Jump to content

Vaidas_Drifter

Nariai
 • Turinio skaičius

  22
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Neutrali

Apie Vaidas_Drifter

 • Nario rangas
  Naujokas

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Kiek laiko žaidžiate šį projektą ? - mėnesi berods Jūsų amžius ? - 15 Kodėl būtent norite į Ginklų prekeivius ? - nes mėgstu gunus, ir pašaudyt baisiai mėgstu nes turiu kelis priešus. Jūsų turimas prekeivių XP kiekis žaidime ? - kituose projektuose buves igl Su kokia komanda parduoti ginklą ? -/pg Kur draudžiama stovėti AFK ? - už bazes ribų. Kiek minimaliai galima parduoti kulkų ? - 3000 Dienos minimumas ? - 60
 2. Anketa: Jūsų V_P žaidime?: Vaidas_Drifter Kiek turite bendros ir radijos patirties taškų?: beveik 100k o radistuose 0 Kodėl pasirinkote būtent radija?: nes nebuves šioje firmoje, norėjau išbandyti ši darba todėl užpildžiau Ko sieksite šiame darbe?: didesnio rango, aktyvumo ir direktoriaus pasitikėjimo. Koks yra darbo minimumas?: 60min 10min eteryje Savokos: /eteris - Ateis į eteri. /dfondas - darbo fondas Sand_King - Direktorius /prizasxp - duos žaidėjui xp priza. /prizas - ./darbokomandos nėra tai bandysiu spėti kad iteike priza. /dzinute - direktoriaus palikta žinutė. Situacijos: 1. Esate pirmo rango, nutarėte užeiti į eterį. Eteryje skelbiate per /rad [Rubrika] Nori? /radistams aš. Tada pakviečiate žaidėja kuris pirmas parašė. Žaidėjas per jūsų rubrika nieko negavo ir nelaimėjo. Tada jis jus išvadina visokiausiais žodžiais ir tada jus jam atsikertate tuopačiu. Kas blogai? O gal čia viskas gerai? Atsakymas: jei žaidėjas nepataikė į klausima, ir neteisingai atsakė jis mane išvadino aš parašiau, gražiai kad nusiramink, ir paliekų eteri. 2. Esate 4 rango, tik ką prisijungęs į serverį nuterėte neprabuve 10 minučių eteryje užsiimti saviveikla. Kas čia blogai? O gal čia viskas gerai? Atsakymas: 4 rango asmenys gali pasiimti saviveikla, nes jie turi 4 ranga.
 3. 1. Vardas_Pavarde: Vaidas_Drifter2. Užimamos pareigos: Mechanikų Direktorius.3. Kokia laikino neaktyvumo priežastis(detaliai, ne darbuotojai esat): rimtos priežastis + ne namuose esu. + bus namų remontai turėsiu dar 2 dienas kažkur kitur miegoti.4. Koks laikino neaktyvumo laikotarpis [nuo - iki - kiek galima tiksliau] tikslios datos neżinau.5. Kas atsakingas už darbo vykdymą, darbuotojus, kol jūsų nebus: norėčiau jog savininkai pasirupintu,nes firmoje tik vienas darbuotojas, ir jis nemanau ar patyres, tai prašyčiau patyrusi parinkti.
 4. gal išeitu padaryti taip kad nereiktu rayti visalaik gaudant bėglį ar patikrinat, tiesiog su keybindų, pvž su + arba - tikrai būtų lengviau o dabar kai reikia rašyti tikrai viska pasunkina, žinau kad ir neigyvendinsit mano atžvilgių, nes gal ir tai nėra įmanoma o jei įmanoma tai gal pasistenkit padaryti
 5. Sveiki, siulau toki dalyką kad ant ftb,pd,swat ir t.t padaryti kad tazeris būtų su USP o ne Deagle, nes su usp greičiau šaudo, bei taikliau o su dgl lietai šaudo, net iš toli nelimpa kulkos, kiek esu šoves tazeri su dgl iš toli visiškai netazerina, nes tiesiog nekimba kulkos, tai toks būtų mano pasiulymas tikiuosi ji igyvendinsit, nes tikrai padėtu teisėsaugos atžvilgių ačiū!
 6. duok 20kxp uz emigracija

  1. Local_Town

   Local_Town

   Man irgi. Emigravai 3x, bet nieko ir negavau...

  2. Jeff_Silver

   Jeff_Silver

   Rytoj sutvarkysiu.

  3. Vaidas_Drifter

   Vaidas_Drifter

   pasistenk grč, nes noriu eiti į pd

×
×
 • Create New...