Jump to content

Saudau_Lenkuss

Globalūs moderatoriai
 • Turinio skaičius

  409
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

81 Dar nepasireiškė

4 Sekėjai(-ų)

Apie Saudau_Lenkuss

Paskutiniai profilio lankytojai

2.664 profilio peržiūros(-ų)
 1. Serveris veikia!

   

  samp.sang.lt

 2. * [DPKT] Naujasis "Grove Street" gaujos vadeiva - @Rolandas_Rokandas.

  Naujasis "The Ballas" gaujos vadeiva - @Erikas_Mate.

 3. Sveiki, sveiki! Pagaliau renkame naująjį Ginklų Prekeivių direktorių! Šie rinkimai truko tikrai ilgokai, nuo kovo 25 dienos. Tikiuosi dabar, išrinkus naują direktorių Ginklų Prekeiviams, darbas visiškai atsigaus ir dirbs pilnu pajėgumu. Anketų sulaukėme, viskas gerai, tačiau kaip visada - direktorius išrinktas bus tik vienas. Apžvelgsiu ne visus, tik pagrindinius, kurie mūsų manymu buvo geriausi. Ką gi, eime prie apžvalgos. Apžvalga @Serverio_Pagalba - Sveikas, Deividai. Forume esi naujokas, nes turinio skaičius tai rodo. Žaidime išvis tokios paskyros registruotos neradau, tad ir aktyvumo nemačiau. Užpildęs - dingai kaip į vandenį. Apie anketą. Idėjų neparašei, nors norėtųsi sužinoti bent vieną, ką tu naujo įneštum į šį darbą. Vienu žodžiu labai tau viską sugadino tai, kad nėra aktyvumo, nes nėra net tokio žaidėjo žaidime. O ką galiu pasakyti, tai, kad lietuvių kalbą moki, klaidų lyg ir nemačiau. Tad sėkmės kitą kartą ir nepamiršk, kad reikia prisiregistruoti norint kandidatuoti. Sėkmės. @Frank_Costello - Sveikas, Frankai. Kaip ir kiekvienuose direktorių rinkimuose - pildai, tačiau vėliau dingsti kaip į vandenį arba pasirodai tik kelioms minutėms. Tau taip pat noriu priminti, kad kandidatuojant reikia ne tik parašyti anketą, bet ir rodyti savo aktyvumą forume, bei žaidime. Puiku, kad bandei idėją parašyti. Puiku, kad sakai turėjęs patirties tiek direktoriavime, tiek šiame darbe, tačiau, deja, bet viską sugadino tavo aktyvumas. Taigi, linkiu sėkmės kitą kartą ir dar palinkėsiu nepamiršti būti aktyviam. @Deivydas_Jack - Sveikas, Deivydai. Aktyvumas šią savaitę tik 200 minučių. Mažokai. Taip pat paskutinėmis dienomis nebeišlaukei ir klausinėjai kada gi išrinksiu aš tą direktorių. Prie idėjų parašei apie kažkokias idomybes, bet norėjosi konkrečiau, nes iškilo klausimas apie kokias įdomybes čia rašai. Taip pat parašei apie treniruotes, tačiau treniruotės nėra idėja, nes tai jau yra naudojama mūsų serveryje daugumos darbų. Taip pat tokiose anketose, tokių trumpinių kaip "srw" geriau nerašyti. Ką gi, sėkmės kitą kart. Tikiuosi kitas kartas bus @Deat_Fancion - Sveikas, Pijau! Esi mūsų naujas komandos narys ir tai didelis pliusas. Aktyvumas tavo tikrai neblogas, šią savaitę - apie 1600 minučių. Esi serverio senbūvis. Labai puiku, kad esi buvęs direktoriumi mūsų serveryje daug kartų, turi patirties. Daugiausia dirbi nusikalstamose grupuotėse, prekeiviuose. Gerai, kad bent kažką prie idėjų parašei ir tikiuosi, kad tą idėją įvykdysi. Esi aktyvus, kaip ir minėjau, žaidime ir forume, na ir tikiuosi prikelsi šį darbą, kuris šiuo metu tikrai yra apmiręs. Sėkmės tau direktoriaujant! Naujasis Ginklų Prekeivių direktorius - Deat_Fancion!
