Jump to content

Pukis_Dmax

Nariai
 • Turinio skaičius

  669
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

361 Populiarus

Apie Pukis_Dmax

 • Nario rangas
  #FakeTaxi

Žaidėjo informacija

 • VIP
  Yra
 • Adminas
  3 lygio
 • Darbas
  Kareivė
 • Tr. priemonės
  Sultan

Paskutiniai profilio lankytojai

4.875 profilio peržiūros(-ų)
 1. Direktoriaus Vardas_Pavardė: @Nastia_Virus Pareigos: Ginklų prekeiviai Direktoriavimo laikotarpis: 2021.05.27 - 2021.07.06 Sveika Anastasija, pradėsiu tai, jog direktoriaus postų šiame projekte turėjai tikrai nemažai, tad patirties tavyje netrūko, Ginklų prekeivių direktoriaus postą išlaikei pakankamai ilgai, žinoma, manau, jog laikas būtų buvęs ilgesnis... Kaip direktorė šioje firmoje buvai atkakli, draugiška ir tikrai nenuolaidžiaujanti savo darbuotojams, dėl menkiausio, tačiau ytin svarbaus dalyko - aktyvumo, ne kartą teko matyti, kaip savo darbuotojui dėl nepražaistų minučių priekaištavai ir net šiek tiek pykai ant jų. Su savo firma bei darbuotojais susitvarkei tikrai gerai, nusiskundimų nebuvo, aktyvumą kaip direktorė taip pat palaikei, pražaisdvai 100 - 500 minučių serveryje, tačiau iškvietimų nebuvo labai daug, nes nėra nei mafijos/ gaujos nei klubų atstovų, kurie kariautų tarpusavyje. Kalbant apie tavo komandą iš šalies, sakyčiau turėjai ganėtinai stiprią ir minimaliai aktyvią komandą, nors tu turi kitokią komandos verrsiją ir ją matei galbūt stipresnę nei aš stebėdama iš šono. Savo pareigas žinojai, tad dėl to tikrai neteko tau daug priekaištaut, kaip DPKT ir direktorė tikrai nesipykome ir pavyko susibendrauti, buvai atsakinga ir jei negali būti aktyvi, visada pranešdavai man. Ginklų prekeiviai šiek tiek turėjo veiklos ir nebuvo visiškai nuobodu kaip kituose darbuose, bet tavo valdoma firma susitvarkė su savomis užduotimis bei veiklomis. Mūsų projektui suteikei savotiško pasitikėjimo savimi bei savo jėgomis, tikiuosi nenuleisi rankų ir ateityje man ar kitam nariui, teks apie tave dar aprašyti šioje temoje, gailą, jog teko atsisveikinti su tavimi, bet laikui bėgant norėčiau pamatyti tave sustiprėjusią, užmotyvuotą ir turinčią kokias nors pareigas. Šiuo metu linkiu tau sėkmės tavąjame kelyje, nenuleisk rankų ir siek savo tikslų. Pagarbiai DPKT narė Pukis_Dmax, Dėkoju už tavo laiką ir direktoriavimą.
 2. Sveiki, taigi beveik mėnesį trūkusiuose rinkimuose į "Narkotikų prekeivių" direktorių sulaukiau keletos anketų iš kurių manau, jog žmogus pasiryžęs prisiimti direktoriaus postą. Vienas savo kandidatūra ištrynė, sekantis jau turi direktoriaus postą Anketos: 4 Kandidatas: 1 Kori_Troki - Sveikas Tadai, pradėsiu nuo to, jog tikrai smagu sulaukti projekte naujo žmogaus, prisistatymą išdėstei konkrečiai ir taip, jog žmogus renkantis direktorių pažintu tave, bei tavo gerąsias bei blogąsias savybes. Nors mūsų projekte esi naujas žmogus, tačiau tavo anketos apimtis bei kokybė privertė patikėti ir leisti naujam žmogui