Jump to content

Ernis_Cmouk

Nariai
 • Turinio skaičius

  408
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

248 Mėgstamas

9 Sekėjai(-ų)

Apie Ernis_Cmouk

 • Nario rangas
  Nuolatinis

Paskutiniai profilio lankytojai

4.477 profilio peržiūros(-ų)
 1. @Pukis_Dmax Kaip suprasti ,, nutariau, jog reikalingas naujas direktorius''. Čia vos ne kaip šmeižtas? Du ar tris kartus rašiau, kad nuimtum direktoriaus postą, o dabar rašai, jog nušalintas.. Jeigu atsisakiau, reiškias atsisakiau, o ne tu nutarei, jog reikalingas naujas direktorius

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  7 daugiau
  2. Pukis_Dmax

   Pukis_Dmax

   Juodas, nei tu ką padarytum, nei ką 

  3. Admin_Chilleris

   Admin_Chilleris

   Ejeej- Erni Feierabend viso. 

  4. Jimmy_Baltronas

   Jimmy_Baltronas

   kai vaikai čia pešates ant to sampo :DDDDD

 2. Ernis_Cmouk

  StuntKing is back.

  Darbas gražus.. Tačiau gaila, kad ne mūsų projekte filmuotas
 3. Bendra informacija: Kuriant temą skiltyje, privaloma žinoti visas taisykles kurios pateiktos apačioje; Už taisyklių nesilaikymą galite būti baudžiami forumo įspėjimais; Neaktyvi tema bus užrakinama po 7 dienų. Taisyklės: Privaloma laikytis forumo taisyklių; Privaloma, kad temos pavadinimas atitiktų temos turinį; Kilus neaiškumams visada galite susisiekti su @Pukis_Dmax Privaloma gerbti kitų nuomonę; Komentatoriams privaloma argumentuoti savo nuomonę; Draudžiama meluoti arba skleisti netikra informaciją; Draudžiama įžeidinėti kitus forumo narius.
 4. Šioje skiltyje galima dalintis savo kurtais map darbais. 1. Map darbas turi sutapti su temos pavadinimu. 2. Draudžiama talpini kitų asmenų kurtus darbus, 3. Savo nuomonę išdėstyti suprantamai ir aiškiai. 4. Draudžiami map darbai su N-18 turinio detalėmis. 5. Praėjus daugiau kaip 7 dienoms neaktyvumo, tema bus užrakinta. BŪTINAI LAIKYTIS FORUMO TAISYKLIŲ. JAS RASITE PASPAUDĘ ČIA:
 5. Filmukų informacija: Kuriant temą skiltyje, privaloma žinoti visas taisyklės. Už taisyklių nesilaikymą galite būti baudžiami forumo įspėjimais; Neaktyvios temos rakinamos po 7 dienų.. Taisyklės: Filmukai, kuriuos keliate privalo būti susiję su mūsų projektu Draudžiami pornografinio turinio, įžeidžiantys, reklaminiai ir kitaip provokuojantys filmukai; Draudžiame kelti filmukus, kurių nuorodos nebeveikiančios; Visi keliami filmukai privalo būti kokybiški ir raiškūs, tema su prastos kokybės ir neaiškiais filmukais gali būti ištrinta; Draudžiame kelti filmukus iš kitų projektų arba žaidimų; Temose draudžiami bet kokie bereikšmiai pranešimai ir citatos; Pranešimą privalo sudaryti bent dviejų žodžių junginys, gali būti daromos išimtys; Draudžiami bet kokie keiksmai, įžeidimai ar patyčios; Įdomūs ir informatyvūs filmukai yra išskiriami dviem savaitėm. Draudžiama temoje masiškai rašyti filmukus arba kiekvienoje atskiroje temoje komentuoti tą patį tris kartus iš eilės. Privaloma laikytis visų Bendrųjų Forumo Taisyklių. Už bet kokį taisyklių pažeidimą bus atitinkamai baudžiama įspėjimais Taip pat būtina laikytis forumo taisyklių :
