Jump to content

Dauzau_Dumus

Nariai
 • Turinio skaičius

  173
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

69 Dar nepasireiškė

3 Sekėjai(-ų)

Apie Dauzau_Dumus

 • Nario rangas
  Pradedantysis

Paskutiniai profilio lankytojai

624 profilio peržiūros(-ų)
 1. Atšaldom . Mafijos grobtų ir svarbius serverio asmenis ,tai vis įvairovė ir judesys ,papildoma veikla teisėsaugai ,
 2. Anketa: Jūsų Vardas_Pavarde (žaidime)?:Dauzau_Dumus Jūsų amžius?: 22-eji Trumpai prisistatykite?: Žaidime žinomas ,kaip Dauzau_Dumus ,esu gan draugiškas ir užsispyręs ,siekiantis užsibrėžtų tikslų ,visada pasiryžęs padėti ,ir nepalieku bėdoje ,esu gan paslaugus . Koks jūsų aktyvumas?: Nuo 60 minučių per dieną ,po darbo valandų ,ir daugiau . Kokia jūsų patirtis teisėsaugos srityje (/xp)?: Su šia paskyra ,neturiu teisėsaugos patirties taškų . Ar naudojates Discord? Jeigu taip, koks jūsų discord?: Naudoju tik TeamSpeak . Ar turite kažkokių planų patekus į policiją?: Pasiekti kiek įmanoma daugiau . Kodėl turetume pasirinkti būtent jus? Į šį klausimą atsakyt negaliu ,nes tai jūsų pasirinkimas . Ar turite patirties policijos darbe?: Turiu ,pakankamai . Kada galite šaudyti į civilius?: Jeigu esu užpultas ir reikia gintis ,arba bėga tada šaudau su /taz Kokiam reikalui, naudosite tazerį?: Bėglio gaudymui . Kada galite atimti vairuotojo pažymėjimą žaidėjui?: Kai pažeidėjas turės 60 žvaigždučių ir daugiau . Su kokia komanda patikrinsite žaidėją?: /patikrinti Sąvokos: S.T.T - Specialiųjų Tyrimų Tarnyba Twinkle_Ben - "Policijos Departamento" direktorius James_Fierro - DPKT "Direktorių Prižiūrėtojas" SF - San Fierro miestas LV - Las Venturas miestas LS - Los Santos miestas PD - Policijos Departamentas KET - Kelių eismo taisyklės JAIL - Kalėjimas
 3. Pusė bėdos ,dėl narkotikų ir namų geri .
 4. Už, būtų įdomesnį policijai reidai dėl /slagbaumas, o matuoklis, tai galėtų matuoti greitį neutraliose vietose, papildoma veikla teisėsaugai ir atsargumas žaidėjams.
 5. Dauzau_Dumus

  AUTO audio aparatūra

  Vieniems taip kitiems kitaip. Aš bent jau bagažinei turiu 5kw (5000w) bosiuka su siprtintuvu, ir dėže per visą bagažinę, toliau eis podiumai, pakelti aukštiems, garso izoliacija ir stiklo tvirtinimas, nes per gumas verčia jau
 6. Dauzau_Dumus

  Mokesčiai

  Tikrai už, pagyvintu daugiau žaidimą, daugiau realybės žaidime.
 7. Sveiki ,gal yra kas domisi automobilių audio aparatūrom ? žemadažniais (BOSAIS) ? Ar kažką susidėję ? (Parodykit) Kokia nuomonė apie visa tai ?
 8. Koks jūsų V_P žaidime? Dauzau_Dumus Kiek jums metų? 22-eji Kas yra "NP"? Narkotikų Prekeiviai Koks jūsų aktyvumas žaidime? 100-300 minučių ,po 17h Kiek laiko žadate išdirbti "NP"? Kol kažką pasieksiu Klausimai Ar tiesa kad reikia pradirbti 10 dienų kad negautum nalogo? [TAIP/NE] Ar tiesa kad galime šaudyti su darbiniu skin? [TAIP/NE] Ar tiesa kad prisijungus pirmiausia reikia patikrinti /dzinute? [TAIP/NE] Ar tiesa kad mažiausiai galime parduoti 100mg narkotikų? [TAIP/NE] Ar tiesa kad mes negalime apgaudinėti kitų žaidėjų? [TAIP/NE] Situacijos Prisijungiate į žadimą ir pasižiūrite /kviecia, kadangi nėra iškvietimų jūs su darbiniu skin einate G. Kas čia negerai? Ar viskas gerai? Pirma prisijungus į žaidimą ,pažiūrim /dzinute ,tada /kviecia ,pirma reikia paimti dienos minimumą ,o su darbiniu SKIN negalima sėdėti G ,darbinis SKIN'as tik darbui . Penktadienis 18:00 ne darbo laikas. Jūs pasižiūrite /kviecia ir yra vienas iškvietimas. Privažiave prie žmogaus jūs einate off. Kas čia negerai? Ar viskas gerai? Darbo laikas ,iki 21:00 ,jei paimtas iškvietimas ,tai reikia parduoti narkotikus . Šeštadienis, valdžia rengią treniruote. Jūs atsisakote dalyvauti ir einata užsiimti savo veikla. Kas čia negerai? Ar viskas gerai? Kadangi nedarbo laikas ,tai nėra privaloma .
 9. Dauzau_Dumus

  UNBAN

  Ne už dyką užbanintas sūnau.
 10. karoče kandagi sango ts neweikia galit eik kalbėt į ts.bachurai.eu (Ne cepo ts jei ką)

 11. Dėl automobilių ,random pasikrovimo ,skinų sutinku pilnai . Bet teleportuotis su fūra ,esu prieš ,tai nėra reikalinga ,tu dirbi fūristu ir gauni pinigus už vairavimą ir krovinių pristatymą ,o jei nepatinka važinėti ,manau reikėtų pakeisti darbą .
×
×
 • Create New...