Jump to content

Deilas_Cortez

Nariai
 • Turinio skaičius

  49
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

19 Dar nepasireiškė

1 sekėjas

Apie Deilas_Cortez

Kontaktai

 • Skype
  -
 • Snapchat
  -
 • Tinklalapis
  -

Profilio informacija

 • Vieta
  Šiaulių r.
 • Pomėgiai
  Fule, kašis

Žaidėjo informacija

 • XP
  Nedaug
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  Nėra
 • Darbas
  ☘ Narkotikų prekeivis ☘
 • Klubas
  -
 • Namas
  -
 • Tr. priemonės
  Voodoo 🤩

Paskutiniai profilio lankytojai

132 profilio peržiūros(-ų)
 1. Nu maladiec tik mechanikų pasiūlymus paskaityk:)
 2. Deilas_Cortez

  Deivis_Royals

  Sveikas atvykęs, sėkmės serveryje
 3. Reikalavimai norint prisijungti prie mechanikų: Turėti 6000xp Žinoti informacija ir rangus Turėti vairuotojo pažymėjimą Anketos taisyklės: Nekopijuoti anketų Atsakymus paryškinti juoda spalva [ctrl+b] Anketa: Jūsų Vardas_Pavarde (Žaidime)?: Kodėl norite į mechanikus?: Kiek turite bendros patirties žaidime?: Jūsų mechanikų patirtis /xp?: Išvardink 3 komandas mechanikų: Kainos: 1. Mašinos sutvarkymas - 2. 20l kuro - 3. Pilnas tuning nuėmimas - 4. Mašinos perdažymas - 5. Dujų įmontavimas - Klausimai: 1. Važinėji serveryje 19 valandą ir direktorius rašo visi už town trucko ir susitvarkom KMA, o tu sau toliau važinėji ir neklausai direktoriaus. Kas čia blogai?: 2. Atvažiuoji pas klientą pamatai kad jis afk ir išvažiuoji. Kas čia blogai?:
 4. Šioje temoje bus surašyti mechanikų rekordai. Pagerinus rekordą, nuotrauką su įrodymais siųsti man ( @Deilas_Cortez) į AŽ (asmeninę žinutę). Taip pat už rekordo pagerinimą gausite ir dovanų papildomi 5+ į rangų sistemą. Atgabenimų,iškvietimų bei minučių rekordą reikia pagerinti bent 10 vienetų, įdėtų pinigų į fondą 200'000e. Visi rekordai pradėti fiksuoti nuo 2020.08.06 Daugiausiai iškvietimų per dieną paėmęs darbuotojas: - Daugiausiai minučių su darbinę uniforma per dieną pražaidęs darbuotojas: - Daugiausiai atgabenimų per dieną paėmęs darbuotojas: - - Daugiausiai pinigų į /dfondas įdėjęs darbuotojas: - Ilgiausiai dirbantis darbuotojas: Deilas_Cortez - 2020.08.06 - 20**.**.** Svarbu: Norint pagerinti rekordą su pinigų dėjimu į darbo fondą, ss daryti kai pagerinat rekordą 200'000e skirtumu. Savo rekordą galima gerinti tik po 7 dienų. Pagerinus rekordą informuoti mane asmenine žinute.
 5. 1. Moteriškas skin 191id 2. Komanda /mechpaslauga/mp v_p kad būtų galima parduoti paslaugą
 6. Sveiki taigi radau buga su skinais gal būt toks bugas yra ir kitose pvz turint pirmą ranga gali užsidėti kitus skin nors esu sutvarkęs suskirstes užsidėjus kitus skonį jau į pirmą nebeleidžia rašo per mažas rangas.
 7. Į savaitę neaktyvumą galima pildyti ne daugiau kaip 2 kartus; Per savaitę, galima užpildyti dvi vienos dienos neaktyvumo anketas; Per mėnesį galima pasiimti iki 10 dienų neaktyvumo; Du kartus per mėnesį galima užpildyti ilgalaikę neaktyvumo anketą(2-5 dienų). Užpildyti neaktyvumą privaloma iki 23:59; llgalaikis neaktyvumas negalioja, jei bent vieną dieną iš nurodyto neaktyvumo intervalo yra pražaidžiamos minutės. Neaktyvumo anketos parašytos AŽ ar dar kur nors kitur yra negaliojančios; Jei esate užpildęs neaktyvumą, bet žaidime esate pražaidęs 20 min, tai neaktyvumas nebegalioja; Neaktyvumą galima pildyti tik praėjus 3 dienoms nuo įsidarbinimo; Anketa Žaidimo V_P: Nuo: [Data] Iki: [Data] Priežastis:
 8. Nu nežinau bet geriau yra apsisaugoti ir taip būtų iškart geriau imti iškvietimus nebūtų taip kad vienas greit paima kitas lėtai rašantis jau nebepajama
 9. Taigi sveiki siūlau padaryti kaip orginaliam dabar kad stoji į eilę ir turi 4 sec paimti iškvietima nebus tada iškvietimu botu. Labai plačiai nepasakysiu nes dar nebandžiau bet siūlau iškart
 10. Šioje temoje galit kelti visas nuotraukas/modifikacijas susijusias su mechanikais. BEREIKŠMIS RAŠYMAS / CITAVIMAS DRAUDŽIAMAS, IŠKARTO BUSITE BAUDŽIAMI FORUMO ĮSPĖJIMAIS.
