Jump to content

Ciuzu_Paciuzu

Nariai
 • Turinio skaičius

  584
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

87 Dar nepasireiškė

6 Sekėjai(-ų)

Apie Ciuzu_Paciuzu

 • Nario rangas
  :-D

Profilio informacija

 • Vieta
  Jurbarkas
 • Pomėgiai
  sedet prie pc arba i lauka eit

Žaidėjo informacija

 • XP
  /info Ciuzu_Paciuzu
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  Nenustatyta
 • Darbas
  GP
 • Klubas
  ntr
 • Namas
  /maph Ciuzu_Paciuzu
 • Tr. priemonės
  keiciu kaip kojnes

Paskutiniai profilio lankytojai

3.228 profilio peržiūros(-ų)
 1. FSG - TUK TUK OG Version - Kas ieskojo Dominyka - Nesupranti
 2. Nemačiau, kad būtum buvęs serveryje.
 3. 1. Vardas_Pavarde: Ciuzu_Paciuzu2. Užimamos pareigos: Ginklų prekeivių direktorius3. Kokia laikino neaktyvumo priežastis(detaliai, ne darbuotojai esat): Trys kontrai rytoj laukia neturiu laiko prisėsti prie kompiuterio.4. Koks laikino neaktyvumo laikotarpis [nuo - iki - kiek galima tiksliau] 2020-09-23 - 2020-09-235. Kas atsakingas už darbo vykdymą, darbuotojus, kol jūsų nebus: Įgaliotinis: @Giedrelio_Quattro
 4. Kažkoks nenormalus tyčiojasi iš manęs, o šiaip geras bajeristas, geras DPKT narys, padarai daug smagių event.
 5. Nauja parkingo aikštelė:

  d8b81bcf56738bf4673e5403d4c05c5a445.png

  1. Derikas_Derke

   Derikas_Derke

   @Ernis_Cmouk Baudelės jie nori 🙂 

  2. Ernis_Cmouk

   Ernis_Cmouk

   Uoj gaus žuvų.. 

 6. Sveikas, malonu susipažinti.
 7. Ciuzu_Paciuzu

  Deilas_Cortez

  Sveikas, malonu susipažinti.
 8. Ciuzu_Paciuzu

  Serverio darbų parašai

  Tikrai neblogi parašai. Respect.
 9. Puikiai padirbėta! Laukiu tos versijos rugsėjo 1-ai
 10. Ciuzu_Paciuzu

  M/G

  Atšaldys gaujas išrinks gal 2 tuos priešininkus atsisakys paskui vienas ir vėl niekas neims.. Atšaldykit gaujas ir vsio paliktikit nešaldinėkit ir vsio.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Ciuzu_Paciuzu Trumpai papasakokite apie save?: Na mano vardas Daumantas man šiuo metu yra 14 metų, laisvalaikiu išeinu su draugais į lauką arba sėdžiu prie kompiuterio kadangi dabar yra vasara tai daug laiko praleidžiu lauke su draugais, nes visiems atostogos tai susitinku su jais kasdien ir kelis kartus, o prie kompiuterio sėdžiu tiek kiek man lieko laisvo laiko namuose dabar stengsiuosi per rinkimus būti aktyvus ir įrodyti, kad aš esu vertas šių pareigų. Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Na šios pareigos yra svarbios ir aš išmanau tikrai nemažai apie cheat'us ir tikrai aš manau nemažai cheat' eriu pagausiu, dar bandysiu būti aktyvus forume, nes norėsiu greitai sureaguoti į įkeltus cheat'erius ir juos nubausti arba atmesti jeigu nesimatys neleistinų modifikacijų. Kai buvau adminas 1 lygio tai, kad ir negalėjau blokuoti ir panašiai, bet stengiausi gaudyti cheat'erius ir tikrai gan daug jų pagavau. Todėl ir renkuosi aš šias pareigas, nes jo svarbios ir tikrai pakankamai aš nusimanau apie cheat'us. Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: Anti-Cheat, tai pareigos kurios yra labai svarbios ir jie turi būti aktyvūs ir prižiūrėti serverį nuo cheat'erių kad jų nebūtų, taipogi anti-cheat'as ne tik žaidimą prižiūri nuo cheat' erių, bet ir turi būti aktyvus forume prižiūrėti "Cheat'eriai" tema, kad kai žmogus įkeltų cheat'erį būtų greitai sureaguota ir būtų nubaustas. Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Mano geros savybės: Esu draugiškas, mandagus, neišsiaukštinu savęs ir nebūnu pasikėlęs, bendrauju su serverio žaidėjais. O blogos: Esu žmogus kai mane sunervina aš paskui labai išsireiškiu ir tai atsakau keiksmažodžiai ir įžeidimais. Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Dėl to nes išmanau pakankamai daug cheat'ų ir stengsiuosi įrodyti kad aš vertas šio posto savo aktyvumu ir darbštumu.
×
×
 • Create New...