Jump to content

Twinkle_Ben

Nariai
 • Turinio skaičius

  65
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

27 Dar nepasireiškė

Apie Twinkle_Ben

 • Nario rangas
  Pradedantysis

Žaidėjo informacija

 • VIP
  Yra
 • Adminas
  Nėra
 • Darbas
  Tolimųjų reisų vairuotojas
 • Klubas
  Nėra
 • Namas
  Nėra
 • Tr. priemonės
  Burrito, Comet

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Papeikimas atmestas. Taisyklių nesilaikymas (pažeidei taisyklę norint kažką papildyti turi redaguoti seną komentarą) O dar darbuotojas pasiteisino tai vistiek galima atmesti papeikimą jis tau siūlė 3 baudas tu nenustojai daužyti nu tai ką galiu pasakyti turbut kalejimas jam buvo vienintelė išeitis. Sėkmės
 2. Darbuotojas buvo įspėtas 2 įspėjimais, ir paleidau iš kalejimo.
 3. DIENOS APŽVALGA Data, savaitės diena Daugiausiai pražaidė minučių (su darbine išvaizda): 1. Vardas_Pavardė - 2. Vardas_Pavardė - 3. Vardas_Pavardė - Daugiausiai priėmė iškvietimų: 1. Vardas_Pavardė - 2. Vardas_Pavardė - 3. Vardas_Pavardė - Daugiausiai surinko baudų: 1. Vardas_Pavardė - 2. Vardas_Pavardė - 3. Vardas_Pavardė - Pateko: Vardas_Pavardė Darbą paliko/išmetė: Vardas_Pavardė TVARKARAŠTIS Pirmadienis: @Aim_Bek Antradienis: @Aim_Bek Trečiadienis: @Matas_Tutkus Ketviratdienis: @Matas_Tutkus Penktadienis: @Twinkle_Ben Šeštadienis: @Twinkle_Ben Sekmadienis: @Twinkle_Ben
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Twinkle_Ben 2. Ar būsite event'e 20:00val?: Taip 3./Efondas [nuotrauka kaip įdėjot pinigus]: nuotrauka kaip įdėjot pinigus]:
 5. 1. Darbas: Policija.2. Naujo pavaduotojo V_P: @Matas_Tutkus 3. Paskyrimo data (mm/dd) 2020-06-02
 6. Ruošiates palikti policijos departamentą? Tai galite padaryti šioje temoje. POLICIJOS PALIKIMO ANKETA: 1. Jūsų V_P?: 2. Kiek laiko pas mus išdirbote?: 3. Kodėl paliekate Policijos Departamentą?:
 7. Policijos Departamento Neaktyvumas SVARBU: Kiekvieną dieną policijos pareigūnas privalo pražaisti 60min su darbine bei surinkti 2 baudas, jeigu galvojate, kad negalite to padaryti užpildykite neaktyvumo anketą. Jeigu kyla klausimų ir pan. Prašome susisiekti su darbo valdžia @Matas_Tutkus arba @Twinkle_Ben Neaktyvumo anketa: 1. Jūsų V_P žaidime?: 2. Dėl ko busite neaktyvus?:3. Kiek laiko būsite neaktyvus?:
 8. POLICIJOS DARBUOTOJŲ REKORDAI Tai yra skiltis kurioje bus rašomi visi Policijos darbuotojų rekordai. Už kiekvieną pagerintą rekordą darbuotojas gauna 5+ į rangų sistemą. Norint pagerinti rekordą reikia įdėti 1 (vienu) milijonu daugiau už praeitą rekordą (Pvz: dabartinis rekordas 2'000'000,tai jūs turite įdėti bent 3'000'000). Kad pagerintumete rekordą, rekordus siųsti man į AŽ @Twinkle_Ben Daugiausia pražaidęs darbuotojas su uniforma. Vardas_Pavardė - Minutės - Data. Daugiausia surinkęs iškvietimų. Vardas_Pavardė - Iškvietimai - Data. Daugiausia surinkęs baudų. Vardas_Pavardė - Baudos - Data. Daugiausia įdėjęs į darbo fondą pinigų. Vardas_Pavardė - Sūma - Data. Daugiausia išdirbęs darbuotojas: Vardas_Pavardė - Sūma - Data.
 9. POLICIJOS DARBUOTOJŲ PAPEIKIMAI Šioje temoje, galite peikti darbuotoja, už tam tikrus jo padarytus pažeidimus ar nusižengimus. BENDROS TAISYKLĖS: Norint kažką papildyti tiesiog redaguokite savo seną komentarą; Peikiamą darbuotoją privalote jį paminėti su @ pvz: @Twinkle_Ben Nuotraukos turi būti patalpintos į www.part.lt nuotraukų talpyklą arba į www.imgur.com; Draudžiami įžeidinėti, keiktis(naudoti necenzūrine leksiką); Darbuotojas gali būti baudžiamas tik už tai, kuo jį kaltinate; Draudžiama redaguoti įrodymus ar kažkaip kitaip bandyti pakenkti darbuotojui; Darbuotojas privalo į papeikimą atsakyti per 24 valandas;Jūsų įrodymai galioja iki dienos pabaigos, ty iki 00:00 Papeikimo anketa: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: 2. Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė: 3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: 4. Nuotraukos / vaizdo įrašas?: (PRIVALOMA Į SPOILER):
 10. Policijos Departamentas - Tai yra institucija viešajai tvarkai prižiūrėti. Policijoje dirba vieni geriausių ir atsakingiausių serverio žaidėjų, todėl darbas yra visuomet atliekamas greitai, kokybiškai ir nepriekaištingai. Policija prižiūri tvarką miestuose bei už jų ribų, dalyvauja grobimuose, reaguoja į iškvietimus, gaudo nusikaltėlius, tramdo streikus ir atlieka kitus svarbius darbus serverio gerovei. ĮSIDARBINIMO REIKALAVIMAI: 1. Turėti bent 20.000 patirties taškų. 2. Turėti vairuotojo pažymėjimą. 3. Turėti ginklų licenziją. 4. Žinoti K.E.T taisyklės. 5. Nebūti juodajame sąraše. 6. Mokėti bendras teisėsaugos taisyklės. POLICIJOS TAISYKLĖS: <ATIDARYTI SPOILER> POLICIJOS DARBO KOMANDOS: Paspaudus klaviatūroje "H", žaidėjai bus įspėti pranešimu - "Policija: Pasitraukite į šalikelę!" Paspaudus klaviatūroje "NUM2", žaidėją automatiškai stabdys.
 11. Twinkle_Ben

