Jump to content

Lhd_Rhd

Nariai
 • Turinio skaičius

  11
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2 Neutrali

Apie Lhd_Rhd

 • Nario rangas
  Naujokas

Paskutiniai profilio lankytojai

258 profilio peržiūros(-ų)
 1. Vardas_Pavardė?: Lhd_Rhd Verslo uždarbis kokio norite (nuo - iki )?: Kuo didesnis. Miestas kur norite?: Nesvarbu. Kaina ( nuo - iki)?: 950'000€
 2. @Vilius_Gigantas Kada bus serveris on? Jau baigiu numirt nuo nuobodolio.

  1. Latras_Samp

   Latras_Samp

   Ryt arba poryt.

  2. Sand_King

   Sand_King

   Serveris greitu matu vėl veiks! 🙂

 3. Sveikinu serverį su tokia proga! Tikiuosi dar ilgai gyvuosit ir nenustosit daryti daugiau įvairiausių atnaujinimų serveryje
 4. Manau reiktų sumažinti plūdės kainą, nes kai pats buvau naujokas, buvo labai sunku gauti pinigų, turėjau tik 10k, o kai nusipirkau visus reikmenis liko vos keli tūkstančiai, sumažinus plūdės kainą 2k būtų šis tas, nes būnant naujoku labai sunku gauti pinigų.
 5. Kai gauni kuponą ir jį atidarai gauni pinigų ir xp, siūlau supvalinti xp prizą, nes negražiai atrodo atsidarius žaidėjų lentelę, padaryti apvalų xp prizą, tuo pačiu gražiau atrodytų žaidėjų lentelė.
 6. Pastebėjau kad serveryje labai didelės automobilių atstatymo kainos, mano pasiūlymas butų toks, jog kainas reikia padaryti kaip orginaliame serveryje, ir pamažinti prabangių - sportinių automobilių kainas ir padaryti jas kaip orginale.
 7. Siūlau sumažinti nuomos automobilio mokestį, nes naujokai atėję į šį serverį ir taip turi tik 10k pinigų, o kai dar pasiėma nuomos automobilį ir važiuoja į kitą miestą jie praranda apie 300~ serverio pinigų, o būnant naujoku tai yra pakankamai didelė suma, arba nuomos automobiliai iki 5k xp nemokami.
 8. Siūlau įdėti daugiau verslų į serverį, nes jų yra mažai ir visi užimti, arba didelės jų kainos, pridėjus jų daugiau būtų galimybė jų nusipirkti, bet kaina atitiktų ir pelna, pvz: jeigu verslo kaina 250k, tai pelnas turėtų būtų max 100e į min, taip egzistuotų normali ekonomika serveryje, negu verslo kaina 200k, o pelna 1k.
×
×
 • Create New...