Jump to content

Nastia_Virus

Nariai
 • Turinio skaičius

  811
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

473 Populiarus

Apie Nastia_Virus

 • Nario rangas
  🌟Taksigang🌟

Kontaktai

 • Skype
  Nėraaa
 • Snapchat
  Viešai neatskleisiu
 • Tinklalapis
  Sang.lt

Profilio informacija

 • Vieta
  Lietuva
 • Pomėgiai
  Influencinimas, samp'as:)

Žaidėjo informacija

 • XP
  3.500.000+❤
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  3 lygio
 • Darbas
  🌈Taksi🌈
 • Klubas
  Neturiuu
 • Namas
  Hotel sakyčiau 💙
 • Tr. priemonės
  Sultan❤ Bullet❤

Paskutiniai profilio lankytojai

4.565 profilio peržiūros(-ų)
 1. Uhas esi jkj esi mldc bahūriukas, visada visiems padedi kai reikia, nepalieki bėdoje, rūpestingas ir mylintis, ždž geras žmogus
 2. Nastia_Virus

  Slibino_Sokiai

  Grožėkis, nuo 0:30 iki galo
 3. Algų sistema Kaip skaičiuojamos algos? Gaunamos algos ir laikotarpis už kurį gaunama:
 4. Prieš, nebent jūs man už visus narkus žadat mokėt kiekvieną savaitę po 2-3m, nesutinku su tokia idėja.
 5. Nesant galimybei pražaisti dienos minimumo, būtina užpildyti neaktyvumo anketą. Neaktyvumo anketos taisyklės: *Užpildyti neaktyvumą reikia iki 23:59. *Neaktvyvumas gali būti pildomas tik praėjus savaitei nuo įsidarbinimo. *Neaktyvumas negalioja, jei pražaistos minutės, bet iškvietimai nepaimti. *Užpildžius neaktyvumo anketą ir neaktyvumo laikotarpiu pražaidus 30 ar daugiau minučių - neaktyvumo anketa bus anuliuota *Neaktyvumą pildyti galima tik kas antrą dieną - jeigu pildote pirmadienį, kitą galėsite pildyti tik trečiadienį. *Per visą mėnesį darbuotojas gali būti neaktyvume tik 7 darbo dienas. *Nesant galimybei prisijungti į žaidimą, galite pildyti šioje temoje. Anketa: 1. V_P: 2. Laikotarpis, kurį būsite neaktyvus: 3. Neaktyvumo priežastis:
 6. Dienos misija? Kodėl verta ją daryti? Už kiekvieną padarytą dienos misiją gausite pliusą į rangų sistemą. Prieš vykdant misijas, BŪTINA persiskaityti INFORMACIJĄ/TAISYKLES. Informacija/taisyklės: 1. Misijų vykdymui turite 24 valandas. 2. Misijas galite kelti iki tos dienos 23:59. 3. Kiekvienos įvykdytos misijos nuotraukas kelti į SPOILER jeigu keliate iš part, keliant IMGUR spoiler nebūtinas. 4. Vykdant misiją būtina darbinė išvaizda. (gali būti išimčių). 5. Bandymas pakoreguoti nuotrauką (programomis) - atmetimas. 6. Neprašyti, kad greičiau būtų patikrintos Jūsų misijos. 7. Nuotraukos turi būti tos dienos, kurios misiją vykdote. 9. Nuotraukas kelti į part.lt arba imgur.com 10. Misijos nuotrauką kelti į komentarus, pagal anketos šabloną (AŽ netinka). 11. Kiekvieną savaitę misijos būna pateikiamos 7 dienom į priekį. Vykdyti galima tik tą dieną, kuri nurodyta. 12. Kitos dienos misiją kelti tik tada, kai būna patvirtinta praeitos dienos misija. MISIJOS: Ketvirtadienis (04-08): Apkarpyti 5 kanapių krūmus. Penktadienis (04-09): Parduoti narkotikų už 200k. (Nufotografuoti pardavimą). Šeštadienis (04-10): Paimti 3 paketus. Sekmadienis (04-11): Nusifotografuoti su bet kurio darbo direktoriumi arba pavaduotoju. ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė: Misijos data: Nuotraukos (kelti į SPOILER):