  Keletas klaidelių

  5 (viskas ok) 4 taip nera, bet manau kažkada tikrai padarys tuos butus.
 12. Pora pasiūlymų. 1. Padaryti /matuoklis 2. Padaryti /cap (gal ir nelabai būtinas dalykas, bet šeip fun butų) 3. Nežymėtas tr.priemonės padaryti juodas nes man pvž balta negraži ir visada persidažau 4.Padaryti kai bėglys sėdi mašinoje (ne už vairo) vairuotojas negali naudoti komandų /tp /taisyti nes sedi beglys mašinoje. 5. Nauji policijos skin: (ID) 166(agento) 306(moteriškas) 307(moteriškas) 6. Padaryti SF policijos departamentą kaip orge yra tas baudų susimokėjimas. 7. Padaryti /slagbaumas 8. Sutvarkyti /mrangai man atrodo visdar nesutvarkėt.. (pridėjau apklausą)
 13. 1. Gerai (bet nepadarys daug kartų prašyta) 2. Ne nes bus per OP nu turbut pats supranti 3. UŽ aš tai nuo PD laiku nitro modą turiu ;D 4. UŽ LABAI UŽ
 14. Šeip viskas OK dar kitą kartą galejai nufilmuoti kaip TRV veža ten degalus ar kažką butu irgi neblogai
×
×
 • Create New...