Jump to content

Ernis_Cmouk

Moderatoriai
 • Turinio skaičius

  403
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

244 Mėgstamas

9 Sekėjai(-ų)

Apie Ernis_Cmouk

 • Nario rangas
  Nuolatinis

Paskutiniai profilio lankytojai

3.730 profilio peržiūros(-ų)
 1. Atmesta ir patenki į nalogą už kopijuotą anketą.
 2. Data: 2021-05-07 Daugiausiai minučių pražaidę darbuotojai(Su darbiniu skin): 1. Ernis_Cmouk [ 61 min] 2. V_P [min] 3. V_P [min] Daugiausiai iškvietimų paėmę darbuotojai: 1. Ernis_Cmouk [ 2 ] 2. V_P [kiekis] 3. V_P [kiekis] Daugiausiai pardavimų padarę darbuotojai: 1. Ernis_Cmouk [ 1 ] 2. V_P [kiekis] 3. V_P [kiekis] Šios dienos bendras iškvietimų skaičius: 2 Šios dienos bendros ginklų prekeivių pajamos: 6000€
 3. Bendra informacija: Kuriant temą skiltyje, privaloma žinoti visas taisykles kurios pateiktos apačioje; Už taisyklių nesilaikymą galite būti baudžiami forumo įspėjimais; Neaktyvi tema bus užrakinama po 7 dienų. Taisyklės: Privaloma laikytis forumo taisyklių; Privaloma, kad temos pavadinimas atitiktų temos turinį; Kilus neaiškumams visada galite susisiekti su @Pukis_Dmax Privaloma gerbti kitų nuomonę; Komentatoriams privaloma argumentuoti savo nuomonę; Draudžiama meluoti arba skleisti netikra informaciją; Draudžiama įžeidinėti kitus forumo narius.
 4. Šioje skiltyje galima dalintis savo kurtais map darbais. 1. Map darbas turi sutapti su temos pavadinimu. 2. Draudžiama talpini kitų asmenų kurtus darbus, 3. Savo nuomonę išdėstyti suprantamai ir aiškiai. 4. Draudžiami map darbai su N-18 turinio detalėmis. 5. Praėjus daugiau kaip 7 dienoms neaktyvumo, tema bus užrakinta. BŪTINAI LAIKYTIS FORUMO TAISYKLIŲ. JAS RASITE PASPAUDĘ ČIA:
 5. Filmukų informacija: Kuriant temą skiltyje, privaloma žinoti visas taisyklės. Už taisyklių nesilaikymą galite būti baudžiami forumo įspėjimais; Neaktyvios temos rakinamos po 7 dienų.. Taisyklės: Filmukai, kuriuos keliate privalo būti susiję su mūsų projektu Draudžiami pornografinio turinio, įžeidžiantys, reklaminiai ir kitaip provokuojantys filmukai; Draudžiame kelti filmukus, kurių nuorodos nebeveikiančios; Visi keliami filmukai privalo būti kokybiški ir raiškūs, tema su prastos kokybės ir neaiškiais filmukais gali būti ištrinta; Draudžiame kelti filmukus iš kitų projektų arba žaidimų; Temose draudžiami bet kokie bereikšmiai pranešimai ir citatos; Pranešimą privalo sudaryti bent dviejų žodžių junginys, gali būti daromos išimtys; Draudžiami bet kokie keiksmai, įžeidimai ar patyčios; Įdomūs ir informatyvūs filmukai yra išskiriami dviem savaitėm. Draudžiama temoje masiškai rašyti filmukus arba kiekvienoje atskiroje temoje komentuoti tą patį tris kartus iš eilės. Privaloma laikytis visų Bendrųjų Forumo Taisyklių. Už bet kokį taisyklių pažeidimą bus atitinkamai baudžiama įspėjimais Taip pat būtina laikytis forumo taisyklių :
