Jump to content

Juodas_Dumas

Nariai
 • Turinio skaičius

  242
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

87 Dar nepasireiškė

3 Sekėjai(-ų)

Apie Juodas_Dumas

 • Nario rangas
  Užsukantis

Paskutiniai profilio lankytojai

1.676 profilio peržiūros(-ų)
 1. Jūsų slapyvardis?: Juodas_Dumas. Jūsų amžius?: 17metu. Kiek laiko praleidžiate forume, serveryje?: Nuo 100-150min. Kokias pareigas turi atlikti DPKT forume? žaidime? Turi priziureti direktorius , bei rinkti jos. Ar turite pasiūlymų forumui? Jeigu neturite - praleiskite: Kodėl turime pasirinkti Jus?(Nerašykite jūsų sprendimas/pasirinkimas) : Nezinau kodel butent mane , bet esu turejas kitose serveriose DPKT pareigas , ir noriu isbandyti dar karta , bet ne tose serveriose o sitame.
 2. Jūsų slapyvardis?: Juodas_Dumas Jūsų amžius?: 17Metu. Kiek laiko praleidžiate forume, serveryje?: Forume daug laiko nuo 100-200min. Kokios forumo skiltys Jums aktualiausios? Kuriose dažniausiai lankotės?: Visas temas zuriu po bsk , bet daznausei darbu , cheateriu , klubu ir pns. Kokias pareigas turi atlikti f. moderatorius forume? žaidime? Turi priziureti savo tenas , kad neskelbtu nesamones , ir pns - zaidime turi padet naujokams ir kitems zaidejams. Ar turite pasiūlymų forumui? Jeigu neturite - praleiskite: Kodėl turime pasirinkti Jus?(Nerašykite jūsų sprendimas/pasirinkimas) : Daug kartu esu pildes bet negaviau , ir bandiau dar karta.
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Juodas_Dumas 2. Turimas bendras ir prekeivių patirties skaičius: 20k xp. bendras 666k xp 3. Ar susipažinote su darbo temomis?: taip 4. Kodėl norite būtent į narkotikų prekeivius?: Seip xp pasikelt . Klausimai: 1. Koks yra dienos minimumas?: 60min su darbine unifuorma. 2. Į ką negalima šaudyti su darbine apranga?: Paslauginus. 3. Kur ir kiek laiko galima būti AFK?: Visur tik ne ant /tpd pickup. 4. Būdai gauti narkotikus?: darbo bazei. 5. Kiek dienų privaloma išdirbti darbe?: 7dienas. Skaičiavimai: 1. 100g žolės įprastam žmogui: 15k. 2. 1000g heroino nalogui: 360k. 3. 200g kokaino paslauginiam: 18k. Komandos: /pz - parduoti zole. /ph - parduoti heroina. /pk - parduoti kakoina. /rp - bendra prekeivu racija.
 4. @Pukis_Dmax Duok tu np drk , maziau rinkimu bus 🙂 

  1. Twinkle_Ben

   Twinkle_Ben

   saldom narkotiku prekeiviu darba, mafiju/gauju nera, klubai nekariauja

 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Juodas_Dumas 2. Trumpai papasakokite apie save: Esu bahuras , ateinu i sanga pazuret kas naujo i seip nera ka apie save papasokot. 3. Kodėl norite dirbti taksistų firmoje?: Nes man patinka dusmanai. 4. Jūsų nuomone svarbiausios taisyklės dirbant taksistuose?: Pajimti miniumuma toliau laikytis visus darbo taisykles. 5. Kiek per dieną reikia pražaisti ir kiek pradirbti?: 7dienas isdirbti , o kiek i diena 60min su darbine cj nes nera miniumo forume. 6. Ar esate susieję savo žaidimo paskyrą su DISCORD?: Plbm turiu.
 6. Kaip sangas gyvoja ? 😄 

