Jump to content

Lietuva_Gera

Nariai
 • Turinio skaičius

  178
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

83 Dar nepasireiškė

3 Sekėjai(-ų)

Apie Lietuva_Gera

 • Nario rangas
  Pradedantysis

Paskutiniai profilio lankytojai

2.749 profilio peržiūros(-ų)
 1. 1. Vardas_Pavarde:Lietuva_Gera 2. Užimamos pareigos:Narkotikų prekeivių Direktorius 3. Kokia laikino neaktyvumo priežastis(detaliai, ne darbuotojai esat):Savais reikalais 4. Koks laikino neaktyvumo laikotarpis [nuo - iki - kiek galima tiksliau]2021-09-16-2021-09-19 5. Kas atsakingas už darbo vykdymą, darbuotojus, kol jūsų nebus: @Meniski_Namai
 2. sv, galit jūs man paaiškint kaip aš susimaišiau, kad šnd šeštadienis?

  1. James_Fierro

   James_Fierro

   Aš galvojau sekmadienis

  2. Logitech_Search

   Logitech_Search

   Žinok ne tu vienas kai išeiginės vidurį savaitės tai net užsimiršta 🍾

 3. 1. jusu vardas_pavarde: Lietuva_Gera 2. Ar busite tam paskirtu laiku?: Taip 3. Jusu numeriukas nuo (1-30): 23
 4. [2021-09-11] - Naujas įgaliotinis - @Meniski_Namai -
 5. 1. Vardas_Pavarde:Lietuva_Gera 2. Užimamos pareigos:Narkotikų prekeivių Direktorius 3. Kokia laikino neaktyvumo priežastis(detaliai, ne darbuotojai esat):Išvažiuoju, rytoj vakare grįžtu 4. Koks laikino neaktyvumo laikotarpis [nuo - iki - kiek galima tiksliau]2021-09-10-2021-09-11 5. Kas atsakingas už darbo vykdymą, darbuotojus, kol jūsų nebus:Nėra darbuotojų.
 6. Sveiki, skelbiu atranką forume. Prieš paskelbiant, pasitikrinkite ar viską esatę parašę teisingai! Taisyklės 1. Negalima kurti atskirų postu kuriose būtų parašyta "Užsiemu vietą", "Pildau", "Pildoma" 2. Prieš pildant apgalvokite ar pražaisite bent 60 min per diena. 3. Jeigu vyksta atranką ne tik į Narkotikų prekeivius, o ir į kitą darbą tai apsispręskite į kurį darbą norite labiau kitaip būsite atmesti. 4. Draudžiama kopijuoti anketas, už anketų kopijavimą jums bus Narkotikų prekeivių nalogas! 5. Privalo sutapti forumo ir žaidimo Vardas_Pavardė - Anketa - 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Jūsų turima Prekeivių patirtis ir bendra patirtis [Patirties taškai]: 3. Dėl kokios priežasties norėtumėte čia dirbti?: 4. Ko žadate čia siekti?: 5. Ar turite "Discord" programą, bei mikrofoną?: - Teoriniai klausimai - 1. Dienos minimumas Atsakymas: 2. Kada galime šaudyti? Atsakymas: 3. Kiek dienų PRIVALOMA išdirbti Narkotikų prekeiviu? Atsakymas: 4. Kada galima šaudyti mieste? Atsakymas: 5. Kur galima būti AFK ir kiek laiko? Atsakymas: 6. Ką darysi jeigu parduosi narkotikų ne ta kaina? Atsakymas: 7. Kada galima sakyti Teisėsaugai kuriam žmogui pardavei narkotikus? Atsakymas: - Situacijos - 1. Važinėji SF mieste su darbine mašina "Elegy", paimi iškvietimą, parduodi narkotikų žmogui ir nuvažiuoji. (Kas šitoje situacijoje ne taip?) Atsakymas:
 7. Pliusų sistema: Rangai: [GFX] Naujokas - Norint patekti į kita rangą reikia surinkti 15+(persikėlus į kita ranga pliusai anuliuojami) Darbuotojai - [GFX] Kontrabandininkas: Norint patekti į kitą rangą reikia surinkti 30+(persikėlus į kita ranga pliusai anuliuojami) Privilegijos - gali užsisakyti narkotikų iš TRV Darbuotojai - [GFX] Gatvių baryga: Norint patekti į kitą rangą reikia surinkti 40+(persikėlus į kita ranga pliusai anuliuojami) Privilegijos - Gali užsisakyti narkotikų iš TRV, gali dirbti su Sabre Darbuotojai - [GFX] Rajono baryga: Norint patekti į kitą rangą reikia surinkti 55+(persikėlus į kita ranga pliusai anuliuojami) Privilegijos - Gali užsisakyti narkotikų iš TRV, gali dirbti su Sabre, gali nešioti 2 skin'a Darbuotojai - [GFX] Baronas: Norint patekti į kitą rangą reikia surinkti 70+(persikėlus į kita ranga pliusai anuliuojami) Privilegijos - Gali užsisakyti narkotikų iš TRV, gali dirbti su Sabre, gali nešioti 2 ir 3 skin'us, gali dirbti su nuosava transporto.priemone Darbuotojai - [GFX] Įgaliotinis Privilegijas riboja tik valdžia. [Į] - Meniski_Namai [Į] - Nėra [Į] - Nėra [GFX] Bosas: Privilegijos - Riboja tik DPKT [D]Lietuva_Gera [P]Nėra
 8. Nusprendei palikti narkotikų prekeivius? Prašytumėme užpildyti palikimo anketą, tam, kad žinotumėme kokios yra jūsų palikimo priežastys bei gautumėme pastabų mūsų darbui. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 3. Kodėl mus paliekate? 4. Kas patiko ir nepatiko darbe? 5. Palinkėjimai darbuotojams:
 9. Šioje temoje galite peikti nusižengusius darbuotojus. Papeikimo taisyklės: 1. Peikiant būtina įkelti įrodymus. 2. Norint kažką pridėti, būtina tai daryti tame pačiame post'e prirašant Papildau. 3. Griežtai draudžiama įžeidinėti bei kitaip menkinti darbuotojus. Už tai būsite įtrauktas į blist. 4. Darbuotojas į papeikimą turi atsakyti per 24 valandas jį cituodamas. 5. Nuosprendį parašysime cituodami jūsų papeikimą. 6. Darbuotojams šaudymas yra leidžiamas, todėl už tai jo nepeikite. Papeikimo forma: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: 3. Kuo kaltinate darbuotoją? 4. Įrodymai (PRIVALOMA):
×
×
 • Create New...