Jump to content

Derikas_Derke

Nariai
 • Turinio skaičius

  207
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

159 Mėgstamas

8 Sekėjai(-ų)

Apie Derikas_Derke

 • Nario rangas
  Užsukantis

Profilio informacija

 • Vieta
  Šilainiai

Paskutiniai profilio lankytojai

3.242 profilio peržiūros(-ų)
 1. Data: 2021-04-09 Daugiausiai minučių pražaidę darbuotojai: 1. Lost_Heaven [84] 2. Derikas_Derke [80] 3. Real_Dreams [79] Daugiausiai iškvietimų paėmę darbuotojai: 1. Lost_Heaven [12] 2. Real_Dreams [11] 3. Diamond_Shine [8] Daugiausiai nuvežimų paėmę darbuotojai: 1. Real_Dreams [17] 2. Lost_Heaven [17] 3. Diamond_Shine [8] Pateko: - Paliko: - Iš viso iškvietimų: 33 Iš viso nuvežimų: 46
 2. „Taksi I-osios firmos“ papeikimai Papeikimų taisyklės: - Peikiant kolegą (Taksi I firmos darbuotojus) įrodymai privalo būti siunčiami valdžiai į forumo asmenines žinutes. - Suklastoti/redaguoti įrodymai bus atmesti, o peikiantysis žaidėjas gali būti įtraukas į nalogą. - Rašant papeikimą privalo būti įrodymai (foto/video), o jie turi būti įkelti į spoilerį. - Draudžiama įžeidinėti, reikšti nepagarbą darbuotojo papeikime, už įžeidimus, nepagarbą anketa bus iškart atmetama. - Darbuotojas privalo per 24 valandas atsakyti bei paaiškinti situaciją, pacituojant jam rašytą papeikimą. - Peikiant darbuotoją, BŪTINA jį užtaginti @Derikas_Derke - Įrodymai padaryti per /pzu bus atmesti. - Peikiant darbuotoją, jūsų žaidimo Vardas_Pavardė privalo atitikti su forumo Vardas_Pavardė. - Norint papildyti papeikimą, reikia redaguoti jau parašytą pranešimą ir jame pridėti tai ką norite. Nesilaikant aukščiau paminėtų taisyklių, papeikimas gali būti atmetamas. Papeikimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)?: 2. Peikiamo darbuotojo Vardas_Pavardė?: 3. Dėl ko peikiate šį darbuotoją?: 4. Jūsų padaryti įrodymai (foto/video)?:
 3. Taksi 1-osios firmos atsiminimai. Čia gali kelti atsiminimus, kas yra susiję su mūsų taksi firma(Foto arba filmuota video medžiaga) Taisyklės Draudžiamas komentavimas bet ko, kas nėra susiję su mūsų darbu arba vadinami"free postai".
 4. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Derikas_Derke 2. Jūsų bendras patirties kiekis žaidime: 250k xp pan. 3. Ar esate dirbęs taksistu?: Taip. 4. Gal kažką norėtumėte papasakoti apie save?: Esu išmanantis savo darbą. 5. Ar turite teises?: Taip Komandos: /vaziuoju - priimti iškv /kviecia - pažiūrėti kas kviečia /dzinute - direktoriaus palikta žinutė /nalogai - nalogų sąrašas Klausimai: 1. Iki kiek XP skaitosi naujokas žaidėjas?: 5k 2. Dienos minimumas?: 1h, 10 nuvež/iškv. 3. Ar galite šaudytis /tpdm su darbo uniforma?: Ne 4. Ar galima naudotis admin komandomis būnant naujoku, kad nuvažiuot į iškvietimą?: Ne Kainoraštis: 1. Nakties tarifas nalogui: 4k 2. Nakties tarifas naujokui: Nemokamas 3. Dienos tarifas paprastam žaidėjui: 2k
 5. Sveiki, anketų buvo labai daug, tačiau deja, iš jų buvo tik keli aktyvūs. Stebėjau juos tiek ankščiau tiek dabar, todėl pasirinkau 2 kandidatus. Pateko - 2. Atmesta - 6 Analizės. Bulca_Tacos - Susižavėjau anketa, tiek anketa nebuvo paprasta tiek jos sudėtis. Anketoje viską pasakei tiksliai, kada ir kiek būni aktyvus. Kaikuriose vietose, skaitėsi labai ilgai, labai daug apibūdinai, o reikėjo tik rezume. Tačiau tai nėra labai blogai. Didelis tavo noras matėsi anketoje, kad tu nori gauti teisėsaugos valdžia. Na buvai stipriausias kandidatas, tačiau po to įvykio kai