Jump to content

Vilius_Gigantas

Administratoriai
 • Turinio skaičius

  2.067
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2.518 Elitas

Apie Vilius_Gigantas

 • Nario rangas
  L

Paskutiniai profilio lankytojai

45.829 profilio peržiūros(-ų)
 1. Vilius_Gigantas

  Pamiršau slaptika xo

  Grąžinta jau
 2. Serverį įjungsiu grįžęs, užmiršau.

 3. Greičio matuokliai pertvarkyti. Jeigu bus viršijama 90km/h, bus duodama 1000€ bauda, ir 1 balas. Jeigu bus viršijama 120km/h bus duodama 3000€ bauda ir 1 balas. Perkelta 7 banglentė. TRV Linerunner pakeistas į Flatbed. Gaujų bazės atkeistos į senas. Degalinės talpyklos tuštės tik nuo tikro naudojimo. Gaunant AK-47 dings M4 kulkos. Narkotikų prekeiviam paketai atsiras kas 20min.
 4. Nesąmonė čia bus, jeigu kas savaitę rr bus vaistinėlių. Direktoriai, pavaduotojai, įgaliotiniai investuos į tai, ir kas savaitę atsistatys į 0, visiškai nelogiška.
 5. Vilius_Gigantas

  bugu milijonas

  Sutvarkyti abu
 6. Vilius_Gigantas

  /arbotas

  Išsijungs
 7. Sveiki, direktorių prižiūrėtojas buvo renkamas turbūt, dar gerais 2019 metais, kai buvo išrinktas @Jeff_Silver, nuo to momento niekas nieko nerinko, o tiesiog perleisdavom asmenim iš moderatorių komandos. Manau, jog atsiras tas žmogus, kuris sutvarkys direktorius, juos išrinks. Svarbiausia, gera priežiūra atkaklumas, ir noras dirbti. Už darbą, duodama ir valiuta, bei kreditai. Taisyklės: Jūsų forumo įspėjimų istorija privalo būti tvarkinga; Privaloma turėti gerą reputaciją tiek forume, tiek žaidime; Privalote būti aktyvus tiek forume, tiek žaidime; Turite būti atsakingas, padedantis bei nešališkas; Būtina patirtis direktorių priežiūroje; Anketa, norint kandidatuoti į moderatorių komandą: Jūsų slapyvardis?: Jūsų amžius?: Kiek laiko praleidžiate forume, serveryje?: Kokias pareigas turi atlikti DPKT forume? žaidime? Ar turite pasiūlymų forumui? Jeigu neturite - praleiskite: Kodėl turime pasirinkti Jus?(Nerašykite jūsų sprendimas/pasirinkimas) :
 8. Sveiki, renkama nauja forumo moderatorių komanda. Vis dėl to, prie projekto pardavimo apgalvojau, ir nusprendžiau, kad to nedarysiu. Bandysiu susidėlioti laiką projekto skyrimui, jo puoselėjimui, taip pat skirti laiką draugams, ir darbui. Manau, kad tai padaryti įmanoma, o projekto pardavimas, tai išmuša mane iš vėžių, kai pagalvoji, jog tiek padarei, ir viską paleidi į kito žmogaus rankas. Prie mūsų forumo moderatorių komandos prisijungs 1 asmuo. Rinkimai tęsiami iki 2021-07-31 00:00. Svarbu paminėti, kad moderatorių komandą papildys tik 1 žaidėjas. Taisyklės: Jūsų forumo įspėjimų istorija privalo būti tvarkinga; Privaloma turėti gerą reputaciją tiek forume, tiek žaidime; Privalote būti aktyvus tiek forume, tiek žaidime; Turite būti atsakingas, padedantis bei nešališkas. Anketa, norint kandidatuoti į moderatorių komandą: Jūsų slapyvardis?: Jūsų amžius?: Kiek laiko praleidžiate forume, serveryje?: Kokios forumo skiltys Jums aktualiausios? Kuriose dažniausiai lankotės?: Kokias pareigas turi atlikti f. moderatorius forume? žaidime? Ar turite pasiūlymų forumui? Jeigu neturite - praleiskite: Kodėl turime pasirinkti Jus?(Nerašykite jūsų sprendimas/pasirinkimas) :
 9. ir as i serva noriu tusces servas

  atbanink

   

  1. Vilius_Gigantas

   Vilius_Gigantas

   ban gautas už ddos grąsinimus

×
×
 • Create New...