Jump to content

Evukx_Xuli

Nariai
 • Turinio skaičius

  96
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

29 Dar nepasireiškė

7 Sekėjai(-ų)

Apie Evukx_Xuli

 • Nario rangas
  Pradedantysis

Paskutiniai profilio lankytojai

691 profilio peržiūros(-ų)
 1. Evukx_Xuli

  Sang Coin

  Pasiimi SangKing, pavažinėji pora min ir išmeta iš automobilio ir rašo, kad neturite pinigų, nors jų turi.
 2. 1. Vardas_Pavarde: Evukx_Xuli2. Užimamos pareigos: Taksi direktorė 3. Kokia laikino neaktyvumo priežastis(detaliai, ne darbuotojai esat): Mamos gimtadienis4. Koks laikino neaktyvumo laikotarpis [nuo - iki - kiek galima tiksliau] Nuo 2021 03 12 iki 2021 03 145. Kas atsakingas už darbo vykdymą, darbuotojus, kol jūsų nebus: Pavaduotoja @Nastia_Virus ir įgaliotinis @Jeffry_Armstrong.
 3. 1. Darbas: Taksi I-oji firma2. Naujo pavaduotojo V_P: @Nastia_Virus 3. Paskyrimo data (mm/dd): 2021 03 08
 4. Neaktyvumo anketa: 1. Vardas_Pavarde: Evukx_Xuli 2. Užimamos pareigos: Taksi direktorė 3. Kokia laikino neaktyvumo priežastis(detaliai, ne darbuotojai esat): nebūsiu namuose ir neturėsiu kaip prisijungti prie žaidimo. 4. Koks laikino neaktyvumo laikotarpis [nuo - iki - kiek galima tiksliau] nuo šiandien vakaro iki rytojaus vakaro. 5. Kas atsakingas už darbo vykdymą, darbuotojus, kol jūsų nebus: @Skraidau_Isgeres
 5. Firmoje esu paskyrus du įgaliotinius, bet parašius /igaliotiniai, rašo, kad jų nėra ir po rr dingsta žaidėjui įgaliotinis.
 6. 1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Nastia_Virus2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: Draugiška ir padedanti3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: Draugiškai bendrauja su kitais žaidėjais, padeda kuomet reikia pagalbos. 4. Įrodymai (nebūtina):
 7. Na dėl medikų aš ir nesutinku, nes realiai jie turėtų daugiau darbo jei adminai nehealintų visų. Ir kviestų tiesiog medikus kada reiktų heal'o
 8. Vardas_Pavardė: Evukx_Xuli Koki skaičių renkatės nuo 1 iki 100: 17 Ir vasario 6 18:00 galėsite būti žaidime? Taip
 9. Siūlau įdėti daugiau "iškvietimų" medikams. Ar bent jau, kad dažniau atsirastų.
×
×
 • Create New...