Jump to content

Invision_James

Nariai
 • Turinio skaičius

  484
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

172 Mėgstamas

4 Sekėjai(-ų)

Apie Invision_James

 • Nario rangas
  Teisėsaugos Vilkas :*

Profilio informacija

 • Vieta
  Kavenskas

Žaidėjo informacija

 • Darbas
  Teisėsauga ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​:****

Paskutiniai profilio lankytojai

3.770 profilio peržiūros(-ų)
 1. 1. Vardas_Pavarde: Invision James2. Užimamos pareigos: Armija 3. Kokia laikino neaktyvumo priežastis(detaliai, ne darbuotojai esat): Po darbų noriu paiilsėti, pabūt su mergina.4. Koks laikino neaktyvumo laikotarpis [nuo - iki - kiek galima tiksliau] 2020-09-25 iki 09-28, pirmadieni būsiu5. Kas atsakingas už darbo vykdymą, darbuotojus, kol jūsų nebus: @Ernis_Cmouk
 2. Armija nuo šiol gali tikrint narkotikus, bet kada, susisiek su erniu arba manim 18:00
 3. Pamiršai atsakyti dienos miniumuma, priimtas susisiek žaidime
 4. Kaip supratote iš temos, esu Kariuomenės Pavaduotojas. Malonu ir vėl pradėti karjerą teisėsaugoje, skelbiu pirmąją atranka į Kariuomenę, sunku nebus, bet nebus ir lengva. Ko jums reikės, norint įstoti: 1. Turėti 20'000 Bendro XP. 2. Turėti visų kategorijų teisių. 3. Mokėti informacija apie Kariuomenę. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Jūsų Bendras, bei teisėsaugos XP: 3. Kokie jūsų tikslai pas mumis: 4. Ar tikrai ištarnausit pas mumis 7 dienas: KLAUSIMAI: Atsakyti TAIP ARBA NE. 1. Ar mūsų dienos miniumumas 60minučių bei 5 baudas? 2. Ar mes turime 3 darbinius skinus? 3. Ar mes vykstame į iškvietimus? 4. Ar mes valome sąrašus /ieskomi? 5. Ar mes tikrinam narkotikus be įtarimų uždėjimų? Klausimai: 1. Pasakykit bent 3 taisyklęs kurios mums draudžiamos: Savais žodžiais - 2. Pasakykit bent 3 taisyklęs, kurios mums leidžiamos: Savais žodžiais - 3. Ar grobimų metu, mes galima važiuoti su nuosavą trans. priemonę?
 5. Geriu breandy uz jius

  1. Chiorni_Bumer

   Chiorni_Bumer

   Davaj geark uz mus wisus

  2. Twinkle_Ben

   Twinkle_Ben

   pakelkim, pakelkim taures!

 6. Jūsų Vardas_Pavarde ?: Invision_James Kiek jums metų ?: 23 Dienos minimumas ?: 60 min 8 kroviniai Kodėl būtent norite tapti darbuotoju T.R.V ?: Šiaip neturiu ką veikt, reik pakimarint Per kiek laiko reikia atsakyti į darbuotojo papeikimą ?: per 24h Kiek dienų reikia išdirbti norint negauti NALOGO ?: 7d Kada galima vežti NARKOTIKUS / GINKLUS ?: Kai leidžia valdžia Ką tikitės pasiekti šioje firmoje ?: Manau, kad nieko Per kiek laiko reikia pasikelti 2 rangą ,nuo įsidarbinimo ?: 7d Nuo kelinto rango galima naudoti /skin 3 ?: SpecialistoDARBO SĄVOKOS:TRV - Tolimūjų reisų vairuotojai TANKER - Darbinė mašina /PUNKTAI - Pasikrovimo lokacija /LIKUTIS - Parodo kiek liko mašinų LV - Las Venturas LS - Los Santos SF - San Fierro PD - Policijos dapartamentas BLUEBERRY - KaimasSITUACIJOS:Vežate automobilius į WangCars saloną ir prisijungęs DIREKTORIUS/PAVADUOTOJAS į raciją praneša ,jog reikia susirinkti darbo bazėje ,jūsų veiksmai ?:ATS: Sunaikinu darbinę mašina, sunaikinu priekabą ir padarau /tpdPrisijungiate į žaidimą pažiūrite /likutis transporto likę tik po 3-4 vienetus ,koki jūsų veiksmai ?:ATS: Sėdu į darbinę mašina ir vežu mašinas.
 7. Forume daryt atranka i pavus nu ngl 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  1 daugiau
  2. Ernis_Cmouk

   Ernis_Cmouk

   Jo jo as irgi taip reagavau 😄

  3. Twinkle_Ben

   Twinkle_Ben

   lygiai mano tokia pat reakcija

  4. Invision_James

   Invision_James

   @Ernis_Cmouk @Twinkle_Ben Paiimu armūhos drk, laukiami pas mane

 8. Kažinau maladiec atidave ryboj 120m ez sakyčiau
×
×
 • Create New...