prisiimti atsakomybę už šią firmą. Serveryje praleidi maždaug tiek kiek ir apibūdinai pats nuo 60 iki 150 minučių ir kaip direktoriui toks aktyvumas tenkina. Narkotikų prekeivių darbą apibūdinai išsamiai ir tokį koks jis yra, tai kas susiję su idėjomis, jų turi ir jos nelabai girdėtos, galbūt paimtos iš kito serverio, tačiau šiame būtų kažkas naujo. Charakterio savybes apibūdinai kelias ir jos tikrai neatsiejamos, viena svarbiausių - atsakingumas, kuris ir verčia direktorių nepaprastu. Sutinku su pavaduotojaus rinkimu ir tikrai nėra ko skubėti, nes krūvis nebus labai didelis, o ir sumąstytos veiklos paskatintų tavo darbuotojus dirbti tavoje firmoje, galbūt pavyktų suaktyvinti tiek darbuotojus tiek kitus direktorius, manyčiau tu būsi geras, motyvuotas ir tikiuosi aktyvus direktorius. Linkiu surinkti stiprią ir norią dirbti komandą! Naujasis "Narkotikų prekeivių" direktorius - @Kori_Troki. Sveikinimai jam!
 3. Sveiki, kadangi buvusi direktorė - Nastia_Virus buvo nušalinta iš pareigų, tai renkamas naujasis direktorius Informacija prieš pildant į direktoriaus postą. Pildant į direktoriaus pareigas, privaloma turėti bent 10'000 patirties taškų. Kandidatų raštiška aplikacija privalo būti parašyta taisyklingai, lietuvišku šriftu. Teksto dydis negali viršyti 14 punktų. Spalva negali būti itin ryški (rekomenduojama - juoda arba tamsiai žalia/mėlyna), visa anketa turi būti aiškiai įskaitoma. Netusčiažodžiaukite ir nerašykite to, kas ir taip aišku. Pildydami motyvacinį laišką negaiškite nei savo, nei mano laiko ir rašykite tik tai, kas yra aktualu ir naudinga. Būsimas direktorius renkamas ne tik pagal anketą. Žiūrima į jo praeitį projekte, elgesį forume, gautas nuobaudas ir kitus pasiekimus. Kandidatas privalo turėti mikrofoną. Kandidatas privalo būti susipažinęs su direktorių taisyklėmis Pranešimas privalo būti redaguota per 15 minučių nuo jos paskelbimo ir pažymėta "Rodyti, kas redagavo". Kandidatai negali būti grubių pažeidimų sąraše, būti žinomi kaip kenkėjai ir taisyklių pažeidėjai. Kandidato Vardas_Pavardė forume privalo sutapti su Vardu_Pavarde žaidime Jūsų anketas matysiu tik aš vien dėl doss atakų apsisaugojimo. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Jūsų amžius: 3. Prisistatymas: 4. Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje? Kiek forume?: 5. Kiek laiko žaidžiate mūsų projekte?: 6. Ar turite patirties direktoriavime? Jei taip, kaip sekėsi?: 7. Ar esate dirbę Ginklų prekeiviu? Koks jų darbas?: 8. Kokių idėjų įnešite į darbą būdamas naujuoju direktoriumi?: 9. Kokiomis charakterio savybėmis turi pasižymėti šio darbo direktorius?: 10. Kaip rinksite komandą?: 11. Kaip rinkite pavaduotoją? Gal žinote kas juo bus?: 12. Kokią papildomą veiklą esate sugalvoję darbuotojams?: 13. Kodėl turime pasirinkti būtent jus, o ne kitą kandidatą?:
 4. @Nastia_Virus Ačiū už tavo darbą, bei buvimą komandos nare, bet šį kartą tiesa yra aiški. Sėkmės kitą kartą ! 😊