 6. Šioje skiltyje galima patalpinti savo sukurtus filmukus. 1. Filmukas turi būti padarytas šiame projekte. 2. Draudžiami betkokie įžeidimai bei N-18 turinys. 3. Aiškiai išdėstyti savo nuomonę. 4. Draudžiama kelti kitų projektų reklaminius filmukus. 5. Vaizdo kokybė turi būti gera. Kitokiu atveju nepriimsime. 6. Praėjus daugiau kaip 7 dienoms neaktyvumo, tema bus užrakinta. BŪTINAI LAIKYTIS FORUMO TAISYKLIŲ. JAS RASITE PASPAUDĘ ČIA:
 7. "Off topic" skiltis yra skirta laisvam išsireiškimui - bendravimui. Taisyklės, kurių privaloma laikytis mano skiltyje: Privaloma laikytis forumo taisyklių >> Čia; Temos pavadinimas privalo būti normalus, negali būti necenzūrinių žodžių/stumimų ar ( pvz.: '' :DDDDDDDDD ''); Šioje skiltyje negalima prašyti nieko, kas yra iš samp turto - prašykitės draugų asmeninė žinutė; Šioje skiltyje bet kokios reklamos/skelbimai yra draudžiami - (os), ( DĖMESIO! Tam yra skirtos kitos skiltys ); Temos, kurios bus neaktyvios daugiau kaip 7 dienas, bus rakinamos; Draudžiama skųstis dėl serveryje esančių problemų ir apie jas diskutuoti, tam yra skirtas "Bug'ai skiltis" Draudžiama apkalbinėti /skundus/papeikimus, kuriuos jau patikrino už tai atsakingas asmuo, ( IŠIMTIS; Galite apie tai diskutuoti '' Skundai'' ) Draudžiama prašyti pagalbos susijusios su SAMP, FORUMU . ( DĖMESIO! Tam yra skirtos kitos skiltys, kuriuose galite prašyti pagalbos ); Draudžiama peikti ar apkalbinėti administraciją, direktorius, moderatorius ( DĖMESIO! Tam yra atskiros papeikimų skiltys ); Draudžiamą kurti temas, apie kitus žaidėjus, dėl jų veiksmų ar nuotraukų, diskutuoti, žeminti juos ar kritikuoti viešai; Draudžiama viešinti žmogaus bet kokia informacija ( nuotraukos, soc. tinklai ) be jų leidimo; Draudžiama skiltyje kurti atsisveikinimo temas ( pvz.: "Leavinu"; "Ate" ir t.t.); Draudžiama dalyvaujant skilties žaidime, nesilaikyt taisyklių, ir komentuoti bereikalingai, už tai būsite baudžiami forume, už skilties taisyklių nesilaikymą; Draudžiama forume daryti giveaway Off topic skiltyje, būsite baudžiami forume ir tema bus ištrinta. Už taisyklių nesilaikymą būsite baudžiami pagal forumo baudžiamąjį kodeksą. Turite klausimų? Matote žaidėjus, kurie nesilaiko apie viską skilties taisyklių? Praneškite moderatoriui.
 8. Ši skiltis yra skirta komunikuoti su kitais žaidėjais. 1. Draudžiama reklama. 2. Draudžiamas N-18 turinys. 3. Draudžiama kurti "leave" temas. 4. Draudžiamos betkokios "turtų išdalinimų" temos. 5. Draudžiama platinti kitų asmenų informaciją. 6. Draudžiama platinti kenkėjiškus failus. ( ip grabber / keylog ir t.t ) 7. Draudžiama kurti skundus bei papeikimus. 8. Praėjus daugiau kaip 7 dienoms neaktyvumo, tema bus užrakinta. 9. Draudžiamos betkokios nelegalios veiklos grupės. BŪTINAI LAIKYTIS FORUMO TAISYKLIŲ. JAS RASITE PASPAUDĘ ČIA:
 9. 2021-05-06 Nauja taisyklė nr. 27 Jeigu žaidėjas turi ir paslaugas, ir nalogą - parduodame nalogo kaina. Nauja Nuo šiandien keičiasi rangų sistema. Buvo: 100min - 2+ 200min - 4+ 300min - 6+ Nuo šiol: 100min - 1+ 200min - 2+ 300min - 3+ Kiekviename range keičiamas reikalavimas pliusų kiekio, kad patekti į kitą rangą t.y kai buvo anksčiau 20+, dabar reikia 15+. Kai reikėjo 140+ - dabar 100+. Keičiasi premijos ranguose. Nuo šiol antro rango darbuotojai gaus 10'000e, anksčiau buvo 15'000e. Trečio rango darbuotojai gaus 15'000e, anksčiau buvo 20'000e Ketvirto rango darbuotojai gaus 20'000e, anksčiau buvo 25'000e. Penkto, šešto, septinto išlieka kaip ir buvo - 25'000e.
