Jump to content

Serverio_Pazyba

Nariai
 • Turinio skaičius

  43
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

10 Dar nepasireiškė

Apie Serverio_Pazyba

 • Nario rangas
  Pradedantysis

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. @Sand_Kingužbaninai mane prieš kokias 3d, bet visdar laukiu anketos čyterių 😄

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  7 daugiau
  2. Serverio_Pazyba

   Serverio_Pazyba

   visu pirmą; aš nečytinau viešumoje, parodyti norėjau draugui. o visų antrą; dar pac paprašė kad pakartočiau :DD

  3. Sand_King

   Sand_King

   Bet tu vistiek cheat'inai.

  4. Vilius_Gigantas

   Vilius_Gigantas

   koks skirtumas ką tu ten rodei, parodei ir gavai baną, teisingas ban

 2. PILDYMO ANKETA:Jūsų Vardas_Pavarde ?: Serverio_Pazyba Kiek jums metų ?:18 Dienos minimumas ?: 60minučių ir 8kroviniai. Kodėl būtent norite tapti darbuotoju T.R.V ?:Nes draugelis direktorius, o šiaip šiame serveryje nesu dirbęs Tolimūjų reisų vairuotoju tai bandysiu savo šansus čia. Per kiek laiko reikia atsakyti į darbuotojo papeikimą ?: Per 24H. Kiek dienų reikia išdirbti norint negauti NALOGO ?: 7Dienas Kada galima vežti NARKOTIKUS / GINKLUS ?: Su direktoriaus arba pavaduotojo leidimu galima. Ką tikitės pasiekti šioje firmoje ?: Tai čia jau aišku kad pavaduotojaus posto sieksiu arba įgaliotinio.. Per kiek laiko reikia pasikelti 2 rangą ,nuo įsidarbinimo ?: Per savaitę Nuo kelinto rango galima naudoti /skin 3 ?: Nuo 3 rangoDARBO SĄVOKOS:TRV - Tolimūjų reisų vairuotojai TANKER - TRV vilkikas /PUNKTAI - Punktų vietos. /LIKUTIS -Kiek vienetų liko LV - Las Venturas LS -Los Santos SF -San Fierro PD - Policijos departamentas. BLUEBERRY - Kaimelis.SITUACIJOS:Vežate automobilius į WangCars saloną ir prisijungęs DIREKTORIUS/PAVADUOTOJAS į raciją praneša ,jog reikia susirinkti darbo bazėje ,jūsų veiksmai ?:ATS: Pabaigiu vežti krovinį, ir gryžtu į bazę. Prisijungiate į žaidimą pažiūrite /likutis transporto likę tik po 3-4 vienetus ,koki jūsų veiksmai ?:ATS: Atvežu kad būtų bent 5vienetai.
 3. yo, ateit reix į trv ur geras updeitas
 4. zdare all, kam buvo pasiglichines forumas ir negalėjo prie jo prieiti, problema buvo su hostingu ar ten su domenu kažkas tokio. nes kiti saitai irgi neveikė..

  1. James_Fierro

   James_Fierro

   Taip hostingo kalte čia buvo dabar viskas tvarkoj!

 5. Kaip gryšiu, pradėsiu paieška.
 6. kadangi turiu pasiūlymą ir radau bugą, tai keliu į bugus xd nes tng rašyt Pasiūlymas štai toks; padaryti kiekvienam klubui seifą, į kurį galės dėti ginklus, narkotikus, pinigus. paskui įdėti zonas ir klubams, jie galės juos užimti ls mieste ir sf mieste. taippat įdėti tris zonas dideles už miestų; Sandelius. Vienoje zonoje bus pinigai, kitoje narkotikai ir kitoje ginklai. ir klubai galės kariauti dėl jų. taippat kad ginklai atsirastų tiesiai į seifą. Bugas irgi klubams; po kelių atsijungimų nuo serverio išmeta iš klubo mane serveris. bet serveris ne derikas. TAISYTI.
 7. Serverio_Pazyba

  klaida

  karoče, fotoi kur į būseną įkėliau žiūrėdamas kaiką pamačiau, žiūrėkite viršui yra nuomavimo klaida ; * Tr. priemonė išnomuota.
×
×
 • Create New...