   

  Dėkoja SANG.LT Komanda!

  1. Lukas_Boss

   Lukas_Boss

   Tokia jau ta tiesą 

  2. Nastia_Virus
 5. Sveiki, kadangi "Ligoninės" direktorius - Ginas_Silver atsisakė pareigų, ieškome naujojo direktoriaus. Taigi sėkmės pildantiems! Informacija prieš pildant į direktoriaus postą. Pildant į direktoriaus pareigas, privaloma turėti bent 2'000 patirties taškų. Kandidatų raštiška aplikacija privalo būti parašyta taisyklingai, lietuvišku šriftu. Teksto dydis negali viršyti 14 punktų. Spalva negali būti itin ryški (rekomenduojama - juoda arba tamsiai žalia/mėlyna), visa anketa turi būti aiškiai įskaitoma. Netusčiažodžiaukite ir nerašykite to, kas ir taip aišku. Pildydami motyvacinį laišką negaiškite nei savo, nei mano laiko ir rašykite tik tai, kas yra aktualu ir naudinga. Būsimas direktorius renkamas ne tik pagal anketą. Žiūrima į jo praeitį projekte, elgesį forume, gautas nuobaudas ir kitus pasiekimus. Kandidatas privalo turėti mikrofoną. Kandidatas privalo būti susipažinęs su direktorių taisyklėmis Kandidatai negali būti grubių pažeidimų sąraše, būti žinomi kaip kenkėjai ir taisyklių pažeidėjai. Kandidato Vardas_Pavardė forume privalo sutapti su Vardu_Pavarde žaidime Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Jūsų amžius: 3. Prisistatymas: 4. Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje? Kiek forume?: 5. Kiek laiko žaidžiate mūsų projekte?: 6. Ar turite patirties direktoriavime? Jei taip, kaip sekėsi?: 7. Ar esate dirbę Mediku? Koks jų darbas?: 8. Kokių idėjų įnešite į darbą būdamas naujuoju direktoriumi?: 9. Kokiomis charakterio savybėmis turi pasižymėti šio darbo direktorius?: 10. Kaip rinksite komandą?: 11. Kaip rinkite pavaduotoją? Gal žinote kas juo bus?: 12. Kokią papildomą veiklą esate sugalvoję darbuotojams?: 13. Kodėl turime pasirinkti būtent jus, o ne kitą kandidatą?:
 6. Sveiki, buvęs direktorius Van_Quattro atsisakė pareigų, dėl to laikas pradėti rinkti aktyvų direktorių. Informacija prieš pildant į direktoriaus postą: Pildant į direktoriaus pareigas, privaloma turėti 20'000 XP. Žaidėjai planuojantys pildyti privalo turėti lietuviškas raides ir jas naudoti savo anketoje. Pildydami anketą rašykite tiktais, tai kas naudinga jūsų kadencijai ir reikalinga. Būsimas "Armijos" direktorius renkamas netik pagal anketą, bet ir pagal patirtį teisėsaugoje, aktyvumą, praeitį projekte. Kiekvienas pildantis žaidėjas turi turėti mikrafoną. Kandidatas privalo būti susipažinęs su direktorių ir bendrosiomis teisėsaugos taisyklėmis. Turite turėti nesugadintą reputaciją, pagal elgesį forume ir žaidime. Žaidėjo Vardas_Pavardė forume turi būtinai sutapti su Vardu_Pavarde žaidime. Rekomenduojama įsidarbinti į Armiją. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Jūsų amžius: 3. Prisistatymas: 4. Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje? Kiek forume?: 5. Ar turite patirties direktoriavime? Kaip sekėsi?: 6. Ar esate dirbę teisėsaugoje? Koks jos darbas?: 7. Kokių įdėjų turite "Armijai"(Naujo, ne iš kitų serverių.): 8. Jei dirbote armijoje, ką norėtumėte pakeisti?: 9. Kokias savybęs turi turėti Armijos direktorius?: 10. Kaip ruošiates suvaldyti komandą? Ar patekus tarp kandidatų sutinkate parodyti savo įgudžius?: 11. Kokias veiklas darysite savo darbuotojams?: 12. Kodėl turiu pasirinkti būtent jus, o ne kitą kandidatą(Argumentuokite, o ne čia jau jūsų pasirinkimas.)?:
 7. Sveiki, taigi 13 dienų trūkusiuose rinkimuose į "Ligoninės" direktoriaus postą, sulaukiau keletos anketų. Anketos: 5 Kandidatai: 2 Titas_Glass - Sveikas Mantai, taigi pradėsiu nuo tavo aktyvumo, šią savaitę tavasis aktyvumas siekia nulį minučių, bet tai dar ne viskas prarasta. Gailą, jog patirties direktoriavime neturi, nes tai tau suteiktų didesnį šansą gauti šį postą, tačiau medikų darbą aprašei gerai ir manau, jog šią sritį jau supranti. Liūdna, jog jokios idėjos, net minimaliausios šiuo metu neturi, charakterio savybes parašei labai trumpas, nors jų galėtų būti žymiai daugiau... Konkrečiai nepasakai, kaip rinksi komandą, taip pat veiklų darbuotojams neturi... Mane nuliūdino, kad pildai į postą visiškai be jokios idėjos ar veiklos, tačiau norėčiau suteikti šansą dar vienam naujesniam žmogui. Tavoj anketoj pritrūkau kažko, kas leistų tau pasiimti pirmąją vietą, todėl linkiu sėkmės mėginant laimę dar kartą, o šį kartą sakau ačiū ir sveikinu su 2 - ąja vieta. Ginas_Silver - Sveikas Ginai, tavasis aktyvumas taip pat ne iš geriausių, bet tikiuosi jį pavyks bent minimaliai susitvarkyti ir apsiimsi direktoriaus postą. Patirrties direktoriavime tikrai turi, sekėsi nepasakyčiau, jog blogai. Medikų darbą aprašei tokį koks jis ir yra, gailą taip pat, jog nei tu nei antros vietos kandidatas neturi visiškai idėjų...Charakterio savybes aprašyti pasistengei, bet dar trūktų jų, tačiau kaip rinksi komandą ir kas bus pavaduotojas mane nustebino, o ir sulaukiau tavųjų veiklų. Tad, linkiu surinkti stiprią ir aktyvią komandą, taip pat nenuvilti nei savęs nei manęs. Sveikinu su 1 - ąja vieta. Naujasis "Ligoninės" direktorius - @Ginas_Silver. Sveikinimai jam! Susisiek su manimi per 24h. Neišbuvus 14 dienų direktorius bus perleistas 2 vietos kandidatui.
 8. Taigi, 13 dienų trūkusiuose rinkimuose į "Taksi 1-os firmos" direktoriaus postą, manau, jog radau tinkamą šioje firmoje direktorių. Anketos: 4 Kandidatai: 2 Gigaa_Uola - Sveikas Mantai, tavasis aktyvumas kaip naujo žaidėjo šiame projekte tikrai geras ir stebinantis. Prisistatyme prisistatei trumpai ir aiškiai, gailą, kad nesi turėjęs patirties direktoriavime, tai šiek tiek suteikia pranašumą kitiem pildžiusiems, kadangi didesnis pasitikėjimas jais bei nėra baimės, kad nekils problemų ar nesąmonių tokių, kokių sugeba kartais pridaryti nauji žmonės. Taip pat, nesi dirbęs taksistu bei tavoji idėja nežinau ar vasaros laikotarpiu tinkanti, kadangi aktyvumas žaidėjų rodo, jog tai nėra realu. Direktoriaus charakterio savybes aprašei bei kaip planuoji pritraukti žaidėjus atsakei, tačiau neturi visiškai jokios veiklos savo darbuotojams. Liūdną tai sakyti, bet šį kartą, matau stipresnį kandidatą, turintį idėjų, tad sakau ačiū, jog pildei, taip pat tikiuosi nenuleisi rankų ir mėginsi dar kartą! Sveikinu su 2 - ąja vieta. Run_Away - Sveikas Edvinai, prisistatymas tikrai geras, tik kolkas kliūna tavasis aktyvumas, forume tai kartas nuo karto pastebiu, bet serveryje jo kolkas neturi.. Tikiuosi, jog suaktyvėsi gavus postą. Šiame projekte tu esi senbūvis jau, bet labai šaunu, jog patirties direktoriavime turi ir manau, jog jos nemažai, o dar geriau jei sekėsi gerai turint postą. Taksistu esi dirbęs ir darbą šios firmos aprašei konkrečiai, žinoma, lieka tikėtis, jog susitvarkęs su aktyvumu kilsi aukštyn su šia firma. Labai nustebino, jog turi idėjų ir jos net keturios, tiesą sakant, tikiuosi jog jas visas įgyvendinsi ir problemų dėl to nebus. Direktoriaus charakterio savybes aprašei su paaiškinimais ir konkrečiau, o ne tik, jog "smalsumas, mandagumas ir tt.", tavo mintys nėra banalios ir direktoriaus poste, jos tau tikrai padės. Žaidėjų pritraukimas bei pavaduotojo rinkimas vieni iš svarbiausių dalykų, tad manyčiau čia reikia turėti atsakomybės, kad neduoti "Betkam" pavaduotojaus ar nebūtų žaidėjai, kurie "žlugdo" firmą, papildomų veiklų kažkokių tai nėra, tačiau idėjos geros. Tikiuosi surinksi gerą bei stiprią komandą, taip pat nenuleisi rankų ir sukatyvėsi! Linkiu sėkmės ir sveikinu su 1 - ąja vieta. Naujasis "Taksi 1 - os firmos" direktorius - @Run_Away. Sveikinimai jam! Susisiek su manimi per 24h. Neišbuvus 14 dienų valdžioje direktorius bus perleistas 2 vietos kandidatui.
 9. Jog nepultumėte, rytoj apžvalga į dviejų direktorių postą 🙂