 10. 2021-05-06 Nuo šiol bus ištrinama taisyklė nr. 24. Darbo metu, valdžios atstovams padarius /dpzu, jei jūs sedėsite g, mesite ryba su uniforma, arba tiesiog darbo uniformą naudosite saviems tikslams, nesvarbu ar tai būtų tyčinis, ar netyčinis g. Ji bus keičiama > 24. Darbo metu galima žaisti žvejybą, DM, užsiimti savo veikla su darbiniu skin. Jeigu bus nepaimtų iškvietimų - įspėjimai. (2 - 3 įspėjimai) Prirašyta nauja komanda - /pistoletas. Jos anksčiau nebuvo informacijoje apie ginklų prekeivius. Buvo nuotraukoje, tačiau nevisi matė. Nuo šiol pakoreaguota taisyklė nr. 19 Draudžiama apgaudinėti žaidėjus žvejyboje (išmetimas ir nalogas). Koreaguojamas darbo laikas. Nuo šiol darbo laikas prasideda nuo 15 valandos iki 21 valandos. Šeštadienis ir sekmadienis - nedarbo dienos, tačiau už šias dienas gaunama 2x pliusai į rangų sistemą. Sukurta nauja taisyklė nr. 26 Darbo metu neprivaloma turėti vairuotojo pažymėjimą.
 11. Data: 2021-05-05 Daugiausiai minučių pražaidę darbuotojai(Su darbiniu skin): 1. Ernis_Cmouk [ 61 min] 2. V_P [min] 3. V_P [min] Daugiausiai iškvietimų paėmę darbuotojai: 1. Ernis_Cmouk [ 0 ] 2. V_P [kiekis] 3. V_P [kiekis] Daugiausiai pardavimų padarę darbuotojai: 1. Ernis_Cmouk [ 0 ] 2. V_P [kiekis] 3. V_P [kiekis] Šios dienos bendras iškvietimų skaičius: 0 Šios dienos bendros ginklų prekeivių pajamos: 0€
 12. Yra pora klaidelių, bet priimtas. Susisiek su manim až arba žaidime
 13. Data: 2021-05-03 Daugiausiai minučių pražaidę darbuotojai(Su darbiniu skin): 1. Ernis_Cmouk [ 73 min] 2. V_P [min] 3. V_P [min] Daugiausiai iškvietimų paėmę darbuotojai: 1. Ernis_Cmouk [ 3 ] 2. V_P [kiekis] 3. V_P [kiekis] Daugiausiai pardavimų padarę darbuotojai: 1. Ernis_Cmouk [ 7 ] 2. V_P [kiekis] 3. V_P [kiekis] Šios dienos bendras iškvietimų skaičius: 3 Šios dienos bendros ginklų prekeivių pajamos: 793'500€
 14. 1. Žinoti bendrą informaciją ir kainoraštį. 2. Turėti 8'000 patirties taškų. 3. Mokėti skaičiuoti. 4. Forumo V_P turi sutapti su žaidimo V_P. 5. Turėti ginklų lizencija/ teises Anketa: Bendra Informacija: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Jūsų bendras patirties kiekis žaidime: 3. Ar esate dirbęs prekeiviu?: 4. Gal kažką norėtumėte papasakoti apie save?: 5. Ar turite ginklų licenzija bei teises?: Sąvokos: 1. Brass Knuckles - 2. SG - 3. AWP - 4. Glockas- 5. GP - 6. Blista Compact - Komandos: /vaziuoju - /kviecia - /parduotiginkla - /pv - /pistoletas - Klausimai: 1. Kiek ir kokių ginklų turite turėti darbo laiku?: 2. Dienos minimumas?: 3. Ar galite šaudytis /tpdm su darbo uniforma?: 4. Ar galima naudotis admin komandomis būnant naujoku, kad nuvažiuot į iškvietimą?: Kainoraštis:(Suskaičiuoti) 1. 344 Deagle kulkų paprastam žaidėjui: 2. 957 Shotgun kulkų paslaugas turinčiam žaidėjui: 3. 666 Tec-9 kulkų turinčiam nalogą:
×
×
 • Create New...