pralaimėjai prieš Vilių ir sakei, kad leavinsi.. Tai nenorėjau aš rizikuoti, tave imdamas į direktoriaus postą, tas įvyksta labai dažnai, kad direktorius vadovauja tik 2dienas tačiau, jau nebėra jo aktyvaus arba atsisako, įdarbinau tave su Kobee į policijos darbą. Darbą atlikot puikiai abu dirbote komandiškai, tai labai didelis pliusas, reiškiasi mokat dirbti komandiškai ir be jokių nesąmonių. Taigi sėkmės kitą kartą! Sveikinu su 2 vieta. Kobee_Bryant - Pradedame nuo anketos, anketa buvo tikrai tuštoka, aišku iš anketos sprendžiant, tikrai turi bendrą supratimą apie teisėsaugą. Tačiau jokių pasiūlymų nemačiau ar taktikų. Tačiau įdarbinus tave ir Tulca į policijos darbą buvo į gerą. Pamačiau kokie aktyvūs esate ir mokote susidoroti su užduotim gražiai, jokių dramų ar užgauliojimų. Kai buvai "FTB" pavaduotojas, buvai daręs klaidelių, vieną iš jų buvo rimtoka, įžeidinėjai savo darbuotojus, tiksliau įvyko kivirčas, tačiau po to laiko, manau supratai viską ir pasitaisei tik į gerą. Aktyvumas labai geras, tikrai manau Policija bus labai aktyvi. Esi draugiškas ir sugebi viską išspręsti ramiai. Taigi sveikinu su direktoriumi! Kuo ilgesnios kadencijos! "Policijos Departamento" naujasis direktorius - @Kobee_Bryant. Perspėjimas: Neišbuvus 20d direktoriumi, būsi įtraukiamas į direktorių juodąji sąrašą, o direktorius atiteks 2vietos kandidatui.
 6. Sveiki, turime naująjį "Narkotikų prekeivių" direktorių. Nustebau, nes buvo daug kandidatų palyginus su kitom atrankom. Išviso buvo 6 anketos, tačiau pasirinkti 3 kandidatai. Real_Dreams - Anketa buvo tikrai prastoka, galėjai labiau išdėstyti savo pasiūlymus šiam darbui, tačiau atsakymas "nelabai žinau, tačiau sugalvosiu" nelabai kažką pasako. Anketa greitai persiskaitė nes buvo labai trumpa, labai nieko nepasakei, tai nelabai kažką turiu ir pasakyti, serveryje labai tavęs nemačiau, tačiau kiek seniau matydavau, tikrai žmogus su kuriuos malonu bendrauti. Sėkmės kitą kartą! Bruce_Lee - Anketa buvo gera, prisistatymas išties buvo ilgas, tačiau tikrai įdomus, skaitant nepastebėjau, kaip greit atrodo perskaičiau. Anketa nebuvo skurdi, tikrai prirašyta normaliai, viskas išdėstyta išsamiai. Labai patiko, kad buvai atviras, pasipasokojai savo klaidas iš praeities ir kaip tu nori jas ištaisyti ir kiek patirties esi įgijęs. "Narkotikų prekeivių" patirties skaičius nėra didelis, tačiau pagal aprašymą tikrai nusimanai savo darbą. Aktyvumas buvo gana neprastas, kiek supratau, nesenai vėl sugrįžai žaisti į šį projektą, tas yra labai smagu. Tačiau šį kartą daugiau buvo žmonių, kurie labai stengėsi. Neliūdėk, sėkmės kitą kartą! Tomce_Quattro - Tavo anketa buvo labai labai labai gera. Išdėstei savo mintis, ką nori padaryti, tikrai turi patirties sprendžiant iš anketos. Prisistatymas labai geras, anketa skaitėsi labai įdomiai. Susiėmei labai, aktyvumas labai geras. Kiek matau serveryje, vežioji krovinius, nesėdi afk, tikrai esi aktyvus žmogus, nevien minutėm. Viską rašei aiškiai ir suprantamai tai buvo labai didelis pliusas, bei serveryje aktyvumas buvo labai geras taipogi pridėjo labai didelį pliusą. Tikiuosi stengsies šiose pareigose kaip ir rašei anketoje. Sveikinu su direktoriumi! Linkiu kuo ilgesnios kadencijos! Sėkmės! "Narkotikų prekeivių" naujasis direktorius - @Tomce_Quattro. Perspėjimas: Neišbuvus 20d direktoriumi, būsi įtraukiamas į direktorių juodąji sąrašą, o direktorius atiteks 2vietos kandidatui.
 7. Derikas_Derke

