Jump to content

Invision_James

Nariai
 • Turinio skaičius

  463
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

157 Mėgstamas

2 Sekėjai(-ų)

Apie Invision_James

 • Nario rangas
  Teisėsaugos Vilkas :*

Profilio informacija

 • Vieta
  Kavenskas

Žaidėjo informacija

 • Darbas
  Teisėsauga ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​:****

Paskutiniai profilio lankytojai

3.051 profilio peržiūros(-ų)
 1. Tai tikrai, kad nustebinaiii, Šaunuoliss
 2. Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Cha_Cho Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bereikšmis šaudymas, nebuvau bėglys. Įrodymai: /info lentelė: Paliko darba po šaudymo, @Vilius_Gigantas Sutikrink logus, bet ir šiaip matosi kai darbinė uniforma, privažiavo ir apšaudė. Kaip paaiškinsi darbinę uniforma? psss. Pasidūhinai tik tu, nes blistas garantuotas Viliukas sutikrins logus RIP.
 3. Kitą diena išlieka pagydinimai.
 4. Ždž bugas kai paiimi iškvetimą, nerodo siekimo. @Vilius_Gigantas
 5. ždž prie esmės. 1. Tai medikai gauna balus kai vyksta į iškvietimus, todėl siūlau, kad medikas su darbinę uniforma negautu balų. 3. Kai gauna čiūvas mute, neleisti rašyti į /sms nes daviau mutę, o poto pradėjo floodinti. 4. Padidinti vaistinėlių ėmima iš tpd, tai padaryti, kad leistu imti minium 50. 5. Uždėti ant Čheetah švtturėlius, nes kai vykstam į iškvietimą, tssg pagauna ir deda stars, o gi mums privalumas, "Nuvykti į iškvietimą greitai" 6. @Vilius_Gigantas Pridedu:::: 7. Kai nuvažiuoji į iškv botą, kad leistu pasirinkti kur gauti pinigus ar į /dfondą ar į uždarbį ar į rankas.
 6. nketa pranešti apie naują pavaduotoją:1. Darbas: Medikai2. Naujo pavaduotojo V_P: Dange_Puiki 3. Paskyrimo data (mm/dd): 2020.06.03
 7. Invision_James

  NUM2

  Jau rašiau, bet nereguoja
 8. Prieš tai banindavot, kad sulenda į žemę, dabar nebe? :DDDD prikolistai krč
 9. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Lukas_Panda Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Cbug Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne, gaujos narys Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Video pirmam gale yra Ar cheatino veiksmo metu?:Ne Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Pirmam video [Visas video] Antrame, Gale 0:26 iki galo.
 10. @Vilius_Gigantas @Jeff_Silver Kur visi anti-cheat nariai, nes žaidime kariauja, čheatina, o nei nufilmuot nei užbanint

 11. Junkis į žaidimą

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  1 daugiau
  2. Jan_Darkkex

   Jan_Darkkex

   Būčiau ryba iš verslo siūles ,bet ant lemų kritau jau 😄

  3. Invision_James

   Invision_James

   pasižiūrėk už lango koks oras, nes būsi kaip ramūnas ryžas

  4. Jan_Darkkex

   Jan_Darkkex

   Lija už lango pas mane 😄

×
×
 • Create New...