  1. Gipsas

   Gipsas

   Puola rusai tave tik nebent 😉

  2. Matas_Tutkus

   Matas_Tutkus

   kur apzvalgos

    

  3. Pukis_Dmax

   Pukis_Dmax

   Šiandien tai tikrai, vakar kompą palikus buvau 🙂

 10. Kolega, galvojau daugiau šį kartą bus, nu bet judėk toliau
 11. Sveiki, buvęs direktorius Logitech_Search atsisakė pareigų, dėl to ieškome naujojo direktoriaus. Sėkmės pildantiems. Pildant į direktoriaus pareigas, privaloma turėti bent 6'000 patirties taškų. Kandidatų raštiška aplikacija privalo būti parašyta taisyklingai, lietuvišku šriftu. Teksto dydis negali viršyti 14 punktų. Spalva negali būti itin ryški (rekomenduojama - juoda arba tamsiai žalia/mėlyna), visa anketa turi būti aiškiai įskaitoma. Netusčiažodžiaukite ir nerašykite to, kas ir taip aišku. Pildydami motyvacinį laišką negaiškite nei savo, nei mano laiko ir rašykite tik tai, kas yra aktualu ir naudinga. Būsimas direktorius renkamas ne tik pagal anketą. Žiūrima į jo praeitį projekte, elgesį forume, gautas nuobaudas ir kitus pasiekimus. Kandidatas privalo būti susipažinęs su direktorių taisyklėmis Kandidatai negali būti grubių pažeidimų sąraše, būti žinomi kaip kenkėjai ir taisyklių pažeidėjai. Kandidato Vardas_Pavardė forume privalo sutapti su Vardu_Pavarde žaidime Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Jūsų amžius: 3. Prisistatymas: 4. Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje? Kuriuo laiku jus galima sutikti serveryje? Kiek forume?: 5. Kiek laiko žaidžiate mūsų projekte?: 6. Ar turite patirties direktoriavime? Jei taip, kaip sekėsi?: 7. Ar esate dirbę mechanikų? Koks jų darbas?: 8. Kokių idėjų įnešite į darbą būdamas naujuoju direktoriumi?: 9. Kokiomis charakterio savybėmis turi pasižymėti šio darbo direktorius?: 10. Kaip skatinsite savo darbuotojus dirbti?: 11. Kaip rinkite pavaduotoją?: 12. Kodėl turime pasirinkti būtent jus, o ne kitą kandidatą?:
 12. Direktoriaus Vardas_Pavardė: @Tony_Sprite Pareigos: Narkotikų prekeiviai Direktoriavimo laikotarpis: 2021.05.11 - 2021.06.16 Sveikas Eligijau, pradėsiu nuo to, kad direktoriaus postą pasiimei prieš mafijų/ gaujų užšaldymą, taigi apsiėmęs NP direktoriaus postą, nedelsiant pradėjai darbus. Ilgai netrūko, jog susikurtum temas, parodytum savąjį aktyvumą bei pradėtum rinkti komandą, tačiau ties čia apsistosiu, kadangi užšaldė mafijas bei gaujas, narkotikų nelabai bėra kas pirktų, tad pas tave per visą laiką, nebuvo stiprios ir aktyvios komandos, nors ką čia kalbėti... Šiuo metu vasra, tai viskas kaip ir suprantama. Serveryje tu buvai kaip mandagus ir greitai reaguojantis darbuotojas, būdavo dienų, kai negalėdavai pražaisti, bet dėl