Jump to content

Saudau_Lenkuss

Radijas
 • Turinio skaičius

  550
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

199 Mėgstamas

10 Sekėjai(-ų)

Apie Saudau_Lenkuss

 • Nario rangas
  Šaudytojas

Žaidėjo informacija

 • VIP
  Yra
 • Adminas
  3 lygio

Paskutiniai profilio lankytojai

5.255 profilio peržiūros(-ų)
 1. Labas vakaras, Sang.lt žaidėjai. Pagaliau išrinksime direktorių medikams. Rinkimai, galiu pasakyti, vyko gana ilgai, tačiau bent jau sulaukėme anketų, nes dažniausiai anketų į šio darbo direktoriaus postą labai daug nebūna, kiek matau, iš patirties. Taigi, kalbant apie anketas, pabrėšiu, kad jos visos yra skirtingos, tačiau tik keletas geriausių atsiras šioje apžvalgoje. Nenusiminkite, jei jūsų anketos nebus apžvalgoje, svarbu tobulėti. Pasistengsiu daug nerašyti, tad keliaujam prie apžvalgos. Apžvalga @Koldanians_Sypt - Labas, Nedai. Pradėsiu nuo to, kad tavęs pačiame žaidime dar man lyg ir nėra tekę sutikti. Na kai pildei anketą dar tik savaitę žaidei mūsų projekte, tad esi naujokas. Anketa. Joje yra keletas gramatinių klaidų, kas užkliūna už akies. Galėjai šiek tiek daugiau parašyti ties visais klausimais, pasistengti. Idėją, pagalvojai ir parašei - šaunu. Na vienu žodžiu tau patarčiau šiek tiek parinkti patirties, būti aktyviam. Sėkmės tau. @Negazuotas_Vanduo - Sveikas, Rolandai. Vėl gi pradėsiu nuo to, kad dabar tavęs serveryje kažkaip nebelabai pastebiu. Atsimenu buvai SWAT pavaduotojas, kas reiškia, kad valdžioje esi buvęs ir turi patirties. Keista, kad parašei, jog tau buvo sunku priprasti prie tų pareigų. Idomu kodėl. Pačioje anketoje, kaip ir daugumoje, gramatinių klaidų yra. Šaunu, kad sugalvojai idėjų, parašei. Tačiau šį kart kitas kandidatas buvo šiek tiek stipresnis. Tad nenuleisk rankų, stenkis ir kitą kart manau susimatysim direktoriaus poste. Sėkmės. @Invision_James - Sveikas, Aurimai. Jau esi daug kam pažįstamas, tikrai. Keista tave sutikti pildant ne į teisėsaugą, tiesą pasakius, nustebau. Buvai ir leave'inęs projektą, per tą laiką, bet ir vėl grįžai. Esi projekto senbūvis. Anketa visai normali, šį kartą. Puiku, kad paminėjai savo pomėgius. Patirties turi tikrai labai daug direktoriavime, na ir pačiuose medikuose, parašei turįs. Puiku, kad "pakrapštei smegenis" ir išmąstei idėją. Taigi, daug nebeišsiplėsiu, o pasveikinsiu tapus naujuoju medikų direktoriumi. Sėkmės direktoriaujant! Naujasis Medikų direktorius - Invision_James!
 2. Atrinksiu, įdėsiu (lamar avenue jau yra).
 3. Kartina ir Da Da Da yra, o kitas atrinksiu ir įkelsiu.
 4. Kaikurios yra, kitas atrinksiu ir įdėsiu.
 5. Kelios jau yra, kitas atrinksiu ir įdėsiu.
 6. Sveiki. Kadangi pratęsiau radijo veiklą, visus kviečiu šioje temoje pasiūlyti muzikos dainų į SangFM radijo eterį.
 7. Saudau_Lenkuss

  Svarbios naujienos

  2020 m. gegužės 28 d. Keletas naujovių direktorių taisyklėse: Direktorius turi būti pavyzdys serverio žaidėjams, todėl direktoriai negali apgaudinėti, meluoti. Kitu atveju bus baudžiami. [Privalo] Užtikrinti, kad jo darbo rangai yra tvarkomi, o dienos apžvalgos (ataskaitos) yra pildomos (nesvarbu ar direktorius neaktyvume). [Privalo] Užtikrinti, kad jo forumo asmeninių žinučių gaviklyje yra vietos naujiems laiškams. [Draudžiama] Leisti išsipirkinėti serverio žaidėjams iš darbų nalogų, kitu atveju gresia įspėjimai (išimtis, kai DPKT paskelbia nalogų išsipirkimo akciją). Nuo šiol, direktoriui palikus postą, jo likę įspėjimai bus paslėpiami ir saugomi forume 3 mėnesius. Jei direktorius grįžta į tas pačias pareigas, tie įspėjimai jam yra sugrąžinami (kito darbo valdžioje, įspėjimai sugrąžinami nebus). Darbo nalogo trukmę, žaidėjui nustato darbo valdžia pagal save, tačiau negali būti jokios diskriminacijos. Prieš dedant nalogą, visada privaloma turėti bent minimalius įrodymus. Savo pastebėjimus, pasiūlymus visada galite rašyti man į forumo a.ž. Tada nuspręsime, gal būt pridėti/pataisyti taisykles.
 8. Saudau_Lenkuss

  Svarbios naujienos

  2020 m. Gegužės 26 d. Kadangi pastebėjau, kad kaikurie direktoriai mėgsta klajoti tarp direktorių postų, o iš to nėra visiškai jokios naudos, vis dėl to nusprendžiau įvesti naują taisyklę serverio direktoriams: 19. [Draudžiama] Pildyti į kito darbo direktoriaus postą, esant direktoriumi.
 9. Abi gaujos vis dar laisvos. Norintys imt vadeivos postą, susisiekit su manim forumo a.ž.

×
×
 • Create New...