 4. Sveiki, Serverio žaidėjai! Šie rinkimai, kaip matote, tikrai užtruko. Anketų į šį direktoriaus postą sulaukėme penkių, tačiau ne visos buvo tobulos, o tuo labiau, kad turime išrinkti vieną direktorių. Visų neaprašysiu - aprašysiu tik pagrindinius, geriausius. Jei jūsų nebus apžvalgoje - nenukabinkite nosies. Tiesiog kitą kartą pasistenkite labiau. Taip pat labai norėčiau priminti, kad jūsų šansai tapti direktoriumi nepriklauso vien tik nuo anketos. Reikia ir aktyvumo. Ką gi, eime prie apžvalgos! Apžvalga @Mateo_Deliz - Sveikas, Aurimai. Pradėkime nuo tavo aktyvumo. Šią savaitę dar nė karto nebuvai prisijungęs, visur matau nulius. Jei jau pildai į direktorių tai reikėtų rodyti ir aktyvumą. Dabar apie anketą. Idėją tikrai originalią parašei, nes kolkas nesu matęs, kad kažkur, kažkas būtų taip pasidarę - šaunu. Taip pat puiku, kad turi patirties tiek direktoriavime, tiek teisėsaugoje. Gaila, kad, kaip sakai, "serveryje esi visiškai žalias". Na daugiau aš nelabai turiu ką pridurti, tad kaip sakiau tikrai gaila, bet viską sugadino tavo aktyvumas. Sėkmės tau kitą kartą. @Ernestas_Zuke - Sveikas, Ernestai. Taipogi pradėsiu nuo tavo aktyvumo. Jis nei mažas, nei didelis. Toks - vidutinis. Anketa - tikrai gera. Keista, kad neturi prisistatymo, nes vis dėl to mums įdomu susipažinti su būsimais direktoriais. Esi taip pat vienas naujesnių veidų. Tikrai ilgai žaidi Samp, turi patirties. Anketoje matomas tavo ryžtas Policiją padaryti prestižiniu darbu. Parašei puikų pavyzdį koks turi būti Policijos Departamento direktorius - turi nebijoti pastovaus spaudimo. Tikiuosi jo nebijai ir tikrai būsi puikus direktorius Policijos Departamentui! Sveikinu ir sėkmės! Naujasis Policijos Departamento direktorius - Ernestas_Zuke!
 5. Sveiki, Sangiečiai! Šiandien pabandysiu išrinkti naują direktorių serverio taksistams. Atranką sustabdžiau, nes radau tinkamą kandidatą. Laiko pildyti turėjote, tačiau labai daug anketų nesulaukėme - tik dviejų. Kaip visada, rinksime iš to ką turime. Tikiuosi, kad direktorius nenuvils ir dirbs visu pajėgumu. Taip pat labai tikiuosi, kad vėl taksistai bus prikelti darbui. Eikime prie apžvalgos. Apžvalga @Antonas_Atojonas - Sveikas, Antonai. Tokio žaidėjo, patikrinęs, žaidime išvis neradau. Prieš pildydamas, pirmiausia prisiregistruok ir žaisk, nes, ar būsi direktorius, priklauso ne tik nuo anketos, reikia ir aktyvumo. Na, anketa - netobula, daug gramatinių klaidų. Tikrai nepanašu, kad tau tiek metų, kiek parašei. Pastebėjau, kad pildei į daugumą direktorių postų su ta pačia anketą pataisydamas tik kelis žodžius, reiškia, kad neapsisprendi tarp direktorių. Taip pat toje tavo anketoje viskas buvo taip sumaišyta, kad nesupratau, kur kas, koks klausimas. Vienu žodžiu, sėkmės ir kitą kartą pasistenk labiau, bei būk prisiregistravęs ir aktyvus. @Nobody_Ellse - Sveikas, Edvinai. Puiku, kad pasirinkai žaisti mūsų serveryje. Aktyvumas tavo neblogas. Per šią savaitę sugebėjai pražaisti apie 1500 minučių. Taip pat puiku, kad esi dirbęs, gaila ne mūsų serveryje, taksistu ir žinai kaip vyksta ten darbas. Tikrai labai gaila, kad neparašei jokių idėjų, bet kadangi jau neparašei labai tikiuosi, kad galėsiu jas išvysti kai jau taksistai įsivažiuos į darbą. Norėčiau pridurti, kad pliusų sistema nėra papildoma veikla, kadangi tai yra privaloma visuose darbuose. Yra keletas gramatinių klaidų, tačiau žymiai mažiau nei pas tavo konkurentą. Taigi, sveikinu tapus naujuoju taksistų direktoriumi! Sėkmės! Naujasis Taksistų direktorius - Nobody_Ellse!
 6. Sveiki, forumo lankytojai ir Sang.lt žaidėjai. Štai ir netrukus išrinksime naują Mechanikų direktorių. Sulaukiau tik vienos anketos, bet manau visvien išrinksime gerą direktorių. Tikiuosi greitu metu neteks vėl rinkti Mechanikų direktoriaus ir tikiuosi, kad būsimas direktorius turės kam perleisti savo kėdę. Eime prie apžvalgos. Apžvalga @Ipiskit_Vienetuka - Sveikas, Vienetuk. Esi serveryje manau visų pažįstamas. Turi daug patirties taškų. Pamenu, kad buvai taksistų direktorius ir tikrai išbuvai ne mažą laikotarpį. Dabar dirbi Immortal mafijoje. Aktyvumas nėra didelis, tačiau nėra ir toks mažas. Labai tikiuosi, kad visada atsižvelgsi į darbuotojų norus ir pageidavimus ir įneši į darbą naujovių. Tai kaip jau minėjau, labai norėčiau, kad vėl išbūtum ilgą laiką direktoriumi, bei rastum kam perleisti. Tikiuosi būsi šaunus direktorius! Sėkmės! Naujasis Mechanikų direktorius - Ipiskit_Vienetuka!