to sunkumų nekilo, nes tavo atsakomybė beribė, tu ne tik laiku pranešdavai, jog negalėsi pražaisti, bet ir puikiai atlikdavai savo darbą, tiek serveryje, tiek forume. Kaip žmogus, tu mandagus, suprantantis ir atsakingas, manau direktorius buvai toks pats, išėjo susibendrauti bei neteko daug "pisti proto" dėl vienos ar kitos klaidos, nes jų pas tave nebuvo. Gailą, jog nei vienas žmogus nesiryžo tau padėti šioje firmoje, taip pat nepavyko tavo firmai pilnai atsiskleisti, bet tikiuosi, jog tai dar nepabaiga ir turėsi gerą progą išbūti tuo geruoju direktoriumi, kuris stenksis ne tik dėl savęs, bet ir savo darbuotojų labo. Tavęs pilnai apibūdinti nepavyks, pats supranti, nėra ko paklausti "Koks buvo jis direktorius? Kaip sekėsi?" tačiau direktorių išlaikei 1 mėnesį ir 5 dienas, tai tikrai geras direktoriavimo laikas, tikiuosi kažkada, jog pavyks pramušti rekordus! Šiandien sulaukiau tavo žinutės, kurioje rašai, kad dėl "nuobodumo vienam sedėt firmoj, kurioje 0 veiksmo" tu atsisakai pareigų, žinoma, tai liūdna, bet tikiuosi kitoje firmoje sužybėsi ir man teks tave pamatyti dar valdžioje, linkiu didžiausios sėkmės! Pagarbiai DPKT narė Pukis_Dmax, Dėkoju už tavo laiką ir direktoriavimą.
 13. Geriausio direktoriaus rinkimus laimėjo: Buvęs daugkartinis grupuočių direktorius - @Deat_Fancion Susisiek su manimi serveryje dėl prizo įteikimo bei sėkmės bandant laimę dar daug kartų!
 14. 16 dienų trūkusiuose rinkimuose į "Mechanikų" direktoriaus postą, sulaukiau 4 anketų iš kurių 2 pašalintos dėl nebenorėjimo. Anketos:2 Kandidatas:1 Logitech_Search - Sveikas Ramūnai, pirmiausia, tai smagu jog pildei būtent į šį darbą, kadangi žmonių norinčių apsiimti šios firmos direktoriaus postą, labai mažai. Prisistatyme, paminėjai ne tik bruožus apie save, bet ir tai, ką atstovauji serveryje, tiesą sakant patirties tikrai turi, ne kartą buvai direktoriumi, tik kad visados turėjai grupuočių direktoriaus postą. Tavasis aktyvumas, mane šiek tiek nuvylė, kadangi jo nelabai ir yra, tačiau tiek tu tiek kitas pildęs, nebuvote aktyvūs, tikiuosi, jog atsilaisvinęs suaktyvėsi ir kibsi į darbus. Mechanikų darbą aprašei gerai ir nėra ką čia bepridurti, idėja kolkas tik viena, tačiau viliuosi, jog ateityje jų bus daugiau... Pagrindines savybes aprašei, žinoma, tikiuosi, jog jas ir pats turi. Džiugu, jog apsiimei pareigas projekte, linkiu surinkti gerą ir aktyvią komanda, taip pat išsirinkti pavaduotoją, tokį kuris tavęs nenuvils ir padės direktoriavimo eroje. Naujasis "Mechanikų" direktorius - @Logitech_Search. Linkime sėkmės!
 15. Pukis_Dmax

  Nojka_Klubas

  Teisėsaugininkas bus nubaustas.
×
×
 • Create New...