Jump to content
Ambio_Skyway

Versija 1.0.01

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki! Štai ir pirmoji mūsų modifikacijos atnaujinimo versija. Šioje versijose fokusavausi į klaidų tvarkymą, kad nebūtų didelių trikdžių starto ir žaidimo metu.

----------------------------------------------------------

Sutvarkyta komanda /dismestivisus. Sumažintas VIP narių tr. priemonių skaičius /tpvip zonoje, pridėta Monster tr. priemonė. Šiek tiek pakeista AFK sistema. Sutvarkyta, kad neveikė spidometras. Sutvarkyta keletas klaidų ties klubų pirkimu. Nebeleis naudoti /taxi komandos ant darbinių tr. priemonių. Sutvarkyta mechanikų /pmoto komanda, nuo šiol turėtų sėkmingai nukelti pažymėtą tr. priemonę į „KMA“. Mirus, turėtų dingti ginklai ir atsijungus nebeturėtumėte jų atgauti atgal. Žaidėjo laikrodis atsinaujins kas minutę, o ne kas sekundę. Suoptimizuota artimiausio teleporto sekimo metu gavimo sistema. Sukurtas Televizijos bokšto įėjimas/išėjimas. Sulygiuoti savivaldybės pickupai ir labeliai. Algą nuo šiol galėsite atsiimti: Pirmadienį - Šeštadienį [18:00 - 23:00], Sekmadienį visą parą. Visiškai pertvarkyta namų sistema į paprastesnę. Sutvarkyta /hp komanda, nuo šiol neberodys 0.00. Nebebus galima tildyti direktorių prižiūrėtojo (/mute). Laikinai išimti visos valgymo vietos, palikta tik San-Fierro kebabinė, pirkimo sistema supaprastinta ir nuo šiol nebebus galima pirkti daugiau nei 100 būklės, su laiku pridėsiu visas valgymo vietas, žymiai paprastesniu pirkimo būdu nei buvo. Šiek tiek pakeista žuvų gramai. Suvienodinti namų ID, nuo šiol eis nuo 1 iki ***. Pakeistas pickupo tipas, nuo šiol jis nedings ir bus galima naudoti kas 5 sekundes (įėjimas/išėjimas). Sutvarkyta, kad nerodydavo laisvos zono labelio. Sutvarkyta klaida, kad neišsivalydavo mirčių lentelė po sėkmingos zonos užėmimo. Galimai sutvarkyta klaida su /skin, kai nereikėdavo rango.

----------------------------------------------------------

Raktų sistema

Sukurta namų raktų sistema. Šiuo metu galima turėti tik vieno namo raktą. Gavę raktą galėsite naudoti komandą /gydytis ir eiti į užrakintą namą.

Komandos:

 • /raktas - Duosite žaidėjui raktą. [Turite būti namo viduje],
 • /raktai - Peržiūrėsite kas turi jūsų namo raktus. Galėsite atimti raktą iš žaidėjo, atsijungusio/prisijungusio žaidėjo. [Turite būti namo viduje],
 • /raktai - Nebūdami namo viduje, parašę komandą pamatysite kokio namo raktą turite, namo savininką,
 • /atiduotirakta - Atsisakysite turimo namo rakto,
 • /maphr - Žemėlapyje pažymės kurioje vietoje yra namas kurio raktą turite.

 

Namų sistema

Sukurti nauji namai, prieš tai ištrinti seni, nes jie buvo išdėstyti skirtingai ir ne pagal ID. Todėl juos sukūrėme į Fort Carson apylinkes, Los Santos miestą, San Fierro miestą ir Las Venturas miestą. Kuo namai brangesni tuo didesnis jų interjerų lygiai ir geresni interjerai. Dabar serveryje bus 25 namai, kylant žaidėjų skaičių namų skaičius didės.

 • Patinka 4
 • Už 4

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 57 minutes (-čių) , James_Crazy parasė:

Viską ištestavau, veikia. Kaip ir kiekvieną atnaujinimą testuotoju.

Jasnas pats žaidžia, o mums neleidžia ;dddddd

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Dabar, James_Crazy parasė:

Koks dar žaidimas, testavimas nėra žaidimas. Maksimaliai ties tuo užsiimu iki valandos, nes daugiau netrunku. Prieš startą visos paskyros bus ištrintos tiek mano tiek @Ambio_Skyway ir @James_Fierro.

aš savo paskyros netrinsiu.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

  Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

×
×
 • Create New...