 7. Puikiai, laukiam kito atnaujinimo
 8. Siūlau prisijungimui nustatyti tam tikrą laiką, sakykim minutę (nesvarbu), nes dabar būna tokių, kurie tiesiog palieka (kažkodėl) savo accountą prisijungimo lange ir neprisijungia kelias valandas (kol gauna kick).
 9. Sveiki, Sang.lt žaidėjai! Nusprendžiau nebelaukti ir skelbti naująjį Radistų direktorių. Laiko pildyti į šį postą buvo tikrai nemažai, tačiau sulaukiau tik 2 anketų, o po kiek laiko vienas iš kandidatų persigalvojo ir ištrynė savo anketą. Taigi teks rinkti iš to ką turime. Daug nerašysiu. Ką gi, eime prie apžvalgos. Apžvalga @Sand_King - Sveikas, Liutaurai, naujasis Radijo direktoriau. Anketa tavo nebuvo ideali, mažokai parašei, tačiau esi patikimas, aktyvus, esi komandos narys. Tikrai dar nė karto neteko tavimi nusivilti. Visai nesenai buvai Mechanikų direktorius. Kaip suprantu norėjai pakeisti aplinką, todėl užpildei į Radijo direktoriaus postą. Labai tikiuosi, kad nenuvilsi ir šį kartą, išbūsi visą minimalų laikotarpį, ir dar daugiau, bei rasi kam perleisti direktorių. Sėkmės direktoriaujant! Naujasis Radistų direktorius - Sand_King!
 10. Sveiki! Šiandien man tenka rašyti pirmąją direktoriaus rinkimų apžvalgą. Apžvelgsime Narkotikų prekeivių direktoriaus rinkimus. Tikriausiai šie rinkimai buvo patys trumpiausi, nes vyko tik 7 valandas, tačiau tikiuosi, kad visvien išrinksime puikų, naują direktorių. Į šį postą anketas užpildė 2 žmonės. Abu naujokai, tačiau išrinksime geriausią. Šį kartą aprašysiu abu kandidatus. Einame prie apžvalgos. Apžvalga @Deivydas_Jack - Sveikas, Deivydai. Labai puiku, kad pasirinkai pradėti naują pradžią būtent šiame serveryje. Esi naujokas, dirbi taksistu. Važinėji, dirbi, driftini. Aktyvumas tavo kaip naujoko galbūt ir neblogas, šiuo metu apie 130 minučių. Prašei, kad narkotikų prekeiviai pardavinėja ginklus ir narkotikus mafijoms ir gaujoms, tačiau taip nėra. Ginklus pardavinėja Ginklu prekeiviai. Klausime apie veiklas darbuotojams parašei, kad paliksi tai paslaptėlėje, bet patarčiau pildant anketą nieko nepalikti paslaptyje, viską išsakyti, nes mums įdomu ką veiks darbuotojai. Patariu tau padirbėti mūsų serveryje, parinkti patirties taškų ir tuomet pildyti. Tikiuosi, kad kadanors tave sutiksime direktoriaus poste. Sėkmės tau. @Ernestas_Mitsubishi - Sveikas, Ernestai. Ypatingai nustebinai savo aktyvumu. Jis didžiulis - 800 ir daugiau minučių per 2 dienas! Tikiuosi tavo aktyvumas gavus direktorių nesumažės. Prie idėjų parašei, kad patobulinsi treniruotes, padarysi įvairesnes veiklas, tačiau man pritrūko konkretumo, kaip tu jas padarysi įdomesnėmis. Kažkas naujo buvo su tais kuponais, nors nelabai supratau kaip jie veiks, nes pritrūko taip pat konkretumo, bet tikiuosi galėsiu pamatyti kaip veiks ši naujovė. Prie idėjų parašei dar daug, bet dauguma buvo ne idėjos, o tiesiog tai, kas jau yra. Bet puiku, kad bent kažką sugalvojai. Taip pat prie rašybos pridursiu, kad vygdyti rašosi vykdyti (vyko). Taigi, sveikinu tave! Naujasis Narkotikų prekeivių direktorius - Ernestas_Mitsubishi!
 11. Kai atsijungi mašinoje su prisegtu diržu ir po to vėl prisijungi, bet atsirandi šalia mašinos, įlipus į mašiną ir norint prisisegti rašo, kad nusisegei diržą. Tas pats ir padarius /pzu būnant mašinoj su diržu.
×
×
 • Create New...