  Bruce_Lee

  Įtrauktas į teisėsaugos juodajį sąrašą. *Bereikšmis šaudymas - 1-3 mėn.
 8. Na štai ir daugelio laukta "FTB" analizė. Sveiki visi, taigi skaičiau anketas ir ištikrųjų jos buvo labai skirtingos, kalbant apie idėjas, vienas žmogus labai idėjų neturi, kitas turi daug, tačiau nėra savimi užtikrintas. Dar kaikurių labai šokinėjo mintys rašant šią anketą. Taigi einame prie analizės. Analizė. Kobee_Bryant - Labas, tu užpildei į "FTB" Praėjus 20min nuo atrankos paskelbimo. Buvai labai užsidegęs gauti FTB Direktoriaus kėdę. Tačiau tikėjausi iš tavęs tikrai labiau, anketa labai skurdi.. Taipogi savimi pasitikėjimo nėra, pats žinai apie ką kalbam, ties paskutiniu klausimu. Tikrai į kaikuriuos klausimus atsakei trumpai bet puikiai, tačiau tai neatpirko to.. Aktyvumas buvo geras, Tačiau labai daug klausinėjai, kada analizė, na tai buvo labai didelis minusas. Na bet anketoje minėjai, kad esi nekantrus. Mačiau, kai buvai ftb, tikrai buvo klaidelių, tačiau iš jų ir mokomės. Sėkmės pildant kitą kartą, neliūdėk! Hugo_Bosas - Labas, tavo anketa buvo tikrai nebloga, tačiau kaikuriose vietose, nelabai supratau, ką norėjai pasakyti. Anketa nebuvo skurdi, į daug klausimų atsakei gerai ir tikrai manau, kad esi geras kandidatas, tačiau kaip ir minėjau, kad neaiškiai kaikur parašei, skaičiau 10 kartų tačiau vis tiek nesupratau. Aktyvumas nebuvo itin geras, tačiau tikrai nebuvo prastas. Tikrai labiausiai patiko, kad pildei ne dėl pareigų, o, kad serveryje būtų tvarka, jokiu pažeidinėtojų. Savimi pasitikėjimas buvo, tačiau tikrai nenuvertinai kitų. Serveryje pasirodei labai ramus, neparodantis savęs, nepasikėlęs, neužgaulioji kitų, tai buvo taipogi didelis pliusas. Sėkmės kitą kartą, bei sveikinu su 2vt kandidatu. Kent_Sex - Labas, tai šioje vietoje buvo didelis boom, tikrai anketa buvo wow, idėjos, komandos rinkimas, pajegos.. Ištikrųjų labai nustebinai mane, tikiuosi ir labai tikiuosi, kad ką rašei viską ir įvykdysi. Noriu pasveikinti gavus FTB direktoriaus pareigas. Aktyvumas buvo geras, tikrai mandagus, malonus žmogus. Patirties teisėsaugoje turi daug ir tikrai žinau, kad susitvarkysi su pareigomis, noriu pagirti ir labai džiaugiuosi, tau skirdamas direktoriaus pareigas. Sėkmės tau didžiausios! nenuvilk mūsų ir kuo ilgesnios kadencijos! "FTB" naujasis direktorius - @Kent_Sex. Perspėjimas: Neišbuvus 20d direktoriumi, būsi įtraukiamas į direktorių juodąji sąrašą, o direktorius atiteks 2vietos kandidatui.
 9. Cheater'io Sang.lt Vardas_Pavardė serveryje: @Ziuriu_Nesigaudai Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Hp atsistatymas su Sob. Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne. Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip. Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Video nr2 00:03 Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina: 1video 01:04-01:09. 2nr video nuo pačios pradžios iki 00:30 pats parašo, kad naudoja ir taipogi tuo momentu jis vel hp atsistato.
 10. Derikas_Derke

  Derikas_Derke

  Dėkui už papeikimą ;). Tačiau ką tu pateikei, sistema rodo visiškai kitus dalykus. Info rode, kad šiandien priimtas, tačiau /pateko /paliko rodo visai ką kitą. Ir šį klausimą sprendžiame. Tai tiek @Run_Away ir Mindaugai :D. Jeigu rašai ppk, tai rašyk iš normalios paskyros :D. @Rokas_Snow Atsakyk, nes dabar sprendžiam tai
×
×
 • Create New...