Jump to content

Secret_Things

Nariai
 • Turinio skaičius

  35
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutrali

Apie Secret_Things

 • Nario rangas
  Pradedantysis

Paskutiniai profilyje apsilankė

39 profilio peržiūros
 1. Norėčiau, jog sukurtute nalogų ir paslaugų sąrašus visiem darbam. Tą sąrašą galėtų valdyti tik direktorius arba pavaduotojas.
 2. Parašius /top galime pamatyti top'us. Yra įvairių topų, tokių kaip pagal bendrą xp, pagal prekeivių ir t.t. yra transporto priemonių pagal ridą top10. Tačiau ji yra bendra. Todėl siūlau kiekvienai serverio tr. priemonei padaryti top'ą.
 3. Parašius tokią komandą kaip /disrasas rodytų kiek pingų ir kas įdėjo į darbo fondą arba kiek buvo išimta iš jo.
 4. Dirbant narkotikų prekeiviu parašius /darbokomandos rodo, jog yra komanda /pn. Parašius tokią komandą, rašo jog jos nėra.
 5. Mano idėja yra tokia, jog leisti pasirinkti kokios nos vienos pasirinktos rūšies narkotiką kurio nori iš narkotikų sandėlio. Pvz man reikia žolės pasirenku žolę ir įvedu kiekį. Dabar reikia pirkti visą kiekį visų narkotikų. Tokia va paprasta idėja.
 6. Administratoriaus pagyrimo anketa: 1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Ipiskit_Vienetuka 2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: Paslaugus, mandagus, atsakingas. 3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: Padėjo serverio klausimais. 4. Įrodymai (nebūtina):
 7. Secret_Things

  Frost_Focus

  Sveikas, malonu. Sėkmės žaidime!
 8. Secret_Things

  namų buggas

  aš ne apie pickupą kalbu bet apie nicką. Kaip prisijungęs turi rodyti žaliai, o kai atsijungęs raudonai. lol
 9. turėtų rodyti raudonai, bet rodo žaliai
 10. Idėja tokia imant iškvietimą arba norint parašyti kažkokiam žmogui /sms reikia rašyti pirmą nick dalį arba id. Aš siūlau padaryti taip, kad viskas veiktų taip pačiai tik, kad įrašius antrą nick dalį. Manau vieniem yra lengviau rašyti pirmą dalį, kitiem antrą.
 11. Gal neišeitų pądaryti nęs kąm to reįkią? Turi keybindą ir džiaukis.
 12. Ilgai vaikščiodamas gatve pagalvojau, jog reikia išsinuomoti automobilį, tačiau vienintelis nuomos punktas yra Sf mieste. Mano idėja yra tokia: Būtų įdėtos nuomojamos tr. priemonės kiekviename mieste ir parašius komandą /nuoma rodytų arčiausiai esančia tr. priemonę.
×
×
 • Create New...