Jump to content

James_Fierro

Globalūs moderatoriai
 • Turinio skaičius

  424
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

184 Mėgstamas

5 Sekėjai(-ų)

Apie James_Fierro

 • Nario rangas
  Nuolatinis

Profilio informacija

 • Vieta
  Šiauliai

Žaidėjo informacija

 • XP
  /xp James_Fierro
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  3 lygio
 • Darbas
  "Forumo Moderatorius"
 • Tr. priemonės
  Sultan <3 68000 ridos ir dar kyla!

Paskutiniai profilio lankytojai

4.620 profilio peržiūros(-ų)
 1. "The Ballas gaujos direktorius" - @Sang_Jega 

   

   

 2. James_Fierro

  Alanas_Henry

  Sveikas atvykęs. Sėkmės emigruojant
 3. James_Fierro

  Svarbios naujienos

  Turime naująjį DPKT narį - James_Fierro [2020-06-06 - 2020-09-01] Nuo šitos dienos visą vasarą nereikės. savaitgaliais pildyti direktoriams/pavaduotojams/įgaliotiniams darbo apžvalgų.
 4. Direktorius nušalintas. Po kiek laiko bus ištrintas šitas papeikimas
 5. James_Fierro

  Cha_Cho

  Žaidėjas tuo metu nedirbo. atmesta.
 6. Sveiki! ir davienas buvęs direktorius atsisakė pareigų tai medikų direktorius - Invision_James. Taigi, jei jūs tikite, kad susitvarkytumėte su šiomis pareigomis, žinote kaip vyksta direktoriaus ir medikų darbas - pildykite žemiau pateiktą anketą. Taupydami savo ir mano laiką, nerašykite anketų atmestinai, juokais. Ką gi, eikime prie anketos! Sėkmės! Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Jūsų amžius: 3. Prisistatymas: 4. Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje? Kiek forume?: 5. Kiek laiko žaidžiate mūsų projekte?: 6. Ar turite patirties direktoriavime? Jei taip, kaip sekėsi?: 7. Ar esate dirbę Mediku? Koks jų darbas?: 8. Kokių idėjų įnešite į darbą būdamas naujuoju direktoriumi?: 9. Kokiomis charakterio savybėmis turi pasižymėti šio darbo direktorius?: 10. Kaip rinksite komandą?: 11. Kaip rinkite pavaduotoją? Gal žinote kas juo bus?: 12. Kokią papildomą veiklą esate sugalvoję darbuotojams?: 13. Kodėl turime pasirinkti būtent jus, o ne kitą kandidatą?:
 7. Sveiki, Sangiečiai. Šiąnakt direktorių gretas paliko Taksi direktorius - Dark_Boy , Taigi, pildykite jei žinote, kad galėsite poste išbūti bent 14 dienų. Taupykite mano ir savo laiką, todėl nerašykite anketų atmestinai, juokais. Ką gi, linkiu sėkmės ir einame prie anketos! Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Jūsų amžius: 3. Prisistatymas: 4. Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje? Kiek forume?: 5. Kiek laiko žaidžiate mūsų projekte?: 6. Ar turite patirties direktoriavime? Jei taip, kaip sekėsi?: 7. Ar esate dirbę Taksistu? Koks jų darbas?: 8. Kokių idėjų įnešite į darbą būdamas naujuoju direktoriumi?: 9. Kokiomis charakterio savybėmis turi pasižymėti šio darbo direktorius?: 10. Kaip rinksite komandą?: 11. Kaip rinkite pavaduotoją? Gal žinote kas juo bus?: 12. Kokią papildomą veiklą esate sugalvoję darbuotojams?: 13. Kodėl turime pasirinkti būtent jus, o ne kitą kandidatą?:
 8. Jau greitai sudalyvaujam

 9. James_Fierro

  Lukas_Galaxy

  Sveikas atvykęs į projektą. Sėkmės emigruojant reikės pagalbos rašyk
 10. 1.Reiktu padaryti komanda /mnark galėtu patikrinti ar žaidėjas turi narkotikų mašinoje /mkon kad galėtu atimti narkotikus iš mašinos. 2.Kai atima narkotikus užsidėtu automatiškai star pvz koks 20 star 3.Padaryti komanda /cap komanda eitu užsidėti kepure 4.Padaryt /vieta pvz tai būtų direktoriaus/pavaduotojo komandos padaryt darbuotojų vieta kur galėtu laikyt savo mašinas pvz /vieta Vardas_Pavardė ir numeris 5.Padaryt taksistam budėjimo vietos pvz budėtu prie ligonines. Ir už tai gautu į minute 5 EU ir 5 XP taksisto. 6.Panaikinti padirbtu pinigų pakrovimus.
×
×
 • Create New...