Jump to content

Michael_Scott

Nariai
 • Turinio skaičius

  119
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

103 Mėgstamas

3 Sekėjai(-ų)

Apie Michael_Scott

 • Nario rangas
  Savininkas

Paskutiniai profilio lankytojai

1.155 profilio peržiūros(-ų)
 1. Michael_Scott

  Interjerai

  Sutvarkyta.
 2. Michael_Scott

  Klubas

  Klaida sutvarkyta jau seniau, ačiū vistiek
 3. Atnaujinimas bus tiesiog

  giphy.gif

 4. Ieškomi 4-5 žmonės į testuotojų komandą. Susisiekite discord'u

  1. Tony_Morello

   Tony_Morello

   Grįžčiau jai James priimtu vėl 

  2. Jeff_Silver

   Jeff_Silver

   Tai tu eik savo projektą testuoti, o ne mūsų.

  3. Tony_Morello

   Tony_Morello

   😄 aš jo netestuoju, manęs buvo paprašyta tik forumą sukurt

 5. Michael_Scott

  Bugas su /adminfondas

  Buvo daug kartu diskutuota nuo kelinto lygio tūrėtų būt /adminfondas, todėl taginu ricci paskutiniam sprendimui @James_Crazy, nes eventam tai yra reikalinga. O tas bugas bus sutvarkytas.
 6. Klaida sutvarkyta, ačiū už pranešta klaidą. Tema rakinama.
 7. Versija 1.0.07 Sutvarkytos klaidos: Sutvarkyta klaida, kad neveikdavo išimti on ir off žmones iš blistų Sutvarkyta klaida, kad /sk rašydavo visiems Sutvarkyta klaida, kad pardavus antrą tr. priemonę jos nebeišeidavo parduoti atgal Sutvarkyta klaida, kad ant nuosavų mašinų nei iš šio, nei iš to atsirasdavo taxi ženklas Sutvarkyta klaida, kad priėmus žaidėjui kontraktą, pasiūliusiam nieko nerašydavo, tiesiog išmesdavo kažkokį simbolį Sutvarkyta klaida, kad kartais žaidėjo informacija buvo išsaugoma jos net pilnai neužkrovus Sutvarkyta klaida, kad kontraktą vykdžiusiam žaidėjui atsijungus, jis kitam jis nepradingdavo Sutvarkyta klaida, kad žaidėjui esant afk, mašinos rida vistiek keldavosi. Sutvarkyta klaida, kad VM mašinos dingdavo Veiklos darbams: Įkelta Fake iškvietimų sistema taksistams ir medikams. Už pasiūlymą dėkojame @Tajus_Mdma Taksistams: kas 5 minutes atsiras iškvietimas (max gali būti 3). Jį priėmus parašius /vaziuoju 360, 361 ar 362 žemėlapyje išmes tašką kur lauks klientas. Ten nuvažiavus stovės žmogus ir bus checkpointas. Ant jo užvažiavus, išmes kitą vietą kur turite nuvežti klientą. Nuvežus gausite atsitiktinai nuo 1,000 iki 2,500 eurų ir nuo 5 iki 15 taxi xp. Nuvežus prisidės iškvietimai ir nuvežimai prie statistikos. Medikams: kas 5 minutes atsiras iškvietimas kaip ir taksistams. Priėmus jį bus žemėlapyje bus pažymėtas taškas raudonas, kur gulės žmogus kurį reikės pakelti. Žmogų kelti reikės spaudinėjant H, po biški kelsis progress bar'as ir pakėlus jį gausite 1000-2500 pinigų ir 5-15 medikų xp. Pakėlus prisidės atvykimai ir pagydimai prie statistikos. Kiti darbai gali duoti pasiūlymus dėl fake iškvietimų, nes su laiku planuojama juos įdėti visiems darbams. Narkotikų prekeiviams atsiranda komanda /apkarpyti. Su ja galėsite apkarpyti žolę savo bazėje, kur yra pasodinta. Karpydami žolę, jūs gausite žolės į (/vartoti), t.y. jie didės. Žolę galėsite karpyti kas 10 minučių. Kita: Iš artimiausių teleportų išimti admin teleportai. Išimtas nereikalingas label'is. Sukurtas 4 lygio administratorius (pagalbininkas), turės atskiras komandas.
 8. Update, tuoj veiksime

   

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  2 daugiau
  2. Kristis_Ponas

   Kristis_Ponas

   kek patirties duoda jei emigruoji????????????????

