Jump to content

Boss_Carlos

Nariai
 • Turinio skaičius

  11
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutrali

Apie Boss_Carlos

 • Nario rangas
  Naujokas

Paskutiniai profilio lankytojai

23 profilio peržiūros(-ų)
 1. KLAUSIMAI: 1. Dienos Minimumas:60min 2 baudos 2. Kas yra Aras ? :Specialus burys 3. Kiek kartų galima pasiūlyti baudą prieš vežant į kalėjimą ir iki kiek star ? :3, 40 star 4. Kada vykstame į Grobimus ? : Visada 5. Ar galima atsisakyti padėti gaudyti bėglį ? :Ne 6. Ką reikia daryti vos prisijungus į serverį ? :/dzinute /gaudomi Rangai: 1. Kas gali vairuoti Turismo / Infernus ?:aras 2. Nuo kelinto rango yra ''Boxville'' ?:7 3. Nuo kelinto rango 'Rancher' ?:4 4. Nuo kelinto rango galima dirbti su nuosava ?:Nemanau, kad kažkas išvis gali nebent valdžia. 5. Nuo kelinto rango HPV1000 ?:4 Situacijos: 1. Vyksta grobimas ir ''SWAT'' prašo tavo pagalbos, o tu esi ''Aras'' narys, ką darysi, padėsi ar tiesiog ignoruosi ir toliau tikrinsi Tolimųjų reisų vairuotojus ?: Atsakymas:Iškart vyksiu į grobimą 2. Esi paprastas darbuotojas ir tave kviečia pagalbos gaudyti bėglį ir tu padedi ? Kas čia blogai, o gal viskas gerai ? Atsakymas:Manau viskas gerai. 3. Įsidarbinai dirbti Policijoje, patekai atrankoje viskas sklandžiai vyksta, po 7D lyg niekur nieko tu esi išmestas, nes neišlaikei vairavimo egzamino. Kas čia blogai, o gal viskas gerai? Atsakymas:Reik islaikyt kvalifikaciją
 2. Žiauriai gerai, nes atsižvelgta į bugus, atnaujinimus ir tikrai žaidėjai rūpi
 3. Boss_Carlos

  Pasiūlymas

  Įdėja tikrai gerai, manau gal kažkaip prie klubų galima būtų pridėti žaidėjų grobimą kol mafijų nėra ir šeip
 4. Boss_Carlos

  Pasiūlymas

  Nemanau, kad to reiktų, nes pirmas dalykas kai atsiras mafijos baikeriai žlugs, antras dalykas klubai, todėl tai yra papildoma veikla, trečias dalykas nemanau, kad kažkas naują darbą kurs, nes čia yra kito serverio kopija.
 5. Boss_Carlos

  /loss /hp

  Tikrai sutinku, nes padėtu gaujoms/mafijoms sužinoti tarkim ar žaidėjai turi 200 gyvybių ir šiaip ar jam išvis limpa kulkos, nes tai gali pamatyt tik adminai, o pamatęs, kad tarkim žaidėjui nenusiima gyvybes gali administratoriui iškart pranešti kurį žaidėja stebėti.
×
×
 • Create New...