Jump to content

Justinas_Carleone

Nariai
 • Turinio skaičius

  28
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

6 Neutrali

1 sekėjas

Apie Justinas_Carleone

 • Nario rangas
  Naujokas

Profilio informacija

 • Vieta
  JAMAIKA <3

Žaidėjo informacija

 • XP
  /xp Justinas_Carleone
 • VIP
  Yra
 • Darbas
  Dušmanėlis <3
 • Namas
  JAMAIKA <33
 • Tr. priemonės
  SULTANČIK <33

Paskutiniai profilio lankytojai

464 profilio peržiūros(-ų)
 1. 1.Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, tikras amžius: Justinas_Carleone 21 metai.. 2.Discord kontaktai: Numesiu poto į pm. 3.Jūsų patirtis teisėsaugoje? (Nerašykite darbo xp, rašykite, kur, kiek dirbote, gal ką esate pasiekę teisėsaugoje):Nu esam buve kolegos kiek pamenu, pre kobes laiku dar. 4.Kodėl norite jungtis prie policijos departamento?: Na nes esu bedarbis ir nostalgiškas darbas kuri dirbau su visa pagarba. 5.Koks jūsų aktyvumas?: 100-200 min. 6.Kaip įsivaizduojate Policijos departamento darbą žaidime?: Gaudo nusikaltėlius deda blogiems žmonėms /ita ir tiek. 7.Kokių tikslų turite, kurie paskatino jus pildyti į Policijos departamentą?: Įgaliotinio arba Pavaduotojo siekimas. 8.Policijos departamento ir FTB darbo funkcijos skiriasi. Ar tai turės kokią nors įtaką jums dirbant?:Nemanau viskkas tas pats. Keletas konkrečių klausimų: - Ar galima gydytis veiksmo metu?: Ne. - Ar galima pašauti su tazeriu, jei GP/NP/Fūristas savo bazėje?: Dvigubas ne. - Ar policijos pareigūnas gali tikrinti žaidėju narkotinęs medžiagas?: Nebent turi gerą ranka tai sure. - Kokius įtarimo būdus galime dėti už miestelio ribų?: Nežinau šito. - Iki kiek įtarimo galime duoti baudą?: 50 gal. - Kiek laiko galioja įrodymai už įtarimą?: 24H - Iki kiek įtarimo galime duoti baudą paprastam serverio žaidėjui, kuris priklauso klubui?: Nežinau. Pora situacijų: - Taksistas sustojo prie ligoninės priešinga puse, nei nurodo kelių eismo taisyklės. Kokie jūsų veiksmai?: Sustabdau ir sudedu reikalingus /ita. - Matote žaidėją, kuris naktį Las Venturas mieste važinėja priešinga kelio puse bei be šviesų. Surakinus ir uždėjus įtarimą už NON-RP bei važinėjimą be šviesų, jis jus išplūdo keiksmažodžiais, už ką taip pat civilis buvo nubaustas. Ką padarėte ne taip bei kaip turėjote elgtis tokioje situacijoje?: Viskas gerai padaryta ir manau dadėčiau dar /ita už keiksmus ir nepaklusima.
 2. Nu laba vakara, ko nieks į serveri neina? 

 3. Tai kada atnaujinimas? Ir kur dingo mano 6 valiutos kur laimėjau iš savaitinės loterijos! 😖 @Rokas_Snow @Vilius_Gigantas

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  2 daugiau
  2. Justinas_Carleone
  3. Justinas_Carleone

   Justinas_Carleone

   Sutvarkyti siūlau algos buga nes jinai man nekyla o aš minusa ainu, o kiti padaro rr ir 0 turi sakė bei neišsaugo pozicijos atsijungiant.

  4. Vilius_Gigantas

   Vilius_Gigantas

   perduok tiem kurie sako, kad /nustatymai pasižiūrėtų "Pinigai iš darbo paslaugų į uždarbį"

 4. Kas gali padaryti man gražu gfx? Atsidekosiu +R3P iki limito! 😍🥰

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  3 daugiau
  2. James_Fierro

   James_Fierro

   @Naruto_Run kieciausias gfx pasauli

  3. Justinas_Carleone

   Justinas_Carleone

   Yesss bet nieko nesiunčia man 🙉

  4. Los_Vagos

   Los_Vagos

   parasyk i sita acc, pm ant kokios ft noretum ir mazdaug kaip. (anam rasymo teises atimtos)

 5. Sveiki norėjau pasidomėti užsisakiau kreditus ir jų negavau. @Rokas_Snow @Vilius_Gigantas
 6. Teisėsaugininko Vardas_Pavardė:Vaidas_Drifter Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?:Keikėsi į /rv teisėsaugos racija ir sudaužyt mane ale. Įrodymai: /info lentelė:
 7. Sveikas družok, dėkoju. Sveika man irgi malonu! Sveikas, ir man malonu! Sveikas, ir man malonu! Hey Hola mano direktorius tai jo okey. Sveikas ačiū butinai! Labuka, rytoj šiandien nelabai daug reiklu turiu. Sveikas ne. Sveikutis, ačiū. Sveikas. Sveikas, nebe tie laikai jog jau donoras dar bučiau tau, bet ačiū.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime / jūsų tikrasis vardas?: Justinas_Carleone/Vincentas Jūsų amžius?:21 metai. Jūsų gyvenamoji vieta ( miestas ) ?: Panevėžys Ką veikiate laisvalaikiu?: Buvimas su draugėmis ir sedėjimas prie pc, bei kartais į plotus gerai nuvaryt. Kiek laiko esate SA:MP platybėse?: Apie kokius 5 metus. Mėgstamiausias jūsų muzikos kūrinys šiuo metu?: Turiu daug visokių nei vieno neskiriu. Mėgstamiausias jūsų matytas filmas šiuo metu?: Tai pat atsakymas kaip ir viršuje bus. Jūsų autoritetas serveryje?: James_Fierro mano pavaduotojas ir patarėjas. Ar turite kokį augintinį? Jai turite įkelkite jo nuotrauką?: Nelabai yra ft. Iš kur sužinojote apie SANG.LT projektą?: Iš to pačio asmens James_Fierro. Jūsų nuotrauka ( neprivaloma )?: Na gal vėliau ikelsiu kaip būsiu prie pc.
 9. Na gerai tada pateik tu įrodymus jog tai dariau tada kalbėsimes kitaip.
×
×
 • Create New...