 7. Kazinau kaip sangui tai gal ir normale ta versija
 8. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Juodas_Dumas 2. Jūsų turimas bendras bei TRV xp kiekis žaidime?: Bendras 660k xp , TRW 44k xp 3. Kodėl pildote būtent į TRV?: Kazinau saibu yra saibu bus. Komandos /sunaikinti - sunaikinti masina. /sunaikintipriekaba - Nera tokies komandos. /punktai - parodo punktus kur vest arba kut pasikrauti. /dfondas - parodo darbo fonda /pakrauti - Pakrauti i priekaba , nark- masinos ir pns. /likutis - parodo masinu likuti ir pns. /priekaba - sunaikinti priekaba. Klausimai 1. Kiek dienų privaloma išdirbti TRV?: 7d 2. Nuo kelinto rango klubas?: 2 rango. 3. Kada galima gabenti nelegalius krovinius?: tada kai valdzia lepa arba yra usakymas. 4. Nuo kelinto rango galima vairuoti Bandito transporto priemonė?: 5rango. 5. Kokie dienos minimumai TRV darbe?: 60min su darbine ir 7kroviniai. 6. Kur ir kiek laiko galima būti AFK?: darbo bazei neribotas laikas tu ne ant /tpd. 7. Ar TRV vėžioja ginklus "Ginklų Prekeiviams?: Jo. Situacija(-os) 1. Jūsų kolega Vardenis_Pavardenis gabena narkotinęs medžiagas. Kol valdžios nėra, ir be jos leidimo. Ką tuo atvėju darysite? Ar privalote jam padėti? Atsakymas: Neko pasakysiu kad nevestu nes nera valdzios leidimo o jei toliau vezia pasidarisiu ss ir atsius valdziai . 2. Jūs vėžiojate krovinius, jus iškviečia direktorius į susirinkimą, jūs jo neklausote ir toliau gabenate krovinius į jį nekreipdamas dėmesio. Valdžios narys jus įspėja už nedalyvavima veikloje ar už neklausymą? Jūs jį iškoliojate ir atsijungiate. Kas čia blogai? Atsakymas: O gal viskas gerai? Viska cia yra blogai kai buna susirinkimas plbm turi atvykti , o jei izdm ir pns irgi valdzia negalima izidineti - tom bazaras ir baigtas.
 9. @Pukis_Dmax Atsisakik ta DPKT ir tegul kaskas razumnas zmogus pajiema ta DPKT Renki drk po 2saivaites... ar neks ne pildo kaip ir sakiau ? 

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  1 daugiau
  2. Pukis_Dmax

   Pukis_Dmax

   jo ok, siūliau tau neimei seni 🙂

  3. Jack_Stiller

   Jack_Stiller

   Tu vel sepeti grizti i sanga? O ne

  4. Juodas_Dumas

   Juodas_Dumas

   Tu girdi alhasas smu toliau tos depus rinkti nerasinejas cia vps. 😄 

 10. Direktoriaus Vardas_Pavardė: @Juodas_Dumas Užimamos pareigos: Imm. Kodėl renkatės šį kandidatą (ar) kuom jis nusipelnė: pisau kulku uzbanino bet vistek esu ahuenas
 11. Varom balsot vyraii

  1. Pukis_Dmax

   Pukis_Dmax

   Kas, jus, Ponas, lietuvių mokė? Labai jau prastai rašote!

  2. Logitech_Search

   Logitech_Search

   @Pukis_Dmax specialioj mokykloj to nemoko 😄

 12. Siuliau nusalinti Laurynas_Dmax is savinunku kodel nes jis nera to vertas. ,, Už '' - ,, Prieš ''
 13. Cheater'io Sang.lt Vardas_Pavardė serveryje: @Paulexas_Brandon [ Neturi frm. ] Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Ridos Botas Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne. Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip. Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina: Nuo 0.13sec iki 0.23s - i arbota per ta laika ne atsake ir vazavio toliau su arbotu iki 23sec. -1 ISPEJIMA FORUME.
×
×
 • Create New...