Jump to content

Klounas_Sanchez

Nariai
 • Turinio skaičius

  51
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

14 Dar nepasireiškė

Apie Klounas_Sanchez

 • Nario rangas
  Pradedantysis

Paskutiniai profilio lankytojai

201 profilio peržiūros(-ų)
 1. Klounas_Sanchez

  Klubai

  Klubo direktorius/pavaduotojas neturi jokių komandų, tik tiek jei esi to klubo savininkas visiem raso tai per /kdirektoriai bet is to nera jokios naudos Nėra komandų tokių kaip: /kpriimti /kismesti /k /kfondas /kisimti /kideti ir tt.
 2. Sveikinu projektą su 4 mėnesiais. Tikiuosi nesustosit ir tęsit projekto veiklą
 3. Siūlau teisėsaugos valdžiai - drk/pav įdėti komandą /vleidimas [Vardas_Pavardė]. Tai ką ši komanda darytų? Valdžia suteikia savo darbuotojui leidimą darinėti vartus 4min bet kokioj neutralios firmos bazėje (t.y be NP/GP Mafijų/Gaujų). Kuom ši komanda būtų naudinga? Palengvintų darbą teisėsaugai kai tu gaudai nusikaltelį jis ilenda į bazę ir reikia vargintis su tai sraigtasparniais ir tt. Siekiant išvengti darbuotojo piktnaudžiavimo įdėti dar ir komandą /vnutraukti [Vardas_Pavardė] ši komandą nutrauktų leidimą. Kaip jau Jeffas minėjo čia bus daroma kopija. Gal bent kiek pasistenkit dėl projekto, ką? Nes jei čia vien tik kopijas dėsit nereikalinga Įdėju skiltis tada. Davai įdėkim kažką naujesnio į projektą. Beje nemanau kad čia yra jau "EXTREME" levelis sukurti šias komandas. @Jeff_Silver @Vilius_Gigantas
 4. A jau greit analize į drk? [nesupyk, tiesiog užkniso laukt]

  1. Evaldas_Extazy

   Evaldas_Extazy

   Žmogus gal turi gyvenimą, o ne tik sėdėti prie PC ir kažką rašyti. Tiesiog lauk ir viskas.

 5. Sveikas, bacūras. Reiks pagalbos kreipkis. Beje kas ten per rašliava rankose? bene aktorius būsi? :DD
 6. Sw iseik is afk bisk pakalbet reik

   

 7. Čia rašysiu daugelį keiksmažodžių kuriuos @Vilius_Gigantas sakė užtušuos. Kurwa - (lenk. kekšė) todėl jo ir neįrašiau. Pyderas/Pydaras - gėjus, irgi ne keiksmažodis Jei žinote ir daugiau keiksmažodžių, rašykite juos apačioj, dėkit į spoilery, kas norės tas atsidarys o ne priverstinai ir tiesiogiai matys keiksmažodžius.
 8. Sukurti darbą pavadinimu "Laiškininkas". Tai ka jame galėtų daryti. Tai pirma yra "Lietuvos Paštas" pastatas. Lauke būtų dviratis (Darbinis transportas) Viduj būtų pick-up'as ant kurio užlipus jums duoda 10 laiškų. Tada būtų komanda /laiškas . Tai šią komandą parašius tau išmeta kaip /gps ir tau bendram chate parašo nuvežti į tarkim kažkur Fort Carson (/tpbull) miesteli kokį nors namą. Už tai tau duoda atsitiktinę sumą. Nuo 200-600 Eurų. Tai manau padėtų naujokams užsidirbti daugiau pinigų. Beje darbas būtų su įsidarbinimu, bet be direktoriaus, siekiant to kad nepiktnaudžiautų dviračiais (PVZ: vyksta grobimas, netoli ligonines yra tas darbas, nubėgi iki ten pasiemi dviratį ir važiuoji su juo vien dėl to kad greičiau nusigautum) Dirbti galės su nuosavu skin. Įsidarbinti galės nuo 50xp Sukurti darbą pavadinimu "Medkirtys". Tai jau sako pats pavadinimas, kad pagrindinis darbas būtų pjauti medžius. Tai kaip viskas vyktų: būtų bazė, taipogi darbas vėl būtų su įsidarbinimu, be direktoriaus siekiant to pačio tikslo praeitoje ligoninėje. Transportas būtų pavadinimu Pony [413 ID]. Sukurti šiam darbui mišką (visi galės matyti). Įėjus į "Medkirčių Punktas" pastatą būtų pickup'as ant kurio užlipus gautum benzapjuklą, bet negalėtum jo naudoti kaip ginklo, tik pjaustyti medžius. Tada nuvažiuoji su darbiniu transportu į tą mišką ir galėtum pjauti medžius su komanda /pmedis . Tada medis nukrenta ir tu jį gali paimti su kokiu SHIFT tada prieini prie mašinos ir padedi vėl su SHIFT. Į mašiną tilps 10medžių. Juos veži į "Medkirčių Punktas" garažą ir ten viską iškrauni (VISKAS VYKSTA KAIP SU DEŽĖM) ir taip už vieną reisą gautum į /uzdarbis 900 Eurų. Skin būtų 128 ID. Įsidarbinti galės nuo 1500xp @Vilius_Gigantas @Jeff_Silver
 9. Už, nes tai palengvintų reido darymą.
 10. Eina važiuoti su darbiniu transportu (bent FTB) su nuosavu skin
 11. Drabužių parduotuvėje neleidžia nusipirkti skin pavadinimu "Vyras su kareiviškomis kelnėmis". Kai kurių drabužių apibendrinimas (spalvos) neatitinka tikro skin'o.
 12. Yra du bankomatai prie ligoninės, vienas veikia kitas tiesiog bereikalo lyg "Draugas" stovi Nuotrauka žemiau
 13. Kaip miršti atsirandi ne ligoninei o kažkur netoli las venturas. Jei čia dėl to kaltas F4 mygtukas, tiesiog jį išimkit.
 14. Yra degalinė kurioje negalima prisipilti kuro. Nuotrauka žemiau
×
×
 • Create New...