Jump to content

Tomce_Quattro

Nariai
 • Turinio skaičius

  295
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

112 Mėgstamas

2 Sekėjai(-ų)

Apie Tomce_Quattro

 • Nario rangas
  Užsukantis

Paskutiniai profilio lankytojai

2.906 profilio peržiūros(-ų)
 1. ZDAROWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 2. Kiek laiko žaidžiate šį projektą ? - Daxuja Jūsų amžius ? - Tracokas Kodėl būtent norite į Ginklų prekeivius ? - Nuverst piju ir gaut drk Jūsų turimas prekeivių XP kiekis žaidime ? - ~97k xp Su kokia komanda parduoti ginklą ? - /pg Kur draudžiama stovėti AFK ? - ant tpd pickupo smaukytis negalima Kiek minimaliai galima parduoti kulkų ? - 100 Dienos minimumas ? - 60min 2 iškvietimai ir 2 pardavimai arba 100min 1 iškvietimas 1 pardavimas.
 3. Tomce_Quattro

  Bugas su ginklais.

  parodysiu tuoj aš tau soba :DD pats eik prisijunk į serwa kelis kartus ir pats bana prasleisi :Dd
 4. Vardas_Pavardė žaidime. Tomce_Quattro Priežastis dėl ko gavote (nesuprantamai parašytų neskaitysime). Serverio klaida, prisijungiau ir norėjau pažėt kokius ginklus turiu, ir iš oro buvo bazzoka. Įrodymai (nuotraukos). - Kas jus užbanino? You are banned from this server.
 5. Prisijungus į serverį kas kartą, iš kažkur gauni ginklus, manau tai kito žaidėjo ginklai, nes tokia situacija yra, kad dabar va prisijungiau ir iš oro Bazzoka atsirado @Vilius_Gigantas /taisyti.
 6. Nu tai tarkim koks žmogus pradeda reklamuot kitą serverį, bet administratoriai to nepastebi, tai žaidėjas paima pareportina ir mato ta žinute kuria kitas žaidėjas parašė ir tada baudžia.
 7. Sveiki draugai, bei nedraugai.

 8. Kadangi daug yra žaidžiančių arba žaidžiusių originaliame projekte, tai manau šią komanda visi puikiai žino, o jai nežino, tai su šią komandą gali pranešti žmogaus žinutę. Na pavyzdžiui.: tarkim žaidėjas nusikeikia, o kitas žaidėjas praneša su šią komanda administracijai nusižengimą, bei administracija atreipus dėmesį užtildo žaidėją. @Vilius_Gigantas
 9. Tai mano nuomone tai gaujos įdomiausia jo, bet kartais ir pasitaiko burys žmonių, kur linke mafijozais tapt tai vien dėl to manyčiau but geriausia palikt Mafijas/Gaujas.
 10. Manau variantas būtų ir mafijas ir gaujas atšaldyt, nes dabar kaip kada pasitaiko tokių žmonių, kuriem patinka mafijos, ir kai kuriem gaujos. Tai jai abidvi nusikalstamas sritis atšaldius tai manau tiek padaugėtų žaidėjų skaičius, tiek veiksmo daugiau būtų. Na čia mano nuomonė, o šiaip tai už atšaldyti gaujas, nes kaip ir minėjo Pijus, tikrai daugiau veiksmo gaujose grobiant zonas, ir panašiai.
 11. Pažėk siaubo: Aš mačiau save veidrodį (2020) neseniai išleista
×
×
 • Create New...