Jump to content

Vilius_Gigantas

Administratoriai
 • Turinio skaičius

  842
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

985 Žvaigždė

Apie Vilius_Gigantas

 • Nario rangas
  L

Paskutiniai profilio lankytojai

16.851 profilio peržiūros(-ų)
 1. Vilius_Gigantas

  Bugas su mediku alga

  Turi duoti, pabandyk dar kart
 2. Vilius_Gigantas

  Elegy_Nitro

  Atbanintas. Čia bugas, padėjus konteinerį pasideda toje pačioje vietoje kur ir žaidėjas, todėl žaidėjas ir iškrenta iš map'o (kartais ir neiškrenta), atsitiktinai būna. O interjere padėjus, ir krenti ten į tą vandenį, nes jis yra virš vandens. Jokio teleport nematau, peržiūrėjau logus viskas tvarkoje, buvo visų pirma įeinama į interjerą, tada panaudojama komanda /konteineris ir buvo išmetama po interjeru, parašius /refresh atsatė į 0 pasaulį ir pradėjo rodyt viską. Bugas sutaisytas, dabar konteinerį pastatys šalia.
 3. Kas gero?? kaip atostogos?? apie atnaujinimus viskas aisku.. 

  1. Vilius_Gigantas

   Vilius_Gigantas

   gerai atostogos, va vakare į kašiuką, dienom dirbu

  2. Igor_Mechanik

   Igor_Mechanik

   Opa irgi kašioras. :))

 4. Policininkai gavo policinkės išvaizdų. Saugi zona FC kalne. Jeigu žaidėjas bus su /bega ir įbėgs į savo nuosavą namą, teisėsaugos nariai užlipę ant to namo pickupo, per 5 sekundės pradės įsilaužimą, ir po 5 sekundžių leis įeiti į namą. Mechanikui nuvežus tr. priemonę į bet kokią KMA, ir jeigu ta tr. priemonė bus prisijungusio žaidėjo, jam praneš. Bulių kautynės LS mieste, prie The Ballas gaujos, arenoje padarytas įėjimas, kitoje versijoje didesnis patobulinimas. Rida kils kaip ir turėtų kilti, kai žaidėjas bus užvairo tik tada skaitys kilometrus mašinai, ne kaip buvo ankščiau, G atsisėdęs keldavosi rida. Pamažintas žaidėjų slotas iki 50. Treniruočių pasaulyje neveiks greičio matuokliai. Pridėtos dvi priekabos TRV LV pasikrovimo punkte. Los Santos pridėtas kelio sutrumpinimas nuo teleporto link banko. SF nupirktų tr. priemonių aikštelėje padidinta atsiradimo vietų ir automatiškai tvarkomos sulipusios tr. priemonės. Laikant vairuotojo pažymėjimą mieste bus parenkamas vienas iš 4 maršrutų. Žvejoti galima visur išskyrus užtvenktame vandenyje (netoli šratasvydžio), prūduose ir baseinuose.
 5. Parašyk viską nuosekliai kaip pradėjo dvigubėti, nes nežinau ties kur ieškoti klaidos
 6. Jau sutaisytas, bet tiesiog neparašyta
 7. Taigi jau buvo įspėtas už tuos įrodymus, ne jo ten įrodymai, o kito žmogaus kuris užbanintas.
 8. Įspėjimas buvo uždėtas neteisingai pats pranešė, nuėmiau (norėjo uždėti už kai ką kitą, bet netyčia nusispaudė). Toliau dėl to konkurso, įsiskaityk į taisyklės: Dėlioti galima iš ko tik mokat. Būtinai turit sudėlioti serverio pavadinimas SANG.LT Dėliota turi būti jūsų pačių. Nuotrauka turi būti patalpinta išorinėje paveiksliukų talpykloje. (igmur.com arba part.lt) Leidžiama naudoti viska išskyrus GFX Lapo dydis ar tai stalas nėra būtinas Atsakyt į šita temą Prieš ikeldami foto aprašykit iš ko padarytas. NEGALIMA NAUDOTI GFX! Taip, buvo parašyta, jog galima Daryti iš betko, bet tas darymas iš bet ko sueina (guašas, pieštukai, markeriai, flomasteriai ir kitos piešimo reikmenys). Kitos taisyklės taip pat, Lapo dydis ar tai stalas nėra būtinas Jau nuo tos vietos turėjai suprasti, kad viskas vyksta su lapu, tai ant lapo ar stalo reikia dėlioti pavadinimą. Pats neįsiskaitai kas rašoma, ir poto kaltini kitus. Toliau, Dėlioti galima iš ko tik mokat. Dėlioti galima iš ko tik mokat, šita taisyklė irgi įeina į tapačią situaciją, DĖLIOTI. Per photoshop ir kitas programas sudėliosi kažką tai? Pabandyk, neis. Taisyklės jau buvo aiškios, be to GFX'o. Dėl direktoriaus čia viskas yra teisinga, pats kaltas šitoje situacijoje. Viską paėmus, papeikimas yra atmetamas. Taip, prižiūrėtojas suklydo tau uždėdamas neterminuotą rašymą, jis jau tau nuėmė, nes suklydo, ir atsiprašome už tokią susiklosčiusia situaciją. Geros dienos.
 9. Vilius_Gigantas

  Bugas su mediku alga

  /nustatymai gal nusistatęs, kad į rankas duotų?
 10. Pjaustei tu. Iš manęs dar užšaldymą gauni, ir baną forume dėl taisyklių pažeidinėjimo.
 11. Pjaustei tu. Iš manęs dar užšaldymą gauni, ir baną forume dėl taisyklių pažeidinėjimo.
×
×
 • Create New...