Jump to content
Jeff_Silver

Renkami naujieji SANG.lt forumo moderatoriai !

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, Sang.lt forumo lankytojai!

Kas jau spėjo pastebėti, o kas dar ne, nebeliko forumo moderatorių, todėl ieškome naujų narių, kurie papildytų mūsų gretas. Jeigu tu esi sąžiningas, darbštus ir atsakingas, lik šioje temoje ir skaityk toliau. Forumo moderatorius - tai netik privilegija tvarkyti ir prižiūrėti forumą, bet Jūsų pareiga taip pat bus padėti žaidėjams spręsti jų problemas, atsakyti į iškilusius klausimus. Sėkmės

Reikalavimai:

• Forumo Vardas_Pavardė turi atitikti žaidimo paskyra.
  • Neturėti įspėjimu forume
  • Gera reputacija tiek žaidime tiek forume.
  • Atsakingumas
  • Aktyvumas tiek žaidime tiek forume

Anketa:

• Jūsų slapyvardis?:
  • Kiek Jums metų?:
  • Jūsų aktyvumas forume, žaidime?:
  • Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės?
  • Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?:
  • Ar sugebėsite padėti Sang.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos?
  • Koks jūsų savybės geros ir blogos?
  • Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume?
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus?

Busite stebimi ir žaidime, todėl užsukite netik į forumą, bet ir į žaidimą.

• Patinka 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Parašė (redaguota)
  • Jūsų slapyvardis?: Deat_Fancion
  • Kiek Jums metų?: 17-likmetis
  • Jūsų aktyvumas forume, žaidime?: Šiuo metu manau nekoks aktyvumas, bet kaip visada laukiau tos progos kol bus galima pretenduoti į f.moderatoriaus pareigas, tad kaip visada kai pildau į šias pareigas mano aktyvumas šokteli kuo aukščiau, na ir šiaip šiuo metu karantinas, tad puikiai pastebit, kad aktyvumas tikrai didėja.
  • Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Realiai dėl šito klausimo nėra labai ir svarbu, nes man visos skiltys yra aktualios, kokias priskirsite tokios ir tiks skiltys, visiškai nėra skirtumo.
  • Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Prižiūrėti tiek žaidime tiek forume tvarka, o ypač forume prie paskirtų skilčių ir prie pačio forumo.
  • Ar sugebėsite padėti Sang.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Tai beabejonių čia, pastebėjau, kad situacija ko gero negerėja, tad visą dėmesį skirsiu prie šio serverio žaidėjų, visada stengsiuosi padėti kuom tik galėdamas.
  • Koks jūsų savybės geros ir blogos? Sąžiningas, geros širdies, draugiškas, linksmas su humoru žmogus, nepaliekantis bėdoje, geros širdies, visada stengiuosi padaryti tai ką pradėjau, greitai supykstu, bet greitai ir atleidžiu, niekados neiškeliu savęs į aukštumas gavęs kokias nors tai pareigas, o kaip ir viskas manau pagrindinius dalykus parašiau apie save.
  • Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Viskas tobula su forumu, o ko gi dar trūksta, manau, kad nieko, viskas puiku.
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Nes esu turėjas šias pareigas, ne viena ir ne du kartus, žinau kaip reikia susitvarkyti su šiomis f.moderatoriaus pareigas, o šiaip esu tikrai draugiškas žmogus, visada galiu suteikti žaidėjams pagalbos, linksmas žmogus, esu serverio senbuvis, daugybe valdžios pareigų turėjas, manau vien tai dadeda šiektiek pliuso, nes visada gaudamas valdžia neapvildavau jūsų ir išbūdavau tikrai normalų laiko tarpą, mano tikslas šiuo metu pagerinti serverio padėtį, nežinau kaip, bet visi turim proto įšmąstyt tai ko dar nesam sugalvoja.
Redaguota Deat_Fancion
  • Patinka 1
  • Už 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

