kuo daugiau žodžių (keiksmažodžiai, nelietuviški žodžiai, nesuprantami ar nesąmoningi žodžiai neužskaitomi)

1 žodis - 2'000€.
Prizas: Tiek kiek parašo žodžių, 
Rangas: nuo 2 rango.

 

• Miklieji pirštai

Apie rubriką: Radistas į konferenciją prideda 2-3 pašnekovus ir jiems parašo sakinį. Jų tikslas jį identiškai parašyt kuo greičiau. Pirmas parašęs gauna 1 tašką, pašnekovas surinkęs 3 taškus - laimi.

Prizas: 20'000€

Rangas: nuo 2 rango.

 

• Surask klaidą

Apie rubriką: Radistas per eterį paskambina pašnekovui ir pasako žodį su klaida, žaidėjas per 10 sekundžių turi ją ištaisyti į taisyklingai parašytą žodį, tarkim pasakote ažuolas, o jis turi ištaisyti į ąžuolas. Iš viso pasakomi 5 žodžiai.

Prizas: 10'000€ arba 200 XP

Rangas: nuo 3 rango.

 

• Veidrodis

Apie rubriką: Radistas pašnekovui duoda žodį, o jis turi per 10 sekundžių jį parašyti atvirkščiai. Pvz: radistas rašo Namas, pašnekovas turi parašyti samaN. 1 žodis - 2'000€. Maksimaliai galima duoti 5 žodžius. Tačiau jei žaidėjas žaisdamas atsako neteisingai, jo turima suma sudega.

Prizas: maksimaliai 10'000€

Rangas: nuo 3 rango.

 

Šeštadienis, Sekmadienis.

 

Galima vesti visas rubrikas (pagal savo rangą).

 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

×
×
  • Create New...