Jump to content

Ciuzu_Paciuzu

Nariai
 • Turinio skaičius

  453
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

60 Dar nepasireiškė

6 Sekėjai(-ų)

Apie Ciuzu_Paciuzu

 • Nario rangas
  :-D

Paskutiniai profilio lankytojai

2.553 profilio peržiūros(-ų)
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Ciuzu_Paciuzu 2. Ar būsite event'e 20:00val?: Taip 3./Efondas [nuotrauka kaip įdėjot pinigus]:
 2. Jūsų Vardas_Pavarde ?: Ciuzu_Paciuzu Kiek jums metų ?: 14 Dienos minimumas ?: 60min 8 kroviniai Kodėl būtent norite tapti darbuotoju T.R.V ?: Pavežioti krovinius, kad nebūtų nuobodu serveryje. Per kiek laiko reikia atsakyti į darbuotojo papeikimą ?:24h Kiek dienų reikia išdirbti norint negauti NALOGO ?: 7d Kada galima vežti NARKOTIKUS / GINKLUS ?: 4 rango Ką tikitės pasiekti šioje firmoje ?: Valdžios ar dar kažko Per kiek laiko reikia pasikelti 2 rangą ,nuo įsidarbinimo ?: 7d Nuo kelinto rango galima naudoti /skin 3 ?: 3SĄVOKOS :TRV - Tolimūjų reisų vairuotojai TANKER - Darbo sunkvežimis /PUNKTAI - Parodo visus pasikrovimo punktus /LIKUTIS - Pažiūri kiek vienetų liko automobilių LV - Las Venturas LS - Los Antos SF - San Fierro PD - Policijos departamentas BLUEBERRY - Kaimelis kuriame yra pasikrovimo punktasSITUACIJOS :Vežate automobilius į WangCars saloną ir prisijungęs DIREKTORIUS/PAVADUOTOJAS į raciją praneša ,jog reikia susirinkti darbo bazėje ,jūsų veiksmai ?:ATS : Pabaigiu vežti automobilį sunaikinu ir ateinu į darbo bazę. Prisijungiate į žaidimą pažiūrite /likutis transporto likę tik po 3-4 vienetus ,koki jūsų veiksmai ?:ATS : Pasiemu sunkvežimį ir vežu automobilius.
 3. Disfruto (audioiko remix) Lamar Avenue O PANA For The Last Time Runnin' Thru The 7th With My Woadies
 4. Atsisakau Taksi I firmos direktoriaus pareigų, serverio nepalieku, o atsisakau nes noriu išmėginti kokį nors kitą darbą, kadangi @Dark_Boy atsisakė perimti direktoriaus pareigų tai niekam neperleidžiu. Sėkmės. [2020-05-06] - [2020-05-30

  1. Dark_Boy

   Dark_Boy

   Bandau patekti į direktoriu 

  2. Vilius_Gigantas

   Vilius_Gigantas

   bandai patekt, bet būtų tau perleidę ir nereiktų bereikalingų rinkimų

  3. Dark_Boy

   Dark_Boy

   Buvau ne toj stadijoje tai nesuprantau ką raso

    

 5. Sveikutė, sėkmės žaidime
 6. Ciuzu_Paciuzu

  /rlogas

  Nežinau ar čia bugas ar ne, bet parašius /rlogas žinutės dvigubinasi.
 7. Cheater'io Sang.lt Vardas_Pavardė serveryje: Sampp_Rokas Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV + airbrk Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne, nes atsijungė ir nebeprisijungia. Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Neturiu, nes neprisijungia, bet jis naujokas Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas Video.
 8. Ciuzu_Paciuzu

  paleavina Deatas. Bye

  Sėkmės tikėkimės dar pasimatysim.
 9. 1. Darbas: Taxi I firma2. Naujo pavaduotojo V_P: @Dark_Boy 3. Paskyrimo data (mm/dd): 05-23
 10. Pritariu @James_Fierro nuomonėj, kad gaujoms praneštų, kad apsauga veža pinigus į bankomatus, o gaujos jiems galės sutrukdyti ir pasiimti tuos pinigų maišus ir nunešti į bazės pickup ir nunešti pinigai keliaus į darbo fondą. O vėliau apsauga galėtų prašyti teisėsaugos sričių pagalbos.
×
×
 • Create New...