 7. Šioje temoje bus įtraukti žmonės, kurie įžeidinėjo, nepagarbiai elgėsi ar kitaip įžeidinėjo narkotikų prekeivių valdžią ar darbuotojus. Žolė 240€/g Heroinas 320€/mg Kokainas 260€/mg Nalogas duodamas tik tada, kai darbuotojas yra su darbiniu skin ir mašina. Jeigu jis be mašinos, tai užtenka tik NP skino. NALOGAS NĖRA DEDAMAS, JEIGU Į TAVE ŠAUDO ASMUO, ESANTIS KLUBO TERITORIJOJE. Norėdami išeiti iš nalogo (darbas/klubas/asmuo), turite sumokėti darbo valdžiai 5,000,000€. Taip pat atsiprašyti už savo veiksmus. Primename, kad darbas ar klubas į nemalonę bus įtrauktas tik tuo atveju, jeigu jūs buvote su darbiniu transportu ar skin (nemodintas). Priešingu atveju, nuotraukas atmesime. Naloge gali būti ir žmonės nepildant anketos jeigu žmogų/klubą/darbą į nalogą įdeda valdžia. Nemalonės anketa: Žaidėjas: Klubas/darbas (jei turi): Pažeidimas: Įrodymai: Naloge esantys žmonės:
 8. Šioje temoje kiekvieną savaitę bus renkamas geriausias savaitės darbuotojas ir bus apdovanotas. Savaitės data: Pagal aktyvumą šios savaitės geriausias darbuotojas : V_P [min] Pagal iškvietimus šios savaitės geriausias darbuotojas: V_P [kiekis] Pagal pardavimus šios savaitės geriausias darbuotojas: V_P [suma] Prizai: 500k ir 3+ į rangų sistemą
 9. Naujoji narkotikų prekeivių direktorė - Nastia_Virus (2021-04-07)
 10. Šioje temoje bus keliami visi su darbu susiję atnaujinimai. Pašalinių komentarai draudžiami.
 11. Užsisakę narkotikų prekeivių paslaugas, psichotropines medžiagas galėsite įsigyti už žymiai mažesnes kainas. Narkotikų kainoraštis turintiems paslaugas: Žolė - 60€/gHeroinas - 80€/mgKokainas - 65€/mg Paslaugų kainos: Darbui:Savaitei - 500,000 €.Mėnesiui - 2,000,000 €. Klubui: Savaitei - 600,000 €. Mėnesiui - 2,400,000 €. Mafijai: Savaitei - 250,000 €. Mėnesiui - 1,000,000 €. Asmeniui: Savaitei - 150,000 €. Mėnesiui - 600,000 €. Užsakytos paslaugos gali būti panaikintos tik tuo atveju jeigu patenkate į nalogą. Anketa: 1. Jūsų V_P žaidime: 2. Darbas (pildoma jeigu užsakote darbui/mafijai/klubui): 3. Laiko tarpas kuriam užsakote(galima nuo 1sav iki 3mėn): 4. Mokama suma:
 12. Turi įrodymų kaip mūsų darbuotojas nusižengė taisyklėms? Būtų malonu, kad visus nusiskundimus rašytumei čia, taip ir mes, ir peikiamas narkotikų prekeivis turės progą matyti, kuo yra kaltinamas ir, galbūt, išteisinti savo veiksmus. Papeikimo taisyklės: 1. Peikiant būtina įkelti įrodymus. 2. Norint kažką pridėti, būtina tai daryti tame pačiame post'e prirašant Papildau. 3. Griežtai draudžiama įžeidinėti bei kitaip menkinti darbuotojus. 4. Darbuotojas į papeikimą turi atsakyti per 24 valandas. 5. Darbuotojams šaudymas yra leidžiamas, todėl už tai jo nepeikite. 6. Įrodymus kelti į SPOILER (partit), keliant imgur SPOILER nebūtinas Papeikimo forma: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: 3. Kuo kaltinate darbuotoją? 4. Įrodymai (PRIVALOMA):
×
×
 • Create New...