Jump to content

Pukis_Dmax

Globalūs moderatoriai
 • Turinio skaičius

  597
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

246 Mėgstamas

8 Sekėjai(-ų)

Apie Pukis_Dmax

 • Nario rangas
  #FakeTaxi

Žaidėjo informacija

 • VIP
  Yra
 • Adminas
  3 lygio
 • Darbas
  Kareivė
 • Tr. priemonės
  Sultan

Paskutiniai profilio lankytojai

2.498 profilio peržiūros(-ų)
 1. Pukis_Dmax

  Gaujos

  Jei nebus, taip, kad atšaldžius gaujas po 2 savaičių sakysit "norim mafijų" tai gal ir būtų galimybė. Šaldymas reikalingas tam, kad nesusirinks tiek žaidėjų, o jei paliksim abi, tai nežinia ar direktoriai bus tiek gaujose tiek mafijose, o ir kiti darbai sedės su 0 darbininkų.
 2. Pukis_Dmax

  Direktorių papeikimai

  Šį kartą, šiam direktoriui atleidžiama ir suteikiamas žodinis įspėjimas, kadangi direktorių taisyklėse nebuvo parašyta, jog į nalogą dėti 24h turi.
 3. "Immortal" vadas renkamas. Jei norintis yra, susisiekit až.

 4. Sveiki, taigi 5 dienas trūkusiuose rinkimuose bei esant šiokiems tokiems karams, nusprendžiau išrinkti direktorių. Anketos: 4 Kandidatai: 2 Rokas_Lays - Sveikas Rokai, nusprendžiau pasirinkti tave, kaip kandidatą, kadangi aktyvumas tavo svyruojantis - būna nepražaidi, bet būna ir 200minučių ir daugiau, tačiau labiausiai man patiko tavo anketa ir parodytas noras dirbti prekeiviu. Tavoji anketa nėra plati ir labai jau išsami, tačiau mano nuomonę man to drąsiai užteko. Narkotikų prekeivių darbą atsakei konkrečiai ir aiškiai, gailą, jog šiuo metu idėjų neturi, tačiau manau jų ateityje turėsi ir ne vieną. Direktoriaus savybes aprašei kelias, tačiau trūko pagrindinių savybių - teisingas bei šaltų nervų. Sakyčiau, anketa nebuvo stipriausia, bet tikrai ir nėra silpniausia, tačiau šį kartą sakau ačiū, jog bandei. Linkiu didžiausios sėkmės tau bandant pildyt į kitą direktoriaus kėdę ir tikiuosi pasiseks! Sveikinu su 2-ąja vieta. Tony_Sprite - Sveikas Eligijau, iš tiesų labai džiugu, jog užpildė atsakingas žmogus, juolab kaip žaidėjas, kuris praleido šiame projekte nemažai laiko. Kaip ir pats minėjai, tavo aktyvumas įvairus, bet viliuosi, jog būnant direktoriaus poste, kiekvieną dieną jis sieks bent minimumą. Kalbant apie tavo anketą, smagu, jog vis dar pristatai save kaip asmenybę, sakyčiau tau šis direktoriaus postas bus keistas, bet tikiu, jog esi pasiryžęs tam, na ir manau seksis gerai, kaip neutraliame poste. Narkotikų prekeivių darbą aprašei gerai, kadangi daugiau nelabai ką yra, liūdna, jog ir tu neturi įdėjų, bet tikiuosi, jog su laiku jos tavyje degs! Veiklą sugalvosi tikrai lengvai, nes kažko naujo nelabai ir beišeis, džiugu, kad pavaduotojo neduosi bet kam, o rinksi aktyvų žmogų. Linkiu tau didžiausios sėkmės šiame poste, susirink stiprią ir aktyvią komandą, taip pat nenuvilk nei manęs, nei savo darbuotojų! Sveikinu su 1-ąja vieta. Naujasis "Narkotikų prekeivių" direktorius - @Tony_Sprite. Sveikinimai jam!
 5. Sveiki, buvęs direktorius Pussy_Bmw atsisakė direktoriaus pareigų, dėl to renkamas naujasis Taxi firmos direktorius, linkiu sėkmės pildantiems! Informacija prieš pildant į direktoriaus postą. Pildant į direktoriaus pareigas, privaloma turėti bent 4'500 patirties taškų. Kandidatų raštiška aplikacija privalo būti parašyta taisyklingai, lietuvišku šriftu. Teksto dydis negali viršyti 14 punktų. Spalva negali būti itin ryški (rekomenduojama - juoda arba tamsiai žalia/mėlyna), visa anketa turi būti aiškiai įskaitoma. Netusčiažodžiaukite ir nerašykite to, kas ir taip aišku. Pildydami anketą negaiškite nei savo, nei mano laiko ir rašykite tik tai, kas yra aktualu ir naudinga. Būsimas direktorius renkamas ne tik pagal anketą. Žiūrima į jo praeitį projekte, elgesį forume, gautas nuobaudas ir kitus pasiekimus. Kandidatas privalo būti susipažinęs su direktorių taisyklėmis Pranešimas privalo būti redaguota per 15 minučių nuo jos paskelbimo ir pažymėta "Rodyti, kas redagavo". Kandidatai negali būti grubių pažeidimų sąraše, būti žinomi kaip kenkėjai ir taisyklių pažeidėjai. Kandidato Vardas_Pavardė forume privalo sutapti su Vardu_Pavarde žaidime Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Jūsų amžius: 3. Prisistatymas: 4. Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje? Kiek forume?: 5. Kiek laiko žaidžiate mūsų projekte?: 6. Ar turite patirties direktoriavime? Jei taip, kaip sekėsi?: 7. Ar esate dirbę taksi? Koks jų darbas?: 8. Kokių idėjų įnešite į darbą būdamas naujuoju direktoriumi?: 9. Kokiomis charakterio savybėmis turi pasižymėti šio darbo direktorius?: 10. Kaip planuojate pritraukti žaidėjus, kad dirbtų jūsų firmoje?: 11. Kaip rinkite pavaduotoją? Gal žinote kas juo bus?: 12. Kokią papildomą veiklą esate sugalvoję darbuotojams?: 13. Kodėl turime pasirinkti būtent jus, o ne kitą kandidatą?:
 6. Pukis_Dmax

