Jump to content
Draudžiami bereikšmiai pranešimai (prieš, už, reikia šito, nereikia), komentuodami būtinai argumentuokite savo atsakymą. Dabar buvome apstoję bausti už bereikšmius pranešimus šioje skiltyje, tačiau norime švaraus forumo, todėl vėl pradedame bausti! Ačiū ×

Ar tai praverstu?  

3 balsai

 1. 1. Ar tai praverstu ?

  • Taip
  • Ne, argomentuose.
   0


Rekomenduojami pranešimai

Yo, šiek tiek pasiūlymų, kurie manau praverstu šiam serveriui.

1. Padaryti garažams pinigininę kaine kaip pvz 300'000pinigų, nes dabar išvis nėra nei spintų nieko, nėra kur dėti narokitinių medžiagu.

2. Tikrai būtų gerai jeigu būtų pridėta į kiekviena darba papildomos veiklos (pvz: Medikai galėtu vežti vaistinėlės, ir už jas gauti papildama atlygį, pavyždžiu mechanikai galėtu vežioti raktų užsakyma fake botams, nu maždaug kažka sugalvoti iš tu darbų papildomu veiklų, nes dabar nedaug darbų gauna iškvietimų, nebent tik fake, ir visiškai nėra veiklos darbuose.

3. Pakoreguoti loterijos sistema, jeigu žaidėjas pražaidžia 20valandų, tada kas papildoma 1valanda, žaidėjui padidetu šansas laimėti, bet aišku nedidelis kad biški per OP nebūtų tokiam pavyždžiui kaip Hell_Raising.

4. Manau reikėtu pakoreguoti ir spidometrų pačia sistema, nes dabar labai lengvai įmanoma prarasti teisės, ir turi apie 5min~ laikytis, ir gaišti laika, manau spidometrai būtų geriau kad veiktu kai žaidėjas neturi teisių, arba turi kažkiek įtarimo lygių, tada būtų galimybė prarasti teisės.

5. Šiuo metu Policininkų valtis yra visiškai nereikalingos, nes nei įsodinsi į jas nei nieko nebent gaudyti žaidėja vandenį, bet irgi sunkiai yra išlipti, bet nei įsodinsi žaidėjo į laiva, nei nieko, todėl jis dabar yra bereikšmis, bet papildoma kėdė yra nupiešta, manau reikia padaryti papildoma vieta Policininkų laive.

6. Būtų labai gerai visiems darbams su pakvietimais jei būtų komandos /nalogas /paslaugos. Tada iškart būtų lengviau, ir nereikėtu eit tikrintis ar žaidėjas naloge ar ne.

7. Įdėja medikams tokia kad būtų tikrai afigenai kad eitu direktoriui koreguoti šarvų bei išlbaivymo kaina, nalogams/paslaugoms/paprastiems žaidėjams/naujokams. nes dabar nalogas medikuose beveik nieko nereiškia, ir visi tiesiog trugdo/šaudo į medikus/ trugdo jiems dirbti, įrašius į naloga visiškai niekas nepasikeičia.

8.  Manau būtų tikrai smagu jeigu eitu koreguoti baldus name, ir tada fūristams atsirastu papildomos veiklos, kuri būtų tokia išvežioti baldus ir būtų baldų parduotuvė iš kurios reiketu pirkti baldus, ir tada koreguoti savo namus. Pasikrovimo vieta galėtu būti betkur pavyždiui Palomino Creeck miestelį, o baldų parduotuvė būtų galima padaryti betkurioj laisvoj vietoj, arba pakeisti koki kita pastata.

9. Manau būtų tikrai geras dalykas darbūotojams /respawn komanda, kai nėra valdžios atstovų, bet bereikšmis /respawn, bet kad nebūtų sukeltas spamas, tai būtų darbe galima daryti kas pusę valandos, pavyždžiuj vienas darbūotojas panaldoja /respawn, o tada kiti ir tas pats žaidėjas gali naldoti tik po trisdešimt minučių.