• Jūsų slapyvardis?: Frank_Costello
  • Kiek Jums metų?: 16
  • Jūsų aktyvumas forume, žaidime?: Forume 1-3 val,žaidime nuo valandos iki dviejų,priklauso nuo turimo laisvo laiko.
  • Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Lankausi tai daug kur,bet kurią skiltį norėčiau prižiūrėti nesu apsisprendęs,tai kokią paskirtumėte,tokia ir galėčiau prižiūrėti.
  • Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Prižiūrėti kad nepažeidinėtų taisyklių keldami temas,prižiūrėti kad nenaudotų necenzūrinių žodžių,padėti taipogi serverio,bei forumo lankytojams.
  • Ar sugebėsite padėti Sang.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Taip.
  • Koks jūsų savybės geros ir blogos? Esu geležinių nervų,mėgstantis padėti,draugiškas,išklausantis,griežtas.
  • Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Nieko netrūksta,tik lankytojų,bet lankytojai atsiras patys su laiku.
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Neiškeliu savęs į aukštumas,bet manau susitvarkyčiau su pareigomis,ir tikrai nenuvilčiau serverio žaidėjų,bei administracijos.
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Jūsų slapyvardis?: Frank_Johnson
  • Kiek Jums metų?: 18 metų
  • Jūsų aktyvumas forume, žaidime?: Forume praleidžiu porą valandų, žaidime 30 minučių.
  • Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Diskusijos, off topic.
  • Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Palaikyti tvarka forume, bausti forumo narius kurie nesilaiko taisyklių juk tam ir yra sukurtos taisyklės.
  • Ar sugebėsite padėti Sang.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Taip.
  • Koks jūsų savybės geros ir blogos? Esu atsakingas ir draugiškas žmogus manau mano tai geriausios savybės, turiu vieną blogą savybė, kad labai susinervinu jei kažkas nepavyksta, bet tai būna nedažnai. 
  • Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Šiame forume nieko netrūksta viskas yra tvarkoje.
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Niekada nelyginu savęs su kitais visi yra lygūs ir kiekvienas turi kažko ko neturi kitas, bet mane galite pasirinkti dėl mano atsakingumo ir dėl patirties, galbūt mano patirties ir nežinote, bet visada galite parašyti asmeninę žinutę ir mes apie tai galime pasikalbėti.
  • Patinka 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

• Jūsų slapyvardis?: West_Strike
  • Kiek Jums metų?: 19
  • Jūsų aktyvumas forume, žaidime?: Sugrįžau po visų pertraukų, tai dabar stengiuosi būti aktyvus tiek forume, tiek žaidime. Nes kaip žino visi, dabar karantinas, į darbą nereikia, taigi ir aktyvumą galima palaikyt neblogą.
  • Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės?: Manyčiau, "Off topic", "transportas" ir "nekilnojamas turtas", "Pagalba", "Prisistatymai" ir panašios temos.
  • Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Modertoriaus pareigos, yra užtikrinti tvarką savo paskirtose forumo skiltyse, bei panašiose veiklose. Taip pat prisidėti ir padėti serverio komandai, komunikuoti, dirbti, ir panašiai. Šio posto pareigos nėra sunkios, nes jose galima atlikti kruopštų ir teisingą darbą.
  • Ar sugebėsite padėti Sang.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos?: Manyčiau taip, nes turintis privilegijas, gali suteikti tiek informacine pagalbą, tiek gyvąją, kad būtų geriau tiek serverio žaidėjams, tiek serverio valdžiai.
  • Koks jūsų savybės geros ir blogos?: Realiai sunku apibūdinti savę, kaip žmogų, nes vistiek manau, aplinkiniai žmones mato geriau mano bruožus nei aš. Bet paminėsiu keleta. Gerosios savybės, tai būtų, kad gaudamas darbą, viską atlieku vieto ir laiku. Esu užbrėžiantis tikslą ir mėgstantis duoto žodžio laikytis. Esu užsispyręs, nes stengiuosi įrodyti, kad esu tinkamas ir geras serverio žaidėjas, tiek su paslaugom, tiek su bendravimu ir kitais. Blogosios savybės, tai gal tiek, kad esu kartais per griežtas savo formoms, nes mėgstu viską padaryti ir suspėti.
  • Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume?: Forume, realiai netrūksta nieko iš techinės pusės, o iš žmonių, tai trūksta aktyvumo ir žaidėjų pastovumo, nes norisi suburti gerą serverio, bei forumo atmosfera, jog žaistų žmones ir žinotų, kad yra vertą viską daryti ir aukotis.
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus?: Nesakau jog reikia rinktis būtent mane, bet tiesiog manau esu pasirengęs pilnai sugrįžti ir palaikyti tiek aktyvumą tiek tvarką, serveryje bei forume. Nes kaip žinote esu buvęs ANTICHEAT pareigose 2x karto. Taigi sekėsi labai puikiai, buvau išrinktas geriausias CHEAT gaudytojas. Taigi dabar norėčiau išbandyti moderatoriaus pareigas, ir pažiūrėti kaip sektųsi prisdėti prie komandos gretų ir vėl.
Redaguota West_Strike
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

