Jump to content

Lucas_Weed

Nariai
 • Turinio skaičius

  39
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

7 Neutrali

1 sekėjas

Apie Lucas_Weed

 • Nario rangas
  Pradedantysis

Paskutiniai profilio lankytojai

172 profilio peržiūros(-ų)
 1. Lucas_Weed

  Gaujų fondai

  aš blogas direktorius dėl to nes kariauju su galva o ne su b*biu??? jei taip tai tebūnie šalintu mane nežadu kariaut tik šjp kad pakariaut, žadu numušt betkokį konkurentą.
 2. Lucas_Weed

  Gaujų fondai

  Geras, ne durnelis kad su 0proc sedėčiau, jie gauna veiksmo pakankamai negruzink. O dėl aktyvumo tai jie visi sueina ant alt accountų ir pisa pas mane į gaują tai iki karo nesitikėt jų aktyviu.
 3. Lucas_Weed

  Gaujų fondai

  tai seni apie ką kalba eina, kad nuo važinėjimo su mašinom eina algos į fondą, negauni nieko iš zonų jiemimo ir t.t., o aš dėl kariavimo protingai darau nenoriu būti kaip praeitas direktorius su 0proc, tai stengiuos kuo protingiau jei pasiemu per diena užtenkamai procentų tai ir pisu off:)))))
 4. Kadangi gaujiniai yra neaktyviausiai serveryje, noriu pasiūlyti kad gaujų direktoriai gautu iš gaujinių pirktu ginklų pinigus. Nes dabar iš viso, reikia ginklų, nei stepindijuotas, nei vienas su darbine važinėja iš kur pinigų gaut ant sandelio padidinimo?
 5. Anketos: Privaloma anketa parduodant transporto priemonę:1. Mašinos pavadinimas: Burrito2. Mašinos rida: 5003. Mašinos išlaikymas: 04. Pradinė kaina: 10M https://imgur.com/a/2islwNT
 6. matau mažo proto tu? gi matosi blood particales bet pom tegu pažiūri logs ir bus matyt.:))
 7. + per kokį tu čia accounta rašai? per tikrą turėjai atrašyti, o jei tu ne jis, tai vpš ne tėmoi esi.
 8. Dėkui kad pranešei dėl video, o antras dalykas nu nebesimazink pacanas gi ne pirmas kartas ir tarp karų naudoji, prigautas esi ir tiek. Dėl rapido klysti, rapidas yra kai kulkos greičiau šaudosi, fw beveik taspats. :))))))
 9. Anketos forma: Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Grozio_Konkursas Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Rapid/Fastweapon Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne. Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne. Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: https://imgur.com/a/7HV1GyY Ar cheatino veiksmo metu?: Taip. Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina: 09-14 (Jis gali bandyti meluoti, kad kažkas kitas šaudė iš šono, bet pas mane yra užmodinta kraujas ir kai iššauni kulką matosi dūmai, tai aiškiai matosi kad jis 4 kulkas suleido per beveik 3 sekundęs.) Atsižvelkite labai atidžiai, po pirmo šūvio būvo intervalas nuo kraujo iki dūmo nežinau kodėl. Aj jo, dar jo animacija buvo susibuginusi bet aiškiai matosi kad ten jis. @Grozio_Konkursas
 10. @Rokas_Snow yra 8 snukiai visi po 60min šnd praleidę.

 11. @Rokas_Snow yra 4 ir aktyvus. Kariaut kad ir šiandien galim. Tegu anas prisijungia ir pasidalina su manim zonom.

 12. Emigruokit Nedas_Myiagi greičiau nah @Rokas_Snow @Vilius_Gigantas

  1. Rokas_Snow

   Rokas_Snow

   Ne aš už emigracijas atsakingas.

  2. Rokas_Snow

   Rokas_Snow

   Ir kiek matau jis jau emigruotas.

 13. žodžiu šaudžiau į žemę, didesnis pingas buvo ir baną gavau, labai malonu būtų jei kažkaip sutvarkytumėt šitą.
 14. Lucas_Weed

  /pasodinti

  Iš dalies jo, bet vistiek negausi heros iš augalų tai vistiek kreipsies į NP, niekur nedings jie.
×
×
 • Create New...