Jump to content

Ernis_Cmouk

Globalūs moderatoriai
 • Turinio skaičius

  174
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

106 Mėgstamas

3 Sekėjai(-ų)

Apie Ernis_Cmouk

 • Nario rangas
  Pradedantysis

Paskutiniai profilio lankytojai

937 profilio peržiūros(-ų)
 1. Ar butu norinciu uzimti gs valdzios pareigas? 

   

   

   

 2. Ernis_Cmouk

  Svarbios naujienos

  2020.04.04 Šiandien sukūrtos dvi naujos temos: Sang.lt buvę serverio direktoriai ; Pavaduotojo įregistravimas. Pavaduotojo įregistravimas yra būtinas serverio darbo direktoriams. Kiekvienas direktorius turi pasižiūrėti šią temą. Jeigu nepažiūrėsite ir kils problemų dėl taisyklių nesilaikymo - nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.
 3. Pavaduotojo įregistravimas Šioje temoje direktoriai privalo įregistruoti naujai pasirinktus savo pavaduotojus. Mes pastebėjome, kad nauji direktoriai, kurie dar nevisai žino taisykles, dažnai visiškai nepraneša apie paskirtus arba nušalintus pavaduotojus. Todėl, pasitaręs su kitu DPKT nariu - Saudau_Lenkuss, nutarėme padaryti šią temą. Šioje temoje direktoriai PRIVALO užpildyti anketą, parašyti apie naują arba nušalintą pavaduotoją kitaip bus įspėjimas. Uždėję naują pavaduotoją arba nušalinę - per 24 valandas turite užpildyti šią anketą. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________Anketa pranešti apie naują pavaduotoją:1. Darbas:2. Naujo pavaduotojo V_P: 3. Paskyrimo data (mm/dd): Anketa pranešti apie nušalintą pavaduotoją: 1. Darbas: 2. Nušalinto pavaduotojo V_P: 3. Nušalinimo data (mm/dd): _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Reikalavimai: Direktoriaus forumo V_P turi sutapti su žaidimo. Pavaduotoją privaloma pranešti šioje temoje per 24 valandas. Priešingu atveju gali grėsti netgi nušalinimas. Komentuoja tik direktorius. Pranešimai apie naują pavaduotoją kur nors kitur bus ignoruojami ir negalios. Kiekvienam pasikeitimui kuriamas naujas atsakymas šioje temoje.
 4. Direktoriaus Vardas_Pavarde: @Deat_Fancion Pareigos: Immortal mafija Direktoriavimo laikotarpis: 2020.03.04 - 2020.04.04 Sveikas, Pijau. Esi pirmasis, kuris bus aprašytas šioje temoje. Na, pradžiai, kuomet daviau tau direktorių - porą dienų buvai aktyvus, vėliau labai sunkiai buvo su tavimi susitikti žaidime. Vis norėjau tave nušalinti, bet nekylo ranka, kadangi vis norėjau padaryti kuo geriau darbams. Vis tikėjausi, kad mafijos išsijudins ir su trenksmu daužysis tarpusavy ir su teisėsauga. Na, gaila, kad nelabai pavyko jas išjudinti, bet kuomet paėmiau neilgam laikotarpiui Cosa Nostra direktorių - visai buvo linksma, kadangi išjudinti buvo visi. Tikrai gaila, kad neradom tau gero priešininko. Nuo pat pradžių, tiesą pasakius, nelabai man patikai, nes stengeisi visus žeminti, kuomet paėmiau direktorių, stengiausi tave kuo daugiau supykdinti, kad tave išjudinti. Manau pavyko, nes tuomet pradėjai grasinti, jog vakare ,,apmyši man galvą''. Na aišku, jeigu matyčiau šią žinutę kaip DPKT, tuomet tau nebūtų visai gerai, bet į šiuos grasinimus žiūrėjau kaip tavo priešininkas ir labai džiaugiausi, kad pavyko tave supikdyti, bet gaila, kad vakare tavęs nesulaukiau.. Sedėjau iki nakties, laukiau, bet nesutikau tavęs. Vėliau lygtais supratai, kad visą tai dariau tam, kad išjudinti mafijas, kad žmonės matytų, jog tai visai įdomus darbas ir kažkaip susibendravome su tavimi, pradėjome per /vip chat'ą bendrauti ir taip pakeitei mano nuomonę apie tave. Tuomet mačiau tavo anketą į forumo moderatorių ir nežinau kodėl, bet neabejodamas maniau, kad gausi šias pareigas. Na ir dabar esame viena komanda. Šaunus esi žmogus, todėl linkiu tau didelės sekmės.
 5. Šioje temoje bus aprašyti žmonės, kurie pasižymėjo direktoriavimu - išbuvo ilgą laiką, įdėjo daug naujų idėjų, atnaujinimų.
 6. Ar būtų norinčių užimti Cosa Nostra mafijos direktoriaus kėdę?

 7. 1. Administratoriaus slapyvardis Sang.lt serveryje. @Giedrius_Wtf 2. Pažeidimas 1-3 žodžiais. Šaudymas su žalia spalva3. Pilnas aprašymas. - Administratorius pažeidžia administratoriaus taisykles t.y šaudo į kiekvieną civilį su darbine apranga ir su administratoriaus spalva. 4. Įrodymai (TIK nuotraukos).
 8. Šauniai padirbėta. Laukiam kitų versijų
 9. O aš už, nes reikia serveryje bandyti visus būdus, kaip priversti žmones naudotis mechanikų paslaugomis
 10. Na nežinau.. Gal čia tik mano nuomonė, bet manau nereikalinga tiek prikraut visokio bereikalingo teksto.. Tarkim kiek tu afk stovėjai nereikalingas ir kaip atidaryti vartus.. Dėl tų vartų, mano manymu, reikėtų tiesiog padaryt /nustatymai ir ten pasirinkti kaip atidarynėti vartus t.y su SPACE arba H. Čia tam, kad neapkrauti serverio nereikalingais užrašais.. Toliau dėl /sekti. Na šiaip visada kai važiuoji į iškvietimą rodo /sekti.. Būna tik kartais nerodo, bet čia būna bugas, nes /sekti automatiškai įsijungia kai paėmi iškvietimą.
 11. Dar reikėtų sutvarkyti /tuning lentelę, kadangi dabar yra viskas sukrauta, bet daugumos negalima uždėti ant tr. priemonės. @Vilius_Gigantas
 12. Argumentuok kodėl prieš dėl garažų
 13. Ar turime rimtą žmogų, kuris norėtų pasiimti Cosa Nostra valdžią?

×
×
 • Create New...