• Jūsų slapyvardis?: Dont_Worry
  • Kiek Jums metų?: 17 metų
  • Jūsų aktyvumas forume, žaidime?: Mano aktyvumas yra labai įvairus. Jis yra ~120-300 min. Forume jis šiek tiek mažesnis ~1-2 valandos, nes jame aš dažnai ieškau tik tos informacijos kurios man reikia.
  • Kokios forumo skiltys jums yra aktualiausios, kuriose dažniausiai lankotės? Darbo temos, nes greit surandu man konkrečiausias temas apie darbo atnaujinimus. Pasiūlymų/idėjų skiltyje, ši skiltis man labai patinka dėl to, nes man įdomi žaidėjų nuomonė apie serverio trūkumus. Šioje skiltyje dažnai pateikiamos vis skirtingos idėjos, kurios mane tikrai labai domina. Taip pat neretai užeinu ir į atnaujinimų skiltį, juk žaidžiu šiame serveryje ir man yra įdomus šio serverio atnaujinimai.
  • Ką galvojat apie moderatoriaus pareigas, ką jis turi atlikt?: Taigi, pirmiausia, manau, kad moderatoriaus pareigas turi užimti komunikabilus, atsakingas bei kantrus žmogus, o kalbant apie moderatoriaus atliekamus darbus, tai forumo/žaidimo prižiūrėjimas. Pvz.: Pagalba žaidėjams, temų tvarkymas, kartais net event'ų rengimas ar prižiūrėjimas.
  • Ar sugebėsite padėti Sang.Lt forumo ir serverio žaidėjams kai jiems reikės pagalbos? Žinoma, nes kaip ir minėjau tai viena iš savybių kurią turi turėti moderatorius.
  • Koks jūsų savybės geros ir blogos? Geros: Komunikabilus, kantrus, atsakingas, aktyvus, mandagus, kruopštus. Blogų lyg ir neturiu. 
  • Ką pasiūlytum naujo mūsų forume, ko asmeniškai tau pačiam trūksta mūsų forume? Mūsų forume manau trūksta to, jog direktoriai savo darbo skirtyje galėtų trinti temas. Nes dažniausiai norint ištrinti atrankos temą reikia laukti g. moderatoriaus. Toliau kaip ir viskas gerai.
  • Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Esu tiesiog paprastas žmogus, kuris žaidė šiame serveryje su kitu slapyvardžiu, dabar užsiregistravau su nauju, ir noriu pradėti karjerą čia, žinoma kaip matau paskelbta atranka į forumo moderatorius, tai norėjau pamėginti, išbandyti save tokiose pareigose.
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Jau narys? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...