10.čia įdėja iš orginalo bet su patobolinimu. Reiketu kad būtų pridėta komanda /priesai /priesas kažkas panašaus kad žaidėjo žinučių nematytu žaidėjas, bet žaidėjas parašes /priesas [Žaidėjo V_P] išmestu lentele kuriame būtų galima pasirinkti ar šio žaidėjo žinučių nenorite matyti: Vip Chate, /sms, skelbimuose ir t.t

11. Įdėja bendras visų darbų su pakvietimais darbo xp, žodžiu top10 būtų bendras darbų xp lentele kurioje būtų suskaičiuotas visas automatiškai turimas darbų su pakvietimais xp, ir išviso parašytu kiek žaidėjas turi.

12. Papildai /distorija - Manau tikrai praverstu toks dalykas kad rašytu kiek išviso darbas uždirbo pinigų į darbo fonda teikiant savo paslaugas ten pardavinėjat ginklus, narkotikus ir visa kitka, ir po 00:00 /distorija rašyta vakar išviso buvo uždirbta į darbo fonda teikiant savo paslaugas: Suma.

13. Manau šita įdėja tikrai gan naudinga begliams nuo teisėsaugos, tai kad būtų komanda kad /nedirba ar kažkas panašaus kai darbas daro veiklas, ir visgi yra noras pabėgioti nuo teisėsaugos, o visgi reikia vielos, ir rakto, tai manau būtų naudinga kai mechanikai daro veiklas būtų pridėtas pickupas prie mechanikų darbo bazės ir iš ten būtų galima nusipirkti už direktoriaus nustatyta kaina rakta.

14.Manau praverstu tokia įdėja kaip /savininkai(1) kurį veiktu su nuosavomis mašinomis. Šita komanda parodytu kas turėjo šia mašina, kiek laiko turėjo, kiek pravažiavo KM, ir tada mašinos įgautu įstorijos, pvz kuo senesne mašina, tuo daugiau jinai įgauna vertes.

15. Įdėja /smslogas su patobolinimu, kad žaidėjas parašes /smslogas išmestu tik žaidėjų sąrąša su kuriais susirašinėjo, ir prie žaidėjų slapyvardžių būtų koksai nors mygtukas ant kurio paspaudus tave įmestu į jūsų buvusius chatus, ir galėtumet eit atgal, ir į prieki kas diena, kiek laikote kalbėjote, ir matytumete ką ta diena kalbėjote, ir būtų papildomas langas įvesti pilna data, ir tada atsukti iki tada pokalbį, jei tada nekalbejote mestu tiesiog, jūs šia diena nesusirašinėjote su šiuo žmogu, ar kažkas panašaus

16. Nu dar vienas pasiūlymas susijes su /top10. tai manau praverstu jei būtų įdėta į /top10 - Varžybų Laimėjimai, Bendra pravažiuota rida, su darbinęm pravažiuota rida.

17. Norėčiau pasiūlyti įdėja su iškvietimais, tai žodžiu esant paprastam darbūotojui negalima pažiurėti kiek paiimei iškvietimų. Manau su komanda /atvykimai [Data] Parodytu ta diena kiek paiimete iškvietimų. Arba tiesiog pridėti /info [Žaidėjo V_P] [ Data ]

18. Įdėja teiėsaugoms nariams, galimai gali būti tokiu retardetu bėglių, kurios pagauna išlaipina iš mašinos ir atgal į savo mašina G atsisėda, ir gaišina teisėsaugininko laika, todėl manau būtų naudinga padaryti toki dalyka kai žaidėjas yra su antrankiais, paspaudus G rašytu, jus negalite atsisėsti nes esate surištas arba surakintas, arba kažkas panašaus, manau tikrai praverstu teisėsaugai. O dėl to kad galėtu žaidėjas įsėsti į kito žmogaus transporto priemonė, reikėtu naldoti /viela - Nes dabar dar + yra bugas, kai žaidėjas yra transporto priemonėj, vairūotojas padaro /isspirti ir žaidėjas netenka atrankių, manau tai yra tiesiog ekonomikos gadinimas.

19. Aš dabar nesu tikras ar yra dabar teisėsaugoj komanda /unita, jei nera tai būtinai reikia padaryti, jei yra tai patobulinima manau reikėtu padaryti, ir aš turiu gera įdėja, taigi parašius /unita nusiimta tavo paskutinis uždėtas įtarimas, jei tu žaidėjui užmetei už Specailini esc ir prieš esc buvai užmetes koki nors ne ta itarima, turėsi abudu juos nuiimti, ir poto pridėti per naujo, ir galimai pasitaiko kai pats pirmas būna uždetas neteisingas, o jau visus kitus buvai sumetes, tai tikrai daug laiko išaikvoja toks dalykas - Mano pasiūlymas būtų padarius /unita [Žaidėjo V_P] išmestu lentele, kurioje rašytu žaidėjo bausmęs kurias jus uždėjote, ir būtų galima nuiimti įtarima ant to nubaudimo paspaudus, nu manau supratot ką aš norėjau pasakyti.