 6. Šioje skiltyje galima patalpinti savo sukurtus filmukus. 1. Filmukas turi būti padarytas šiame projekte. 2. Draudžiami betkokie įžeidimai bei N-18 turinys. 3. Aiškiai išdėstyti savo nuomonę. 4. Draudžiama kelti kitų projektų reklaminius filmukus. 5. Vaizdo kokybė turi būti gera. Kitokiu atveju nepriimsime. 6. Praėjus daugiau kaip 7 dienoms neaktyvumo, tema bus užrakinta. BŪTINAI LAIKYTIS FORUMO TAISYKLIŲ. JAS RASITE PASPAUDĘ ČIA:
 7. "Off topic" skiltis yra skirta laisvam išsireiškimui - bendravimui. Taisyklės, kurių privaloma laikytis mano skiltyje: Privaloma laikytis forumo taisyklių >> Čia; Temos pavadinimas privalo būti normalus, negali būti necenzūrinių žodžių/stumimų ar ( pvz.: '' :DDDDDDDDD ''); Šioje skiltyje negalima prašyti nieko, kas yra iš samp turto - prašykitės draugų asmeninė žinutė; Šioje skiltyje bet kokios reklamos/skelbimai yra draudžiami - (os), ( DĖMESIO! Tam yra skirtos kitos skiltys ); Temos, kurios bus neaktyvios daugiau kaip 7 dienas, bus rakinamos; Draudžiama skųstis dėl serveryje esančių problemų ir apie jas diskutuoti, tam yra skirtas "Bug'ai skiltis" Draudžiama apkalbinėti /skundus/papeikimus, kuriuos jau patikrino už tai atsakingas asmuo, ( IŠIMTIS; Galite apie tai diskutuoti '' Skundai'' ) Draudžiama prašyti pagalbos susijusios su SAMP, FORUMU . ( DĖMESIO! Tam yra skirtos kitos skiltys, kuriuose galite prašyti pagalbos ); Draudžiama peikti ar apkalbinėti administraciją, direktorius, moderatorius ( DĖMESIO! Tam yra atskiros papeikimų skiltys ); Draudžiamą kurti temas, apie kitus žaidėjus, dėl jų veiksmų ar nuotraukų, diskutuoti, žeminti juos ar kritikuoti viešai; Draudžiama viešinti žmogaus bet kokia informacija ( nuotraukos, soc. tinklai ) be jų leidimo; Draudžiama skiltyje kurti atsisveikinimo temas ( pvz.: "Leavinu"; "Ate" ir t.t.); Draudžiama dalyvaujant skilties žaidime, nesilaikyt taisyklių, ir komentuoti bereikalingai, už tai būsite baudžiami forume, už skilties taisyklių nesilaikymą; Draudžiama forume daryti giveaway Off topic skiltyje, būsite baudžiami forume ir tema bus ištrinta. Už taisyklių nesilaikymą būsite baudžiami pagal forumo baudžiamąjį kodeksą. Turite klausimų? Matote žaidėjus, kurie nesilaiko apie viską skilties taisyklių? Praneškite moderatoriui.
 8. Ši skiltis yra skirta komunikuoti su kitais žaidėjais. 1. Draudžiama reklama. 2. Draudžiamas N-18 turinys. 3. Draudžiama kurti "leave" temas. 4. Draudžiamos betkokios "turtų išdalinimų" temos. 5. Draudžiama platinti kitų asmenų informaciją. 6. Draudžiama platinti kenkėjiškus failus. ( ip grabber / keylog ir t.t ) 7. Draudžiama kurti skundus bei papeikimus. 8. Praėjus daugiau kaip 7 dienoms neaktyvumo, tema bus užrakinta. 9. Draudžiamos betkokios nelegalios veiklos grupės. BŪTINAI LAIKYTIS FORUMO TAISYKLIŲ. JAS RASITE PASPAUDĘ ČIA:
 9. Šioje skiltyje galima kelti savo sukurtas įvairias pamokas. 1. Temos pavadinimas turi sutapti su parodytos vaizdo pamokos medžiaga. 2. Draudžiamas N-18 turinys. 3. Pamoka turi būti pateikta geros raiškos, kad būtų galima susigaudyti. 4. Draudžiama kelti pamokas apie ddos atakas / nulaužinėjimus ir t.t. 5. Praėjus daugiau kaip 7 dienoms neaktyvumo, tema bus užrakinta. BŪTINAI LAIKYTIS FORUMO TAISYKLIŲ. JAS RASITE PASPAUDĘ ČIA:
 10. Pamokų skilties taisyklės. Kaip ir kiekvienoje skiltyje, taip ir šioje yra keletas taisyklių, kurias privalu žinoti ir jomis nenusižengti. Taisyklių nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia! Komentuojant temose nesikeikti ir neįžeidinėti kitų komentuojančių. Komentuojant temose nerašinėti bereikšmių pranešimų, tokių kurie neturi jokios prasmės. Nereklamuoti kitų serverių ar projektų tinklalapių. Forumo nariams draudžiama free postinti, t.y, rašyti komentarų kaip "mldc" ,"šaunuolis"ir pan. Tai yra po viena žodi. Draudžiame komentuoti temoje, jei temos kūrėjas prašo nekomentuoti t.y. parašęs "Komentuoti draudžiama". Draudžiama daugelyje temų rašyti tą patį komentarą (Geras, įdomus, smagus, neblogas ir panašiai). Komentaras turi būti susijęs su temos turiniu (klausimai susiję su pamokomis, pamokos papildymas ir t.t.); Draudžiama kopijuoti pamokas iš kitų skilčių! Pamoka turi būti sukurta jūsų pačių; 7 dienas t.y 1 savaite neaktyvios temos rakinamos. Dėl temos atrakinimo kreiptis į forumo skilties moderatorių: @Ernis_Cmouk
 11. Šios temos tikslas padėti išspręsti iškilusias problemas serverio žaidėjams su, kuriomis jie susidūrė. PAGALBOS SKILTIES TAISYKLĖS: Laikytis bendrųjų SANG projekto taisyklių kurios surašytos čia - Anketa privalo būti užpildyta pagal žemiau esantį šabloną (privaloma atsakyti į visus pateiktus klausimus) Temos turinys privalo būti susijęs su pagalbos tema. Pavadinimas privalo atitikti turiniui. Cituojant temos pranešimą privaloma įterpti savo komentarą. Temoje draudžiama rašyti daugiau kaip 3 kartus. Kuriant temą ši tema turi skambėti taip: Pagalbos su [teamspeak], o ne "padėkit su pc". Kitu atveju būsite baudžiami įspėjimais. Nesilaikant kurios nors taisyklės būsite baudžiami forumo įspėjimais. Anketos šablonas: 1. Jūsų iškilusi bėda 2. Ar bandėte pats susitvarkyti iškilusią problemą? Kaip sekėsi? 3. Vaizdinė medžiaga/Nuotrauka(nebūtina)
 12. Niekas jų nekeis, nusiramink tu..
 13. Visiškai už. Jeigu aš gerai pamenu, orge irgi toks dalykas yra. Aišku, seniai dirbau, nelabai pamenu, bet gal kas patvirtins. Už
 14. Ernis_Cmouk

  taksu botai

  Tegul būna taip, kaip yra.. Bus daugiau žaidėjų - nebus išvis botų..
 15. Ernis_Cmouk

  Medikams

  Tik skirtumas tame, kad orge medikai turi 350-500 iškvietimų per dieną ir adminams /sms heal nesibaigia. O čia medikai turi turbūt duok Dieve 5 iškvietimus per dieną ir visi adminai healina žmones. Tai kam kviesti jeigu adminui gali parašyti.. Ir šiuo metu neverta lyginti orgo su sangu, kadangi pats turbūt matai žaidėjų skirtumą
×
×
 • Create New...