  3. Ideju_Pasiula

   Ideju_Pasiula

   daugiau klaustuku isauk, atsakysiu i tavo klausima

  4. Kristis_Ponas

   Kristis_Ponas

   ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/

 9. MERRY CHRISTMAS ! Sveiki SANG.lt serverio žaidėjai. Su jumis aš Kalėdų Senelis. Tikiuosi šiais metais buvote geri ir klausėte pagrindinio projekto administratoriaus. Deja, negaliu šiuo metu jums padovanoti dovanas, nes draugui sugedo mašina ir visos detalės pasibarstė po visą San Andreas pasaulį. Kartu su draugu James_Crazy turėjome atvykti pas jus ir padovanoti jums už jūsų gerą elgesį dovanas. Mieli serverio žaidėjai, prašau Jūsų surinkti mano draugo mašiną, jos detales. Už didžiąją dalį detalių lauks jūsų dovanos. Surinkus visas detales laukia Jūsų staigmena, ji bus ant didžiausio kalno esančio San Andreas pasaulyje. Visa informacija apie Kalėdas - /kaledos Kaip atrodo detalė? Informacija apie detalių rinkimą Per visą San Andreas pasaulį Kalėdų Senelio draugo mašinos detalės pabyrėjo. Norint gauti dovanų, jūsų užduotis jas visas surasti; Iš viso detalių yra: 45. Surinkus visas detales žaidėjas dalyvaus Kalėdinėje valiutos ir kreditų loterijoje. Laimėtojai bus paskelbti kitame atnaujinime; Surinkus visas detales žaidėjo laukia staigmena, esanti ant didžiausio San Andreas kalno; Radus detalę, žaidėjas turi 50% gauti dovaną, pagal jo gerumą šiais metais; Panaudoti dovaną - /dovana; Iš dovanų galite gauti: 0-500 patirties taškų; 0-5000€; 0-50 kreditų; 0-3 valiutos. Radus detalę rašykite - /detale. Papildomi darbai: Sutvarkyta klaida, kad išmetus žaidėją iš serverio jam nerašydavo kodėl išmeta; Sutvarkyta klaida, kad /premija duodavo pinigus ir dalinančiam žaidėjui; Sutvarkyta klaida, kad žaidėjas negalėdavo /siulyti 2 tr. priemonės; Sutvarkyta klaida, kad medikams nepersistatydavo pagydimai ir neteisingai rodydavo tarp /visidarbuotojai (Viską normaliai turėtų rodyti 1-2 d. bėgyje, nes dabar duomenų bazėje dar išlikę seni duomenys); Sutvarkyta klaida, kad žaidėjas galėdavo iš mašinos bagažinės 1 slot'o išimti daugiau kulkų nei ten buvo; Sutvarkyta klaida, kad žaidėjas negalėdavo naudoti parašiuto jeigu neturėdavo ginklų licenzijos; Sutvarkyta klaida, kad žaidėjams duodavo 0 ID klubą ir visi turėjo jo direktorių, pavaduotoją. Prie to pačio visiems nuimti klubai; Sutvarkyta klaida, kad serveris lūžinėdavo, ko pasekoje žaidėjų info kartais neišsisaugodavo; Sutvarkyta klaida, kad dingdavo VM tr. priemonės.
 10. Laukiam pasiūlymų kurie iš tikro duotų veiklos. Sekmadienį mini update.

  1. Rolandas_Rokandas

   Rolandas_Rokandas

   įdėk lslv pd ofisus kaip sarge dm kaip sarge. 😉

 11. + siūlyk tą veiklą, o ne sukurt lentelę kaip /nubaudimai, niekam nereikalingą, kur nemažai darbo ir iš jos naudos 0 beveik. Pasiūlymuose veiklos kad duotų labai retai pamatai.
 12. Supranti, kad negaliu tiesiog imt ir praleist bugų. Aš darau tą, ką man pasako ir jeigu žmogus įkėlė bugą, nors ir mažą, aš negaliu tiesiog praleist ir pasakyt jam, kad mum ant tavo bugo nusispjaut. Sekmadieni bus tas tpdm ir dar bugu sutvarkyta.
 13. Nu tai rašyk į bugus o neverk atsisėdęz, kad daig jų. Bus jų daug, tačiau bent jau galima normaliai žaist ir darbus savo dirbt. Sekmadieni kalėdinis eventas, kitą update jau bus galima apie daugiau veiklos pagalvot
×
×
 • Create New...