 11. Nalogų pareiškimai - tema kurioje mechanikai gali pildyti serverio žaidėjus į mechanikų nalogą už įvairius nusižengimus. Žaidėjai gavę nalogą, už taisymo raktą mokės 80'000, o paslaugos jiems bus dvigubai brangesnės. Mūsų nalogą galite gauti už: 1. Šaudymą. 2. Įžeidinėjimą. 3. Nepagarbų elgesį. 4. Trukdymą dirbti. 5. Nepagarba valdžiai. 6. Neišdirbimą. Anketa: 1. Jūsų V_P žaidime : 2. Pažeidėjo V_P: 3. Ką padarė nurodytas asmuo? : 4. Kas turi gauti nalogą (darbas/asmuo)?: 5. Nuotrauka su žaidėjo /info lentelė: 6. Įrodymai: Taisyklės: Pildyti gali TIK darbuotojai; Privalote užpildyti visus laukelius (išimtis: jei žaidėjas neturi darbo bei klubo tada neprivaloma įkelti žaidėjo /info lentelės); Nuotrauka negali būti senesnė nei 48 valandos nuo jos padarymo; Nuotraukas kelti į spoiler; Tikrinti gali tik direktorius ir pavaduotojas; Draudžiama kelti padirbtus ar kitaip redaguotus įrodymus; Nuotraukas kelti TIK į imgur arba part.lt; Nuotrauka negali būti apkarpyta. 2 patvirtinti nalogo pareiškimai = 1+ į rangų sistemą.
 12. Savaitės darbuotojas Čia bus surašomi 3 geriausi savaitės darbuotojai. Juos kiekvieną sekmadienį paskelbsiu aš. Darbuotojas bus išrinktas pagal jo pastangas dirbant, iškvietimų, minučių skaičių, atgabenimų, padėjimą naujokams, valdžiai. Norint atsiimti prizus būtina susisiekti su @Deilas_Cortez. Už ką gaunami taškai?: 10minučių su darbinę uniforma 0.5taško; 1 iškvietimas 1 taškas; 1 atgabenimas 1 taškas; Atlygis, patekus į savaitės darbuotoją: 1 vieta - Gauna 10+ į rangų sistemą, galimybė dirbti su nuosava transporto priemone visą savaitę, Darbuotojas gauna ''Savaitės darbuotojas'' rangą savaitei. 2 įspėjimų nuėmimas, 500'000 eurų. 2 vieta - 7+ į rangų sistemą, 1 įspėjimo nuėmimas, 300'000 eurų. 3 vieta - 4+ į rangų sistemą, 100'000€. Komentuoti gali tik mechanikų valdžia
 13. Darbuotojai, kurie nusižengė darbo arba serverio taisyklėms gali būti peikiami šioje skiltyje. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: 3. Kokį nusižengimą įvykdė darbuotojas ?: 4. Jūsų įrodymai (Būtina : Foto/Video): Papeikimo taisyklės (būtina susipažinti prieš peikiant darbuotoją): 1. Peikiant darbuotoją video/nuotraukas privaloma įkelti į spoiler'į (Kelti tiesioginę nuorodą. Nuotraukos turi matytis atsidarius spoiler'į, to nepadarius papeikimas bus atmestas). 2. Peikiant darbuotoją būtina pateikti įrodymus, kurie įrodytų darbuotojo pažeidimą. 3. Peikiat darbuotoją už AFK nevietoje galima jei jis stovi ilgiau nei 5 minutes. 4. Darbuotojas, atsakydamas į papeikimą, turi cituoti jam parašytą papeikimą ir taip jį atsakyti. 5. Darbuotojas į papeikimą turi atsakyti per 24 valandas. To nepadaręs, peikiamas darbuotojas baudžiamas pagal papeikimą. 6. Peikiant darbuotoją, negalima jo įžeidinėti. 7. Norint kažką papildyti, būtina redaguoti savo seną pranešimą, nerašyti naujo. 8. Nerašyti darbuotojui papeikimo, jeigu nuo pažeidimo praėjo daugiau nei 24 valandos. 9. Jeigu jūsų forumo V_P nesutampa su žaidimo V_P papeikimas bus iš karto atmestas. 10. Draudžiama rašyti papeikimą keliems darbuotojams vienoje anketoje - reikia sukurti atskiras (gali būti viename post'e). 11. Papeikimas rašomas pagal aukščiau nurodytą anketą. Jei papeikimas yra atmestas arba darbuotojas pasiteisino, to pačio papeikimo 2 kartą rašyti nebegalima. 12.Rašant papeikimą pažymėti žaidėją anketoje @V_P (PVZ.: @Deilas_Cortez). 13. Bendradarbiams papeikimus rašyti griežtai draudžiamą. Įrodymus apie nusižengimą siųsti į forumo AŽ. 14. Peikiant darbuotoją už paliktą darbinį transportą reikia dviejų nuotraukų viena iškarto, o kitą bent po 3 minučių. 15. Peikiant darbuotoją už mašinos nutempimą, nuotraukoje turi matytis koordinatės, kitaip darbuotojas nebus nubaustas. 16. Norint peikti darbuotoją už grobimo metu nukeldinta motociklą,nutempta mašiną butina /liko nuotrauka. 17.Nuotrauka negali būti apkarpyta.
×
×
 • Create New...