  Andrej_Moksva

  Pradžioje buvo CN bazėje, o 0,02s per sobą atsiranda už CN vartų. Prašau. Be to pridedu: Temos pavadinimas: TIK jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė).
 7. Pukis_Dmax

  Antom_Immortal

  Nuo 0,14s iki 0,15s 1 iššovimu pataikė dvi kulkas, taip pat iki 20s su awp 4/5, 1,53s šokdamas nuo stogo "nusitaikė" į Tamaya, nors net nespėjo atsisukt ir pataikė. Nuo 3,29s panašu, jog su wh sėdi, nes mato Giedriu, nuo 3,38s iki 3,42s 3/3 pataiko į Kobee. Sekantį video pridės @Laurynas_Dmax Pridedu: Temos pavadinimas: TIK jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė).
 8. Pukis_Dmax

  Zenius_Esu

  Bus nubaustas.
 9. @Anton_Immortal @Andrej_Moskva Grįšiu ir pateiksiu įrodymus 🙂 Tik sukaukit 

  1. Admin_Chilleris

   Admin_Chilleris

   Pateik įrodymus ir į IMM angarą juos!! :DD

  2. Pukis_Dmax

   Pukis_Dmax

   Kad jie bane 😞

 10. Žodžiu, takaja diela. Renkamas naujasis "Immortal" mafijos vadas. Norintys susisiekite až.

 11. Pukis_Dmax

  San_Aivaras

  Atmesta, įrodymų trūkumas.
×
×
 • Create New...