Jump to content
Keneshi_Hamlet

Free star,jail.(Zarasu_Bielka)

Rekomenduojami pranešimai

Parašė (redaguota)
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Zarasu_Bielka(PD direktorius)
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?:Na uždėjo star ir pasodino į jailą sėdžiu valanda,nors esu policininkas 🙂 prašau kompensacijos. (unjail)
  • Įrodymai:https://imgur.com/a/0JHZKmG
  • /info lentelė:Tenpat yra.
Redaguota Keneshi_Hamlet

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Pasodintas buvai už čytu naudojimą, tave dar spectino @Hell_Raising tai gali paliudyti kaip matė tave surakinta ir tu iš motociklo iškritinejai ir tai buvo patikra čytu naudojime, o trečią dėl kalėjimo kaip ir minėjau viršui kad buvai tikrinamas, nes tave bandžiau vežti į kalėjimą o tu vistiek iš motociklo iškritinejai ir s0beit skraidei po mini-map. @Saudau_Lenkuss, @Ernis_Cmouk.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

Pirmą Nečytinau tiesiog čia yra kameros modas, SmoothCam.Visu antrą kokia teise tu turi sodinti pareiguna į kaleima ir dar dėti free star Ir jei aš išokinejau iš motociklo tai man tiesiog ėjo šokinėti iš jo 🙂 jei bučiau naudojas s0beitą tai bučiau jau ir banana gaves,Visu trečia prieštai tu man dėliojai ivarius rango pavadinimus Pvz Keneshis ***** servo visi įrodymai yra. @Ernis_Cmouk @Saudau_Lenkuss @Hell_Raising @Zarasu_Bielka

Redaguota Keneshi_Hamlet
  • Sutrikęs 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 4 valandos(-ų) , Keneshi_Hamlet parašė:

Pirmą Nečytinau tiesiog čia yra kameros modas, SmoothCam.Visu antrą kokia teise tu turi sodinti pareiguna į kaleima ir dar dėti free star Ir jei aš išokinejau iš motociklo tai man tiesiog ėjo šokinėti iš jo 🙂 jei bučiau naudojas s0beitą tai bučiau jau ir banana gaves,Visu trečia prieštai tu man dėliojai ivarius rango pavadinimus Pvz Keneshis ***** servo visi įrodymai yra. @Ernis_Cmouk @Saudau_Lenkuss @Hell_Raising @Zarasu_Bielka

Apsiverk jezz. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

"Apsiverk" Jzzz jau nebeturi ka pasakyt,viskas aišku. 🙂 Nebediskutuoju viskas aišku.

Redaguota Keneshi_Hamlet

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 minutė , Keneshi_Hamlet parašė:

"Apsiverk" Jzzz jau nebeturi ka pasakyt,viskas aišku. 🙂 Nebediskutuoju viskas aišku.

Atsiprašau už tavo apsiverkimą.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...