Jump to content

Priviet_Kenta

Nariai
 • Turinio skaičius

  10
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutrali

Apie Priviet_Kenta

 • Nario rangas
  Naujokas

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. 1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: @James_Fierro @Invision_James 2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį:Šie du žmonės yra vieni geriausi administratorių serveryje kuriuos esu matęs. Jie man visada atrašo kai paprašau paglbos. Ir kiekvieną kartą man smagu prisijungus pamatyti šiuos du veidus serverio gretose. +REP 3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau:Jie visą laiką padeda kai tau reikia pagalbos. 4. Įrodymai (nebūtina):
 2. Bugas neleidžia padaryt daugiau negu 59 min kad nedirba.
 3. Norėčiau pasiulyti, kad direktoriai ir pavaduotojai galėtu keisti bazes savo. Nes paviždžiui mechanikai neturi kur pasistatyti mašinų laukę, o jeigu pasistatai prie sienos tave išmetą už žemėlapio Būtu galima pasidaryti kaip tau atrodo gražiai, manau kiekvienas direktorius ir pavaduotojas turi savo skonį ir pasidarytu pagal savę.
 4. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Priviet_Kenta Trumpai papasakokite apie save?:Sveiki aš esu Matas, man laisvalaikiu patinką žaisti samp'ą ir praleisti smagei laiką. Didžiają dalį laiko praleidžiu žaizdamas žaidimus. turiu savybe tokią kad labai mėgstu kalbėti daugėlis žmonių skundžiasi šia problema, bet manau, kad tai tikrai nėra blogai gi žmogus daug papasakoja apie savo gyvenima ir apie savę. Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Nežinau pagalvojau būtu smagu pabūti anti'cheater šitame projektę. Ir pakeiščiau tuos kurie turi šią role, bet būna aktyvus tik vakarais. Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?:Anti-Cheat pareigas atliekantis žmogus turi prižiurėti serverį nuo cheateriu jeigu nebūtu tokių pareigų daugelis žmonių skraidytu po visą žemelapį su S0b'u. ir per grobimus naudotu aim programa bei visokių kitokių cheat'ų. Kokios jūsų geros ir blogos savybės?:Mano geros savybės yra tas, kad jeigu reikia aš galiu būti aktyvus prižiurėti tvarką esu draugiškas bandau su visais sutarti, ir nebandau niekam pakenkti. Blogos savybės tos kad labai daug šneku, kai kuriems gali atrodyti kad čia blogai kitiems gerai spręskit patys. Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Nes esu buvęs adminu 3 lvl kituose projektuosę ir esu susipažinęs su šiomis pareigomis gaudyti cheaterius
×
×
 • Create New...