Jump to content
Vilius_Gigantas

Automatizuota valiutos ir kreditų pirkimo sistema

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

galais negalais pagaliau mūsų projektas yra galutinai užregistruotas Paysera.lt sistemoje, todėl nuo dabar galite pirkti valiutą forume - šone, taip pat kreditus siųsti. Apie apmokėjimo būdus apačioje.

 

Valiutos užsakymas:

Įėję į SANG.lt forumą, dešiniame šone po skype block'o rasite SANG.lt valiutos pirkimą, įveskite savo registruotą žaidime paskyrą t.y. savo vardą pavardę, pvz. Vilius_Gigantas, jeigu įvesite neteisinga, jus išmes į kitą laukelį, ir praneš, kad yra duomenų bazės klaida, t.y. reiškia, kad Jūsų žaidimo paskyra nėra registruota SANG.lt serveryje. Įvedę slapyvardį, apačioje įveskite kiek norite valiutos, valiuta turi dalintis iš 6. Tai galite užsisakyti tik tokiu kiekiu: 6, 12, 18, 24, 30, 36, 42, 48, 54, 60 ir t.t. Įvedę valiutos skaičių, apačioje spauskite Pirkti. Paspaudę, Jums parodys kokia valiutos kaina yra, jeigu sutinkate, vėl spaudžiate Pirkti, Jums atsidarys kitas puslapis, kuriame parodys visą informaciją, visų pirma ten turėsite įvesti savo egzistuojantį el. pašto adresą, įvedę el. paštą spauskite: Tęsti mokėjimą. Paspaudę, jums parodys kitą puslapį, turėsite pasirinkti mokėjimo būdą (per kur Jums patogiausia). Pas mus egzistuojantys valiutos mokėjimo būdai yra: PAYSERA, SWEDBANK, SEB, LUMINOR | DNB, LUMINOR | NORDEA, DANSKE BANK, CITADELE, ŠIAULIŲ BANKAS, MEDICINOS BANKAS, LKU (LIETUVOS CENTRINĖ KREDITO UNIJA), MoQ (MOBILIŲJŲ MOKĖJIMŲ PLATFORMA), MOKĖJIMAS SMS ŽINUTE (SUMA PABRANGA 3X DAUGIAU), LIETUVOS PAŠTAS AR PAYPOST SKYRIAI, MAXIMA KASOS, LIETUVOS SPAUDA, NARVESEN KIOSKUOSE, PERLAS TERMINALAS. Kaip ir minėjau, perkant SMS žinute valiutą, pabrangsta 3x daugiau. Pasirinkę mokėjimo būdą, jus parodys Jūsų banką, turėsite suvesti reikiamą informaciją ir apmokėti paslaugas. Paslaugas gausite kaip nurodyta kaip pasirinkote. Sumokėję viską, žaidime rašote komandą /atsiimti ir gaunate savo užsakytą valiutą.

 

Kreditų užsakymas:

Kreditų užsakymas yra labai paprastas, visas veiksmas vyksa per telefoną, sąskaitoje būtina turėti 1 eurą ir 45 centus (sutrump. 1.45€). Pasiemę telefoną sukurkite naują žinutę, įveskite numerį 1398, ir tekste turi būti nurodytas pirmas žodis sang, tada dedate tarpą, ir vedate savo egzistuojančią paskyrą mūsų žaidime, t.y. Vardas_Pavardė. Žinutės tekstas turėtų atrodyti taip (pavyzdys): sang Vilius_Gigantas , po sang būtinas tarpas, ir tik tada vedate savo žaidimo Vardą_Pavardę. Įvedę, ir išsiuntę, atgal turėtumete gauti 2 žinutės, kurioje bus aprašoma apie jūsų sėkmingą mokėjimą. Gavę abi žinutes, iškarto žaidime galite atsiimti savo nupirktus kreditus (/atsiimti).

 

Viskas pilnai automatizuota, ir viskas pilnai veikia. Jeigu rasite sistemoje klaidą, t.y. nepareis kažkas rašykite mums, mes Jums pagelbėsime.

SANG.lt administracija

  • Patinka 1
  • Ačiū 2
  • Sutrikęs 1
  • Liūdnas 1
  • Už 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

×
×
  • Create New...