20. Taigi, turiu įdėja Mafijom su bankomatų apiplešimais, taigi plačiau apie šia įdėja | Taigi kad Mafijos galetu grobti bankomatus, iš ten imti max koki 20k ar kažkas panašaus kad nesugriauti serverio ekonomikos, ir pasiemus apie 20tūkstančių gautu apiplešėjas iškarto 20starų kad negaletu teleportuotis, ir būtų iškarto užmesta bega, ir policija turėtu pagauti  ta apiplešėja kol jis nenuvažiavo į bazė, jeigu teisėsauga pagauna ta bėgly, tada jie turi paiimti ta maiša su tam skirta komanda, ir vežti į apsaugininkų bazė, ir iš ten apsauga turėtu vežti į bankomatus, bet kadangi apsauga užaldyta, tai tiesiog į apsauga vežti ir viskas.

______________________________________
Ooh, galvojau bei rašiau apie 2 su pusė valandos, tai tikiuos už tai užmesit +rep.

P.S Dalyvauju Konkurse/Evente daugiausiai pasiūlymų pasiulės žaidėjas.

___________________

Pagarbiai:

Bruce_Lee.

 • Patinka 1
 • Už 2

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveikas, dauguma pasiūlymų yra tikrai neblogi, bet sustokim ties penktu pasiūlymu. Į policijos valtį eina įsodinti bei išlaipinti žaidėja todėl esu prieš 5-ai įdėjai. 9-ta įdėja truputį pakeisčiau, kad padarytų /respawn balsavima pvž 2-4 darbuotojai parašo /respawn ir chate rašo *Respawn balsavimas 1/2 kažkas panašaus ir surinkus 2/2 automatiškai pasidarys /respawn. Su 14-ta įdėja visiškai nesutinku, nes tam ir yra /top10 pagal tr.priemonės rida. Su 18-ta įdėja taipat nesutinku, nes galima tiesiog numušti mašina kiek toliau, kad negalėtų g. 20-ta įdėja irgi pakeisčiau, kad būtų banko ir narkotikų saugyklų grobimai padaryti iš narkotikų saugyklos nuvežę į savo mafijos/gaujos zona gautų 5kg visų rūšių narkotinių medžiagų, o banke galėtų paiimti apie maždaug 70-100k ir paėmus narkotines medžiagas arba pinigus kaip ir minėjai auto užsidėgų bėga ir nušovus beglį su narkotikais jis atsirastų ligoninėje be bėgos ir be narkotikų kuprinės.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

3. Pakoreguoti loterijos sistema, jeigu žaidėjas pražaidžia 20valandų, tada kas papildoma 1valanda, žaidėjui padidetu šansas laimėti, bet aišku nedidelis kad biški per OP nebūtų tokiam pavyždžiui kaip Hell_Raising. oj tu 😄  😄 pavydas ima, kad daugiau prabunu serve? 😄 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 3 minutės(-ių) , Hell_Raising parašė:

3. Pakoreguoti loterijos sistema, jeigu žaidėjas pražaidžia 20valandų, tada kas papildoma 1valanda, žaidėjui padidetu šansas laimėti, bet aišku nedidelis kad biški per OP nebūtų tokiam pavyždžiui kaip Hell_Raising. oj tu 😄  😄 pavydas ima, kad daugiau prabunu serve? 😄 

Nė, tiesiog aš noriu paskatinti su šia įdėja žaidėjus daugiau praleisti serveryje laiko, o kai tu pražaidi po 10valandų į diena, tavo šansai tikrai smarkiai kiltu, todėl ir sakau kad nebūtų per daug OP.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 2 valandos(-ų) , Vilius_Gigantas parašė:

policijos valčių neišimsiu dėl to, kad aš pats su jomis važinėjuosi 😎

Tai pasidaryk komanda su kuria galėtum atsispawnint mašina 😎

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

  Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

×
×
 • Create New...