Jump to content

Run_Away

Nariai
 • Turinio skaičius

  411
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

139 Mėgstamas

Apie Run_Away

 • Nario rangas
  Nuolatinis

Paskutiniai profilio lankytojai

2.114 profilio peržiūros(-ų)
 1. Pritariu, butu mažiau greičio viršijimo, bei susišaudymu [kuriu beveik nėra.]
 2. Prieš! Jokių permainu nuo to nebus. Net momentalios.
 3. https://soundcloud.app.goo.gl/MxamP1Tws1huv6pZ6 https://soundcloud.app.goo.gl/wK2DKXDbzj38DEEi9
 4. Pritariu su visom įdėjom. Labiausiai patiko 3 bei 4 pasiūlymai, nebutu taip lengva išlaikyti teisės, o tai padarius iškart galėtum važiuoti į miestą rinkti balus kad gaut jau šviežiai iškeptas teisės.
 5. Tema privalo turėti apklausą. Draudžiami komentarai "už", "sutinku", ''prieš'' ir panašiai. Yra apklausos forma - ten ir išreiškiat savo balsą. Leidžiama komentuoti, tik norint pasiūlyti patobulinti idėją, arba jai paprieštarauti, nes ir prieštaravimui reikalinga argumentacija: pvz "Sutinku, tačiau būtų geriau, jei...." arba ''Esu prieš / nesutinku'' ir panašaus pobūdžio komentarai. Jei to nedarysit - būsit baudžiami kaip už freepostinimą. Įgyvendintų įdėjų pavadinimo gale, turi būti prirašoma [ĮGYVENDINTA] Temos, kurios neaktyvios ilgiau nei 7 dienos - rakinamos; Draudžiama norit prikelti savo temą rašyti, prikeliu, up, atnaujinti, ir visais kitais įmanomais būdais už tai būsit baudžiami už skilties taisyklių nesilaikymą. Norit prikelti temą spaudžiam " BUMP" apačioj nuotraukoje nurodyta kur spausti. Kita kart rašant pranešimą persiskaityk skilties taisyklės. O dėl pasiūlymo - už! Tikrai pravers linksmai praleisti laiką jaile, ir po jo.
 6. Run_Away

  Eventai :)

  Gali tyksliau aprašyti kokius tu nori eventus kad rengtu? Serveryje yra pakankamai veiklos ir eventu tokiam žaidėjų skaičiui. Busiu už, jei man patiks tavo event pasiūlymai bei jų taktikos. Nei už, nei prieš!
 7. Run_Away

  GS rato chatos

  siulyk toliau, o as siulau 10m uz 75hata
 8. Run_Away

  FTB masinos.

  Nei už nei prieš, bet siūlau išimti iš neaktyvių [užšaldytų] frakcijų tr. priemonės. Jos nebus reikalingos reguliariam naudojimui, todėl kenkėjai turės dar vieną spot'ą, kuri galės taip sakant "užvaldyti".exe
 9. Run_Away

  maisto bugas

  Šiaip viskas veikia, gal tai tiesiog bugas su saulėgrąžom. Trys kartus suvalgiau kebabą ir tik tada atmete bandyma nusipirkti maistą nes sotumas buvo ties 100%.
 10. https://soundcloud.app.goo.gl/sGxHXTCMSTL28vgb9 https://soundcloud.app.goo.gl/6rHifx35qhgk2iJv7
×
×
 • Create New...