Jump to content

Vilius_Gigantas

Administratoriai
 • Turinio skaičius

  1.041
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1.363 Žvaigždė

Apie Vilius_Gigantas

 • Nario rangas
  L

Paskutiniai profilio lankytojai

20.671 profilio peržiūros(-ų)
 1. Vilius_Gigantas

  Bug'ai 1.2

  Dėl ginklų, juos dabar tikrai grąžins, o dėl draugų reikia perrašyti kelias funkcijas, kelių dienų bėgyje perrašysiu ir pranešiu kada sutvarkyta.
 2. Šiandien 20 valandą susirenkam serveryje, prasuksim pora eventukų.

   

  Sexy Hey You GIF by Bounce

   

  p.s tikiuosi sita mergina jus suvilios ateiti..............

  1. James_Fierro

   James_Fierro

   Kviečiam draugus!!

  2. Chiorni_Bumer

   Chiorni_Bumer

   Sakej dosi mums demesio, bet ateinu i serveri afk stovi 200-150min. 😕

  3. Ciuzu_Paciuzu
 3. jeigu mane taip įžeidinėtum, kaip mačiau per logus, tai ne tik atsikirščiau, bet ir mute uždėčiau ir dar daugiau. Atmesta, pats pradedi, o poto bandai versti, taip nesidaro.
 4. Vilius_Gigantas

  Lost_Heaven

  losta ir fps žiūri kažkada ar nelabai???
 5. Armijos direktoriui, pavaduotojui, įgaliotiniui leidžiama naudoti /visidarbuotojai | /visidarbuotojai XXXX-XX-XX komandas. /info armijos darbuotojui kiek surinkęs baudų. /tpd ir /dfondas armijai. Narkotikų prekeiviam atvežus paketą, kaupsis jie duomenų bazėje, ir 00:00 išves duomenų bazėje kiek buvo surinkta paketų. Narkotikų prekeiviams pridėtos premijos už atvežtą paketą, premiją gali nustatyti Narkotikų prekeivių direktorius ir pavaduotojas - /premijos. Mechanikam ir tolimūjų reisų vairuotojam pridėta po 1 moteriška išvaizda. Išėjus iš /tpdm bus atgaunami ginklai kokius turėjote prieš tai. Darbo istorijoje paskutinis dienos įrašas bus kiek darbuotojai uždirbo per dieną. Parašius /sturmas zonoje, kurioje jis veikia, galima jį išjungti anksčiau laiko. Surinkus vaiduoklių mašinas duos 50 XP. Anti-cheat dėl neteisėto Seasparrow valdymo. Atstatant tr. priemones į vietą kurą pakels iki 3 litrų, jeigu jo mažiau už 3 litrus. Direktoriams, pavaduotojams, įgaliotiniams nauja komanda - /ismete. Rodys paskutinius 40 išmestus darbuotojus.
 6. tai galima išjungt/įjungt visada jį /helis
×
×
 • Create New...